سان تایپ ، بزرگترین دارالترجمه و دفتر فنی آنلاین و تخصصی کشور

تایپ فوری ، آنلاین و دانشجویی

انواع سفارش تایپ آنلاین و فوری:

 • تایپ فوری آنلاین دانشجویی

  سفارش تایپ دانشجویی با توجه به نیاز دانشجویان بصورت تایپ آنلاین و فوری ارائه میگردد. قیمت تایپ دانشجویی بر اساس تعرفه دانشجویی و بصورت منصفانه محاسبه میگردد.

 • تایپ آنلاین دانشجویی تخصصی

  سفارش تایپ آنلاین دانشجویی تخصصی با توجه به نیاز دانشجویان به ارائه متون تخصصی با استفاده از انواع نرم افزارهای تخصصی تایپ انجام می پذیرد. تایپ آنلاین دانشجویی بصورت کاملا تخصصی و بر اساس نیاز مشتری با قیمت تایپ آنلاین دانشجویی محاسبه میگردد.

 • تبدیل و تایپ فایل پی دی اف PDF به فایل ورد Word

  سفارش تایپ و تبدیل فایل پی دی اف PDF به فایل ورد Word قابل ویرایش با توجه به نیاز دانشجویان به استفاده از فایلهای پی دی اف متعدد و بکارگیری آنها در تحقیقات و پایان نامه خود توسط کارشناسان مجرب سان تایپ، با حفظ کیفیت و المان های فایل پی دی اف به فایل تایپ شده پی دی اف تبدیل می یابد. تبدیل فایل پی دی اف به ورد با توجه به پیچیدگی های الگوریتم های تبدیل PDF به Word با دشواری هایی روبرو خواهد بود که کاربران غیرماهر قادر به آن نخواهند بود. قیمت تبدیل فایل پی دی اف به ورد با توجه به محتویات فایل و سطح دشواری آن با تعرفه پایین تری محاسبه خواهد شد. دقت کنید فایلهایی قابل تبدیل خواهند بود که در پی دی اف، قابلیت دِرَگ کردن یا انتخاب شدن را داشته باشند.

 • تایپ PDF دانشجویی

  سفارش تایپ پی دی اف PDF دانشجویی در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ارائه می گردد. دقت کنید که فایلهای PDF قابل تبدیل نبوده و نیاز به تایپ دارند که بصورت اسکن شده باشند. لذا فایل تایپ شده پی دی اف تبدیل تایپ پی دی اف اسکن شده با قیمت و تعرفه تایپ دانشجویی محاسبه میگردد.

 • تایپ دانشجویی آنلاین اکسل

  تایپ دانشجویی آنلاین اکسل نیاز به مهارت خاصی دارد. چرا که تایپ در اکسل بعلت اینکه استمرار در یک خط ندارد و سرعت تایپیست رو خواهد گرفت، نیاز به تخصص و مهارت ویژه ای دارد و تعرفه کمی بالاتر از سفارش تایپ معمولی خواهد داشت.

 • تایپ دانشجویی آنلاین فایل صوتی

  سفارش تایپ پی دی اف PDF دانشجویی در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ارائه می گردد. دقت کنید که فایلهای PDF قابل تبدیل نبوده و نیاز به تایپ دارند که بصورت اسکن شده باشند. لذا فایل تایپ شده پی دی اف تبدیل تایپ پی دی اف اسکن شده با قیمت و تعرفه تایپ دانشجویی محاسبه میگردد.

 • تایپ دانشجویی آنلاین مقاله

  تایپ دانشجویی آنلاین مقاله جهت رفاه حال دانشجویان و بعلت محدودیتهای زمانی مشتریان در سریع ترین زمان ممکن صورت می پذیرد. تایپ آنلاین مقالات بر اساس فرمت دانشگاهی و ژورنالهای داخلی و خارجی صورت میگیرد.

 • تایپ دانشجویی آنلاین کتاب

  تایپ دانشجویی آنلاین کتاب با توجه به حساسیتهای مربوط به کیفیت و دقت در تایپ بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و حرفه ای صورت می پذیرد. لذا مشتریانی که نیاز به تایپ آنلاین کتاب دارند، میتوانند از خدمات ویراستاری آنلاین کتاب بهره ببرند . سفارش تایپ کتب دانشگاهی با نازل ترین قیمت ها و با تعرفه تایپ کتاب آنلاین صورت می پذیرد.

 • تایپ آنلاین رمان

  تایپ آنلاین رمان بر اساس دانش تایپیست های مسلط به متون ادبی صورت میگیرد. خدمات ویراستاری آنلاین رمان با نازل ترین قیمت ها و با تعرفه تایپ کتب ادبی و رمان ها بصورت آنلاین صورت می پذیرد.

 • تایپ فارسی و تایپ انگلیسی و تایپ عربی آنلاین

  تایپ فارسی و تایپ انگلیسی و تایپ عربی آنلاین در سان تایپ بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای صورت میگیرد. کلیه سفارشات تایپ به زبان های خارجی توسط تایپیست آشنا به زبان های خارجی صورت می پذیرد. تعرفه سفارش تایپ به زبان انگلیسی، فارسی و عربی در جدول تعرفه تایپ زبان های خارجی آمده است.

 • تایپ آنلاین دانشجویی پایان نامه

  تایپ آنلاین دانشجویی پایان نامه تایپ پایان نامه دانشجویی در کلیه رشته ها و گرایش های دانشگاهی با تخفیف ویژه تایپ پایان نامه دانشجویی در مقاطع کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با تعرفه تایپ دانشجویی پایان نامه منصفانه صورت میگیرد که در لینک تعرفه تایپ پایان نامه قابل مشاهده است. همچنین برای ویرایش و ویراستاری پایان نامه بر اساس فرمت دانشگاه میتوانید به لینک خدمات ویراستاری آنلاین رمان مراجعه کنید.

 • تایپ دانشجویی مقالات ترجمه شده

  تایپ دانشجویی مقالات ترجمه شده در سان تایپ صورت میگیرد. لازم به ذکر است که کلیه سفارشات ترجمه تخصصی دانشجویی سان تایپ بصورت تایپ شده ارائه می گردند. اما گاهی خود دانشجو اقدام به ترجمه می نماید و آنرا بصورت دست نویس مرقوم می نماید. لذا تایپ فایلهای ترجمه شده با مناسب ترین قیمت صورت می پذیرد.

 • تایپ آنلاین دانشجویی متن دست نویس

  تایپ آنلاین دانشجویی متن دست نویس در سان تایپ صورت میگیرد. نیاز است که از اسناد کاغذی خود به ساده ترین شکل ممکن و حتی با تلفن همراه عکس گرفته و تصاویر خود را برای تایپ دست نویس ارسال نمایید.

 • تایپ و ساخت پاورپوینت دانشجویی

  تایپ و ساخت پاورپوینت دانشجویی بر اساس نیاز دانشجویان و جلوه های ویژه گرافیکی در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین طراحی ساخته شده و با بهترین کیفیت و وضوح تصویر طراحی و تایپ میگردد. تهیه، ساخت، طراحی و تایپ پاورپوینت دفاعیه و ارائه نهایی پایان نامه با بهترین کیفیت و استانداردهای ارائه مطلب صورت می گیرد.

 • تایپ آنلاین و دانشجویی فرمول ریاضی، تایپ فرمول شیمی

  تایپ آنلاین و دانشجویی فرمول ریاضی، تایپ فرمول شیمی بر اساس نیاز دانشجو و رشته تحصیلی با بهترین کیفیت صورت می پذیرد. تایپ فرمول ریاضی ، فیزیک و شیمی با استفاده از نرم افزار های تایپ فرمول نظیر مت تایپ و اکوایشن صورت می گیرد. با بهترین کیفیت و استانداردهای ارائه مطلب صورت می گیرد.

 • تایپ و رسم نمودار آنلاین

  تایپ و رسم نمودار آنلاین با بهترین کیفیت و نرم افزارهای رسم و طراحی شکل نظیر طراحی و رسم نمودارهای تخصصی برق الکترونیک، مکانیک، شیمی و . . . در کلیه رشته های دانشگاهی صورت می پذیرد.

برای ثبت سفارش تایپ بر ثبت سفارش تایپ دانشجویی کلیک کنید

تبدیل فایل PDF فارسی غیرقابل ویرایش به WORD:

تبدیل PDF فارسی غیرقابل ویرایش به WORD بصورتیکه نیاز به ویرایش مجدد نداشته باشد و عینا و بدون کم و کاست به ورد تبدیل گردد، توسط هیچ نرم افزاری قابل انجام نیست. با این حال، سان تایپ با الگوریتم و روشی کاملا انحصاری اقدام به تبدیل فایل های پی دی اف غیر قابل ویرایش به ورد می نماید. برای درخواست تبدیل فایل PDF به WORD، سفارش خود را ثبت نمایید.

کیفیت تایپ و سطح تخصصی تایپیست:

کلیه ی سفارشات تایپ در سان تایپ ، با توجه به نیاز مشتری و با بهترین کیفیت ارائه می‌گردد و نیازی به غلط گیری احتمالی و یا خطای تایپی نخواهد داشت چرا که پیش از تحویل، توسط تایپیست بررسی می گردد. بر خلاف انتظار، سفارشات تایپ نیز به تایپیست های متخصص در زمینه ی مربوط به محتوای سفارش شما ، تخصیص خواهد یافت.
من باب مثال تایپیست متخصص در زمینه شیمی، درک بهتری از متون مربوطه داشته و در موارد سفارشات تایپ دست نویس یا تایپ فایل صوتی و غیره، خطای تایپی نخواهد داشت.

زمان تحویل سفارش تایپ:

با توجه به تعدد پرسنل تایپیست متخصص و ماهر در سان تایپ، سفارشات تایپ آنلاین بدون محدودیت زمانی ارائه می گردد و در صورتیکه یک تایپیست در زمان مورد نظر شما، قادر به تایپ کل سفارش نباشد، کار بین چندین تایپیست تقسیم و در نهایت در قالب یک فایل حضورتان ارائه خواهد شد.

هر صفحه استاندارد تایپ:

هر صفحه استاندارد با توجه به نوع و اندازه فونت اعلام شده توسط اتحادیه دفاتر فنی کشور، در نظر گرفته خواهد شد.

فرمت فایلهای قابل پشتیبانی تایپ:

در صورتیکه سفارش شما به شکل فایل باشد، کلیه ی فرمت ها در سان تایپ پشتیبانی خواهد شد. برخی از فرمت های قابل پشتیبانی عبارتند از:
doc ، docx، ppt،xlsx ، csv، png،jpg ،gif ، jpeg و . . .
پیشنهاد می گردد که ترجیحا سفارش خود را در قالب فایل PDF ارسال نمایید.

هزینه سفارش تایپ آنلاین:

هزینه هر صفحه سفارش تایپ ، بسته به نوع سفارش ( برای مثال: تایپ صوتی، تایپ فرمول دار، تایپ جدول دار ، تایپ لاتین و . . .) در بخش جدول قیمت تایپ فوری آمده است.
برای مثال دقت کنید ؛ برای محاسبه صورتحساب سفارش تایپی که دو صفحه همراه با جدول و سه صفحه تایپ ساده فارسی دارد، دو صفحه جدول دار با نرخ تایپ جدول و دو صفحه ساده فارسی، با نرخ تایپ ساده فارسی لحاظ می گردند و مجموع هزینه تایپ صفحات مختلف، در قالب صورتحساب تجمیع گردیده و حضورتان اعلام می گردد.

تخفیف تایپ آنلاین:

کلیه ی سفارشات تایپ بسته به حجم سفارش، فصل پرترافیک یا با ترافیک کمتر سال از لحاظ کمیت سفارشات و شخصیت حقوقی مشتریان گرامی شامل حال تخفیف حجمی تایپ، تخصیص فصلی تایپ، تخفیف دانشجویی تایپ می گردد.

پشتیبانی سفارشات تایپ:

دقت کنید که سفارشات تایپ آنلاین دارای ضمانت کیفیت می باشند. با این حال در صورت درخواست مشتری، سفارش تا یک هفته فرصت بازبینی و بررسی دارد.

برای ثبت سفارش تایپ بر ثبت سفارش تایپ دانشجویی کلیک کنید