انواع سفارش تایپ ارزان و فوری

تایپ ارزان و فوری دانشجویی

سفارش تایپ دانشجویی با توجه به نیاز دانشجویان بصورت تایپ ارزان و فوری ارائه میگردد. قیمت تایپ دانشجویی بر اساس تعرفه دانشجویی و بصورت منصفانه محاسبه میگردد.


تایپ ارزان و فوری با نرم افزار تخصصی تایپ

سفارش تایپ ارزان و فوری تخصصی با توجه به نیاز دانشجویان به ارائه متون تخصصی با استفاده از انواع نرم افزار تخصصی تایپ انجام می پذیرد. تایپ آنلاین دانشجویی بصورت کاملا تخصصی و بر اساس نیاز مشتری با تعرفه تایپ ارزان دانشجویی محاسبه میگردد.


تبدیل فایل پی دی اف PDF به ورد WORD فارسی

سفارش تبدیل فایل پی دی اف به ورد فارسی با توجه به نیاز دانشجویان به استفاده از فایلهای پی دی اف متعدد و بکارگیری آنها در تحقیقات و پایان نامه خود توسط کارشناسان مجرب سان تایپ، با حفظ کیفیت و المان های فایل PDF به فایل تایپ شده ورد WORD بدیل می یابد. تبدیل فایل پی دی اف به ورد با توجه به پیچیدگی های الگوریتم های تبدیل PDF فارسی به WORD با دشواری هایی روبرو خواهد بود که کاربران غیرماهر قادر به آن نخواهند بود. هزینه تبدیل فایل پی دی اف فارسی به ورد با توجه به محتویات فایل و سطح دشواری تبدیل آن، با تعرفه پایین تری نسبت به سفارش تایپ، محاسبه خواهد شد. دقت کنید فایلهایی قابل تبدیل خواهند بود که در پی دی اف، قابلیت دِرَگ کردن متن یا انتخاب شدن متن را داشته باشند.


تایپ ارزان و فوری فایل پی دی اف PDF

دقت کنید که در سفارش تایپ پی دی اف PDF ، فایلهای پی دی افی به کمک نرم افزار، قابل تبدیل به فایل ورد نخواهند بود و بایستی توسط تایپیست ، تایپ شوند که بصورت اسکن شده باشند. لذا هزینه تایپ ارزان و و فوری این تیپ از فایلهای پی دی اف مطابق تایپ فارسی در ورد با قیمت و تعرفه تایپ دانشجویی محاسبه میگردد.


تایپ ارزان و فوری در اکسل

تایپ در نرم افزار اکسل نیاز به مهارت خاصی دارد. چرا که تایپ اکسل بدین علت که استمرار در یک خط ندارد و سرعت تایپیست رو خواهد گرفت، نیاز به تخصص ، مهارت و سرعت تایپ ویژه دارد و تعرفه آن، کمی بالاتر از سفارش تایپ فارسی در ورد خواهد بود.


تایپ ارزان و فوری فایل صوتی و تصویری

سفارش تایپ فایل صوتی و تصویری معمولا توسط طیف دانشجو و بعلت مکتوب نمودن توضیحات استاد در سر کلاس و تهیه جزوه آموزشی از طریق تایپ فایل صوتی و تصویری صورت میپذیرد. هزینه تایپ فایل صوتی و تصویری از تایپ فارسی در ورد بیشتر میباشد. چرا که تایپیست در حین تایپ از روی فایل صوتی و تصویری ، بایستی چندین بار فایل را عقب و جلو برده تا با سرعت تایپیست هماهنگ شود. شما میتوانید از خدمات تایپ ارزان و فوری از هرگونه فرمت فایل الکترونیکی بهره ببرید.


تایپ ارزان و فوری مقاله دانشجویی

سفارش تایپ مقاله دانشجویی جهت رفاه حال دانشجویان، ارائه تایپ ارزان و فوری و بعلت محدودیتهای زمانی مشتریان در سریع ترین زمان ممکن صورت می پذیرد. تایپ مقالات و پایان نامه بر اساس فرمت دانشگاهی و ژورنالهای داخلی و خارجی صورت میگیرد.


تایپ ارزان و فوری کتاب در ورد

سفارش تایپ کتاب در ورد با توجه به حساسیتهای مربوط به کیفیت ، دقت در تایپ و نیاز به تایپ ارزان و فوری ، بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی صورت می پذیرد. همچنین مشتریانی که نیاز به تایپ ارزان و فوری کتاب دارند، میتوانند از خدمات ویراستاری کتاب بهره ببرند . سفارش تایپ کتب دانشگاهی با نازل ترین قیمت ها و با هزینه تایپ ارزان کتاب صورت می پذیرد.


تایپ ارزان و فوری رمان

سفارش تایپ رمان و داستان بر اساس دانش تایپیست مسلط به متون ادبی صورت میگیرد. خدمات ویراستاری آنلاین رمان و داستان با نازل ترین قیمت تایپ ارزان و فوری و با تعرفه تایپ و ویراستاری کتب ادبی و رمان صورت می پذیرد.


تایپ عربی در ورد

سفارش تایپ عربی در ورد بصورت تایپ ارزان و فوری و بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای صورت میگیرد. سفارش تایپ به زبان عربی توسط تایپیست آشنا به زبان عربی صورت می پذیرد. هزینه تایپ عربی در جدول تعرفه تایپ عربی در ورد آمده است.


تایپ انگلیسی در ورد

سفارش تایپ انگلیسی در ورد در سان تایپ بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای صورت میگیرد. سفارش تایپ به زبان انگلیسی توسط تایپیست آشنا به زبان انگلیسی صورت می پذیرد. هزینه تایپ انگلیسی در جدول تعرفه تایپ انگلیسی در ورد آمده است.


تایپ پایان نامه

سفارش تایپ پایان نامه در کلیه رشته ها و گرایش های دانشگاهی با تخفیف ویژه تایپ ارزان و فوری پایان نامه دانشجویی در مقاطع کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با تعرفه تایپ پایان نامه منصفانه صورت میگیرد که در لینک قیمت تایپ پایان نامه قابل مشاهده است. کلیه خدمات تایپ پایان نامه در ورد ، تایپ پایان نامه در زی پرشین و تایپ منابع پایان نامه و رفرنس نویسی به روش های مختلف نظیر شیوه ارجاع APA صورت میپذیرد. همچنین برای ویرایش ، ویراستاری و تنظیم پایان نامه بر اساس فرمت دانشگاه میتوانید به لینک خدمات تنظیم پایان نامه مراجعه کنید.


تایپ مقاله دست نویس ترجمه شده

سفارش تایپ ارزان و فوری مقالات ترجمه شده در سان تایپ صورت میگیرد. لازم به ذکر است که کلیه سفارشات ترجمه تخصصی آنلاین سان تایپ بصورت تایپ شده و با تایپ رایگان ارائه می گردند. اما گاهی خود دانشجو اقدام به ترجمه کرده و آنرا بصورت دست نویس مرقوم می نماید. لذا تایپ فایلهای ترجمه شده با مناسب ترین قیمت صورت می پذیرد.


تایپ دست نویس

سفارش تایپ ارزان و فوری متن دست نویس در سان تایپ صورت میگیرد. نیاز است که از اسناد کاغذی خود به کمک اسکنر و حتی با تلفن همراه عکس گرفته و تصاویر خود را برای تایپ از روی دست نوشته ارسال نمایید.


تایپ و ساخت پاورپوینت

سفارش تایپ و ساخت پاورپوینت بر اساس نیاز دانشجویان و جلوه های ویژه گرافیکی در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین طراحی ساخته شده و با بهترین کیفیت و وضوح تصویر طراحی و بصورت تایپ فوری و ارزان میگردد. تهیه، ساخت، طراحی و تایپ پاورپوینت دفاعیه و ارائه نهایی پایان نامه با بهترین کیفیت و استانداردهای ارائه مطلب صورت می گیرد.


تایپ فرمول در ورد

تایپ فرمول ریاضی و تایپ فرمول شیمی بر اساس نیاز دانشجو و رشته تحصیلی با بهترین کیفیت صورت می پذیرد. تایپ فرمول ریاضی ، فیزیک و شیمی با استفاده از نرم افزار های تایپ فرمول نظیر مت تایپ و اکوایشن با بهترین کیفیت و دقت صورت می گیرد.


تایپ و رسم نمودار

رسم نمودار در اکسل و ورد با بهترین کیفیت و در نرم افزار رسم و طراحی شکل نظیر طراحی و رسم نمودارهای تخصصی برق الکترونیک، مکانیک، شیمی و . . . در کلیه رشته های دانشگاهی صورت می پذیرد.


تبدیل فایل پی دی اف به ورد فارسی

تبدیل PDF فارسی غیرقابل ویرایش به WORD بصورتیکه نیاز به ویرایش مجدد نداشته باشد و عینا و بدون کم و کاست به ورد تبدیل گردد، توسط هیچ نرم افزاری قابل انجام نیست. با این حال، سان تایپ با الگوریتم و روشی کاملا انحصاری اقدام به تبدیل فایل PDF غیر قابل ویرایش به WORD به ورد می نماید. برای درخواست تبدیل فایل پی دی اف به فایل ورد سفارش خود را ثبت نمایید.

حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!

کیفیت تایپ و سطح تخصصی تایپیست:

کلیه ی سفارشات تایپ در سان تایپ ، با توجه به نیاز مشتری و با بهترین کیفیت ارائه می‌گردد و نیازی به غلط گیری احتمالی و یا خطای تایپی نخواهد داشت چرا که پیش از تحویل، توسط تایپیست بررسی می گردد. بر خلاف انتظار، سفارشات تایپ نیز به تایپیست های متخصص در زمینه ی مربوط به محتوای سفارش شما ، تخصیص خواهد یافت.
من باب مثال تایپیست متخصص در زمینه شیمی، درک بهتری از متون مربوطه داشته و در موارد سفارشات تایپ دست نویس یا تایپ فایل صوتی و غیره، خطای تایپی نخواهد داشت.

زمان تحویل سفارش تایپ:

با توجه به تعدد پرسنل تایپیست متخصص و ماهر در سان تایپ، سفارشات تایپ آنلاین بدون محدودیت زمانی ارائه می گردد و در صورتیکه یک تایپیست در زمان مورد نظر شما، قادر به تایپ کل سفارش نباشد، کار بین چندین تایپیست تقسیم و در نهایت در قالب یک فایل حضورتان ارائه خواهد شد.

هر صفحه استاندارد تایپ:

هر صفحه استاندارد با توجه به نوع و اندازه فونت اعلام شده توسط اتحادیه دفاتر فنی کشور، در نظر گرفته خواهد شد.

فرمت فایلهای قابل پشتیبانی تایپ:

در صورتیکه سفارش شما به شکل فایل باشد، کلیه ی فرمت ها در سان تایپ پشتیبانی خواهد شد. برخی از فرمت های قابل پشتیبانی عبارتند از:
doc ، docx، ppt،xlsx ، csv، png،jpg ،gif ، jpeg و . . .
پیشنهاد می گردد که ترجیحا سفارش خود را در قالب فایل Docx یا PDF ارسال نمایید.
در صورتیکه سفارش شما بصورت کاغذی بوده و امکان اسکن و یا عکس برداری از آنها را با تلفن همراه خود دارید، بهتر است که بدین شکل نسبت به به تهیه نسخه الکترونیکی سفارش خود اقدام نمایید و تصاویر مذکور را در قالب فایل الکترونیکی را برای سان تایپ ارسال نمایید.
در صورتیکه بعلت حجم بالای سفارش خود، قادر به اسکن یا عکس برداری از آنها نیستید، با پشتیبانی مرکز از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و هماهنگی لازم جهت ارسال سفارش خود از طریق پست یا پیک را مبذول نمایید. دقت کنید که ارسال سفارشات از طریق پیک در کمتر از یک ساعت و از طریق ارسال پستی تنها در 48 ساعت صورت میگیرد.

هزینه تایپ هر صفحه :

قیمت تایپ فارسی و تایپ ارزان و فوری ، بسته به نوع سفارش ( برای مثال: تایپ فایل صوتی و تصویری ، تایپ فرمول ، تایپ جدول ، تایپ انگلیسی ، تایپ عربی و غیره ) در بخش جدول قیمت تایپ ارزان و فوری آمده است.
برای مثال دقت کنید ؛ برای محاسبه صورتحساب سفارش تایپی که دو صفحه همراه با جدول و سه صفحه تایپ ساده فارسی دارد، دو صفحه تایپ جدول با نرخ تایپ جدول و دو صفحه تایپ فارسی ساده با نرخ تایپ فارسی در ورد لحاظ می گردند و مجموع هزینه تایپ صفحات مختلف، در قالب صورتحساب تجمیع گردیده و حضورتان اعلام می گردد.

تخفیف تایپ ارزان و فوری:

کلیه ی سفارشات تایپ بسته به حجم سفارش، فصل پرترافیک یا با ترافیک کمتر سال از لحاظ کمیت سفارشات و شخصیت حقوقی مشتریان گرامی شامل حال تخفیف حجمی تایپ ، تخصیص فصلی تایپ ، و تخفیف دانشجویی تایپ می گردد.

پشتیبانی سفارشات تایپ:

دقت کنید که سفارش تایپ آنلاین دارای ضمانت کیفیت می باشند. با این حال در صورت درخواست مشتری، سفارش تا دو روز فرصت بازبینی و بررسی دارد.
حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.