هزینه نوشتن مقاله

سفارش ویراستاری

سفارش ویراستاری، به اندازه ای در حوزه نشر اهمیت دارد که می تواند اعتبار و آبروی یک نویسنده بالا برده یا آن را به بازی بگیرد!
حقیقت این است که ویرایش متن کار هر کسی نیست و یک ویراستار آنلاین نه تنها بایستی در حوزه ادبیات دانش عمیقی داشته باشد، بلکه اشراف به زمینه تخصصی متن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. در سان تایپ، سفارش ویراستاری آنلاین در بخش های زیر ارائه می گردد:سفارش ویراستاری را به ویراستار آنلاین بسپارید!

سان تایپ به عنوان قدیمی ترین موسسه ویراستاری با بیش از 17 سال سابقه، بهترین ویراستار آنلاین کشور می باشد که خدمات سفارش ویراستاری را در چند بخش زیر ارائه می نماید:

سفارش ویراستاری کتاب


سفارش ویراستاری کتاب در کلیه زمینه های علمی انجام می گردد.

سفارش ویراستاری کتاب

سفارش ویراستاری پایان نامه


سفارش ویرایش پایان نامه از تنظیم پایان نامه تا ویرایش متن رساله انجام می‌گردد.

انجام ویراستاری پایان نامه

ویرایش متن انگلیسی


سفارش ویرایش متن انگلیسی در سان تایپ در کلیه قالب های متون انگلیسی انجام می‌گردد.

ویرایش متن انگلیسی

ویرایش متن فارسی آنلاین


ویرایش مقاله فارسی در کلیه زمینه های علمی و تخصصی انجام می‌گردد.

سفارش ویرایش متن فارسی

سفارش ویراستاری مقاله


انجام ویراستاری مقاله مطابق شیوه نامه مجله، همایش و کامنت اساتید انجام می‌گردد.

سفارش ویرایش مقاله

ویرایش متن ترجمه شده


انجام ویراستاری پروژه های ترجمه با توجه به متن زبان اصلی صورت می‌گرد.

سفارش ویرایش متن ترجمه شده

ویراستاری نامه اداری


سفارش ویراستاری نامه اداری و مکاتبات سازمانی انجام می‌گردد.

سفارش ویراستاری نامه اداری


سفارش ویراستاری کتاب

سفارش ویراستاری کتاب ویرایش کتاب در کلیه زمینه های ادبی و تخصصی از نظر غلط های املایی و علائم نگارشی (ویرایش فنی)، از نظر جمله بندی و روان بودن متن (ویرایش ساختاری-اصلاح نگارشی متن انلاین) و از نظر علمی و تخصصی (ویرایش علمی) قابل بررسی خواهد بود. ویراستاری آنلاین در حوزه کتاب های ادبی، از جمله مهم ترین درخواستهای سفارش ادیت بوده که همواره توسط برجسته ترین کارشناسان ویراستاری متن در زبان فارسی و انگلیسی انجام شده اند.
به منظور استعلام هزینه ویراستاری کتاب می توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید و همچنین فایل خود را جهت ویراستاری کتاب ارسال نمایید.

سفارش ویراستاری پایان نامه

دانشجویان در بخش سفارش ویراستاری آنلاین، معمولا چند نگرانی و مشکل رایج دارند.

 • ویرایش پایان نامه مطابق دستورالعمل دانشگاه
 • اصلاح نگارشی متن از نظر جمله بندی و روان بودن متن
 • ویراستاری متن از نظر غلط های املایی و علائم نگارشی
 • ویرایش و ادیت کامنتهای استاد از نظر علمی

آنچه که بیش از همه دغدغه دانشجویان است، بحث تنظیم پایان نامه یا همان اصلاح و ویراستاری پایان نامه بر اساس اصول و فرمت تنظیم پایان نامه دانشگاه ها می باشد. کاری مشکل و حساس که نیازمند مهارت کار با نرم افزار ورد داشته و از عهده هر فردی بر نمی آید.
اگر کار ویراستاری پایان نامه توسط فرد با تجربه صورت نگیرد، با کوچکترین تغییری در کار، تنظیم پایان نامه به هم خورده و مجدداً نیاز به ویرایش خواهد داشت.
سفارش ویراستاری پایان نامه و تنظیم پایان نامه بر اساس دستورالعمل و شیوه نامه نگارش پایان نامه دانشگاه با توجه به نیاز دانشجویان بصورت فوری و تخصصی صورت میگیرد. در ویراستاری پایان نامه ابتدا بایستی پایان نامه از نظر اصول نگارشی و فنی ویرایش گردد.
در مرحله دوم ویراستاری متن، چگونگی قراردادن پایان نامه در فرمت و قالب دانشگاه بر اساس دستورالعمل شیوه نامه دانشگاه موردنظر خواهد بود.
دقت کنید قالب و فرمت دانشگاهی در کلیه موسسات و دانشگاه های کشور متفاوت بوده و دانشجویان بایستی نسبت به تنظیم پایان نامه خود دقت داشته باشند. فهرست زنی متون شکل ها و جداول، یکسان سازی فونت بخش های مختلف پایان نامه، شماره زنی صفحات، چینش پاراگراف ها، رعایت اصول رفرنس دهی صحیح بر اساس شیوه های ارجاع استاندارد، ترجمه انگلیسی چکیده، و غیره از جمله مواردی است که در ویرایش پایان نامه صورت می پذیرد.
به منظور استعلام هزینه ویراستاری پایان نامه می توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید و همچنین فایل خود را جهت ویراستاری رساله ارسال نمایید.

ویرایش متن انگلیسی

ویرایش متن انگلیسی از جمله مهم ترین انواع سفارش ویراستاری آنلاین است چرا که بایستی توسط فرد مسلط به زبان انگلیسی و ترجیحاً نیتیو (فردی با زبان مادری انگلیسی) صورت بپذیرد تا بطور کامل جنبه های ادبی و فرهنگی زبان را پوشش دهد.
در سان تایپ، ویرایش متن انگلیسی، متن توسط ادیتور انگلیسی زبان بازبینی می شود و در صورتیکه متن از نظر مفهومی و ادبی نیز دچار مشکل باشد، اصلاح خواهد شد.
به منظور استعلام ویرایش متن انگلیسی می توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید و همچنین فایل خود را جهت ویراستاری متن انگلیسی ارسال نمایید.

ویرایش متن فارسی آنلاین

ویرایش متن فارسی آنلاین توسط ویراستار مسلط به زبان و ادبیات فارسی انجام می شود. دقت بفرمایید که ویرایش ادبی متن فارسی آنلاین بسته به سبک نگارش و ادبیات هر نویسنده، می تواند متفاوت باشد. برای مثال سبک ادبی نویسندگانی نظیر محمدعلی جمال زاده با نویسنده ای نظیر مصطفی مستور کاملاً متفاوت است. بنابراین یک ویراستار آنلاین باید درک درستی از قلم و سبک نویسنده داشته باشد تا سفارش ویراستاری به بهترین شکل ممکن، انجام شود.

سفارش ویراستاری مقاله

سفارش ویراستاری مقاله مقاله به زبان فارسی یا انگلیسی یکی از درخواست های رایج دانشجویان است. سفارش ویرایش مقاله می تواند از نظر ادبی، تخصصی و نگارشی صورت بپذیرد. البته که برخی از دانشجویان بیشتر بر وجه نگارشی و تنظیم مقاله برای چاپ در ژورنالها نیازمند هستند. عمده این درخواستها، ویرایش مقاله ISI یا ویراستاری مقاله علمی پژوهشی و غیره می باشد.
البته در صورتی که مقاله شما از طریق صفحه سفارش مقاله ، انجام شود، ویراستاری کامل متن مقاله هدیه ما به شما خواهد بود و بابت آن از شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.
به منظور استعلام سفارش ویراستاری مقاله می توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید و همچنین فایل خود را جهت ویرایش متن مقاله ارسال نمایید.

ویرایش متن ترجمه شده

بعضاً شده که برخی از دانشجویان اقدام به ترجمه متن تخصصی کرده اند اما پس از اتمام کار احساس می کنند که نیاز است تا متن مورد بازبینی قرار گیرد یا اصطلاحاً دستی به سر و روی متن کشیده شود!
دلیل اصلی انتخاب سفارش ویراستاری برای این تیپ پروژه ها این است که یا مترجم بصورت کلمه به کلمه و بدون رعایت قواعد و قوانین ترجمه تخصصی، اقدام به ترجمه متن نموده است و یا این که متن بصورت ماشینی و با ابزارهایی نظیر گوگل ترنسلیت برگردان شده است که نمی توان لفظ ترجمه را برای آن بکار برد.
پیشنهاد می شود به جای استفاده از ترجمه ماشینی، از سفارش ترجمه تخصصی در سان تایپ استفاده نمایید.
با این حال در صورت نیاز به سفارش ویراستاری از نوع ادیت مقاله ترجمه شده، می توانید سفارش ویراستاری خود را ثبت نموده و برای همکاران ما در پشتیبانی ارسال نمایید.

ویراستاری نامه اداری

بسیاری از شرکت ها برای مکاتبه با همکاران خارجی خود، ناگزیر به ارسال نامه های اداری از طریق ایمیل هستند. اما به علت عدم آشنایی با زبان های خارجی و همچنین اصول نامه نگاری اداری، همواره با مشکل روبرو هستند چرا که صحت نامه های ارسالی، نشان پرستیژ اداری آن هاست. از همین بابت، ویرایش متن نامه های اداری از جمله مهم ترین درخواستهای ویراستاری آنلاین در سان تایپ می باشد. سان تایپ بدین منظور، طرف قرارداد بسیاری از سازمان ها و ارگان های دولتی و غیردولتی می باشد.


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه ویرایش متن رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ویرایش متن دهید!

انواع ویرایش متن (اقدامات قابل انجام بر روی فایل شما!):


ویراستاری فنی متن

 1. یکسان سازی روش نگارش کلمات: برای مثال تبدیل عبارتهایی مانند « میخواند » و « بسمه تعالی » به « می‌خواند » و « باسمه تعالی ».
 2. اصلاح غلط های املایی مانند لغاتی چون « سپاسگذار » و « حظار » به « سپاسگزار » و « حضار ».
 3. تنظیم صحیح پاراگراف های متن. متونی در یک پاراگراف قرار می گیرند که مفهوم واحد و یکپارچه مشخصی داشته باشند.
 4. اصلاح نشانه گذاری های موجود در متن مانند نقطه، ویرگول، پرانتز، کروشه و ...
 5. یکسان سازی اصطلاحات لاتین و معادل آنها در کل متن.
 6. اصلاح دستورهای نوشتن اعداد، فرمولها، اعراب گذاری و مختصرنویسی عبارتها.
 7. بررسی جایگاه نقل قول، ارجاعات، آدرس های پانوشت، یادداشت و منابع پایانی.
 8. بررسی بدنه کلی اثر شامل جدول ها، نمودار ها، تصویر ها، فهرست مطالب، لغت نامه، نمایه ها و ...
 9. بررسی نوع و اندازه قلم حروف، عناوین فصل ها، بخش ها، زیر بخش ها، سربرگ ها و اصلاح کلیه ی غلط های املایی.

ویرایش زبانی و ساختاری متن

رفع اشکال های دستوری، ساختاری و جمله بندی. برای نمونه در جمله : « باعث مباهات بنده است که از مهارتهای شما آگاه و در کسب و کار خود از آن‌ها استفاده کنم»، بایستی نوشت « باعث مباهات بنده است که از مهارتهای شما آگاه شوم و در کسب و کار خود از آن‌ها استفاده کنم». چرا که جمله اولیه از نظر دستوری اشتباه می باشد.

 1. اصلاح انحراف از زبان اصلی.
 2. اصلاح جملات نارسا و مبهم و همچنین عامیانه.
 3. گزینش عبارت های معادل فارسی برای واژگان لاتین و حذف تعابیر و لغات تکراری و زائد.
 4. کوتاه سازی جملات طولانی
 5. روان سازی متن از نظر جمله بندی و انتخاب صحیح لغات فارسی.

ویرایش علمی متن
 1. حذف و اصلاح جملات تکراری، غیر ضروری و ناپسند.
 2. بررسی و تنظیم مطالب در صفحه.
 3. بررسی کاستی های موجود در متن و پاورقی.
 4. وفاداری به متن اصلی از نظر لغوی در صورت ترجمه.
 5. بازبینی مطالب و نکات اشتباه و غیرعلمی.

دقت کنید ویراستاری علمی تنها و تنها بایستی توسط کارشناس تخصصی مرتبط با محتوای متن ویراستاری گردد.نکات مهم در سفارش ویراستاری

ویرایش مقاله و پایان نامه
کیفیت ویراستاری متن : ویراستاری متن زمانی حرفه ای خواهد بود که هر متن بنا بر زمینه تخصصی خود، به ویراستار متخصص و با تجربه در همان زمینه و گرایش سپرده شود.
قیمت سفارش ویرایش متن: ویراستاری متن بسته به فعالیتی که روی متن صورت می گیرد، هزینه متفاوتی پیدا می کند. در ادامه سه تیپ ویراستاری متن به تفصیل شرح داده شده است. بطور کلی تعرفه سفارش ویراستاری متن بر اساس نرخ دانشجویی محاسبه می گردد.
پشتیبانی ویراستاری متن: سفارش ویرایش متن بایستی دارای پشتیبانی تمام وقت و 24 ساعته باشد تا نیاز مشتریان را در هر ساعت از شبانه روز مرتفع کند.
تحویل سفارش ویراستاری متن در موعد مقرر: یک ویرایشگر متن موظف است تا سفارش مشتری را سر وقت معین تحویل دهد وگرنه بی فایده است!
حجم بالای سفارش ویراستاری متن و زمان اندک انجام کار! ویرایش متن نیاز به زمان و تمرکز دارد و اگر حجم کار زیاد باشد، از کیفیت کار کاسته می گردد. لذا بایستی این مشکل را مرتفع کرد. تقسیم سفارش بین چند ویراستار تنها راه حل است. البته که هر ویرایشگر سبک و سیاق خاص خود را دارد اما برای سفارشات با زمان کم و حجم زیاد، این راهکار به مشتری کمک شایانی خواهد کرد.

و اما راه حل:
ســان تایپ، بزرگترین مرکز سفارش ویراستاری متن آنلاین تخصصی کشور می باشد که با بیش از یک دهه تجـربه، کلیه سفارشات ویرایش متن سراسر کشور را پشتیبانی می نماید. سان تایپ بیش از 3000 ویراستار حرفه ای را در زمینه های مختلف علمی در اختیار داشته و آماده ارائه خدمت به هموطنان عزیز می باشد. اگر به این نتیجه رسیده اید که ما نیاز شما را شناخته ایم، مطمئن باشید که برای شما برنامه ریزی مناسب کرده و راه حل مناسبی ارائه نموده ایم.

نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه ویراستاری متن رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ویرایش متن دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.