سان تایپ ، بزرگترین دارالترجمه و دفتر فنی آنلاین و تخصصی کشور

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی

انواع سفارش ترجمه تخصصی آنلاین:

 • ترجمه انگلیسی و فارسی مقاله تخصصی

 • ترجمه انگلیسی و فارسی مقاله ISI

 • ترجمه انگلیسی و فارسی کتاب

 • ترجمه انگلیسی و فارسی وب سایت

 • ترجمه انگلیسی و فارسی فوری متون مهاجرت

 • ترجمه انگلیسی و فارسی فوری و دانشجویی

 • ترجمه انگلیسی و فارسی فایل صوتی

 • اعزام مترجم انگلیسی و فارسی برای توریست

 • ترجمه انگلیسی و فارسی زیرنویس فیلم و سریال

 • ترجمه انگلیسی و فارسی همزمان

 • ترجمه انگلیسی و فارسی کاتالوگ یا بروشور

 • ترجمه انگلیسی و فارسی فوری متون اداری و غیراداری

کیفیت ترجمه آنلاین و سطح تخصصی مترجم:

در این مرکز کلیه سفارشات ترجمه آنلاین بصورت کاملا انسانی و توسط مجرب ترین مترجمین تخصصی کشور صورت می گیرد و هر سفارش بسته به زمینه ی علمی تخصصی خود، به مترجم متخصص در همان رشته تخصیص پیدا میکند. لذا کلیه سفارشات ترجمه تخصصی آنلاین از ضمانت کیفیت برخوردار خواهد بود. دقت کنید که کلیه ی مترجمین سان تایپ ، حداقل مدرک کارشناسی و حداکثر مدرک تحصیلی دکتری دارند و مترجم متخصص در کلیه ی زمینه های علمی و گرایش های دانشگاهی، آماده ارائه خدمت می باشد.

زمان تحویل ترجمه و تایپ آنلاین:

همانطور که می دانید هر مترجمی، برای خود سبک و سیاق خاصی دارد. لذا توصیه می گردد که با توجه به حجم سفارشات خود، زمان مناسبی را برای انجام آنها در نظر بگیرید تا سفارش توسط یک مترجم، ترجمه و ویراستاری گردد. با این حال در صورتی که سفارش شما دارای حجم زیاد و فرصت تحویل کم باشد، همکاران ما سفارش شما را بسته به حجم پروژه، بین چندین مترجم تقسیم خواهند کرد تا سفارش در زمان مورد نظر شما با کیفیت مناسب آماده تحویل باشد. دقت کنید در این شرایط، ترجمه شما دارای کیفیت بسیار خوبی خواهد بود. منتها بعلت ترجمه توسط چندین مترجم، بهتر است یکبار مورد بازبینی قرار بگیرد تا از نظر سبک و نگارش، یک دست تر شود. بنا به درخواست مشتری، این بازبینی نیز توسط کارشناسان ما صورت خواهد گرفت.

ملاک هر صفحه استاندارد ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی:

بر اساس دستورالعمل موجود، هر صفحه استاندارد ترجمه متون تخصصی انگلیسی به فارسی یا ترجمه متون تخصصی فارسی به انگلیسی، برابر 250 کلمه متن مبدا خواهد بود. لذا نوع و اندازه فونت ترجمه انجام شده، تاثیری در هزینه سفارش ترجمه شما نخواهد داشت. چرا که ملاک تعیین دقیق قیمت ترجمه تخصصی ، تنها تعداد کلمات متن مبدا (متن اصلی) خواهد بود. دقت کنید برای محاسبه تعداد کلمات سفارش ما، متن سفارش در هر فرمتی که باشد به فایل ورد تبدیل خواهد شد و تعداد کلمات نهایی در فایل ورد قابل رویت خواهد بود.
تبدیل فایل سفارش شما به ورد، به کمک نرم افزار انحصاری تبدیل کلیه فرمت ها به ورد صورت می گیرد.

فرمت فایلهای قابل پششتیبانی متون ترجمه:

در صورتیکه سفارش شما به شکل فایل باشد، کلیه ی فرمت ها در سان تایپ پشتیبانی خواهد شد. برخی از فرمت های قابل پشتیبانی عبارتند از:
doc ، docx،pdf ،psd ، aspx، php، txt، ppt، xlsx، csv، png،jpg ،gif ، jpeg، html، htm، cs، mp3،ogg و...
پیشنهاد می گردد که ترجیحا سفارش خود را در قالب فایل Docx یا PDF ارسال نمایید.

هزینه ترجمه تخصصی:

هزینه هر صفحه سفارش ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی و ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی در بخش جدول قیمت آمده است. دقت کنید که کلیه ی سفارشات ترجمه با هر زمینه ی تخصصی، با همین تعرفه ارائه می گردند.
کلیه ی سفارشات متون ترجمه بسته به حجم سفارش، فصل پرترافیک یا با ترافیک کمتر سال از لحاظ کمیت سفارشات و شخصیت حقوقی مشتریان گرامی شامل حال تخفیف حجمی ترجمه، تخصیص فصلی ترجمه، تخفیف دانشجویی ترجمه می گردد.

پشتیبانی سفارشات ترجمه:

دقت کنید که سفارشات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی دارای ضمانت کیفیت می باشند. با این حال در صورت درخواست مشتری، سفارش تا دو هفته فرصت بازبینی و بررسی دارد.

تایپ رایگان سفارشات ترجمه آنلاین:

کلیه ی سفارشات ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی با تایپ رایگان ارائه می گردد. در این حالت، تصویر فرمولها، نمودارها، شکل ها و جداول سفارش شما، در متن قرار خواهد گرفت.
کلیه ی سفارشات ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی در صورت نیاز به ترجمه و تایپ تخصصی فرمول، رسم شکل، نمودار و جداول، هزینه تایپ و ترجمه این موارد به سفارش شما افزون خواهد شد.

برای ثبت سفارش ترجمه روی ترجمه تخصصی و دانشجویی کلیک کنید