سان تایپ ، بزرگترین دارالترجمه و دفتر فنی آنلاین و تخصصی کشور


استخدام مترجم انگلیسی به فارسی و تایپیست آنلاین

سان تايپ به عنوان بزرگترين دارالترجمه و دفتر فني آنلاين و تخصصي کشور ، درگاهی به منظور دريافت سفارشات روزانه و درآمد چشمگير برای نیروی متخصص و فعال جویای کار ارائه می باشد. سان تايپ با سالها تجربه در عرصه ترجمه و تايپ دانشجویی و تخصصي ، ویراستاری تخصصی، مقاله نویسی، مشاوره پایان نامه، طراحی و گرافیک، برنامه نویسی و طراحی وب و کليه امور دانشگاهي کشور ، با طیف گسترده ای از متخصصین را بصورت دورکاری همکاری می نماید.

با اين همه، بعلت حجم بالاي سفارشات سان تایپ، همواره استخدام مترجم بالاخص مترجم انگليسي به فارسي و مترجم فارسي به انگليسي و همچنين تایپیست اینترنتی ، بدون محدوديت در دستور کار مرکز قرار گرفته است و از بابت جذب نيروي متخصص هيچگونه محدوديتي وجود ندارد. با این همه بهترین زمان برای استخدام، اوایل پاییز خواهد بود. چرا که تابستان، بعلت تعطیلی نسبی دانشگاه ها، فصل کم ترافیک سفارشات خواهد بود و در صورت استخدام در این فصل، دیر تر از حد انتظار به چرخه همکاران خواهید پیوست.

از جمله پارامترهای لازم به منظور جذب و استخدام مترجم آنلاین، تایپیست آنلاین، ویراستار آنلاین، طراح و گرافیست آنلاین، متخصص نگارش مقاله و پایان نامه، برنامه نویس و طراح وب و غیره، تخصص کافي در زمينه مربوطه، تعهد کاري، کيفيت ممتاز و دسترسي آسان به همکار ميباشد.

اگر حائز شرايط ذکرشده هستيد، فرم زير را پر کرده و ارسال نماييد. پس از ارسال اطلاعات، ایمیلی حضورتان ارسال خواهد شد. فرم پيوست را مطابق با دانش و تخصص خود پر کرده و مجددا به ايميل مرکز ارسال نماييد. همکاران ما در دپارتمان استخدام سان تايپ، فرم آزمون شما را بررسي کرده و ظرف يک روز ، مراتب قبولي يا عدم قبولي را از طريق ايميل به اطلاعتان خواهند رساند.

در صورت پذيرش در مرکز، ايميلي حاوي فرم همکاري و شناسه کاربري و رمز عبور شما به منظور ورود به پرتال همکاري، دريافت خواهيد نمود که اين فرم حاوي اطلاعاتي همچون چگونگي دريافت و ارسال سفارش، سيکل کاري سان تايپ و شماره حساب شما به منظور واريز وجه حق الزحمه سفارشات ميباشد. پس از پر کردن فرم مذکور، آنرا از طریق لینک مشخص شده در ایمیل دریافتی خود، مجددا به کارشناسان ما بازگردانید و منتظر دريافت سفارش باشيد.

فرم استخدام مترجم و تایپیست و سایر زمینه های تخصصی

نکته بسیار مهم (حتماً مطالعه شود): اخیراً مشاهده شده که برخی از وب سایتهای سودجو بعلت اعتبار و رتبه سان تایپ در سالیان متمادی، اقدام به اخذ هزینه بابت معرفی مترجمین و تایپیست ها به وب سایت سان تایپ نموده و وجوهی را بابت شرکت در آزمون سان تایپ اخذ می نمایند. بدینوسیله تاکید میگردد که وب سایتهای مذکور هیچ گونه ارتباطی با مجموعه سان تایپ ندارند و هرگونه دریافت وجهی از طرف ایشان، مصداق کلاهبرداری میباشد. ضمنا یادآور میگردد که سان تایپ هیچگونه وجهی بابت کلیه مراحل آزمون و اعلام نتایج دریافت نمی نماید. بازرسی موسسه سان تایپ


نام و نام خانوادگی

سابقه کار بر حسب سال

شماره موبایل
 
ایمیل
 
 
مهارتها :
روال واريز حق الزحمه سفارشات

کليه سفارشات اعم از ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي با ترجمه تخصص فارسي به انگليسي، تايپ تخصصي، ويراستاري تخصصي، مقاله نویسی و مشاوره پایان نامه هر دو الي سه هفته يکبار به شماره حساب اعلامي همکار واريز ميگردد و ريز گزارش مالي همکار حضور ايشان ارسال خواهد شد تا در جريان کامل فرآيند مالي خود قرار داشته باشند. همچنين قادر خواهد بود جزئيات مربوط به سفارش خود را در پرتال همکاري نيز مشاهده نماييد.

سيکل دو الي سه هفته اي به منظور واريز حق الزحمه بعلت بررسي کيفيت سفارشات است چرا که تمامي سفارشات سان تايپ با ضمانت رسمي کيفيت به مشتريان ارائه ميگردد.

سایر سفارشات مانند طراحی و گرافیک، برنامه نویسی و طراحی وب با توجه به انعقاد قرارداد بین سان تایپ و مشتری، بسته به مفاد قرارداد، روند مالی منحصر به خود را خواهد داشت.

چگونگي دريافت سفارش

بطور کلي در پذيرش يا عدم پذيرش سفارشات آزاد هستيد. البته بايستي توجه داشته باشيد که مسلما همکاراني که اکثر سفارشات ارسالي مرکز را پذيرفته و در موعد مقرر ارسال ميکنند، در اولويت بالاتري به منظور دريافت سفارش قرار خواهند داشت. لذا براي حفظ ترافيک کاري خود سعي بر پذيرش اکثر سفارشات داشته باشيد چرا که رقابت دريافت سفارش بعلت تعدد همکاران و کيفيت برجسته آنها بسيار بالا ميباشد. با اين همه سان تايپ شرايط زماني، مکاني و کاري همکاران را درک ميکند.
در زمان تقسيم سفارشات، همکاران ما پيامي تحت عنوان "آماده دریافت سفارش جدید هستید؟" ، حضورتان ارسال میکنند. در صورت آمادگي، پيام "بلي" را به شماره ارسال کننده پيامک ارسال نماييد. در غير اينصورت نيز پيام "خير" را به همين شماره ارسال کنيد. در نظر داشته باشيد که با يکي از شماره هاي زير پيامک دريافت خواهيد کرد:
10009369523509
09390756125
09392116499
پس از ارسال پيام "بلي" ، سفارش به همراه فاکتور مربوط به حق الزحمه شما ، درخواست مشتري و زمان تحویل حضورتان ايميل خواهد شد. سپس پيامکي با عنوان اينکه "سفارش به ايميل شما ارسال شده است"، دريافت خواهيد نمود. سپس با توجه به وجود فرصت کافي براي انجام سفارش و همچنين مطابقت زمينه تخصصي سفارش با زمينه تخصصي شما، حق الزحمه ، زمان تحويل و ساير موارد، به شماره ارسال کننده پيامک، پيام "انجام سفارش تاييد ميگردد" و يا "قادر به انجام سفارش نيستم" را ارسال نماييد. بدين ترتيب، در صورت پذيرش درخواست، سفارش را در موعد مقرر از طريق پرتال همکاري و ایمیل مرکز ارسال نماييد.


چگونگي ارسال سفارشات

براي ارسال سفارش به سان تایپ، حتما بایستی فایل سفارش پایان یافته را از طریق ایمیل به آدرس الکترونیکی رسمی مرکز و همچنین از طریق پرتال همکاری با شناسه کاربري و رمز عبور ارسال نمایید.
پس از ورود به پرتال همکاری - ناحیه کاربری، بخش تحويل سفارش رفته و اطلاعات مربوط به سفارش و خود را پر کرده و فايل سفارش را پيوست نماييد.
پس از پايان بارگزاري فايل در اين صفحه، پيامي تحت عنوان "سفارش با موفقيت تحويل سان تايپ گرديد. خسته نباشيد!" مشاهده خواهيد کرد که اين مهم به منزله تحويل نهايي سفارش شما ميباشد. همچنین لازم است حتما فایل سفارش به ایمیل رسمی مرکز نیز ارسال گردد.
تذکر: در صورت امکان بروز تاخير در تحويل سفارش، سريعا مراتب را به مديريت دپارتمان پشتيباني مرکز اطلاع دهيد: 09390756125 – 09392116499