تعرفه خدمات دارالترجمه و دفتر فنی آنلاین

روش پرداخت مشتریان ترجمه تخصصی و تایپ آنلاین


سان تايپ به عنوان بزرگترين دارالترجمه دفتر فني آنلاين و تخصصي کشور همواره در تلاش بوده تا علاوه بر ارائه بهترين کيفيت، بهترين تعامل را با مشتريان از نقطه نظر امور مالي داشته باشد و رضايت مشتريان گرامي را حاصل نمايد. از اين رو به منظور تسهیل امور مشتريان حقيقي، حقوقي و همکاران، روال پرداخت زير را در نظر گرفته ایم.
مشتریان حقیقی: مشتريان حقيقي اعم از اساتيد گرامي دانشگاه‌ها، دانشجويان، دانش‌آموزان و ... دو روال پرداختي نقدي و اقساطي دارند.
الف) مدل نقد : در مدل نقدي، مشتري اقدام به واريز وجه صورتحساب خود مي نمايد و در موعد مقرر سفارش خود را دريافت مي‌نماید.
ب) مدل اقساط : در مدل اقساطي، لازم است که مشتري به منظور پرداخت به روش اقساطي، با مديريت دپارتمان مالي سان تايپ، با شماره زير تماس حاصل نمايد تا شرایط پرداخت را هماهنگ تایید و هماهنگ نماید:
09392116499 – 09390756125
پس از هماهنگي، مشتري اقدام به واريز بيعانه به مبلغ تعيين شده مي‌نمايد و پروژه را تا حجم منطبق با بيعانه پرداختي خود تحويل خواهد گرفت. پس از اطمينان مشتري از انجام سفارش و جلب اعتماد ايشان، الباقي هزينه پروژه واريز مي‌گردد و فايل نهايي سفارش در موعد مقرر حضور مشتري ارسال مي‌گردد.
برخي از مشتريان حقيقي سان تايپ عبارتند از: دانشجويان دانشگاه صنعتي شريف تهران، دانشجويان دانشگاه تهران، دانشجويان دانشگاه علوم پزشکي اصفهان، دانشجويان دانشگاه صنعتي اصفهان، دانشجويان دانشگاه اصفهان، دانشجويان دانشگاه فردوسي مشهد، دانشجويان دانشگاه جندي شاپور اهواز و همکاران سان تايپ اعم از کافي نت ها، مراکز تایپ و تکثیر دانشگاه ها، دفاتر فني سراسر کشور و مراکز ترجمه و تایپ تخصصی.
امور مالي سان تايپ تعامل کمي و کيفي مناسبي با کليه همکاران در سراسر کشور دارد. از اين رو تا پايان شهریور ماه سال 1396، بالغ بر 15900 کافي نت در سراسر کشور 9300 دفتر فني در سراسر کشور 81 دارالترجمه در کشورهاي آلمان، روسيه، انگلستان، شيلي، استراليا، کانادا، لبنان، امارات متحده عربي، مالزی، تایلند، چین و غیره با سان تايپ همکاري مستمري دارند که بنا به توافق با هريک از همکاران، مدل پرداختي متناسب با شرایط دریافت وجه در داخل و خارج از کشور در نظر گرفته می شود.
لذا کليه همکاران به منظور کسب اطلاعات بيشتر و توافق با امور مالي به منظور مدل پرداختي خود، با مديريت دپارتمان مالي سان تايپ تماس حاصل نمایند.
09392116499 – 09390756125


مشتريان حقوقي: مشتريان گرامي در سازمانها، شرکتها، نهادها، ادارات دولتي و خصوصي مشتريان گرامي در سازمانها، شرکتها، نهادها، ادارات دولتي و خصوصي پس از ارسال سفارش به سان تايپ و دريافت صورتحساب، ميتوانند هزينه فاکتور خود را بصورت اقساطي و يا نقدي پرداخت نمايند.
الف) مدل نقد : در مدل پرداخت نقدي، ابتدا شرکت مذکور اقدام به واريز هزينه صورتحساب خود مي‌نمايد و سپس سفارش خود را موعد مقرر دريافت مي نماید.
ب) مدل اقساط : در مدل پرداخت اقساطي، پس از دريافت فاکتور، به منظور هماهنگي با مديريت دپارتمان مالي سان تايپ، با شماره زير تماس حاصل نمایید.
09392116499 – 09390756125
در اين مدل، با پرداخت بيعانه توسط مشتري ، پروژه آغاز مي‌گردد و در زمان تحويل پروژه با هماهنگي با مديريت امور مالي سان تايپ، پروژه دريافت و صورتحساب مالي بصورت کامل پرداخت ميگردد. برخي از مشتريان حقوقي سان تايپ عبارتند از: صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران، بانک پارسيان، سازمان جهاد کشاورزي، شرکت نفت آبادان، باشگاه فرهنگي ورزشي فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، باشگاه فرهنگي ورزشي استقلال تهران، باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس تهران، باشگاه فرهنگي ورزشي نفت تهران و...

راه های واریز هزینه


پرداخت صورتحساب سفارشات به دو صورت حضوری و غیرحضوری صورت می‌گیرد:
پرداخت غیرحضوری: شما می توانید از یکی از روش های زیر به منظور پرداخت سفارش خود به صورت غیرحضوری اقدام نمایید:
الف. پرداخت از طریق درگاه آنلاین: از طریق اتصال به 10 درگاه بانکی آنلاین و واریز وجه به صورت اینترنتی: ابتدا بایستی در کادر زیر شماره فاکتور سفارش خود را وارد کنید و کلید تایید را بفشارید تا مبلغ فاکتور در کادر زیرین نمایش داده شود. سپس می توانید با فشردن کلید پرداخت از درگاه اینترنتی بانک اقدام به واریز وجه نمایید.
ب.پرداخت بدون نیاز به اینترنت: پرداخت از طریق موبایل کاملا امن و از طریق پروتوکل USSD با شماره گیری و برقراری تماس با کد:
*788*97*2002#
پس از وارد نمودن کد فوق و فشردن کلید تماس بر روی تلفن همراه، سیستم پرداخت موبایل ، شماره فاکتور سفارش شما را دریافت نموده و پس از تایید مبلغ سفارش، شماره کارت و رمز دوم کارت شما را دریافت نموده و در مرحله نهایی با تایید شما، مبلغ سفارش از حساب شما کسر و به حساب سان تایپ واریز خواهد شد.
توجه : دقت کنید واریز وجه از طریق سامانه USSD کاملا امن بوده و رمز دوم کارت شما به هیچ وجه در سامانه مخابرات ذخیره نمی گردد و در پرداخت سفارشات بعدی خود نیز بایستی این رمز را مجددا وارد نمایید. مجددا تاکید می گردد که این سیستم مستقیما به مخابرات و شبکه بانکی کشور متصل بوده و هیچگونه اطلاعاتی از حساب شما، نزد سان تایپ ذخیره نمی گردد. لذا حهت سهولت در پرداخت شما مشتریان گرامی، قراردادی فی ما بین سان تایپ ، مخابرات و شبکه بانکی شتاب به منظور تبادل اطلاعات مربوط به هزینه سفارش، منعقد گردیده است.


پرداخت حضوری: به منظور واریز وجه حضوری، می توانید مبلغ مندرج در فاکتور خود را به یکی از شماره کارت های زیر واریز نمایید و شماره پیگیری واریز خود را در بخش زیر ثبت نمایید. بدیهی است که واریز وجه کارت به کارت از طریق سامانه های اینترنت بانک مشتریان ، قابل قبول خواهد بود و الزاما به منظور پرداخت حضوری نیازی به مراجعه به دستگاه کارت خوان یا بانک نیست.

جدول تعرفه، قیمت ترجمه ، هزینه تایپ ، هزینه انجام پایان نامه ، قیمت ویراستاری


تعرفه خدمات دارالترجمه و دفتر فنی آنلاین سان تایپ در چارچوب نوع سفارشات زیر قابل طبقه بندی میباشد.

توجه! در صورتیکه سفارش شما در دسته بندی زیر وجود ندارد، با پشتیبانی آنلاین مرکز به شماره 09392116499 جهت استعلام قیمت و هماهنگی سفارش تماس بگیرید.
قیمت ترجمه

ترجمه ارزان نیاز جامعه دانشجویی کشور میباشد. نرخ ترجمه انگلیسی به فارسی بر اساس قیمت هر صفحه تعیین میگردد. همچنین هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی نیز از این قاعده مستثنی نیست. ترجمه فوری و ارزان در تعیین هزینه ترجمه تخصصی مقاله و کتاب، حداقل تعرفه را به ارمغان می آورد.


هزینه تایپ

هزینه تایپ بر اساس نرخ تایپ سال 94 ، 95 و 96 نه تنها تغییری نداشته بلکه بعلت شرایط بازار با کاهش قیمت تایپ هر صفحه نیز مواجه گردیده است. از همین رو، تعرفه تایپ فارسی از کمترین قیمت ممکن برخوردار بوده و فرصت خوبی را برای دانشجویان گرامی فراهم نموده است تا از این خدمات بهره ببرند.


قیمت ویراستاری

قیمت ویرایش متن فارسی به نوع تیپ ویراستاری بستگی دارد. همچنین هزینه صفحه آرایی کتاب نیز به نوع درخواست مشتری وابسته است. البته قیمت ویراستاری پایان نامه با توجه به فایل شیوه نامه نگارش قیمت گذاری میگردد.


قیمت نگارش مقاله و تهیه تحقیق

هزینه نگارش مقاله و تهیه تحقیق با کمترین قیمت ممکن برای استفاده دانشجویان محقق گردیده است.


قیمت نوشتن پایان نامه

قیمت نگارش و نوشتن پایان نامه به رشته، موضوع و زمان تحویل بستگی دارد. به منظور استعلام هزینه در تلگرام به کارشناسان ما پیام دهید.


هزینه پروژه برنامه نویسی، طراحی و گرافیک

هزینه برنامه نویسی و پروژه طراحی و گرافیک با توجه به درخواست مشتری تعیین میگردد.


نوع خدمت قیمت
ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی (تعرفه دانشجویی) صفحه ای 3500 تومان + تخفیف حجمی و فصلی
ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی (تعرفه دانشجویی) صفحه ای 7500 تومان + تخفیف حجمی و فصلی
ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی (تعرفه دارالترجمه رسمی) صفحه ای 8000 تا 18000 تومان + تخفیف حجمی و فصلی
ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی (تعرفه دارالترجمه رسمی) صفحه ای 18000 تا 30000 تومان + تخفیف حجمی و فصلی
سفارش مقاله علمی پژوهشی، مروری و ISI به قلم نویسنده بسته به موضوع و زمان تحویل
انجام مقاله تلفیقی بسته به موضوع و زمان تحویل
انجام مقاله، تحقیق و پایان نامه آماده بسته به موضوع
برنامه نویسی و طراحی گرافیکی بسته به کمیت و کیفیت برنامه و طرح
مشاوره پایان نامه بسته به موضوع و زمان تحویل
مشاوره پروپوزال پایان نامه بسته به موضوع و زمان تحویل
تایپ فارسی ساده صفحه ای 600 تومان
تایپ فارسی + جدول و لاتین صفحه ای 600 تا 800 تومان بسته به نوع متن
تایپ فرمول هر 3 تا 9 فرمول 1000 تومان بسته به نوع پیچیدگی فرمول
تایپ انگلیسی + جدول صفحه ای 700 تا 900 تومان بسته به نوع متن
تایپ عربی صفحه ای 700 تا 1500 تومان بسته به نوع و اعراب گذاری متن
تایپ و رسم نمودار هر 3 تا 9 نمودار 1000 تومان بسته به نوع پیچیدگی نمودار
تایپ فایل صوتی تصویری ساعتی 20 تا 30 هزار تومان بسته به محتوا و کیفیت صدای فایل
ویراستاری تخصصی بسته به نوع و تیپ ویراستاری موردنظر متن
شرايط عودت هزينه

سان تايپ به عنوان بزرگترين دارالترجمه و دفتر فني آنلاين و تخصصي کشور با بهره گيري از خبره ترين مترجمين، تايپيست ها و کارشناسان فني و متخصص، اقدام به ارائه بهترين کيفيت مي نمايد و تمامي سفارشات خود را بشرط ضمانت قطعي کيفيت ارائه مي‌نمايد. با اين همه، پس از تحويل کامل سفارش، مشتري گرامي اعم از حقيقي و حقوقي به مدت دو هفته فرصت دارد تا از لحاظ کيفي سفارش خود را بررسي نمايد. در اين بين اگر سفارش دريافتي مشتري هرگونه ايرادي داشته باشد، مشتري گرامي با اعلام مشکل و تشريح آن، پيام خود را به ايميل سان تايپ ارسال مي نمايد. همکاران ما در دپارتمان نظارت بر کنترل کيفيت سان تايپ، درخواست ايشان را فورا بررسي نموده و در صورت صحت ادعاي مشتري، سفارش را مورد بازبيني قرار داده و اصلاح مي نمايند.
درصورتيکه در اين بين مشتري متوجه خسارتي شده باشد، وجه سفارش بصورت کامل يا بخشي از آن بنا به تشخيص اين واحد، به مشتري بازگردانده خواهد شد. پس از اتمام مدت زمان دو هفته، تنها درخواست اصلاح سفارش به مدت يک ماه پس از تحويل کامل سفارش انجام خواهد پذيرفت و خسارتي بازگردانده نخواهد شد.
مجددا تاکيد ميگردد که سان تايپ سفارشات خود را با ضمانت کيفيت ارائه ميدهد و امکان عودت هزينه براي جلب اطمينان مشتريان از ضمانت قطعی کيفيت ميباشد.
در مورد سفارشات طراحی و گرافیک، برنامه نویسی و طراحی وب، بعلت عقد قرارداد بین سان تایپ و مشتری گرامی، شرایط دریافت یا پرداخت خسارت منطبق بر مفاد قرارداد خواهد بود. پس از ارسال پيام "بلي" ، سفارش به همراه فاکتور مربوط به حق الزحمه شما ، درخواست مشتري و زمان تحویل حضورتان ايميل خواهد شد. سپس پيامکي با عنوان اينکه "سفارش به ايميل شما ارسال شده است"، دريافت خواهيد نمود. سپس با توجه به وجود فرصت کافي براي انجام سفارش و همچنين مطابقت زمينه تخصصي سفارش با زمينه تخصصي شما، حق الزحمه ، زمان تحويل و ساير موارد، به شماره ارسال کننده پيامک، پيام "انجام سفارش تاييد ميگردد" و يا "قادر به انجام سفارش نيستم" را ارسال نماييد. بدين ترتيب، در صورت پذيرش درخواست، سفارش را در موعد مقرر از طريق پرتال همکاري و ایمیل مرکز ارسال نماييد.

ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.