انجام مقاله و انجام تحقیق دانشجویی

انجام مقاله و انجام تحقیق دانشجویی با ضمانت کیفیت

انجام مقاله و انجام تحقیق دانشجویی با ضمانت کیفیت در کلیه رشته ها و توسط اساتید دانشگاه در سان تایپ صورت می پذیرد:

 1. انجام مقاله دانشجویی: نوشتن مقاله دانشجویی با ضمانت 100 درصدی کیفیت جهت تهیه مقاله کلاسی، چاپ در مجلات داخلی و بین المللی، کنفرانس ها و همایش ها و در انواع مقالات دانشجویی و غیره صورت می پذیرد.
 2. انجام تحقیق دانشجویی: سفارش تحقیق دانشجویی بر اساس شیوه نامه انجام تحقیقات دانشجویی و جزئیات مدنظر اساتید که در طول ترم تحصیلی ارائه می کنند، تهیه می گردد.

صفر تا صد سفارش انجام مقاله دانشجویی و انجام تحقیق دانشجویی در سان تایپ

انجام مقاله دانشجویی و انجام تحقیق از جمله مهم ترین چالش های زمان تحصیل و حتی پس از فارغ التحصیلی است. انتخاب موضوع برای تهیه مقاله ، پیدا کردن منابع فارسی و انگلیسی برای انجام تحقیق دانشجویی ، روش تحقیقِ مقاله ، جمع بندی مطالب جهت تهیه مقاله ، درک از ساختار نگارش مقاله و سایر موارد موثر در انجام مقاله و انجام تحقیق دانشجویی به زمان و مهارت نیاز دارد. سان تایپ با تیمی متشکل از محققین و متخصصین در کلیه رشته ها و مقاطع دانشگاهی با بیش از هفده سال فعالیت در زمینه نوشتن مقاله دانشجویی و سفارش تحقیق دانشجویی، نگارش پروپزوال و پایان نامه در کنار شما خواهد بود. سان تایپ با تیمی متشکل از محققین و متخصصین با بیش از هفده سال فعالیت در زمینه نوشتن مقاله دانشجویی و سفارش تحقیق دانشجویی، نگارش پروپزوال و پایان نامه در کنار شما خواهد بود.


مراحل ثبت سفارش انجام مقاله و انجام تحقیق دانشجویی در سان تایپ


ثبت سفارش تحقیق دانشجویی و انجام مقاله دانشجویی پس از ارسال جزئیات سفارش نظیر عنوان مقاله یا تحقیق، زمان تحویل، زبان پروژه (انگلیسی یا فارسی) و روش تهیه و انجام مقاله و تحقیق انجام می شود. در صورتیکه موضوع مناسبی برای مقاله یا تحقیق خود ندارید، کارشناسان ما در انتخاب موضوع به شما مشاوره خواهند داد. لذا اطلاعات لازم برای انجام مقاله و انجام تحقیق دانشجویی را در پشتیبانی سایت سان تایپ در واتساپ یا تلگرام در شماره 09392116499 ارسال کرده یا در بخش ثبت سفارش وب سایت ارسال کنید. در ادامه مراحل انجام سفارش آمده است:ثبت سفارش مقاله و تحقیق از طریق سایت یا تلگرام و واتساپ

1. ارسال جزئیات سفارش
ارسال جزئیات سفارش نظیر عنوان مقاله یا تحقیق (در صورت وجود)، زبان پروژه و زمان تحویل در پشتیبانی تمام وقت واتساپ و تلگرام سان تایپاعلام هزینه مقاله دانشجویی و تحقیق دانشجویی

2. مشاوره و هماهنگی با پشتیبانی
پس از مشاوره انجام مقاله و انجام تحقیق، کارشناسان ما اقدام به برگزاری مناقصه قیمت میان کارشناسان نموده و کمترین قیمت را، متناسب با بودجه شما اعلام میکنند.واریز بیعانه انجام مقاله و انجام تحقیق

3. ایجاد بیعانه و آغاز پروژه
پس از واریز بیعانه، سفارش انجام مقاله و تحقیق دانشجویی برای کارشناس ارسال می گردد و فرآیند انجام پژوه آغاز خواهد شد.تحویل سفارش مقاله دانشجویی و انجام تحقیق

4. تکمیل بیعانه و تحویل سفارش
در تاریخ مقرر، دانشجو نسبت به تکمیل بیعانه اقدام نموده و سفارش مقاله نویسی و تحقیق دانشجویی خود را دریافت می نماید.برخی دانشجویان تردید دارند که پروژه دانشجویی آن ها در کدام دسته از سفارشات انجام مقاله یا انجام تحقیق و سایر پروژه های دانشجویی قرار می گیرد. بنابراین، امکان مشاوره رایگان در پشتیبانی واتس اپ و تلگرام سان تایپ فراهم شده است.
برای استعلام هزینه نوشتن مقاله دانشجویی و هزینه تحقیق دانشجویی و ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش در پشتیبانی آنلاین، آیکون آبی رنگ پایین همین صفحه
2. ارسال جزئیات سفارش مقاله دانشجویی و تحقیق دانشجویی در واتساپ یا تلگرام و دریافت هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق دانشجویی
3. ثبت سفارش داخل وب سایت

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق مشاوره فوری با پشتیبانی آنلاین پایین صفحه


انواع خدمات انجام مقاله و تحقیق سان تایپ


انجام مقاله و انجام تحقیق دانشجویی فارسی و انگلیسی : انجام مقاله بر اساس کاربرد مقاله و تحقیق، نوع مقاله و روش تحقیق (متود) متفاوت می باشد. نوشتن مقاله دانشجویی شامل مقاله کلاسی و تکلیف پایان ترم، مقاله جهت چاپ در مجلات داخلی و بین المللی، مقاله کنفرانسی و همایشی و از نظر نوع مقاله نیز سفارش مقاله علمی پژوهشی، نوشتن مقاله مروری یا علمی ترویجی، نگارش مقاله ISI و سایر مقالات دانشجویی می باشد. انجام مقاله و تحقیق در سان تایپ در کلیه مقاطع و رشته های تحصیلی پذیرفته می شود.


1

مقاله دانشجویی
مقاله دانشجویی عبارتست از مقاله کلاسی، مقاله جهت چاپ در مجله علمی پژوهشی، مقاله علمی ترویجی - مروری، مقاله کنفرانسی و همایشی ، مقاله ارتقا شغلی و غیره می باشد.

روش تهیه مقاله هزینه نوشتن مقاله


2

انجام تحقیق دانشجویی
تحقیق دانشجویی شامل تهیه تحقیق و گزارش پژوهشی یا مروری با رعایت قواعد نگارش تحقیق و بعضاً با فرمتی شبیه به مقاله نظیر تحقیق کلاسی مقاطع ارشد، گزارش کارآموزی و غیره است.

روش تهیه تحقیق دانشجویی هزینه تحقیق دانشجویی


3

پروپوزال و نگارش پایان نامه
خدمات مشاوره پایان نامه شامل مشاوره انتخاب موضوع، انتخاب مقاله بیس، نوشتن طرح اولیه، نوشتن پروپوزال نگارش پایان نامه و پاورپوینت دفاع پایان نامه می باشد.

پروپوزال و پایان نامه هزینه پروپوزال و پایان نامه


4

پروژه دانشجویی
پروژه دانشجویی شامل تکالیف و سوالات کلاسی، سمینار، ترجمه مقاله، پاورپوینت، پارافریز مقاله، ویراستاری، خلاصه نویسی، رفرنس دهی، پروژه درس روش تحقیق و غیره می باشد.

انجام پروژه های دانشجویی قیمت انجام پروژه های دانشجویی
1. سفارش مقاله دانشجویی

نوشتن مقاله دانشجویی در سان تایپ به چهار صورت انجام می پذیرد. در صورتیکه درخواست شما در بین سه تیپ مقاله زیر نمی باشد، جزئیات موردنظر را به پشتیبانی سان تایپ اعلام نمایید.

 • الف. مقاله تالیفی (به قلم نویسنده) : در تهیه مقاله به قلم نویسنده از روش فیش برداری، نقل غیرمستقیم از منابع، تلخیص، تالیف، نقل مستقیم و کلیه روش های نگارش مقاله تالیفی و اصطلاحاً اوریجینال استفاده می گردد. این مقاله مناسب چاپ در مجلات معتبر داخلی و بین المللی است.
 • ب. مقاله تلفیقی : این نوع از مقاله بصورت تلفیقی و ترکیبی از مطالب مهم و کلیدی سایر منابع و بصورت نقل مستقیم از منبع در چارچوب و ساختار منسجم یک مقاله است. این تیپ از مقالات مناسب چاپ و ثبت در همایش ها و کنفرانس ها، برخی مجلات و تکالیف و مقالات کلاسی است.
 • ج. مقاله آماده : مقاله ای است که پیش تر نگارش و چاپ شده است. این تیپ مقالات برای دریافت نمره از اساتیدی که حساسیت کمتری دارند مناسب است.
 • د. استخراج مقاله از پایان نامه : نوشتن مقاله از پایان نامه برای دانشجویانی که قصد دفاع از پایان نامه خود دارند ضروری است. با توجه به قوانین هر دانشگاه، برای دفاع از پایان نامه، تهیه یک تا تهیه مقاله از پایان نامه نیاز است.

الف. انجام مقاله دانشجویی (به قلم نویسنده)

انجام مقاله حرفه ای یکی از چالش های رایج دانشجویان بخصوص در مقاطع ارشد و دکتری و در ترم های پایانی تحصیل می باشد. دانشجو به دنبال نگارش مقاله با رعایت کلیه اصول نوشتن مقاله و محتوایی کاملاً جدید و منحصر بفرد می باشد. سفارش انجام مقاله و نگارش مقاله تخصصی از پایه و اصطلاحاً صفر تا صد، برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به نوشتن مقاله دانشجویی برای اتمام تحصیلات تکمیلی، مهاجرت (نوشتن مقاله برای اپلای)، ارتقای شغلی، ارائه در همایش و سمینار، چاپ در مجلات و ژورنال های داخلی یا خارجی، پیش درآمد رساله پایانی و غیره دارند. انجام مقاله به قلم نویسنده به زبان های فارسی و انگلیسی بوده و انواع نگارش مقاله نظیر (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی و مقاله همایشی، مقاله ISI) انجام می گردد.


روش انجام مقاله به قلم محقق چگونه است؟

برای انجام مقاله، کارشناس متخصص به زمینه علمی مقاله با تکیه بر اصول نگارش مقاله، اقدام به جستجو و جمع آوری منابع و فیش برداری اصولی نموده و پس از آن شروع به نگارش مقاله می کند. این تیپ از مقالات توسط یک کارشناس و استاد برجسته دانشگاهی با استفاده از ده ها عنوان منبع صورت میگیرد و بخش عمده مقاله به قلم نویسنده میباشد مگر بخش هایی که از منابع و با ذکر آدرس دقیق منبع استفاده شده است. بطور کلی این تیپ از سفارشات از مقالات به قلم نویسنده بوده و اصطلاحاً کپی نمی باشد و قابلیت چاپ در ژورنالهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به همایش ها و سمینارهای داخلی و بین المللی دارند. در نوشتن مقاله دانشجویی، از روش های نقل غیرمستقیم، نقل مستقیم، تلخیص، تالیف، برداشت شخصی و نظرات کارشناسی به قلم و بیان خود نویسنده استفاده می گردد. نویسنده مقاله دانشجویی کارشناسان و متخصصین مقالات ISI هستند. از همین رو با استانداردها، بایدها و نبایدهای مجلات و ژورنال ها آشنا بوده و کلیه اصول انجام مقاله تخصصی و نوشتن مقاله ISI را رعایت می نمایند. بنابراین در فرآیند چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر داخلی و بین المللی، مقاله علمی پژوهشی و نگارش مقاله ISI نیز استانداردها کاملاً رعایت شده است.


برای آن دسته از دانشجویانی که دقیقاً نمی دانند کدام یک از سه تیپ انجام مقاله به قلم نویسنده، انجام مقاله تلفیقی و یا خرید مقاله آماده، مناسب نیاز آنه هاست، امکان مشاوره رایگان در پشتیبانی واتس اپ و تلگرام سان تایپ فراهم شده است.
برای استعلام هزینه نوشتن مقاله دانشجویی و هزینه تحقیق دانشجویی و ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش در پشتیبانی آنلاین، آیکون آبی رنگ پایین همین صفحه
2. ارسال جزئیات سفارش مقاله دانشجویی و تحقیق دانشجویی در واتساپ یا تلگرام و دریافت هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق دانشجویی
3. ثبت سفارش داخل وب سایت

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق مشاوره فوری با پشتیبانی آنلاین پایین صفحه


ب. تهیه مقاله دانشجویی (تلفیقی)

تهیه مقاله تلفیقی برای مقاله کلاسی، ثبت و چاپ مقاله در همایش ها و کنفرانس ها (انجام مقاله کنفرانسی، انجام مقاله همایشی) مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از مقاله نویسی از نظر هزینه مقرون به صرفه تر از نوشتن مقاله به قلم نویسنده است. البته که کاربردهای متفاوتی نیز نسبت به مقاله به قلم نویسنده دارد. انجام مقاله تلفیقی برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به مقاله علمی دارند اما توانایی هزینه کرد بالا را به منظور نگارش مقاله به قلم نویسنده نداشته و از طرفی مقاله آماده را برای ارائه به استاد مناسب نمی دانند.

روش تهیه مقاله تلفیقی چگونه است؟
انجام مقاله تلفیقی هم از منابع فارسی و هم از منابع انگلیسی قابل تهیه است. بنابراین در صورتی که تمایل دارید خودتان مقاله های منبع (مقالات فارسی یا مقالات زبان اصلی-انگلیسی) مد نظر را انتخاب کنید، اما از مناسب بودن آن ها برای تهیه مقاله تلفیقی خود اطمینان ندارید، می توانید با ترجمه چکیده چند مقاله مد نظر، از طریق صفحه ترجمه چکیده، با هزینه کم، ابتدا از متناسب بودن آن ها مطمئن شوید، سپس سفارش ترجمه کل مقاله و تهیه مقاله تلفیقی را ثبت کنید.
به منظور جلوگیری از پلاجریزم یا سرقت ادبی بهتر است که برای نگارش مقاله به زبان فارسی از منابع انگلیسی استفاده کنید.
برای رفع سرقت ادبی در نوشتن مقاله انگلیسی، بهتر است از منابع فارسی بهره ببرید. اما در صورتیکه به هر دلیلی تمایلی به استفاده از منابع فارسی نداشته و منابع انگلیسی را برای نوشتن مقاله به زبان انگلیسی ترجیح می دهید، انجام پارافریز مقاله ضروری خواهد بود. البته بسته به حساسیت و کاربرد مقاله، ممکن است بحث پلاجریزم برای شما اهمیتی نداشته باشد. سان تایپ خدمات پارافریز مقاله را توسط کارشناسان مسلط به زبان انگلیسی انجام می دهد.ج. خرید مقاله دانشجویی آماده

خرید مقاله دانشجویی به مفهوم تهیه مقاله آماده از بانک اطلاعاتی مقالات آماده دانشجویی سان تایپ می باشد. این مدل از مقاله دانشجویی، برای افرادی مناسب است که درصدد کسب نمره از استاد در طول ترم تحصیلی هستند و یا برای دروس عمومی که از درجه اعتبار کمتری در مقایسه با دروس تخصصی برخوردار هستند، نیاز به مقاله آماده دارند تا مقاله کلاسی استاد را تحویل دهند. مقاله آماده در سان تایپ، توسط کارشناسان خبره در مقطع کارشناسی کارشناسی ارشد و دکتری پیش تر صورت گرفته است و اکثر این مقالات، در ژورنال ها، مجلات علمی، کنفرانس ها و همایش های معتبر نیز به چاپ رسیده است. بطور کلی این سفارشات به منظور کاهش هزینه دانشجویانی که فرصت زمانی کمتر، بودجه کم و حساسیت کمتری نسبت به درس مربوطه داشته و همچنین تجربه تهیه مقاله را ندارند، بسیار مفید فایده است.


د. نوشتن مقاله از پایان نامه

سفارش نوشتن مقاله از روی پایان نامه یا همان تبدیل پایان نامه به مقاله، آخرین پروژه دانشجویی است که در طول تحصیل به دانشگاه ارائه می گردد. اما برخی از دانشجویان تهیه مقاله از پایان نامه را با خلاصه کردن پایان نامه اشتباه می گیرند. درست است که یکی از اقدامات لازم جهت استخراج مقاله از پایان نامه خلاصه سازی پایان نامه است. اما تنها با خلاصه سازی پایان نامه نمی توان به هدف تهیه مقاله از پایان نامه دست یافت. تکنیک های استخراج مقاله از پایان نامه موجب می شود که یک پایان نامه حجیم به مقاله ای بین ده تا نهایتاً سی صفحه ای تبدیل شود. البته که استاندارد مجلات برای چاپ مقاله متفاوت است. اما این محدوده، رنج نسبتاً استاندارد برای یک مقاله مستخرج از پایان نامه است.

تفاوت مقاله و پایان نامه چیست؟
برای درک بهتر نوشتن مقاله از پایان نامه، ابتدا لازم است تا تفاوت مقاله و پایان نامه را مورد مطالعه قرار دهید:

 1. یک پایان نامه بایستی در راستای شرایط تحصیلی، شغلی و همچنین اهداف استاد راهنما تدوین شود. در حالی که یک مقاله بایستی در راستای اهداف و رویکرد مجله موردنظر برای چاپ باشد.
 2. در تهیه پایان نامه آنچه که اهمیت دارد تامین نظر اساتید دانشگاه است که بعضاً با خود دانشجو نیز در ارتباط بوده و روحیات یکدیگر را می شناسند و ارتباط استاد و شاگردی موجب تعامل میان آن ها خواهد شد. در حالی که در انجام مقاله جهت چاپ در مجله، این داور مجله است که بایستی یک مقاله را بپذیرد و قاعدتاً شناختی از دانشجو و نویسنده یک مقاله ندارد. همین امر فرآیند پایان نامه و مقاله را با تفاوت اساسی روبرو می سازد.
 3. در تهیه پایان نامه، رساله شما دارای فصول مختلف و بدون محدودیت خاصی در حجم پایان نامه است در حالی که در نگارش مقاله، شما با سرفصل ها و تیترهای مشخصی مطابق شیوه نامه مجله روبرو هستید. همچنین مجله تعداد کلمات و صفحات مشخصی را پشتیبانی می نماید که نباید از محدوده تعیین شده مجله عدول کرد.
 4. در تهیه پایان نامه، هرکدام از سرفصلها بصورت مبسوط و کامل و حتی در قالب یک فصل تمام شرح داده می شوند. در حالی که در انجام مقاله برای چاپ در مجله، ناچاریم از برخی از عناوین عبور کنیم و یا حتی آنچه که در پایان نامه در قالب یک فصل پنجاه صفحه ای بیان شده را در تنها یک صفحه مطرح کنیم!اصول استخراج مقاله از پایان نامه
همانطور که پیش تر ذکر شد، خلاصه نویسی صرف برای تبدیل پایان نامه به مقاله کافی نیست. از همین رو بایستی مراحل زیر را برای استخراج مقاله از پایان نامه در نظر بگیریم:

 1. نخست بایستی چارچوب محتوایی مقاله خروجی را تدوین کنیم. باید بدانیم مقاله استخراج شده از پایان نامه بایستی چه سرفصل هایی داشته باشد. پس باید نوع مقاله استخراج شده را نیز مشخص کنیم. معمولاً استخراج مقاله از پایان نامه در قالب یک مقاله علمی پژوهشی خواهد بود. قالب رایج برای نوشتن مقاله از روی پایان نامه بدین شکل است: عنوان مقاله، کلمات کلیدی (واژگان کلیدی یا همان کلیدواژه ها)، چکیده مقاله، مقدمه مقاله، پیشینه پژوهشی مقاله، روش تحقیق مقاله، یافته ها و نتایج مقاله، بحث و نتیجه گیری مقاله و در نهایت منابع و ماخذ مقاله می باشند.
 2. در این مرحله از مجموع مطالب فصل اول، سوم و پنجم پایان نامه، بایستی به تدوین چکیده و تا حدودی مقدمه پرداخت. هدف پایان نامه، ضرورت تحقیق، روش تحقیق، یافته ها و نتایج، مواردی است که بایستی در چکیده مقاله استخراج شده از پایان نامه مطرح شود.
 3. خلاصه سازی پایان نامه از بعد صفحات و در راستای هدف مقاله بایستی صورت بگیرد. فصل دوم یکی از فصولی است که کاهش حجم بیشتری نسبت به سایر فصول پایان نامه خواهد داشت.
 4. بایستی تصمیم بگیرید که در مقاله استخراج شده، چه متغیرها و چه فرضیه هایی را میخواهید بررسی کنید. اگر متغیرها و روش تحقیق مفصلی داشته باشید، می توانید بخشی از آن ها را در استخراج مقاله از پایان نامه مطرح نمایید.
 5. بایستی دقت کنید که در بخش های یافته ها، بحث و نتیجه گیری تنها به مواردی بپردازید که در مقاله نیز به آن ها اشاره کرده اید و حذفیات پایان نامه را در نتایج مطرح ننمایید.
 6. یک پایان نامه دارای منابع متعدد است. قطعا در تبدیل مقاله به پایان نامه، دیگر همه منابع استفاده شده در پایان نامه، در مقاله نیز مورد استفاده قرار نگرفته اند چون حجم قابل توجهی از پایان نامه کاسته شده است. لذا بایستی فقط منابع مورد اشاره در مقاله را قید کنید. البته باید به روش رفرنس دهی مطابق شیوه نامه مجله نیز دقت نمود.تهیه مقاله دوم از پایان نامه
در برخی از دانشگاه ها از دانشجویان دو و یا حتی سه تهیه مقاله از پایان نامه درخواست می شود. برای نوشتن دو مقاله از پایان نامه و بیشتر، باید پایان نامه این قابلیت و پتانسیل را داشته باشد. برای مثال از چندین متغیر و چندین پلتفرم و داده سازی استفاده شده باشد تا بتوان هر بخش را در یک مقاله مجزا مطرح نمود. با این حال این هنر نویسنده است که بتواند از یک پایان نامه، چند مقاله استخراج نماید. گاهی حتی برای این امر نیاز است که اندکی از سایر منابع و یا به قلم نویسنده نیز مواردی به مقاله استخراج شده اضافه شود.

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه
هزینه استخراج مقاله از پایان نامه به موضوع پایان نامه، حجم پایان نامه و زمان تحویل مقاله بستگی دارد. از همین رو جهت استعلام قیمت استخراج مقاله از پایان نامه لازم است تا به صفحه هزینه استخراج مقاله از پایان نامه مراجعه نمایید.


نوشتن مقاله از روی پایان نامه و پتانسیل یک پایان نامه برای استخراج بیش از یک مقاله از آن، برای دانشجویان اهمیت زیادی دارد. اینکه آیا استخراج بیش از یک مقاله از پایان نامه، چه تاثیری روی کیفیت و مشابهت مقالات خواهد گذاشت. بنابراین، امکان مشاوره رایگان در پشتیبانی واتس اپ و تلگرام سان تایپ فراهم شده است.
برای استعلام هزینه نوشتن مقاله دانشجویی و هزینه تحقیق دانشجویی و ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش در پشتیبانی آنلاین، آیکون آبی رنگ پایین همین صفحه
2. ارسال جزئیات سفارش مقاله دانشجویی و تحقیق دانشجویی در واتساپ یا تلگرام و دریافت هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق دانشجویی
3. ثبت سفارش داخل وب سایت

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق مشاوره فوری با پشتیبانی آنلاین پایین صفحهانواع مقالات دانشجویی بر اساس روش تحقیق و ساختار

انجام مقاله دانشجویی با توجه به نوع مقاله، ساختار مقاله، روش تحقیق مقاله و همچنین روش تحقیق مقاله، متفاوت خواهد بود. در ادامه به مرسوم ترین انواع انجام مقاله دانشجویی که در سان تایپ نیز ارائه می گردد، اشاره می کنیم:
سفارش مقاله علمی پژوهشی : انجام مقاله علمی پژوهشی یکی از مهم ترین و قوی ترین انواع مقاله دانشجویی می باشد. دلیل آن اینستکه این نوع از مقالات حاصل ایده مطالعه یک کیس استادی (مورد مطالعه) موردنظر محقق بوده است. محقق در بررسی خود به بیان فرضیه و پرسش هایی می پردازد که در طول انجام مقاله درصدد آزمون فرضیه ها و صحت آن هاست. از همین رو خروجی و نتایج یک مقاله علمی پژوهشی متعلق به نویسنده مقاله است و از جای دیگری برداشته نشده است. از همین بابت است که به نوشتن مقاله علمی پژوهشی، مقاله Original Research هم گفته می شود. ساختار نوشتن سفارش مقاله علمی پژوهشی شامل چکیده، مقدمه و بیان مساله، مبانی نظریا همان ادبیات پژوهش، روش تحقیق، یافته ها، بحث و نتیجه گیری و منابع می باشد. هزینه نگارش مقاله پس از استعلام از میان کارشناسان به صورت مناقصه، اعلام می گردد. قیمت انجام مقاله در سامانه مناقصه سفارش نگارش مقاله اخذ می گردد تا کمترین قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی و سایر مقالات علمی اخذ گردد و مشتری با کمترین قیمت ممکن، بالاترین کیفیت را دریافت نماید.
سفارش انجام مقاله مروری : انجام مقاله مروری یا همان Review Article یکی از انواع پرزحمت مقالات دانشجویی است. در این نوع از مقاله، نوآوری و تجزیه و تحلیل یک فرضیه و ایده جدید مطرح نمی شود. بلکه در مقاله مروری تمرکز بر پیشینه پژوهشی و یافته های تحقیق سایر مقالات معتبر علمی می باشد. در واقع همانطور که از اسم این نوع مقاله نیز مشخص است، یک مقاله مروری به مرور و بررسی سایر منابع مطالعاتی و نتایج آن ها در یک حوزه مشخص می پردازد. روش تحقیق در مقالات مروری بسته به هدف ترسیم شده متفاوت هستند. اما خروجی یک مقاله مروری موجب می شود که مسیر مطالعات آینده در یک حوزه بیشتر مشخص شود.
انجام مقاله علمی ترویجی : مقاله علمی ترویجی شبیه به مقاله مروری است. برخی مقاله علمی ترویجی را مرور ادبیات نیز می نامند. در مقاله علمی ترویجی یک محقق به بیان سایر یافته ها در یک حوزه زمانی و موضوعی مشخص پرداخته و سعی دارد تا با ترکیب یافته های پیشین و یافته های جدیدتر، به نتایج و تفاسیر به روز تری بپردازد. مقاله علمی ترویجی به نوعی ترکیبی از مقالات دیگر بوده که درصدد ارائه یک خروجی مشخص جهت استفاده از راهبردهای کاربردی تر در موضوع مورد مطالعه است.
انجام مقاله گزارش یا نامه کوتاه : مقاله گزارش کوتاه یا نامه کوتاه که تحت عنوان Short-Letters یا Short-Reports نیز از آن یاد می شود، فرمت خلاصه و مختصر یک مقاله علمی پژوهشی است. در واقع در نوشتن مقاله Short Report، محقق چکیده از مقاله علمی پژوهشی خود را که فاقد جزئیات تحقیق و مطالعه مقاله اصلی است، منتشر می کند. در واقع مقاله Short-Letters گاهی با کارکرد عدم تمایل به انتشار عمومی یک روش مطالعه تهیه می شود. در این حالت ممکن است یافته های این مطالعه نیاز به ثبت تحت عنوان پتنت (Patent) داشته باشد. دلیل دیگر تهیه مقاله Short-Letters یا Short-Reports اینستکه محققین دیگر را از یک روش مطالعه جدید آگاه کرده و آن ها را هرچه بیشتر مشتاق انتشار و مطالعه کامل مقاله کنند.
انجام مقاله کیس استادی (مطالعه موردی) : در سالهای اخیر نوشتن مقاله کیس استادی (Case-Study) بسیار افزایش یافته است. دلیل اصلی این امر اینستکه مقاله کیس استادی اغلب در رشته پزشکی نگارش می شود و رویکرد آن ارائه اطلاعات جدید به سایر محققین پیرامون یک بیماری خاص یا عوارض ناشی از یک بیماری را اقدام پزشکی است. دلیل رشد مقاله Case Study در سال های اخیر، انجام مطالعات متعدد پیرامون بیماری کووید-19، عوارض و نمودهای مختلف بیماری در سراسر جهان می باشد.
انجام مقاله نظری (مقاله کلاسی پاسخ به یک سوال تحلیلی) : اگر در مقاطع کارشناسی ارشد و به خصوص دکتری تحصیل می کنید، حتما با نگارش مقاله نظری نیز آشنا شده اید. در این نوع از مقالات، نویسنده درصدد پاسخ به یک پدیده و احتمالات پیرامون آن می باشد و نظرات شخصی خود را در مورد آن بیان می کند. گاهی این نظرات در قالب پاسخ به یک پرسش بیان می شود. مقاله نظری در رشته های مدیریتی بیشتر مشهود است. برای مثال در یک مقاله نظری رشته مدیریت بیان می شود که اگر شما مدیریت یک مجموعه را بر عهده داشتید، برای مقاومت سازمانی در برابر تغییر ناشی از ورود فناوری به سازمان چه اقداماتی انجام می دادید که منجر به رشد سازمان و عدم تعدیل نیرو شود. پاسخ به این سوال در قالب یک مقاله کوتاه، کاملاً برآمده از نظرات شخصی می باشد. از همین روست که به مقاله نظری، Opinion Article هم می گویند.
انجام مقاله نقد کتاب : انجام مقاله نقد کتاب بر خلاف تصور، یک کار کاملاً تخصصی است که از عهده از محققی برنمی آید. در انجام مقاله نقد کتاب، محقق بایستی پس از مطالعه کامل یک کتاب، محتوای کتاب را بر اساس نظرات شخصی و دانش خود که برآمده از مطالعات عمیق وی در میان سایر آثار داخلی و خارجی است، نقد نماید. از آنجایی که نظرات شخصی هر محققی الزاماً دارای ارزش نیست، لذا نویسنده مقاله نقد کتاب، باید فردی صاحب نظر باشد. همچنین نویسنده مقاله نقد کتاب بایستی مطالعات بسیاری پیرامون حوزه مورد مطالعه داشته باشد تا کمی ها و کاستی های یک اثر را درک کند. انجام مقاله نقد کتاب بیش تر در رشته های ادبی مشاهده می شود.


انتخاب نوع مقاله دانشجویی و تصمیم گیری در مورد آن برای برخی از دانشجویان دشوار است. بنابراین، امکان مشاوره رایگان در پشتیبانی واتس اپ و تلگرام سان تایپ فراهم شده است.
برای استعلام هزینه نوشتن مقاله دانشجویی و هزینه تحقیق دانشجویی و ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش در پشتیبانی آنلاین، آیکون آبی رنگ پایین همین صفحه
2. ارسال جزئیات سفارش مقاله دانشجویی و تحقیق دانشجویی در واتساپ یا تلگرام و دریافت هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق دانشجویی
3. ثبت سفارش داخل وب سایت

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق مشاوره فوری با پشتیبانی آنلاین پایین صفحهانواع مقاله دانشجویی بر اساس محل انتشار

انجام مقاله ISI : انجام مقاله ISI برای اکثر دانشجویان یک امتیاز بسیار بالا در رزومه آن ها قلمداد می شود. اما پیش از انجام مقاله ISI بهتر است بدانیم که ISI موسسه ای پژوهشی است که دارای استانداردهای بالای مقاله نویسی در سراسر دنیا است. مجلاتی که قادر به تامین استانداردهای مدنظر ISI باشند، این شانس را خواهند داشت تا در پایگاه ISI ثبت شوند. بنابراین اگر مجله ای در ISI ثبت شود، هر مقاله ای که در این مجلات چاپ و منتشر شود، اصطلاحاً یک مقاله ISI ISI با درجه اعتبار بالا خواهد بود. انجام مقاله ISI در سان تایپ توسط کارشناسان متخصصی انجام می شود که خود آن ها دارای چند ده مقاله ثبت شده ISI هستند. از همین رو دارای تجربه کافی برای نگارش مقاله ISI می باشند و استانداردهای آن را در نظر می گیرند. درجه اعتبار یک مقاله ISI با اصطلاح ایمکت فکتور (Impact Factor) مشخص می گردد.
انجام مقاله SCOPUS : انجام مقاله اسکوپوس در سان تایپ بصورت تخصصی توسط کارشناسان متخصص و در ارتباط با مجلات اسکوپوس انجام می پذیرد. اسکوپوس نیز همانند ISI یک از استاندارد موسسه الزویر (ELSEVIER) استفاده می نماید. مجلاتی که قادر به ثبت در پایگاه SCOPUS باشند، در زمره مجلات اسکوپوس قلمداد می شوند. بنابراین مقالاتی که در مجلات اسکوپوس چاپ می شود، مقاله اسکوپوس نامیده می شوند درجه اعتبار یک مقاله اسکوپوس بر اساس Q1 تا Q4 تعیین می گردد.
انجام مقاله ISC : همانند دو پایگاه علمی پیشین، پایگاه ISC نیز دارای استانداردها و اصول پذیرش مجله خاص خود می باشد. پایگاه ISC یا (Islamic World Science Citation Center) ویژه و مختص جهان اسلام طراحی شده است. از همین رو محققین در جهان اسلام دارای بستری برای ارتباط هرچه بیشتر با یکدیگر خواهند بود و از امکان عضویت در جامعه محققین اسلامی بهره مند خواهند شد. مجلاتی که استاندارد ISC را دارا باشند، در این پایگاه ثبت یا نمایه می شوند. بنابراین مقالاتی که در مجلات ISC نیز ثبت می شوند، مقاله ISC نامیده می شوند. انجام مقاله ISC در سان تایپ توسط محققین متخصص در رشته های مختلف و با سابقه در مجلات اسلامی صورت می پذیرد.
انجام مقاله کنفرانسی - انجام مقاله همایشی : انجام مقاله کنفرانسی یا همان انجام مقاله همایشی، در سان تایپ در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد. مقاله کنفرانسی یا همایشی از جمله مقرون به صرفه ترین نوع مقالات دانشجویی است. اکثر دانشجویان در طول ترم های تحصیلی، به مقاله همایشی یا کنفرانسی جهت اخذ نمره از استاد نیاز پیدا خواهند کرد. انجام مقاله کنفرانسی (انجام مقاله همایشی) در سان تایپ با کمترین هزینه ممکن صورت می پذیرد. سفارش انجام مقاله همایشی یا کنفرانسی در کلیه کنفرانس های داخلی و بین المللی با توجه به شیوه نامه همایش ها صورت می پذیرد.


2. انجام تحقیق دانشجویی

انجام تحقیق دانشجویی در سان تایپ دقیقا منطبق با درخواست دانشجو و استاد ایشان صورت می پذیرد. در واقع آن چه که انجام تحقیق دانشجویی با ضمانت کیفیت را از سایر تحقیقات دانشجویی متمایز می سازد، توجه به جزئیات یک سفارش تحقیق دانشجویی است. همانطور که در درس روش تحقیق نیز آموزش داده می شود، هر تحقیق دانشجویی یا گزارش دانشجویی شامل یک سری قواعد و اصول در نگارش تحقیق است. در انجام تحقیق دانشجویی، نخست طرح مساله بیان می شود. در طرح مساله که از آن به عنوان یک پروپوزال کوتاه نیز یاد می گردد، بایستی هدف و رویکرد موردنظر برای انجام تحقیق دانشجویی را مشخص کنیم. اساتید معمولا پس از رویت و مطالعه طرح تحقیق، نکات و اصلاحات خود را از نظر محتوا و رویکرد اعلام می کنند و پس از آن تحقیق دانشجویی بر اساس طرح تصویب شده انجام می گردد. تحقیق دانشجویی می تواند از یک تکلیف کلاسی در مقاطع مختلف تحصیلی تا یک تحقیق آکادمیک حرفه ای در دانشگاه های معتبر باشد. از همین رو است که هزینه تحقیق دانشجویی کاملا وابسته به جزئیات تحقیق و شیوه نامه تحقیق دانشجویی است که معمولاً اساتید در طول ترم تحصیلی معین می کنند.

انجام تحقیق دانشجویی در سان تایپ به سه فرم انجام می گردد. اگر روش تهیه تحقیق مدنظر شما با روش های زیر مطابقت ندارد، جزئیات روش تهیه تحقیق خود را با کارشناسان ما در پشتیبانی در میان بگذارید.

 • الف. تحقیق تالیفی (به قلم محقق) : در انجام تحقیق دانشجویی به قلم محقق، نویسنده با استفاده از منابع متعدد نظیر مقاله، پایان نامه و کتاب، اقدام به فیش نویسی و پژوهش کرده و از روش های نقل غیرمستقیم، خلاصه برداری، برداشت شخصی و نقل مستقیم در تهیه تحقیق دانشجویی بهره می برد. اما کلیت نگارش تحقیق به قلم محقق خواهد بود. تحقیق به قلم محقق برای پروژه هاه های کلاسی دانشجویی مقاطع ارشد و دکتری، تحقیقات سازمانی، ارائه طرح پژوهش، گزارش کار و گزارش های جامع علمی مناسب است.
 • ب. تحقیق ترکیبی : در انجام تحقیق ترکیبی، محقق پس از مطالعه کامل چندین تحقیق پیش تر انجام شده در رابطه با موضوع شما، مطالب اصلی و مرتبط با یکدیگر را از ساختار تحقیق های آماده انتخاب کرده و به ترکیب آن ها در قالب یک تحقیق حرفه ای و نظام مند می پردازد. تحقیق های ترکیبی برای تحقیق های دانشجویی کلاسی، گزارشات کارآموزی و غیره مفید فایده است.
 • ج. تحقیق آماده : تحقیق دانشجویی آماده برای دروس تخصصی و عمومی که از اهمیت کمتری برخوردار هستند و نیاز به یک انجام تحقیق دانشجویی فوری و ارزان می باشد، مفید فایده هستند. بیشتر تحقیقات دانشجویی آماده برای دریافت نمره از اساتید به کار می روند که برای نمونه می توان جمله به گزارش کارآموزی و آزمایشگاهی اشاره کرد.


برای آن دسته از دانشجویانی که دقیقاً نمی دانند کدام یک از سه تیپ انجام تحقیق به قلم نویسنده، انجام تحقیق تلفیقی و یا خرید تحقیق آماده، مناسب نیاز آنه هاست، امکان مشاوره رایگان در پشتیبانی واتس اپ و تلگرام سان تایپ فراهم شده است.
برای استعلام هزینه نوشتن مقاله دانشجویی و هزینه تحقیق دانشجویی و ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش در پشتیبانی آنلاین، آیکون آبی رنگ پایین همین صفحه
2. ارسال جزئیات سفارش مقاله دانشجویی و تحقیق دانشجویی در واتساپ یا تلگرام و دریافت هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق دانشجویی
3. ثبت سفارش داخل وب سایت

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق مشاوره فوری با پشتیبانی آنلاین پایین صفحهتفاوت سفارش انجام مقاله با سفارش تحقیق دانشجویی چیست؟
مقاله و تحقیق علیرغم شباهت های زیاد دارای تفاوت هایی نیز هستند. چارچوب و ساختار تحقیق دانشجویی با یک مقاله دانشجویی متفاوت است. از طرفی مقالات دانشجویی در انواع مختلفی بسته به نوع و محل انتشار دسته بندی می شوند که از یک هر این انواع مقاله و تحقیق، دارای کاربرد، چارچوب و ساختار متفاوتی هستند. حال آن که یک تحقیق دانشجویی بر اساس اصول روش تحقیق و مطابق با دستورالعمل یا همان شیوه نامه انجام تحقیق دانشجویی تدوین می شود. لذا ممکن است سرفصل ها و تیترهای یک تحقیق دانشجویی با یک تحقیق دیگر تفاوت زیادی داشته باشد. از همین رو بهتر است تا دانشجویان گرامی پیش از ارسال سفارش تحقیق دانشجویی، با کارشناسان سان تایپ بصورت رایگان مشاوره نمایند تا از اینکه نیاز به انجام مقاله دانشجویی و یا انجام تحقیق دانشجویی دارند، اطمینان یابند. شناخت نسبت به ماهیت مقاله و تحقیق موجب می شود تا مقاله و تحقیق ما نزد استاد بدون دردسر پذیرفته شود. در واقع نوشتن تحقیق دانشجویی برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به تحقیق علمی و تخصصی برای دروسی نظیر درس روش تحقیق دارند. کار پژوهشی در این سطح بایستی به قلم نویسنده و بدون کپی از مقالات دیگر، تهیه شده باشد


الف. انجام تحقیق دانشجویی (به قلم محقق)

انجام تحقیق دانشجویی به قلم محقق برای دانشجویان یا کارمندانی مناسب است که جهت ارائه کار کلاسی پایان ترم، گزارش جامع علمی پژوهشی پیرامون یک مورد مطالعه و یا ارتقای شغلی درصدد تهیه و نوشتن تحقیق دانشجویی هستند. انجام تحقیقات دانشجویی بصورت تالیفی و به قلم محقق موجب می شود تا تحقیق دانشجویی دریافتی کاملاً منحصر به فرد بوده و مشابه دیگری در میان تحقیق دانشگاهی سایر دانشجویان نداشته باشد.
روش انجام تحقیق دانشجویی به قلم محقق چگونه است؟
در سفارش تحقیق دانشجویی به قلم محقق، پس از تعیین موضوع، طرح و پروپوزال اولیه تحقیق تهیه می گردد. سپس، با توجه به روش تحقیق مدنظر، به جمع آوری اطلاعات و داده ها جهت انجام تحقیق دانشجویی اقدام خواهد شد. برای نگارش تحقیق دانشجویی، از روش های خلاصه نویسی، نقل غیرمستقیم، نقل مستقیم، تالیف و برداشت شخصی و تحلیل تخصصی نویسنده استفاده خواهد شد و کل نگارش تحقیق، به قلم محقق خواهد بود و رفرنس دهی بصورت اصولی رعایت می گردد.


ب. سفارش تحقیق دانشجویی (بصورت ترکیبی و تلفیقی)

سایت تحقیق دانشجویی بایستی برای همه کاربردها، بودجه ها و نیازها، پکیج مناسب داشته باشد. طبیعتاً زمانی که محدودیت زمانی وجود داشته باشد، امکان تهیه تحقیق دانشجویی به قلم محقق کمتر خواهد بود. بنابراین انجام تحقیق دانشجویی فوری از طریق انجام تحقیق ترکیبی یا تلفیقی میسر خواهد شد. انجام تحقیق دانشجویی فوری بصورت ترکیبی برای دانشجویانی مناسب است که: به سفارش تحقیق دانشجویی برای کارهای کلاسی ، دروس عمومی با اساتید سخت گیر، دروس تخصصی، طرح پروپوزال اولیه برای یک تحقیق، و سایر تحقیقات دانشجویی که از درجه اهمیت کمی کمتر برخوردار هستند. تحقیق دانشجویی نیز همانند انجام مقاله تلفیقی انجام می گیرد. البته که چارچوب نگارش و سرفصل تهیه تحقیق از نظر چینش مطالب با مقاله متفاوت است.
روش انجام تحقیق دانشجویی به صورت تلفیقی چگونه است؟
در این تیپ از سفارش، یک محقق اقدام به تلفیق چندین تحقیق آماده می نماید و از تحقیق های مذکور، یک تحقیق یکپارچه را بصورت منسجم تهیه می نماید. دقت کنید که در تهیه بخش های مختلف تحقیق، عیناً از محتوای منابع مذکور استفاده گردیده و تحقیق به قلم نویسنده نمی باشد. اما بعلت تلفیق چندین تحقیق با یکدیگر، تحقیق بدست آمده، دیگر یک تحقیق از پیش آماده نبوده و چینش منابع استفاده شده بصورت پراکنده اما منسجم و دقیق است


برای آن دسته از دانشجویانی که برای انتخاب نوع تحقیق خود دچار تردید هستند، امکان مشاوره رایگان در پشتیبانی واتس اپ و تلگرام سان تایپ فراهم شده است.
برای استعلام هزینه نوشتن مقاله دانشجویی و هزینه تحقیق دانشجویی و ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش در پشتیبانی آنلاین، آیکون آبی رنگ پایین همین صفحه
2. ارسال جزئیات سفارش مقاله دانشجویی و تحقیق دانشجویی در واتساپ یا تلگرام و دریافت هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق دانشجویی
3. ثبت سفارش داخل وب سایت

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق مشاوره فوری با پشتیبانی آنلاین پایین صفحه


ج. خرید تحقیق دانشجویی آماده

انجام تحقیق دانشجویی ارزان برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به یک تحقیق دانشجویی فوری و ارزان برای کسب نمره از استاد دارند. در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می توان برای انجام تحقیقات دانشجویی با میزان حساسیت پایین از خرید تحقیق دانشجویی آماده بهره برد. اما خرید تحقیق دانش آموزی آماده نیز در همین دسته بندی قرار می گیرد. انجام تحقیق دانشجویی دانش آموزی نیز از این قاعده مستثنی نیست چرا که کسی از دانش آموزان انتظار نگارش یک تحقیق حرفه ای ندارد. شما می توانید با ارائه موضوع مدنظر تحقیق خود، نسبت به خرید تحقیق دانشجویی آماده یا خرید تحقیق دانش آموزی آماده از سان تایپ اقدام نمایید.


3. انجام پایان نامه، تهیه پروپوزال و مشاوره پایان نامه


همواره انجام پایان نامه یکی از چالش ها و دغدغه های دانشجویان می باشد. کاری که بسته به سطح علمی دانشگاه و حساسیت استاد مربوطه، از پیچیدگی و کیفیت متفاوتی برخوردار خواهد بود. از همین رو دانشجویان همواره درصدد یافتن راه حلی برای انجام پایان نامه دانشگاهی با توجه به نیاز و حساسیت های خود هستند. ما برای تک تک دغدغه های دانشجویان در این مقطع برنامه ریزی مشخصی داریم. سفارشات مربوط به پایان نامه در چهار دسته طبقه بندی می شوند:

 1. انجام پروپوزال و ارائه موضوع پایان نامه: یکی از مشکلات رایج دانشجویان بحث انتخاب موضوع پایان نامه و همچنین انجام پروپوزال بصورت حرفه ای می باشد. بسته به درخواست مشتری، موضوع از کارشناسان مربوطه اخذ می گردد و در صورت موافقت مشتری، پروپوزال توسط اساتید برجسته دانشگاه و بر اساس اصول و رویکرد دانشگاه موردنظر صورت می پذیرد.
 2. انجام پایان نامه : انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، دکتری، کارشناسی و کاردانی توسط کارشناسان و اساتید برجسته دانشگاه صورت می پذیرد. تحویل سفارش انجام پایان نامه بصورت فصل فصل و بر اساس توافق با مشتری صورت می پذیرد. البته که به علت ماهیت ویژه انجام پایان نامه، در مورد شرایط خاص یک پروژه، توافق های لازم صورت می پذیرد. هزینه نوشتن پایان نامه پس از استعلام از کارشناسان به صورت مناقصه، اعلام می گردد تا مشتری کم ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت را دریافت نماید. همچنین سفارش انجام پایان نامه نیز به دو صورت قابل انجام است:
 3. الف) انجام پایان نامه از صفر تا صد بصورت کامل و به قلم نویسنده. ب) تهیه پایان نامه با تلفیق متون کاربردی چندین پایان نامه بصورت عینی با یکدیگر و تهیه یک پایان نامه منسجم از آن ها. (این نوع از پایان نامه برای افرادی که دانشگاه سخت گیری نداشته و همچنین توانایی هزینه کرد بالایی ندارند، مناسب است که بدان پایان نامه تلفیقی نیز می گویند) انجام پایان نامه رشته مهندسی ، پزشکی، غیر پزشکی، هنری، علوم انسانی و تربیت بدنی در سان تایپ صورت می پذیرد.
 4. مشاوره پایان نامه : مشاوره برای دانشجویانی مناسب است که اطلاعات و تجربه کافی از مقدمات موردنیاز برای چگونگی کار با پایان نامه، جمع آوری مطالب و استفاده از منابع و بهره گرفتن از آنها را ندارند. به عبارت دیگر بسیاری از دانشجویان در مواجهه با پایان نامه، سردرگم هستند که حتی از کجا شروع کنند، چگونه ادامه دهند و چگونه کار را به بهترین شکل به سرانجام و دفاع برسانند. سان تایپ با معرفی مشتریان به مشاور متخصص در رشته شما، امکان مشاوره پایان نامه با کارشناس مجرب را فراهم می کند.
 5. استخراج مقاله از پایان نامه : استخراج مقاله از پایان نامه یکی از سفارشات رایج دانشجویان می باشد. هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه بسته به موضوع و زمان مشتری متفاوت می باشد. در این کیس کارشناس می تواند با دو رویکرد اقدام به استخراج مقاله نماید: الف) از گزیده مطالب بخش های مختلف پایان نامه استفاده کرده و یک مقاله را از محتوای عینی پایان نامه تهیه کند. ب) با مطالعه کامل پایان نامه، به قلم خود مقاله ای در مورد محتوای پایان نامه موجود و البته با الهام از آن، نگارش کند.

در صورتیکه برای دفاع از پایان نامه خود نیاز به انجام پاورپوینت دفاع جهت ارائه داشته باشید، می توانید از طریق صفحه ی سفارش پاورپوینت پس از آماده شدن پایان نامه، درخواست تهیه پاورپوینت دفاع خود را ثبت کنید. در صورتی که پایان نامه شما توسط تیم سان تایپ تهیه شده باشد، می توانید از تخفیف ویژه برای ساخت پاورپوینت استفاده کنید. همچنین برای اطلاع دقیق از قیمت های تهیه و ساخت پاورپوینت می توانید به صفحه هزینه ساخت پاورپوینت مراجعه کنید. انجام پاورپوینت دانشجویی برای مشتریانی مناسب است که نیاز به دفاعیه پایان نامه یا ارائه کار کلاسی در قالب پارپوینت تخصصی داشته و تمایلی به استفاده از بانک پاورپوینت آماده ندارند. لذا مطالب پاوپورینت به قلم نویسنده و با استفاده از منابع معتبر بوده و همجنین طراحی و گرافیک پاورپوینت توسط متخصص گرافیکی صورت می پذیرد. پاورپوینت تخصصی نیز با محتوای منابع تلفیقی به همین شکل و با فرمت موردنظر تهیه می گردد. در این کیس محتوای متنی پاورپوینت نیز عیناً از منابع تلفیقی استفاده می گردد


برای دانشجویانی که در مورد انتخاب موضوع پایان نامه، نوشتن پروپوزال پایان نامه، مشاوره و نگارش پایان نامه دچار مشکل هستند، امکان مشاوره رایگان در پشتیبانی واتس اپ و تلگرام سان تایپ فراهم شده است.
برای استعلام هزینه نوشتن پروپوزال و پایان نامه و ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش در پشتیبانی آنلاین، آیکون آبی رنگ پایین همین صفحه
2. ارسال جزئیات سفارش مقاله دانشجویی و تحقیق دانشجویی در واتساپ یا تلگرام و دریافت هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق دانشجویی
3. ثبت سفارش داخل وب سایت

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام هزینه نوشتن مقاله و هزینه تحقیق مشاوره فوری با پشتیبانی آنلاین پایین صفحه


4. انجام پروژه دانشجویی

سفارش پروژه دانشجویی یکی از مشکلات رایج دانشجویان در رشته های مختلف تحصیلی است. عدم مهارت و تجربه در تهیه پروژه و همچنین کمبود وقت، نیاز به یک کارشناس متخصص برای انجام پروژه دانشجویی را مطرح می کند. سفارش پروژه دانشجویی در کلیه رشته های مهندسی، پزشکی ،غیرمهندسی و غیرپزشکی، ادبی، هنری، ورزشی و غیره توسط کارشناسان برجسته صورت میپذیرد. کافیست پروژه دانشجویی خود را با ذکر جزئیات ارسال نمایید تا توسط کارشناس مربوطه استعلام قیمت گردد. شما می توانید با ثبت سفارش مقاله در سان تایپ، از مشاوره رایگان متخصصان ما در زمینه انجام مقاله دانشجویی، انجام تحقیق دانشجویی و سایر پروژه های دانشجویی استفاده کرده و به راحتی این چالش را پشت سر بگذارید. پروژه دانشجویی در سان تایپ می تواند مطابق سفارش مشتری انجام شود یا اینکه از پروژه آماده نیز استفاده گردد. پروژه آماده از نظر هزینه و زمان تحویل مقرون به صرفه است. البته که برخی از اساتید تمایلی به دریافت پروژه آماده ندارند. لذا به جای استفاده از پروژه آماده در دروس تخصصی، بهتر است که پروژه مطابق با اصول تهیه مدنظر استاد انجام شود. بسیاری از دانشجویان و حتی دانش آموزان به منظور دریافت نمره یا قبولی در دروس خود نیازمند پروژه های مختلفی هستند. اما یکی از نگرانی های طیف دانشجوی کشور، پروژه های فاقد کیفیت حرفه ای در سطوح عالی آکادمیک می باشد. مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری نیازمند پروژه های آماده تخصصی هستند که تمامی اصول اجرای کار را رعایت کرده باشند. البته که این تیپ از کارها برای دانشجویانی مناسب است که مشکلی با پروژه آماده ندارند چرا که بعلت فروش کلیه سفارشات آماده دانشجویی، امکان پیدا کردن این پروژه ها در ژورنالها و مجلات علمی نیز وجود دارد. روال انجام مقاله، تحقیق و پاورپوینت تلفیقی پیش تر مطرح شده است. بطور کلی پروژه آماده شامل:

 1. مقاله به قلم نویسنده (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی، مقاله ISI)
 2. مقاله آماده
 3. تهیه مقاله تلفیقی (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی، مقاله ISI)
 4. پایان نامه آماده
 5. پروپوزال آماده
 6. پروژه آماده درس روش تحقیق
 7. پروژه دانشجویی آماده
 8. تحقیق دانشجویی تلفیقی
 9. تحقیق دانشجویی آماده
 10. تحقیق دانشجویی به قلم نویسنده
 11. تهیه و ساخت پاورپوینت تخصصی با محتوایی به قلم نویسنده
 12. تهیه و ساخت پاورپوینت تخصصی با محتوای تلفیقی
 13. تحقیق و پاورپوینت
 14. پاورپوینت آماده
 15. تحقیق دانش آموزی آمادهبانک مقاله و تحقیق سان پیپر

سان تایپ با راه اندازی سامانه سان پیپر در سال 1390 امکان دانلود مقاله ، تحقیق و پایان نامه به همراه ترجمه تخصصی را میسر ساخته است. شما می توانید از سامانه سان پیپر اقدام به خریداری اصل مقاله و تحقیق به همراه ترجمه تخصصی نمایید.

سان پیپر ، بزرگترین پایگاه مقاله و تحقیق دانشجویی به همراه ترجمه تخصصی در کشور
نظرات مشتریان سان تایپ
حالا سفارش ثبت کنید و مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش انجام مقاله و تحقیق دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.