انجام خلاصه نویسی متن مقاله و کتاب

خلاصه نویسی مقاله، کتاب، جزوه و پایان‌ نامه

خلاصه نویسی از مقاله، کتاب، پایان نامه، جزوه و سایر متون علمی باید توسط کارشناس همان رشته انجام شود تا علاوه بر درک مبانی موجود در متن، بتواند به بهترین شکل آن را به صورت خلاصه و مفید بیان نماید. سان تایپ در کلیه رشته های تخصصی و دانشگاهی، مطابق درخواست مشتری اقدام به خلاصه نویسی متن می نماید.خلاصه نویسی (تلخیص متن)

خلاصه نویسی از جمله خدماتی است که به زمان، تخصص و تمرکز فوق العاده بالایی نیاز دارد. خلاصه نویسی به خصوص از دوران برگزاری کلاسهای دانشگاهی در طول پاندمی کرونا، به یکی از دغدغه های دانشجویان تبدیل گردید چرا که دانشجویان با حجم بالایی از کتب، مقالات، پایان نامه ها و منابعی روبرو بودند که بایستی در زمان کم مطالعه می کردند. سان تایپ به عنوان بهترین موسسه خلاصه نویسی کشور، خلاصه نویسی را در به روش های زیر ارائه می نماید. بدیهی است در صورتیکه سفارش شما در هیچ یک از دسته بندی ها زیر قرار ندارد، جزئیات سفارش خلاصه نویسی خود را با پشتیبانی سان تایپ مطرح نمایید.


انواع خلاصه نویسی و ضمانت کیفیت

خلاصه نویسی و ضمانت کیفیت در این سفارش به دو صورت انجام می شود:

 • اگر مشتری از خلاصه نویسی خود، جزئیاتی نظیر تیترها، مطالب کلیدی مدنظر، روش تهیه یا شیوه نامه ای ارائه نماید، سان تایپ خود را موظف به رعایت این شیوه نامه در تهیه خلاصه نویسی نموده و در چارچوب همان دستورالعمل مشتری نیز پشتیبانی می نماید.
 • اگر مشتری نکته خاصی در رابطه با روش خلاصه برداری مدنظر نداشته باشد، سفارش خلاصه نویسی با نظر کارشناس انجام شده و سان تایپ متعهد است که خلاصه ارائه شده مطابق با حجم و ظرفیت محتوایی متن، تا بالاترین حد ممکن گویای مفهوم و چکیده مطلب موردنظر باشد.مزیت های خلاصه نویسی متن

خلاصه نویسی متن دارای مزایای قابل توجهی نسبت به مطالعه کامل یک مطلب است. البته که مطالعه کامل و جامع یک متن، درک درست تر و عمیق تری از محتوا و مفهوم فنی و همچنین از ظرایف و صنایع ادبی به دست می دهد، اما کماکان خلاصه نویسی یک متن در زمانی که با کمبود زمان روبرو هستیم، مزایای زیر را دارد:صرفه جویی در زمان با خلاصه نویسی متن
خلاصه نویسی متن موجب صرفه جویی در زمان می گردد.
خلاصه نویسی و افزایش سرعت یادگیری
خلاصه نویسی سرعت یادگیری را افزایش می دهد.
خلاصه نویسی راهکار تسلط فوری بر محتوا
خلاصه برداری از یک متن، به تسلط کلی و نکته محور در زمان کم کمک می کند.
حذف مطالب زائد موجب افزایش کیفیت خلاصه نویسی می گردد
امکان حذف مطالب و تیترهای زائد فراهم می گردد.روش های خلاصه نویسی

خلاصه نویسی در سان تایپ به دو صورت انجام می پذیرد:
انواع خلاصه نویسی متن

1. انجام خلاصه نویسی بصورت نقل مستقیم از منبع:

در این روش از خلاصه نویسی، کارشناس متخصص رشته شما، یکبار اقدام به مطالعه کامل متن شما می نماید. سپس برای مرتبه دوم، این بار تیتر به تیتر، خط به خط و پاراگراف به پاراگراف متن را به دقت بررسی میکند و مهم ترین نکات، مهم ترین جمله، مهم ترین پاراگراف ها و نکات متن شما را، بصورت خلاصه و مفیدتر جمع آوری می کند. برای مثال با این روش یک کتاب یکصد صفحه ای، حتی در پنج صفحه و کمتر هم خلاصه خواهد شد. در این روش، خلاصه تهیه شده، گزیده نکات و مطالب متن شما با همین ادبیات و همان جملات است. در این روش کارشناسی خلاصه نویسی کاملاً به یکپارچگی و انسجام مطالب خلاصه، توجه دارد.2. انجام خلاصه نویسی به قلم و برداشت نویسنده:

در این روش خلاصه نویسی، کارشناس اقدام به مطالعه متن کرده و نکات مهم و مطالب کلیدی متن را هایلایت می نماید و در نهایت در یک ساختار مدون، اقدام به بازنویسی و پارافریز متن، با قلم و برداشت خود از متن می نماید. روش دقیق این مدل از خلاصه نویسی و آموزش خلاصه نویسی بصورت یادداشت برداری ، در ادامه همین مطلب آمده است. دقت کنید که خلاصه نویسی به این روش، تعرفه بالاتری نسبت به روش اول دارد.

خلاصه برداری بصورت برداشت شخصی از یک متن
برای استعلام هزینه خلاصه نویسی و ثبت سفارش سه روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش خلاصه نویسی در واتس اپ یا تلگرام و دریافت هزینه خلاصه نویسی
2. ثبت سفارش داخل وب سایت
3. مشاهده لیست تعرفه خلاصه نویسی

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام قیمت خلاصه نویسی مشاهده لیست تعرفه خلاصه نویسی


انواع خلاصه نویسی

 • خلاصه نویسی مقاله (خلاصه مقاله)
 • خلاصه نویسی کتاب (بصورت خلاصه فصل های کتاب یا خلاصه کل کتاب)
 • خلاصه نویسی پایان نامه (همچنین خلاصه پایان نامه برای تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه)
 • خلاصه نویسی متن برای تهیه پاورپوینت
 • خلاصه برداری پایان نامه برای استخراج چکیده پایان نامه
 • خلاصه نویسی پایان نامه برای استخراج مقاله از پایان نامه
 • خلاصه نویسی متن (یادداشت برداری متن یا همان فیش برداری برای تهیه مقاله)
 • خلاصه برداری از فایل صوتی یا تصویری یا فایل آموزشی
 • خلاصه نویسی از جزوه
 • خلاصه برداری متن به زبان های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی
 • و سایر مدلهای خلاصه نویسی متن

خلاصه نویسی مقاله

بسیاری از دانشجویان نیاز دارند تا خدمت خلاصه نویسی مقاله را برای تدوین یک مقاله دیگر یا ارائه سر کلاس بصورت پاورپوینت، شرکت موفقیت آمیز در جلسه مصاحبه آزمون دکتری و یا شرکت در امتحانات تخصصی، دریافت نمایند. از آنجایی که خلاصه نویسی مقاله کاملاً یک امر تخصصی می باشد، لذا کارشناسان سان تایپ در رشته های مختلف دانشگاهی، اقدام به انجام سفارش خلاصه مقاله می نمایند.

خلاصه نویسی، راهکار کاهش هزینه ترجمه

از آن جا که ترجمه تخصصی کامل یک مقاله می تواند هزینه قابل توجهی را به یک دانشجو تحمیل کند، و با توجه به اینکه بعضاً ممکن است دانشجو نیاز به ترجمه کل مقاله نداشته باشد، بلکه خلاصه ای کلی یا خلاصه ای هدفمند از مقاله انگلیسی مدنظر وی باشد، خلاصه نویسی مقاله انگلیسی به زبان فارسی بهترین راه حل و در واقع یک تیر با دو هدف است. هم متون موردنظر دانشجو ترجمه می گردند و هم با عدم پرداخت تعرفه ترجمه کل یک مقاله، محتوای مفید و موردنظر نیز فراهم میگردد. لذا همواره به دانشجویانی که بودجه کمی برای ترجمه متون خود کنار گذاشته اند، خدمت خلاصه نویسی مقاله انگلیسی پیشنهاد می گردد.

خلاصه نویسی مقاله به منظور استخراج چکیده مقاله

یکی از مشکلات رایج دانشجویان در تهیه مقاله دانشجویی، تدوین یک چکیده ساختارمند برای مقاله است. از آنجایی که اکثر مجلات و همایش ها، ساختار مدونی نظیر هدف و زمینه، روش پژوهش، یافته ها و نتیجه گیری را برای چکیده مقاله در نظر می گیرند، طبیعتاً برای استخراج یک چکیده خود از مقاله، بایستی این آیتم ها را از دل مقاله بیرون آورد بطوریکه کوتاه و مختصر و دقیق و کامل باشند. استخراج هدف از یک مقاله و یا نتایج یک مقاله بصورت خلاصه، نه تنها نیاز به تخصص ویژه بلکه به مهارت خلاصه نویسی مقاله نیز نیاز دارد. سان تایپ متعهد است که چکیده مقالات مشتریان گرامی را با تکنیک خلاصه مقاله، با بهترین کیفیت ممکن ارائه می نماید.

خلاصه نویسی از مقاله و پایان نامه برای تهیه پاورپوینت

یکی از خدمات پرتقاضای سان تایپ، تهیه پاورپوینت از خلاصه یک یا چند فصل از کتاب، مقاله و پایان نامه است. هدف از این تهیه پاورپوینت، میتواند یک ارائه کلاسی، یک ارائه در محل کار یا سمینار و یا جلسه پیش دفاع یا جلسه دفاع پایان نامه می باشد. لذا در این شرایط دانشجو اقدام به ارسال تصاویر یا فایل کتاب، مقاله، پایان نامه و یا هرگونه سند متنی خود نموده و کارشناسان سان تایپ، پس از خلاصه نویسی از متن ارسال شده، آن را مطابق با دستورالعمل و طراحی درخواستی مشتری، تبدیل به پاورپوینت می نمایند.

انواع خلاصه نویسی پاورپوینت

دو روش خلاصه نویسی پاورپوینت وجود دارد:

 • نخست اینکه سرتیترها و نکات کلیدی متن بصورت چند کلمه ای در اسلایدها بیاید و توضیحات تکمیلی در فایل ورد بصورت جداگانه ارسال شود.
 • دوم اینکه پاورپوینت دریافتی حاوی پاراگراف ها و نکات کلیدی متن است و تیتر محور و بدون توضیح نیست.


برای استعلام هزینه خلاصه نویسی و ثبت سفارش سه روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش خلاصه نویسی در واتس اپ یا تلگرام و دریافت هزینه خلاصه نویسی
2. ثبت سفارش داخل وب سایت
3. مشاهده لیست تعرفه خلاصه نویسی

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام قیمت خلاصه نویسی مشاهده لیست تعرفه خلاصه نویسیخلاصه نویسی مقاله بصورت انجام ژورنال کلاب

انجام ژورنال کلاب یک خدمت کاملاً تخصصی است که کمتر کسی بر آن اشراف دارد. برای تهیه یک ژورنال کلاب حرفه ای، نیازمند تخصص خلاصه نویسی مقاله هستیم. در این روش از خلاصه نویسی مقاله، نه تنها بر ادبیات بلکه چندین برابر به اشراف بر حوزه تخصصی نیازمندیم. از همین رو برای سفارش ژورنال کلاب، کارشناسان و اساتید برجسته دانشگاهی، ابتدا مقاله را بصورت تخصصی بررسی کرده و پس از تهیه خلاصه مقاله، اقدام به تدوین و تهیه ژورنال کلاب می نمایند.

خلاصه نویسی پایان نامه به منظور استخراج مقاله از پایان نامه

یکی از نخستین گام ها در استخراج مقاله از پایان نامه، برخورداری از مهارت مطالعه و خلاصه برداری از متن پایان نامه است. این خلاصه پایان نامه می تواند بصورت نقل مستقیم یا بازنویسی باشد. اما آن چه که اهمیت دارد، توانایی خلاصه نویسی از مقاله به شکلی است که ساختار منسجم و یکپارچه ای داشته باشد و روند محتوایی پایان نامه، در طول مقاله نیز حفظ شود و همچنین هیچ محتوای مفید و در راستای سیر پیشرفت مقاله، از قلم نیفتد. بدین منظور سان تایپ، خدمت استخراج مقاله از پایان نامه را در کمال دقت و با نیروها و اساتید دانشگاهی ارائه می نماید که اولین گامل از تدوین یک مقاله تخصصی، تهیه خلاصه پایان نامه در چارچوب یک مقاله است.

خلاصه نویسی پایان نامه به منظور استخراج چکیده از پایان نامه

بسیار دیده شده که دانشجو یک پایان نامه کامل تحصیلات تکمیلی را نگارش می کند اما از تهیه چکیده پایان نامه خود ناتوان است. دلیل این امر لزوم مهارت خلاصه نویسی پایان نامه در کمتر از نصف صفحه است. مهارت خلاصه نویسی پایان نامه، با تقسیم فصول پایان نامه و استخراج نکات و سیر تحول مطالب در هر فصل از پایان نامه صورت می پذیرد. کارشناسان سان تایپ، به منظور استخراج چکیده از متن پایان نامه، محتوای هر فصل از پایان نامه را تلخیص کرده و سپس از محتوای بدست آمده در ساختار نیم صفحه، چکیده پایان نامه را در چارچوب قواعد و ضوابط آن تهیه می کنند.

خلاصه نویسی کتاب

خلاصه نویسی کتاب (همان خلاصه کتاب از یک یا چند فصل از کتاب) از جمله درخواست هایی است که اکثر دانشجویان در طول ترم تحصیلی به خصوص برای دروس عمومی خود با آن روبرو هستند. خلاصه نویسی کتاب گاه بصورت خلاصه از کل کتاب و گاه به صورت خلاصه نویسی یک یا چند فصل یا بخش از کتاب صورت می پذیرد. معمولا روال خلاصه نویسی کتاب در یک کلاس به این شکل است که چند صفحه یا چند فصل از یک کتاب، بسته به حجم کتاب میان دانشجویان تقسیم می شود و هر یک از دانشجویان موظفند تا چند فصل یا چند صفحه از کتاب را بصورت خلاصه نویسی کتاب، تهیه نمایند. خلاصه کتاب های جمع آوری شده معمولاً برای اساتید این مزیت را دارد که می توانند از خلاصه کتاب های بدست آمده برای ترم های آتی و یا در پژوهش های خود جهت ارتقای هرچه بیشتر تدریس استفاده نمایند.


برای استعلام هزینه خلاصه نویسی و ثبت سفارش سه روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش خلاصه نویسی در واتس اپ یا تلگرام و دریافت هزینه خلاصه نویسی
2. ثبت سفارش داخل وب سایت
3. مشاهده لیست تعرفه خلاصه نویسی

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام قیمت خلاصه نویسی مشاهده لیست تعرفه خلاصه نویسی


خلاصه نویسی به زبان های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی

خلاصه نویسی کلیه متون در سان تایپ به زبان های زیر صورت می پذیرد:

 • خلاصه برداری متن فارسی به فارسی:

  اما همانطور که مشخص است خلاصه برداری از متون فارسی به زبان فارسی بیش تر برای خلاصه کتاب، خلاصه مقاله، خلاصه پایان نامه، خلاصه جزوه و سایر متون کاربرد دارد.

 • خلاصه برداری متن فارسی به انگلیسی:

  این تیپ از خلاصه نویسی بیش تر توسط دانشجویان خارج از کشور، به عنوان تکنیکی برای پارافریز تکلیف کلاسی و عدم رویارویی با چالش پلاجریزم استفاده می شود بطوریکه از یک متن فارسی بصورت خلاصه شده اما به زبان انگلیسی استفاده می کنند.

 • خلاصه برداری متن انگلیسی به فارسی:

  این نوع از خلاصه نویسی، بیشتر مختص مقاطع تحصیلات تکمیلی و رشته های مترجمی و خبرنگاری است که درصددبرگرداندن متنی از زبان انگلیسی و البته خلاصه به زبان فارسی هستند.

 • خلاصه برداری متن انگلیسی به انگلیسی (بازنویسی و پارافریز متن):

  گاهی دانشجو به علت کمبود وقت و تمرکز، قادر به خلق یک اثر آکادمیک بصورت فوری نیست و ترجیح میدهد خلاصه ای از منابع انگلیسی را به همان زبان انگلیسی بازنویسی و اصطلاحاً پارافریز کند.

 • خلاصه برداری متن فارسی به ترکی استانبولی:

  با توجه به حجم مبادلات تجاری و مهاجرت به کشور ترکیه، با حجم بالایی از سفارشات خلاصه برداری متون فارسی به ترکی استانبولی روبرو هستیم که نیاز به درک بالای هر دو زبان مبدا و مقصد دارد.

 • خلاصه برداری متن ترکی استانبولی به فارسی:

  این نوع خدمت معمولا برای دانشجویانی که به زبان ترکی استانبولی تحصیل می کنند و نیاز به درک کامل متون و دروس خود دارند، با استقبال مواجه می شود. البته که این خدمت در امور اداری و مدارک نیز کاربرد دارد.

 • خلاصه برداری متن انگلیسی به ترکی استانبولی:

  این نوع خدمت معمولا برای دانشجویانی که به زبان ترکی استانبولی تحصیل می کنند و نیاز به درک کامل متون و دروس خود دارند، با استقبال مواجه می شود. این خدمت عمدتاً توسط دانشجویان در حال تحصیل در ترکیه برای جلوگیری از مشکل پلاجریزم صورت می گیرد بطوریکه از منابع انگلیسی در دروس ترکی استانبولی خود بهره می برند. البته که این خدمت در امور اداری و مدارک نیز کاربرد دارد.

 • خلاصه برداری متن ترکی استانبولی به انگلیسی:

  این روش از خلاصه نویسی بیش تر مورد درخواست تجار و بازرگانان در قاره اروپا می باشد.

بنابراین در صورتیکه حتی متن مبدا شما به یک زبان و متن مقصد شما به زبان دیگر است، نگران نباشید.

تخصص در خلاصه نویسی متن

از آنجایی که در خلاصه نویسی، محتوای هر متن و زمینه تخصصی آن با دیگری متفاوت است و یک کارشناس خلاصه نویسی بایستی درک کاملی از محتوا داشته باشد تا از عهده خلاصه نویسی آن بربیاید، لذا در سان تایپ هر سفارش خلاصه نویسی بسته به زمینه تخصصی، به کارشناس همان حوزه و تخصص سپرده می شود. لذا هیچ نگرانی بابت عدم درک واژگان تخصصی یا انتقال درست و فنی مفهوم و مضمون وجود ندارد.

خلاصه نویسی ویژه داوطلبان کنکور (کنکوری ها)

توصیه ما به کنکوری های عزیز اینستکه تا حد امکان، با روش هایی نظیر جعبه لایتنر، خود به خلاصه برداری از متون درسی خود اقدام نمایید چرا که کیفیت یادگیری، حضور ذهن و کدگذاری های شما در درک مفهوم را بالاتر می برد. اما در صورتیکه به علت کمبود وقت تا برگزاری آزمون های سراسری در مقاطع مختلف تحصیلی، نیاز به انجام خلاصه نویسی توسط یک کارشناس را دارید، نگران نباشید. کارشناسان ما که همگی از سد آزمون های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری گذشته اند، دروس تخصصی و عمومی شما را با ذکر مهم ترین نکات کلیدی، بصورت حرفه ای خلاصه نویسی خواهند کرد. کافیست نام دروس و فصول و زمان تحویل مدنظر خود را به ما اعلام نمایید.


برای استعلام هزینه خلاصه نویسی و ثبت سفارش سه روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش خلاصه نویسی در واتس اپ یا تلگرام و دریافت هزینه خلاصه نویسی
2. ثبت سفارش داخل وب سایت
3. مشاهده لیست تعرفه خلاصه نویسی

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام قیمت خلاصه نویسی مشاهده لیست تعرفه خلاصه نویسی


خلاصه نویسی رمان

بسیاری از دانشجویان رشته ادبیات فارسی و سایر متخصصین حوزه ادبیات و داستان نویسی، نیاز دارند تا خلاصه یک رمان ادبی و دید کلی نسبت به آنچه را که در رمان می گذرد، فوری درک و پردارش ذهنی کنند. به خصوص این امر در زمان نگارش پایان نامه رشته های ادبیات و علوم انسانی، بیشتر نمود می یابد. از همین رو زبده ترین کارشناسان ادبیات و داستان نویسی سان تایپ قادر به مطالعه فوری و ارائه خلاصه رمان بصورت مختصر و مفید هستند.

بهترین سایت خلاصه نویسی متن

سان تایپ به عنوان بهترین سایت خلاصه نویسی متن، با بکارگیری کارشناسان زبده دانشگاهی در رشته های مختلف، قادر است تا سفارشات شما را در هر حجم و زمانی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن انجام دهد. سفارش خلاصه نویسی متن به علت لزوم تخصص، تجربه و سرعت، دارای حساسیت بالایی است که در سان تایپ همواره مورد توجه قرار می گیرد.

برای استعلام هزینه خلاصه نویسی و ثبت سفارش سه روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش خلاصه نویسی در واتس اپ یا تلگرام و دریافت هزینه خلاصه نویسی
2. ثبت سفارش داخل وب سایت
3. مشاهده لیست تعرفه خلاصه نویسی

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام قیمت خلاصه نویسی مشاهده لیست تعرفه خلاصه نویسی

آموزش خلاصه نویسی

روش های مختلفی برای خلاصه نویسی متن وجود دارد که عبارتند از:

 • روش حاشیه نویسی در کنار متن
 • روش علامت گذاری نکات مهم در متن
 • روش یادداشت برداری متن بصورت برداشت شخصی
 • روش درختی و نموداری با دقت به سرفصل و رئوس مطالب
 • روش هاروارد که تاکید بر مطالعه کتاب برای دریافت دیدی کلی، مطالعه زیربخش ها برای سرفصل بندی، طرح سوال از زیربخش ها، یادداشت برداری و مرور مجدد، ترسیم نقشه ذهنی و مرور این نقشه و در نهایت مرور کلی خلاصه دارد.

آنچه که در همه این روش ها اهمیت دارد، قابلیت تقسیم کردن یک متن به چندزیر بخش به خصوص بر اساس شاخص تیتر مطالب است. همچنین مدیریت صفحات خلاصه نهایی نیز با دقت به سرتیتر مطالب دقیق تر و منظم تر انجام می شود.

اما بطور کلی می توان با تغییر لحن، استفاده از کلمات مترادف، نکات اصلی سرفصلها و یادداشت برداری با کلمات کلیدی و اعمال نظرات شخصی، به یک خلاصه مدون دست یافت و حتی خلاصه مطلب را به پاورپوینت تبدیل کرد.

چند نکته کلیدی در خلاصه نویسی

برای ارائه یک خلاصه متن خوب باید:

 • حتما و حداقل متن را یکبار پیش خوانی کرد.
 • توضیح اضافی و شاخ و برگ بی جهت به متن داده نشود و در اصطلاح ادبی از اطناب دوری کرد.
 • متن پس از خلاصه برداری بازخوانی شود
 • استفاده از جذابیت بصری و گراف و نمودار را نبایستی از خاطر برد
نمونه رایگان خلاصه نویسی متن

شما می توانید برای مشاهده نمونه کار، بخشی از متن خود را ارسال نموده تا به انتخاب کارشناس، بصورت رایگان خلاصه نویسی و تقدیم شود تا از کیفیت کار خلاصه نویسی اطمینان یابید.

هزینه خلاصه نویسی

شما می توانید برای تعیین هزینه خلاصه نویسی خود، جزئیات و فایلهای سفارش خود را در پشتیبانی واتس اپ یا تلگرام سان تایپ به شماره 09392116499 یا صفحه سفارش سفارش خلاصه نویسی ثبت نمایید. کارشناسان ما در کمتر از نیم ساعت از طریق واتس اپ به شما اعلام فاکتور می نمایند.
نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه خلاصه نویسی رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش خلاصه نویسی دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.