پشتیبانی 24 ساعته

همکاری با نیرو های متخصص

تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی

تعرفه مناسب بودجه شما

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی بسته به انتخاب تعرفه دانشجویی و یا تعرفه ترجمه رسمی متفاوت میباشد. هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی در تعرفه دانشجویی بسته به زمینه تخصصی و زمان تحویل سفارش بین 7000 تا 8000 تومان میباشد.
هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی در تعرفه ترجمه رسمی ، بسته به زمینه تخصصی و زمان تحویل سفارش بین 12000 تا 25000 تومان خواهد بود.
لذا پیش از ثبت سفارش خود، در مورد توان پرداخت و کیفیت موردنظر تصمیم گیری نمایید. لازم به به ذکر است که نوسان هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی در دو تعرفه موجود، نشان از بی کیفیت بودن ترجمه دانشجویی نیست. بلکه ترجمه دانشجویی و ترجمه رسمی در بازبینی و مدرک تحصیلی مترجم با یکدیگر تفاوت دارند.
شما میتوانید به منظور درک هرچه بهتر چرایی تفاوت هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی دانشجویی و رسمی بر ترجمه دانشجویی و ترجمه رسمی کلیک کنید.
برای دریافت این سرویس، کافیست که سفارش خود را از طریق هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی ثبت نمایید. همکاران ما در کمتر از چند دقیقه اقدام به بررسی و ارسال پیامک فاکتور می نمایند. سرویس ترجمه مقاله شامل ترجمه کلیه مقالات داخلی و خارجی در سطوح ISI ، همایش، ژورنال، کار کلاسی و غیره میباشد.حالا سفارش ثبت کنید و 250 کلمه ترجمه رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.


ثبت سفارش و دریافت فاکتور

ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.