ویراستاری آنلاین متن در سان تایپ با سه رویکرد زیر ارائه می گردد :ویراستاری متن با تاکید بر ویرایش فنی یک اثر، شامل اصلاحات زیر خواهد بود:

 1. یکسان سازی روش نگارش کلمات: برای مثال تبدیل عبارتهایی مانند « میخواند » و « بسمه تعالی » به « می‌خواند » و « باسمه تعالی ».
 2. اصلاح غلط های املایی مانند لغاتی چون « سپاسگذار » و « حظار » به « سپاسگزار » و « حضار ». s
 3. تنظیم صحیح پاراگراف های متن. متونی در یک پاراگراف قرار می گیرند که مفهوم واحد و یکپارچه مشخصی داشته باشند.
 4. اصلاح نشانه گذاری های موجود در متن مانند نقطه، ویرگول، پرانتز، کروشه و ...
 5. یکسان سازی اصطلاحات لاتین و معادل آنها در کل متن.
 6. اصلاح دستورهای نوشتن اعداد، فرمولها، اعراب گذاری و مختصرنویسی عبارتها.
 7. بررسی جایگاه نقل قول، ارجاعات، آدرس های پانوشت، یادداشت و منابع پایانی.
 8. بررسی بدنه کلی اثر شامل جدول ها، نمودار ها، تصویر ها، فهرست مطالب، لغت نامه، نمایه ها و ...
 9. بررسی نوع و اندازه قلم حروف، عناوین فصل ها، بخش ها، زیر بخش ها، سربرگ ها و اصلاح کلیه ی غلط های املایی.
ویراستاری متن بصورت ویرایش زبانی یا ویرایش ساختاری یک اثر شامل اصلاحات زیر خواهد بود:

رفع اشکال های دستوری، ساختاری و جمله بندی. برای نمونه در جمله : « باعث مباهات بنده است که از مهارتهای شما آگاه و در کسب و کار خود از آن‌ها استفاده کنم»، بایستی نوشت « باعث مباهات بنده است که از مهارتهای شما آگاه شوم و در کسب و کار خود از آن‌ها استفاده کنم». چرا که جمله اولیه از نظر دستوری اشتباه می باشد.

 1. اصلاح انحراف از زبان اصلی.
 2. اصلاح جملات نارسا و مبهم و همچنین عامیانه.
 3. گزینش عبارت های معادل فارسی برای واژگان لاتین و حذف تعابیر و لغات تکراری و زائد.
 4. کوتاه سازی جملات طولانی
 5. روان سازی متن از نظر جمله بندی و انتخاب صحیح لغات فارسی.
ویراستاری متن بصورت ویرایش علمی یک متن عبارتست از:

 1. حذف و اصلاح جملات تکراری، غیر ضروری و ناپسند.
 2. بررسی و تنظیم مطالب در صفحه.
 3. بررسی کاستی های موجود در متن و پاورقی.
 4. وفاداری به متن اصلی از نظر لغوی در صورت ترجمه.
 5. بازبینی مطالب و نکات اشتباه و غیرعلمی.

دقت کنید ویرایش علمی تنها و تنها بایستی توسط کارشناس تخصصی مرتبط با محتوای متن ویرایش گردد.
برای مثال یک کتاب شیمی بایستی توسط کارشناس شیمی ویراستاری علمی گردد تا موارد نادرست علمی تشخیص داده شوند و رفع گردند.
ویراستاری پایان نامه بصورت تنظیم پایان نامه عبارتست از:

سفارش ویراستاری پایان نامه و تنظیم پایان نامه بر اساس دستورالعمل و قالب دانشگاه با توجه به نیاز دانشجویان بصورت فوری و تخصصی صورت میگیرد. در ویرایش پایان نامه دانشگاهی ابتدا بایستی پایان نامه از نظر اصول نگارشی و فنی تخصصی ویرایش گردد. در مرحله دوم چگونگی قراردادن پایان نامه در فرمت و قالب دانشگاه موردنظر خواهد بود. دقت کنید قالب و فرمت دانشگاهی در کلیه موسسات و دانشگاه های کشور متفاوت بوده و دانشجویان بایستی نسبت به تنظیم پایان نامه خود دقت داشته باشند. قیمت ویراستاری پایان نامه بر اساس تعرفه دانشجویی و بصورت منصفانه محاسبه میگردد.

انواع ویرایش متن آنلاین

 • ویراستاری مقاله تخصصی ژورنالهای داخلی و خارجی ISI

  ویراستاری متن در قالب ویراستاری مقاله تخصصی ژورنالهای داخلی و خارجی ISI با توجه به نیاز دانشجویان و متخصصان بصورت فوری و تخصصی صورت میگیرد. در ویرایش مقالات تخصصی توجه به فرمت ژورنال تخصصی اهمیت زیادی دارد. چرا که در اکثر موارد مقاله برای تصحیح و اصلاحات بین نگارنده و ژورنال موردنظر مبادله خواهد شد. از همین رو توجه به اصول نگارش مقاله اهمیت بسزایی خواهد داشت.


 • ویراستاری کتاب

  ویراستاری متن در قالب ویرایش کتاب با توجه به نیاز مولف کتاب در راستای تصحیح خطاهای احتمالی، روانی و سلیس بودن کتاب و همچنین توجه به ایرادات و اشکلات تخصصی، بصورت کاملاً حرفه ای صورت میگیرد. ویرایش کتاب صرفاً توسط اساتید و کارشناسان حوزه موردبحث کتاب صورت میگیرد.


 • ویراستاری رمان و کتاب ادبی داستانی

  ویراستاری متن در قالب ویراستاری رمان ادبی داستانی با توجه به نیاز دانشجویان و اساتید ادبیات بصورت فوری و تخصصی صورت میگیرد. در ویرایش کتب ادبیات و رمان آنچه از اهمیت بالایی برخوردار است، توجه به رعایت اصول فنی و نگارشی زبان مقصد می باشد و ویراستار بایستی به زمینه تخصصی و ادبیات اشراف کامل داشته باشد. از همین رو کارشناسان و نویسندگان برجسته کشوری در این راستا همکاری مصمیمانه و حرفه ای با سان تایپ دارند.


 • ویراستاری متن کتاب تخصصی فنی مهندسی

  ویراستاری متن در قالب ویراستاری کتب تخصصی فنی مهندسی نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای دارند چرا که هرگونه خطا و اشتباه از نظر علمی گاهی جبران ناپذیر خواهد بود. از همین بابت سفارش کتب فنی مهندسی توسط کارشناسان و مهندسین برجسته کشور صورت می پذیرد. برای اطلاعات بیشتر به ویراستاری علمی محتوایی مراجعه کنید.


 • ویراستاری کتب پزشکی

  ویراستاری فنی در قالب ویراستاری کتب پزشکی با توجه به حساسیت و لزوم توجه و تخصص ویژه نسبت به زمینه موردبحث، تنها توسط ویراستار متخصص پزشکی و همچنین دانشجویان پزشکی مرتبط با زمینه تخصصی صورت می پذیرد.

حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه ویراستاری رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ویراستاری دهید!

کیفیت ویراستاری و سطح علمی و تخصصی ویراستار متن

کلیه ی سفارشات ویراستاری متن آنلاین در سان تایپ، بسته به نوع درخواست ویراستاری مشتری، توسط کارشناسان ادبی و کارشناسان سایز زمینه های علمی به منظور بررسی پروژه از نظر ویرایش فنی، ساختاری یا علمی صورت می گیرد و با بهترین کیفیت ارائه می گردد. دقت کنید ویراستارهای سان تایپ، از مجرب ترین کارشناسان ویراستاری ناشران مطرح کشور می باشند.


زمان تحویل سفارش ویراستاری

با توجه به تعدد همکاران ویراستار متن آنلاین ، سفارشات شما در زمان موردنظر تحویل داده خواهند شد. دقت کنید که یک سفارش حتما بایستی توسط یک کارشناس در لحظه بررسی شود و امکان تقسیم پروژه ویراستاری بین چندین نفر بعلت تداخل ویرایش متن، وجود ندارد. تقسیم سفارش ویراستاری متن بین چند ویراستار تنها به درخواست مشتری و بعلت محدودیت زمانی صورت می گیرد. در غیر اینصورت سان تایپ، هرگز سفارشات ویراستاری را بین چندین کارشناس تقسیم نخواهد کرد.


هر صفحه استاندارد ویراستاری

هر صفحه استاندارد با توجه به نوع و اندازه فونت اعلام شده توسط اتحادیه دفاتر فنی کشور، در نظر گرفته خواهد شد.


فرمت فایلهای قابل پشتیبانی ویراستاری

در صورتیکه سفارش شما به شکل فایل الکترونیکی باشد، کلیه ی فرمت ها در سان تایپ پشتیبانی خواهد شد. برخی از فرمت های قابل پشتیبانی عبارتند از:
doc ، docx،pdf ،psd ، aspx، php، txt، ppt، xlsx، csv، png،jpg ،gif ، jpeg، html، htm، cs، mp3،ogg و...
پیشنهاد می گردد که ترجیحا سفارش خود را در قالب فایل Docx یا PDF ارسال نمایید.
در صورتیکه سفارش شما بصورت کاغذی بوده و امکان اسکن و یا عکس برداری از آنها را با تلفن همراه خود دارید، بهتر است که بدین شکل نسبت به به تهیه نسخه الکترونیکی سفارش خود اقدام نمایید و تصاویر مذکور را در قالب فایل الکترونیکی را برای سان تایپ ارسال نمایید.
در صورتیکه بعلت حجم بالای سفارش خود، قادر به اسکن یا عکس برداری از آنها نیستید، با پشتیبانی مرکز از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و هماهنگی لازم جهت ارسال سفارش خود از طریق پست یا پیک را مبذول نمایید. دقت کنید که ارسال سفارشات از طریق پیک در کمتر از یک ساعت و از طریق ارسال پستی تنها در 48 ساعت صورت میگیرد.


هزینه ویراستاری متن آنلاین

قیمت ویراستاری هر صفحه ، بسته به نوع ویراستاری، در بخش جدول تعرفه ویراستاری متن آمده است.


تخفیف ویراستاری متن آنلاین

کلیه ی سفارشات ویراستاری متن بسته به حجم سفارش، فصل پرترافیک یا با ترافیک کمتر سال از لحاظ کمیت سفارشات و شخصیت حقوقی مشتریان گرامی شامل حال تخفیف حجمی ویراستاری ، تخفیف فصلی ویراستاری ، تخفیف ویراستاری تایپ می گردد.


پشتیبانی سفارشات ویراستاری

سفارشات دقت کنید که ویراستاری متن دارای ضمانت کیفیت ویرایش آنلاین می باشند. با این حال در صورت درخواست مشتری، سفارش تا یک هفته فرصت بازبینی و بررسی دارد.
حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه ویراستاری رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ویراستاری دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.