انجام مقاله و انجام تحقیق دانشجویی

انجام مقاله و انجام تحقیق دانشجویی (100% تضمینی)

با بیش از 17 سال سابقه در زمینه سفارش مقاله، تحقیق دانشجویی و سایر پروژه ها، در کلیه رشته ها و توسط اساتید برجسته دانشگاه، درک درستی از نگرانی دانشجویان گرامی در دوران تحصیل داریم:

 1. انجام مقاله دانشجویی: نوشتن مقاله دانشجویی با 100% ضمانت کیفیت جهت تهیه مقاله کلاسی، چاپ در مجلات داخلی و بین المللی، کنفرانسی و همایشی، استخراج مقاله از پایان نامه، مقاله ارتقای شغلی و رزومه، مقاله جهت اپلای و غیره
 2. انجام تحقیق دانشجویی: سفارش تحقیق دانشجویی مطابق با چارچوب های نگارشی دانشگاه و سازمان ها


سفارش شما چیست؟

1

انجام مقاله

سفارش مقاله از مقاله کلاسی تا انجام مقاله جهت چاپ در مجلات داخلی، بین المللی و کنفرانس.

نوشتن مقاله دانشجویی

2

انجام تحقیق دانشجویی

انجام تحقیق دانشجویی مطابق شیوه نامه نگارشی در قالب تحقیق دانشجویی و یا سمینار

انجام تحقیق دانشجویی

3

انجام پروپوزال و پایان‌نامه

انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد، کارشناسی و دکتری در کلیه رشته های دانشگاهی

انجام پایان نامه و پروپوزال

4


خودم هم دقیقاً نمی دانم!

استاد توضیح کافی و شفافی نداده و درخواست استاد متمایز است بطوریکه در دسته بندی‌ها‌ قرار ندارد.

انجام پروژه دانشجویی

مراحل ثبت سفارش


1. ارسال جزئیات سفارش2. مشاوره رایگان با پشتیبانی3. ایجاد بیعانه و آغاز پروژه4. تکمیل بیعانه و تحویل سفارش


طرح پروپوزال روش تحقیق

1. سفارش مقاله

انجام مقاله به فرم مقاله دانشجویی و یا تهیه مقاله به منظور ارتقای شغلی، در دسته های زیر تعیین می گردد. انجام مقاله انجام مقاله به منظور ارائه کار کلاسی و یا نوشتن مقاله دانشجویی جهت چاپ در مجلات داخلی و خارجی و یا ثبت در کنفرانسها و همایش های داخلی و بین المللی انجام می گردد. اگر سفارش نوشتن مقاله مدنظر شما در دسته های زیر وجود ندارد، درخواست خود را به پشتیبانی سان تایپ ارسال نمایید.

انجام مقاله پژوهشی


انجام مقاله علمی پژوهشی جهت چاپ در مجلات داخلی و خاریج و کلیه رشته های دانشگاهی انجام می گردد.

سفارش مقاله علمی پژوهشی

سفارش نوشتن مقاله ISI


سفارش مقاله isi با توجه به مجله موردنظر دانشجو و شیوه نامه نگارشی مقاله ISI انجام می گردد.

سفارش نوشتن مقاله ISI

نوشتن مقاله از پایان‌نامه


سفارش نوشتن مقاله از پایان نامه در کوتاه ترین زمان ممکن جهت دفاع رساله انجام می گردد.

استخراج مقاله از پایان نامه

خرید مقاله آماده


خرید مقاله دانشجویی آماده برای دروس با اساتید با سخت گیری کمتر، مناسب است.

خرید مقاله دانشجویی آماده

سفارش مقاله کنفرانسی


انجام مقاله کنفرانسی با توجه به شیوه‌نامه نگارشی همایش انجام می‌گردد.

سفارش مقاله همایشی

سفارش مقاله مروری


انجام مقاله مروری با توجه به موضوع و منابع موردنظر دانشجو انجام می‌گردد.

سفارش نوشتن مقاله مروری

انجام مقاله کلاسی


سفارش مقاله کلاسی با توجه به الزامات استاد مربوطه انجام می‌گردد.

سفارش مقاله کلاسی

مقاله علمی ترویجی


سفارش مقاله علمی ترویجی با توجه به درخواست استاد انجام می‌گردد.

انجام مقاله علمی ترویجیانواع مقالات دانشجویی بر اساس روش تحقیق و ساختار

انجام مقاله دانشجویی با توجه به نوع مقاله، ساختار مقاله، روش تحقیق مقاله و همچنین روش تحقیق مقاله، متفاوت خواهد بود. در ادامه به مرسوم ترین انواع انجام مقاله دانشجویی که در سان تایپ نیز ارائه می گردد، اشاره می کنیم:

سفارش مقاله علمی پژوهشی

انجام مقاله علمی پژوهشی یکی از مهم ترین و قوی ترین انواع مقاله دانشجویی می باشد. دلیل آن این است که این نوع از مقالات حاصل ایده مطالعه یک کیس استادی (مورد مطالعه) موردنظر محقق بوده است. در فرآیند انجام مقاله پژوهشی، محقق در بررسی خود به بیان فرضیه و پرسش هایی می پردازد که در طول انجام مقاله درصدد آزمون فرضیه ها و صحت آن هاست. از همین رو خروجی و نتایج یک مقاله علمی پژوهشی متعلق به نویسنده مقاله است و از جای دیگری برداشته نشده است.
از همین بابت است که به نوشتن مقاله علمی پژوهشی، مقاله Original Research هم گفته می شود. ساختار نوشتن سفارش مقاله علمی پژوهشی شامل چکیده، مقدمه و بیان مساله، مبانی نظریا همان ادبیات پژوهش، روش تحقیق، یافته ها، بحث و نتیجه گیری و منابع می باشد.

جهت سفارش مقاله علمی پژوهشی کافیست تا عنوان یا حوزه موردنظر جهت نوشتن مقاله را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.


کلیه مقالات ارائه شده سان تایپ با توجه به شیوه نامه نگارشی مجله و ژورنال تهیه می شوند. از همین بابت دیگر نیازی به ویراستاری ندارد. اما در صورتی که مقاله ای دارید و برای ارسال به مجله درصدد ادیت آن هستید، می توانید به صفحه سفارش ویراستاری مراجعه کنید و همچنین برای اطلاع از تعرفه می توانید به صفحه هزینه ویراستاری مراجعه نمایید.


انجام مقاله ISI: راه رفتن روی بله تیغ!

سفارش نوشتن مقاله isi حساس ترین نوع مقاله دانشجویی است که می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد! پس بایستی آن را جدی بگیرید.
برخی تصور می کنند که هر مقاله به زبان انگلیسی معادل مقاله ISI است. دلیل این امر این است که که ساختار آموزشی در دانشگاه ها به دانشجویان اطلاعات لازم را در این زمینه نمی دهد. سفارش نوشتن مقاله انگلیسی می تواند هر نوع مقاله ای را شامل شود.
اصطلاح "مقاله ISI" به مقالات ثبت شده در پایگاه داده Web of Science اشاره می کند که قبلاً به عنوان موسسه اطلاعات علمی (ISI) شناخته می شد. Web of Science یک پایگاه جامع است که طیف گسترده ای از مجلات دانشگاهی و مجموعه مقالات کنفرانس ها را در رشته های مختلف پوشش می دهد.
در واقع، ISI موسسه ای پژوهشی است که دارای استانداردهای بالای مقاله نویسی در سراسر دنیا است. مجلاتی که قادر به تامین استانداردهای مدنظر ISI باشند، این شانس را خواهند داشت تا در پایگاه ISI ثبت شوند. بنابراین اگر مجله ای در ISI ثبت شود، هر مقاله ای که در این مجلات چاپ و منتشر شود، اصطلاحاً یک مقاله ISI با درجه اعتبار بالا خواهد بود.

جهت سفارش مقاله ISI کافیست تا عنوان یا حوزه موردنظر جهت نوشتن مقاله را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.

به همین دلیل، تهیه مقاله ISI در سان تایپ توسط کارشناسان متخصصی انجام می شود که از تاثیر آن در رزومه افراد کاملا مطلع هستند و خود کارشناسان نیز دارای چند ده مقاله ثبت شده ISI هستند. از همین رو دارای تجربه کافی برای نگارش مقاله ISI می باشند و استانداردهای آن را در نظر می گیرند.

اما علاوه بر مقیاس هایی نظیر ایمکت فکتور (Impact Factor) برای تعیین سطح علمی مقالات ISI، معیار دیگری نیز وجود دارد.

نگارش مقاله Q1 تا Q4 :
مقالات Q1 تا Q4 نوعی از سیستم رتبه بندی برای طبقه بندی مجلات بر اساس تأثیر نسبی و اهمیت آنها در هر حوزه است. رتبه‌بندی چارک اغلب توسط پایگاه‌های استنادی یا خدمات نمایه‌سازی مانند Web of Science، Scopus یا سایر پلتفرم‌های مشابه ارائه می‌شود.
Q1: مجلات در چارک اول و دوم معتبرترین و تأثیرگذارترین مجلات در حوزه خود محسوب می شوند و مجلات چارک سوم و چهارم در رتبه بعدی قرار دارند.
در سان تایپ، نگارش مقاله Q1 و نگارش مقاله Q2 با حساسیت ویژه و توسط اساتید برجسته کشور انجام می شود.
همچنین، با این که نگارش مقاله Q3 و نگارش مقاله Q4 از درجه اعتبار کمتری برخوردار هستند اما برای مهاجرت به برخی از کشورها، امتیاز خوبی کسب می کنند.


خرید مقاله دانشجویی

خرید مقاله دانشجویی برای دروس عمومی و یا دروس تخصصی که استاد حساسیت خاصی ندارد، توصیه می شود. خرید مقاله آماده به شرطی امکان پذیر است که با موضوع ارائه شده دانشجو، مقاله آماده در بانک مقالات دانشجویی سان تایپ، موجود باشد. در این صورت، چکیده مقاله آماده برای دانشجو ارسال می گردد تا در صورت تمایل، نسبت به خرید و دانلود مقاله و پروژه دانشجویی اقدام نماید. لازم به ذکر است که تعرفه در خرید مقاله دانشجویی بصورت آماده ثابت است.
در صورتیکه احساس می کنید ممکن است استاد به مقاله آماده ایراد بگیرد، می توانید سفارش پارافریز مقاله را ثبت نمایید یا برای استعلام تعرفه آن به صفحه هزینه پارافریز مقاله مراجعه نمایید.

جهت سفارش مقاله آماده کافیست تا عنوان یا حوزه موردنظر جهت نوشتن مقاله را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.

سفارش انجام مقاله مروری

انجام مقاله مروری یا همان Review Article یکی از انواع پرزحمت سفارش مقاله است. در این نوع از مقاله، نوآوری و تجزیه و تحلیل یک فرضیه و ایده جدید مطرح نمی شود. بلکه در نگارش مقاله مروری تمرکز بر پیشینه پژوهشی و یافته های تحقیق سایر مقالات معتبر علمی می باشد. در واقع همانطور که از عنوان مقاله مروری نیز مشخص است، یک مقاله مروری به بررسی سایر منابع مطالعاتی و نتایج آن ها در یک حوزه مشخص می پردازد. روش تحقیق در مقالات مروری بسته به هدف ترسیم شده متفاوت و اکثراً کتابخانه ای هستند. اما خروجی یک مقاله مروری موجب می شود که مسیر مطالعات آینده در یک حوزه بیشتر مشخص شود.
در میان مقالات دانشجویی، سفارش نوشتن مقاله مروری از اقبال بالایی برخوردار است چرا که کمتر نیاز به تحلیل عمیق و داده محور پیدا می کند.
البته که یکی از چالش ها در انجام مقاله مروری، لزوم بررسی منابع متعدد فارسی و لاتین به میزان انبوه است.

شما می توانید برای استعلام تعرفه به صفحه هزینه نوشتن مقاله مروری مراجعه نمایید.

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه، جدی ترین مرحله در کسب نمره درس پایان نامه در مقطع ارشد و دکتری می باشد. در سان تایپ، استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و همچنین استخراج مقاله از پایان نامه دکتری صورت می پذیرد.
بطور کلی فرایند استخراج مقاله از رساله بدین شکل است که دانشجو رساله آماده شده را ارسال می نماید و پس از بررسی و رویت کارشناس، قیمت قطعی اعلام می گردد. دانشجویان گرامی می توانند فصول چهارم، پنجم و رفرنس پایانی رساله را خارج کرده و فایل را ارسال نمایند. بررسی پایان نامه جهت اعلام قیمت ضروری می باشد. چرا که کارشناس بایستی حجم کار، روش تحقیق و جزئیات پایان نامه را مورد ارزیابی قرار دهد. در صورتی که دانشجو تمایلی به ارسال رساله جهت استعلام قیمت نداشته باشد، قیمت حدودی به وی اعلام می شود. استخراج مقاله از پایان نامه قیمت به صرفه تری نسبت به نوشتن مقاله دانشجویی از پایه دارد. از همین بابت، استخراج مقاله از پایان نامه ارزان به حساب می آید و در زمان کمتر از یک هفته قابل دریافت است.

تهیه مقاله دوم از پایان نامه : در برخی از دانشگاه ها از دانشجویان دو و یا حتی سه تهیه مقاله از پایان نامه درخواست می شود. برای نوشتن دو مقاله از پایان نامه و بیشتر، باید پایان نامه این قابلیت و پتانسیل را داشته باشد.
برای مثال از چندین متغیر و چندین پلتفرم و داده سازی استفاده شده باشد تا بتوان هر بخش را در یک مقاله مجزا مطرح نمود. با این حال این هنر نویسنده است که بتواند از یک پایان نامه، چند مقاله استخراج نماید. گاهی حتی برای این امر نیاز است که اندکی از سایر منابع و یا به قلم نویسنده نیز مواردی به مقاله استخراج شده اضافه شود.
لازم به ذکر است که در کلیه انواع نگارش مقاله، من جمله نوشتن مقاله از پایان نامه، اصول رفرنس دهی مقاله با توجه به سبک رفرنس دهی مدنظر دانشجو، رعایت می گردد. البته که برای مرجع نویسی، این کار بصورت رایگان انجام می گردد. اما اگر مقاله ای داشتید که نیاز به استعلام هزینه مرجع نویسی آن داشتید، می توانید به صفحه هزینه رفرنس دهی مقاله مراجعه نمایید.

جهت سفارش نوشتن مقاله از پایان نامه کافیست تا رساله موردنظر جهت نوشتن مقاله را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.سفارش مقاله کنفرانسی - انجام مقاله همایشی

انجام مقاله کنفرانسی در مقاطع ارشد و دکتری اهمیت زیادی دارد به خصوص که انجام مقاله همایشی در ارتقای شغلی و رتبه علمی هم اثرگذار است.
به منظور سفارش مقاله کنفرانسی، بایستی همایش یا کنفرانس مدنظر خود را انتخاب کنید و شیوه نامه نگارشی جهت انجام مقاله کنفرانسی را از سایت همایش دانلود کرده و در اختیار کارشناسان ما قرار دهید.


انتخاب موضوع برای انجام مقاله کنفرانسی می تواند توسط شما یا کارشناسان سان تایپ صورت بپذیرد. با توجه به اینکه این تیپ از انجام مقاله، نیاز به زمان کمتری دارد، در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.
مقاله کنفرانسی یا همایشی از جمله مقرون به صرفه ترین نوع مقالات دانشجویی است. اکثر دانشجویان در طول ترم های تحصیلی، به مقاله همایشی یا کنفرانسی جهت اخذ نمره از استاد نیاز پیدا خواهند کرد. انجام مقاله کنفرانسی (انجام مقاله همایشی) در سان تایپ با کمترین هزینه ممکن صورت می پذیرد. سفارش انجام مقاله همایشی یا کنفرانسی در کلیه کنفرانس های داخلی و بین المللی با توجه به شیوه نامه همایش ها صورت می پذیرد.

جهت سفارش سفارش مقاله کنفرانسی کافیست تا عنوان یا حوزه موردنظر جهت نوشتن مقاله را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.

انجام مقاله کلاسی

نوشتن مقاله دانشجویی (انجام مقاله نظری به منظور پاسخ به یک سوال تحلیلی) گاهاً فقط برای دریافت نمره از استاد انجام می گردد بطوریکه الزاماً قصدی برای چاپ یا اخذ تاییدیه از سازمان ها وجود ندارد. در تهیه مقاله کلاسی، مطابق با دستورالعمل و شیوه نامه نگارشی که استاد مربوطه درخواست می نماید، سفارش مقاله دانشجویی انجام می گردد.
اگر در مقاطع کارشناسی ارشد و به خصوص دکتری تحصیل می کنید، حتما با نگارش مقاله نظری نیز آشنا شده اید. در این نوع از مقالات، نویسنده درصدد پاسخ به یک پدیده و احتمالات پیرامون آن می باشد و نظرات شخصی خود را در مورد آن بیان می کند. گاهی این نظرات در قالب پاسخ به یک پرسش بیان می شود. مقاله نظری در رشته های مدیریتی بیشتر مشهود است. برای مثال در یک مقاله نظری رشته مدیریت بیان می شود که اگر شما مدیریت یک مجموعه را بر عهده داشتید، برای مقاومت سازمانی در برابر تغییر ناشی از ورود فناوری به سازمان چه اقداماتی انجام می دادید که منجر به رشد سازمان و عدم تعدیل نیرو شود. پاسخ به این سوال در قالب یک مقاله کوتاه، کاملاً برآمده از نظرات شخصی می باشد. از همین روست که به مقاله نظری، Opinion Article هم می گویند.
از آن جایی که نوشتن مقاله دانشجویی در هر رشته تحصیلی با جزئیات و ساختارهای متفاوتی همراه است، لازم است تا عنوان مقاله و ترجیحاً روش تحقیق با استاد درس هماهنگ شود. البته در صورتی که استاد مربوطه در مقالات دانشجویی، نظر خاصی روی یک موضوع ویژه نداشته باشد، می توانید از کارشناسان سان تایپ به منظور سفارش انجام مقاله کلاسی از صفر تا صد استفاده نمایید.

جهت سفارش مقاله کلاسی کافیست تا عنوان یا حوزه موردنظر جهت نوشتن مقاله را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.


انجام مقاله علمی ترویجی

مقاله علمی ترویجی شبیه به مقاله مروری است. برخی مقاله علمی ترویجی را مرور ادبیات نیز می نامند. در مقاله علمی ترویجی یک محقق به بیان سایر یافته ها در یک حوزه زمانی و موضوعی مشخص پرداخته و سعی دارد تا با ترکیب یافته های پیشین و یافته های جدیدتر، به نتایج و تفاسیر به روز تری بپردازد. مقاله علمی ترویجی به نوعی ترکیبی از مقالات دیگر بوده که درصدد ارائه یک خروجی مشخص جهت استفاده از راهبردهای کاربردی تر در موضوع مورد مطالعه است.

شما می توانید برای استعلام تعرفه به صفحه هزینه مقاله علمی ترویجی مراجعه نمایید.

2. انجام تحقیق دانشجویی

انجام تحقیق دانشجویی در سان تایپ دقیقا مطابق با عنوان و شیوه نامه مدنظر دانشجو صورت می پذیرد. بطور کلی انجام تحقیق به سه صورت انجام می گردد:

انجام تحقیق دانشجویی


نوشتن تحقیق دانشجویی بر اساس درخواست دانشجو تعیین می‌گردد.

انجام تحقیق دانشجویی

خرید تحقیق دانشجویی آماده


انجام تحقیق آماده از جمله سفارشات انجام تحقیق دانشجویی فوری می‌باشد.

انجام تحقیق آماده

انجام سمینار ارشد


انجام سمینار ارشد بر اساس نظر استاد در درس روش تحقیق انجام می گردد.

تهیه سمینار کارشناسی ارشد

الف. سفارش تحقیق دانشجویی

یکی از مشکلات رایج در انجام تحقیق دانشجویی این است که استاد درس مربوطه، روش نگاری تحقیق دانشجویی را تدریس نمی کند اما در انتهای ترم تحصیلی دانشجو را ملزم به انجام تحقیق می نماید.
طبیعتاً اولین ایده ای که به ذهن دانشجو می رسد، خرید تحقیق دانشجویی خواهد بود. اما این راهکار همیشه مناسب نیست! اهمیت مشاوره در تحقیق دانشگاهی را دست کم نگیرید. از همین رو، کارشناسان ما آماده ارائه خدمت و مشاوره رایگان پیرامون نوشتن تحقیق دانشجویی مطابق دستورالعمل اساتید هستند.
اما چرا تحقیق آماده دانشجویی همیشه مناسب نیست؟
برای مثال: همه چیز به شرایط زمانی و کیفی مدنظر استاد بستگی دارد. اگر استاد زمان کافی برای انجام تحقیقات دانشجویی در نظر بگیرد و همچنین بر کیفیت و کمیت تکالیف دانشجویان حساسیت ویژه داشته باشد، نمی توان از یک کار آماده و تکراری استفاده کرد. از همین رو سفارش تحقیق دانشجویی در این حالت با توجه به شیوه نامه نگارشی و نکات مدنظر استاد بایستی نگارش شود و دانشجو نیز درصدد سفارش تحقیق تضمینی و باکیفیت است تا نگرانی او از بابت سخت گیری های استاد مرتفع شود. به همین دلیل در سفارشات انجام تحقیق دانشجویی مطابق با دستورالعمل و شیوه نامه نگارشی، دیگر نیازی به خرید فیش تحقیق نیست چرا که محقق خود اقدام به فیش برداری و نگارش یک گزارش تحقیقی جامع می نماید.

جهت انجام تحقیق دانشجویی کافیست تا عنوان یا حوزه موردنظر جهت نوشتن تحقیق را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.


ب. خرید تحقیق دانشجویی آماده

سوال مهم این است که تحقیق اماده دانشجویی، چه زمانی مناسب است؟
گاهی اساتید به فاصله چند روز تا اعلام نمرات یا امتحان پایان ترم، از دانشجوی خود تقاضای انجام تحقیق دانشجویی فوری می کنند. طبیعتاً در زمان خیلی محدود، نمی توان از دانشجو انتظار ارائه یک کار با کیفیت داشت. از همین رو در این مواقع می توان به تحقیق آماده دانشجویی نیز فکر کرد. در این مواقع بیشتر اساتید به دنبال بهانه ای برای درنظر گرفتن نمره برای دانشجویانی هستند که بیشتر به تکالیف کلاسی اهمیت میدهند.
بنابراین انجام تحقیق دانشجویی فوری اهمیت زیادی پیدا می کند. تحویل حتی یک ساعت دیرتر از زمان تعیین شده استاد، می تواند برای دانشجو مشکل آفرین باشد. بنابراین در سفارش تحقیق دانشجویی فوری، کارشناسان سان تایپ به زمان و کیفیت اهمیت بالایی می دهند. البته که در زمان کوتاه، امکان تهیه تحقیق دانشجویی به قلم نویسنده و مطابق با شیوه نامه استاد وجود دارد، اما هزینه آن در یک بازه زمانی کوتاه نسبتاً بالاتر است.
در جمع بندی می توان گفت، انجام تحقیق دانشجویی ارزان و آماده برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به یک تحقیق فوری و ارزان برای کسب نمره از استاد دارند. در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می توان برای انجام تحقیقات دانشجویی با میزان حساسیت پایین از خرید تحقیق دانشجویی آماده بهره برد. همینطور، خرید تحقیق دانش آموزی آماده نیز در همین دسته بندی قرار می گیرد چرا که کسی از دانش آموزان انتظار نگارش یک تحقیق حرفه ای ندارد. شما می توانید با ارائه موضوع مدنظر تحقیق خود، نسبت به خرید تحقیق دانشجویی آماده از سان تایپ اقدام نمایید.

شما می توانید برای استعلام تعرفه به صفحه هزینه تحقیق دانشجویی آماده مراجعه نمایید.

ج. سفارش تحقیق درس سمینار

هر گزارش یا تحقیق دانشجویی شامل یک سری قواعد و اصول در نگارش است.
در انجام تحقیق دانشجویی، نخست طرح مساله بیان می شود. در طرح مساله که از آن به عنوان یک پروپوزال کوتاه نیز یاد می شود، بایستی هدف و رویکرد موردنظر برای انجام تحقیق دانشجویی را مشخص کنیم. اساتید معمولا پس از رویت و مطالعه طرح تحقیق، نکات و اصلاحات خود را از نظر محتوا و رویکرد اعلام می کنند و پس از آن تحقیق دانشجویی بر اساس طرح تصویب شده انجام می گردد. برای سفارش سمینار کارشناسی ارشد به صفحه مربوطه مراجعه نمایید تا از کیفیت و کمیت کار مطلع شوید.
هچنین می توانید به منظور استعلام هزینه انجام سمینار ارشد نیز به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.


3. مشاوره و انجام پایان نامه

همواره انجام پایان نامه یکی از چالش ها و دغدغه های دانشجویان می باشد. کاری که بسته به سطح علمی دانشگاه و حساسیت استاد مربوطه، از پیچیدگی و کیفیت متفاوتی برخوردار خواهد بود. از همین رو دانشجویان همواره درصدد یافتن راه حلی برای انجام پایان نامه دانشگاهی با توجه به نیاز و حساسیت های خود هستند. ما برای تک تک دغدغه های دانشجویان در این مقطع برنامه ریزی مشخصی داریم.


مشاوره و انتخاب موضوع پایان نامه


انتخاب موضوع و ارائه مقاله بیس مرتبط با عنوان در سان تایپ ارائه می گردد.

انتخاب موضوع پایان نامه

سفارش نوشتن پروپوزال (کارشناسی ارشد و دکتری)


نوشتن پروپوزال پایان نامه در سان تایپ با توجه به عنوان مدنظر دانشجو ارائه می گردد.

سفارش پروپوزال نویسی

انجام پایان نامه (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)


سفارش نگارش پایان نامه با توجه به زمان دفاع و محتوای پروپوزال تعیین می گردد.

انجام پایان نامه

الف. مشاوره و انتخاب موضوع پایان نامه

یکی از مشکلات رایج دانشجویان، مشاوره پایان نامه و انتخاب موضوع پایان نامه است.
اساتید کمتر در این حوزه به دانشجویان کمک مستقیم و عملی می نمایند. از همین بابت نهایتا یک حوزه یا رویکرد را به دانشجو پیشنهاد می کنند و خود دانشجو بایستی بر اساس توانایی های خود و همچنین نکات مبهم استاد اقدام به انتخاب موضوع پایان نامه نماید.

گاهی دانشجو هیچ تصوری از موضوع انتخاب شده توسط خود یا استاد ندارد و عدم درک درست در این مرحله، می تواند وی را با چالش های جدی در نگارش پروپوزال و پایان نامه روبرو سازد.
در سان تایپ، پس از مشاوره رایگان دانشجو با کارشناسان و دریافت اطلاعات لازم از توانمندی ها و نظرات استاد، به روز ترین و متناسب ترین موضوع پایان نامه به همراه مقاله بیس لاتین به دانشجو ارائه می شود تا به بهترین شکل ممکن به استاد خود ارائه نماید.
برای دوستانی که دقیقاً نمی دانند مقاله بیس چیست، بایستی گفت که مقاله بِیس، یک مقاله لاتین است که موضوع انتخاب شده بر اساس محتوا و عنوان آن مقاله انتخاب می گردد و سپس با توجه به ویژگی های فردی و اقلیمی و کیس استادی مدنظر دانشجو، شخصی سازی می گردد.

وجود این مقاله برای بررسی روش تحقیق به کار گرفته در آن از این نظر اهمیت دارد که اغلب استاد پیشنهاد می کند تا همان روش تحقیق توسط دانشجو نیز در نگارش پروپوزال و پایان نامه لحاظ شود. بطور کلی، مشاوره برای دانشجویانی مناسب است که:
اطلاعات و تجربه کافی از مقدمات موردنیاز برای چگونگی کار با پایان نامه، جمع آوری مطالب و استفاده از منابع و بهره گرفتن از آنها را ندارند. به عبارت دیگر بسیاری از دانشجویان در مواجهه با پایان نامه، سردرگم هستند که حتی از کجا شروع کنند، چگونه ادامه دهند و چگونه کار را به بهترین شکل به سرانجام و دفاع برسانند.

ب. سفارش نوشتن پروپوزال

انجام پروپوزال بسته به موضوع مدنظر دانشجو و استاد، صورت می گیرد. پروپوزال در واقع یک طرح اولیه از آن چیزی است که بایستی بصورت مفصل در پایان نامه کار شود. معمولا زمانی که انجام پروپوزال پایان نامه را در دستور کار قرار می دهیم، بایستی بدانیم که عملاً فصل اول پایان نامه را آغاز کرده ایم چرا که فصل اول پایان نامه همان پروپوزال است.
نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری در سان تایپ، توسط اساتید برجسته دانشگاه و بر اساس اصول و رویکرد دانشگاه موردنظر صورت می پذیرد.


ج. انجام پایان نامه

انجام پایان نامه دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی توسط کارشناسان و اساتید برجسته دانشگاه صورت می پذیرد. تحویل سفارش انجام پایان نامه بصورت فصل فصل و بر اساس توافق با مشتری صورت می پذیرد. البته که به علت ماهیت ویژه انجام پایان نامه، در مورد شرایط خاص یک پروژه، توافق های لازم صورت می پذیرد.
هزینه نوشتن پایان نامه پس از استعلام از کارشناسان به صورت مناقصه، اعلام می گردد تا مشتری کم ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت را دریافت نماید. همچنین سفارش انجام پایان نامه نیز به دو صورت قابل انجام است:

 1. انجام پایان نامه از صفر تا صد بصورت کامل و به قلم نویسنده
 2. تهیه پایان نامه با تلفیق متون کاربردی چندین پایان نامه بصورت عینی با یکدیگر و تهیه یک پایان نامه منسجم از آن ها. (این نوع از پایان نامه برای افرادی که دانشگاه سخت گیری نداشته و همچنین توانایی هزینه کرد بالایی ندارند، مناسب است که بدان پایان نامه تلفیقی نیز می گویند)

در انجام پایان نامه، مطابق سبک مدنظر دانشجو، رفرنس دهی به پایان نامه انجام می گردد. انجام مرجع نویسی در صورت نگارش رساله توسط سان تایپ رایگان خواهد بود. اما در صورتیکه پایان نامه ای دارید که نیاز به مرجع نویسی دارد، می توانید به صفحه هزینه رفرنس دهی پایان نامه مراجعه کنید.
انجام پایان نامه رشته مهندسی ، پزشکی، غیر پزشکی، هنری، علوم انسانی و تربیت بدنی در سان تایپ صورت می پذیرد که می توانید به منظور استعلام قیمت پایان نامه با کارشناسان و مشاورین سان تایپ تماس بگیرید.

جهت سفارش مشاوره پایان نامه کافیست تا درخواست موردنظر را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.دو خدمت مرتبط با حوزه نگارش پایان نامه

پس از اتمام پایان نامه، معمولاً دانشجویان با چالش دفاع و همچنین ارائه خروجی مقاله از پایان نامه روبرو هستند:

 1. استخراج مقاله از پایان نامه : استخراج مقاله از پایان نامه یکی از سفارشات رایج دانشجویان می باشد. هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه بسته به موضوع و زمان مشتری متفاوت می باشد. در این کیس کارشناس می تواند با دو رویکرد اقدام به استخراج مقاله نماید:
  • الف) از گزیده مطالب بخش های مختلف پایان نامه استفاده کرده و یک مقاله را از محتوای عینی پایان نامه تهیه کند.
  • ب) با مطالعه کامل پایان نامه، به قلم خود مقاله ای در مورد محتوای پایان نامه موجود و البته با الهام از آن، نگارش کند.
 2. پاورپوینت دفاع پایان نامه : در صورتیکه برای دفاع از پایان نامه خود نیاز به انجام پاورپوینت دفاع جهت ارائه داشته باشید، می توانید پس از آماده شدن پایان نامه، از طریق صفحه ی پاورپوینت دفاع پایان نامه درخواست تهیه پاورپوینت دفاع خود را ثبت کنید. در صورتی که پایان نامه شما توسط تیم سان تایپ تهیه شده باشد، می توانید از تخفیف ویژه برای ساخت پاورپوینت استفاده کنید. همچنین برای اطلاع دقیق از قیمت های تهیه و ساخت پاورپوینت به صفحه هزینه پاورپوینت دفاع پایان نامه مراجعه نمایید.

4. چالش نمی دانم در انجام پروژه دانشجویی !

خیلی بعید است سایت نوشتن مقاله یا تحقیق را پیدا کنید که چنین بخشی را پوشش داده باشد. وجه تمایز ما 17 سال سابقه و تجربه در بخش مدیریت ارتباط با مشتریان در نسل های مختلف دانشجویان و اساتید است.
دو دلیل اصلی برای چالش نمی دانم وجود دارد:

دانشجو نمی داند دقیقاً چه می خواهد چون که استاد به درستی و دقت به تشریح موضوع نپرداخته است.
و یا غیبت های دانشجو به علت مشغله شغلی و تحصیلی به اندازه ای بوده که اطلاعات کافی از آنچه سر کلاس مطرح شده ندارد.
بگذارید کمی دقیق تر این کلاف پیچیده را تشریح کنیم. استاد تکلیفی به دانشجو ارائه کرده اما به دلایل فوق خروجی مدنظر شفاف نیست و دانشجو نمی داند که آنچه که بایستی تحویل دهد، مقاله است؟ تحقیق است؟ یک گزارش پژوهشی است؟ پاورپوینت است؟ پروپوزال است؟ سمینار است یا ...
اما ما با چالش نمی دانم ها چه می کنیم؟

شاید دانشجو دقیقاً نداند که در انتظار چه چیزی است اما ما سالها تجربه، با دریافت اطلاعات مختصر از دانشجو متوجه خواهیم شد که انتظار استاد از دانشجو چیست.
بنابراین کافیست دانشجو اطلاعات هرچند مختصر از درخواست استاد، نام درس، مقطع و رشته تحصیلی خود را بیان کنید. کارشناسان ما فوراً متوجه خواهند شد که دانشجو به چه چیزی و با چه فرمتی نیاز دارد و در صورتیکه هنوز نکته مبهمی وجود داشت، نهایتاً از دانشجو یک سوال خواهند پرسید تا با هماهنگی این سوال با استاد خود، نوع سفارش کاملاً مشخص شود.
کافیست همین الان با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و برای حل چالش نمی دانم، دست به کار شوید.
اما بطور کلی سفارش پروژه دانشجویی یکی از مشکلات رایج دانشجویان در رشته های مختلف تحصیلی است. عدم مهارت و تجربه در تهیه پروژه و همچنین کمبود وقت، نیاز به یک کارشناس متخصص برای انجام پروژه دانشجویی را برجسته می سازد.
سفارش پروژه دانشجویی در کلیه رشته های مهندسی، پزشکی ،غیرمهندسی و غیرپزشکی، ادبی، هنری، ورزشی و غیره توسط کارشناسان برجسته صورت میپذیرد.
کافیست پروژه دانشجویی خود را با ذکر جزئیات در دسترس ارسال نمایید تا توسط کارشناس مربوطه استعلام قیمت گردد.

جهت سفارش مقاله علمی پژوهشی کافیست تا عنوان یا حوزه موردنظر جهت نوشتن مقاله را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.

در صورتیکه بنا بر تشخیص مشاورین ما، سفارش شما نوشتن مقاله دانشجویی بود، می توانید با ثبت سفارش مقاله در سان تایپ، از مشاوره رایگان کارشناسان انجام مقاله دانشجویی، بهره مند شوید.
اگر هم سفارش شما انجام تحقیق دانشجویی تشخیص داده شد، می توانید آن را به کارشناسان سان تایپ واگذار کنید.
و در صورتیکه نوع سفارش شما، یک آیتم و پروژه دانشجویی خاص تشخیص داده شد نیز نگران نباشید. در سان تایپ می توانید و به راحتی این چالش را پشت سر بگذارید.
پروژه دانشجویی در سان تایپ می تواند مطابق سفارش مشتری انجام شود یا اینکه از پروژه آماده نیز استفاده گردد. پروژه آماده از نظر هزینه و زمان تحویل مقرون به صرفه است. البته که برخی از اساتید تمایلی به دریافت پروژه آماده ندارند. لذا به جای استفاده از پروژه آماده در دروس تخصصی، بهتر است که پروژه مطابق با اصول تهیه مدنظر استاد انجام شود.
بسیاری از دانشجویان و حتی دانش آموزان به منظور دریافت نمره یا قبولی در دروس خود نیازمند پروژه های مختلفی هستند. اما یکی از نگرانی های طیف دانشجوی کشور، پروژه های فاقد کیفیت حرفه ای در سطوح عالی آکادمیک می باشد. مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری نیازمند پروژه های آماده تخصصی هستند که تمامی اصول اجرای کار را رعایت کرده باشند. البته که این تیپ از کارها برای دانشجویانی مناسب است که مشکلی با پروژه آماده ندارند چرا که بعلت فروش کلیه سفارشات آماده دانشجویی، امکان پیدا کردن این پروژه ها در میان تکالیف دیگر دانشجویان نیز وجود دارد.

صفر تا صد سفارش مقاله و تحقیق دانشجویی را می پذیریم

انجام مقاله دانشجویی و انجام تحقیق از جمله مهم ترین چالش های زمان تحصیل و حتی پس از فارغ التحصیلی است. انتخاب موضوع برای تهیه مقاله ، پیدا کردن منابع فارسی و انگلیسی برای انجام تحقیق دانشجویی ، روش تحقیقِ مقاله ، جمع بندی مطالب جهت تهیه مقاله ، درک از ساختار نگارش مقاله و سایر موارد موثر در انجام مقاله و انجام تحقیق دانشجویی به زمان و مهارت نیاز دارد. سان تایپ با تیمی متشکل از محققین و متخصصین در کلیه رشته ها و مقاطع دانشگاهی با بیش از هفده سال فعالیت در زمینه نوشتن مقاله دانشجویی و سفارش تحقیق دانشجویی، نگارش پروپزوال و پایان نامه در کنار شما خواهد بود. سان تایپ با تیمی متشکل از محققین و متخصصین با بیش از هفده سال فعالیت در زمینه نوشتن مقاله دانشجویی و سفارش تحقیق دانشجویی، نگارش پروپزوال و پایان نامه در کنار شما خواهد بود.

نحوه نوشتن مقاله دانشجویی

نوشتن مقاله دانشجویی در سان تایپ به سه صورت انجام می پذیرد. در صورتیکه درخواست شما در بین سه تیپ مقاله زیر نمی باشد، جزئیات موردنظر را به پشتیبانی سان تایپ اعلام نمایید.

 • الف. مقاله تالیفی (به قلم نویسنده) : در تهیه مقاله به قلم نویسنده از روش فیش برداری، نقل غیرمستقیم از منابع، تلخیص، تالیف، نقل مستقیم و کلیه روش های نگارش مقاله تالیفی و اصطلاحاً اوریجینال استفاده می گردد. این مقاله مناسب چاپ در مجلات معتبر داخلی و بین المللی است.
 • ب. مقاله تلفیقی : این نوع از مقاله بصورت تلفیقی و ترکیبی از مطالب مهم و کلیدی سایر منابع و بصورت نقل مستقیم از منبع در چارچوب و ساختار منسجم یک مقاله است. این تیپ از مقالات مناسب چاپ و ثبت در همایش ها و کنفرانس ها، برخی مجلات و تکالیف و مقالات کلاسی است.
 • ج. مقاله آماده : مقاله ای است که پیش تر نگارش و چاپ شده است. این تیپ مقالات برای دریافت نمره از اساتیدی که حساسیت کمتری دارند مناسب است.

الف. انجام مقاله دانشجویی (به قلم نویسنده)
طرح پروپوزال روش تحقیق

انجام مقاله حرفه ای یکی از چالش های رایج دانشجویان بخصوص در مقاطع ارشد و دکتری و در ترم های پایانی تحصیل می باشد. دانشجو به دنبال نگارش مقاله با رعایت کلیه اصول نوشتن مقاله و محتوایی کاملاً جدید و منحصر بفرد می باشد. سفارش انجام مقاله و نگارش مقاله تخصصی از پایه و اصطلاحاً صفر تا صد، برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به نوشتن مقاله دانشجویی برای اتمام تحصیلات تکمیلی، مهاجرت (نوشتن مقاله برای اپلای)، ارتقای شغلی، ارائه در همایش و سمینار، چاپ در مجلات و ژورنال های داخلی یا خارجی، پیش درآمد رساله پایانی و غیره دارند. انجام مقاله به قلم نویسنده به زبان های فارسی و انگلیسی بوده و انواع نگارش مقاله نظیر (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی و مقاله همایشی، مقاله ISI) انجام می گردد.

روش انجام مقاله به قلم محقق: برای انجام مقاله، کارشناس متخصص به زمینه علمی مقاله با تکیه بر اصول نگارش مقاله، اقدام به جستجو و جمع آوری منابع و فیش برداری اصولی نموده و پس از آن شروع به نگارش مقاله می کند. این تیپ از مقالات توسط یک کارشناس و استاد برجسته دانشگاهی با استفاده از ده ها عنوان منبع صورت میگیرد و بخش عمده مقاله به قلم نویسنده میباشد مگر بخش هایی که از منابع و با ذکر آدرس دقیق منبع استفاده شده است. بطور کلی این تیپ از سفارشات از مقالات به قلم نویسنده بوده و اصطلاحاً کپی نمی باشد و قابلیت چاپ در ژورنالهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به همایش ها و سمینارهای داخلی و بین المللی دارند. در نوشتن مقاله دانشجویی، از روش های نقل غیرمستقیم، نقل مستقیم، تلخیص، تالیف، برداشت شخصی و نظرات کارشناسی به قلم و بیان خود نویسنده استفاده می گردد. نویسنده مقاله دانشجویی کارشناسان و متخصصین مقالات ISI هستند. از همین رو با استانداردها، بایدها و نبایدهای مجلات و ژورنال ها آشنا بوده و کلیه اصول انجام مقاله تخصصی و نوشتن مقاله ISI را رعایت می نمایند. بنابراین در فرآیند چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر داخلی و بین المللی، مقاله علمی پژوهشی و نگارش مقاله ISI نیز استانداردها کاملاً رعایت شده است.
ب. تهیه مقاله دانشجویی (تلفیقی)

تهیه مقاله تلفیقی برای مقاله کلاسی، ثبت و چاپ مقاله در همایش ها و کنفرانس ها (انجام مقاله کنفرانسی، انجام مقاله همایشی) مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از مقاله نویسی از نظر هزینه مقرون به صرفه تر از نوشتن مقاله به قلم نویسنده است. البته که کاربردهای متفاوتی نیز نسبت به مقاله به قلم نویسنده دارد. انجام مقاله تلفیقی برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به مقاله علمی دارند اما توانایی هزینه کرد بالا را به منظور نگارش مقاله به قلم نویسنده نداشته و از طرفی مقاله آماده را برای ارائه به استاد مناسب نمی دانند.
روش تهیه مقاله تلفیقی : انجام مقاله تلفیقی هم از منابع فارسی و هم از منابع انگلیسی قابل تهیه است. بنابراین در صورتی که تمایل دارید خودتان مقاله های منبع (مقالات فارسی یا مقالات زبان اصلی-انگلیسی) مد نظر را انتخاب کنید، اما از مناسب بودن آن ها برای تهیه مقاله تلفیقی خود اطمینان ندارید، می توانید با ترجمه چکیده چند مقاله مد نظر، از طریق صفحه ترجمه چکیده مقاله، با هزینه کم، ابتدا از متناسب بودن آن ها مطمئن شوید، سپس سفارش ترجمه کل مقاله و تهیه مقاله تلفیقی را ثبت کنید.
به منظور جلوگیری از پلاجریزم یا سرقت ادبی بهتر است که برای نگارش مقاله به زبان فارسی از منابع انگلیسی استفاده کنید.
برای رفع سرقت ادبی در نوشتن مقاله انگلیسی، بهتر است از منابع فارسی بهره ببرید. اما در صورتیکه به هر دلیلی تمایلی به استفاده از منابع فارسی نداشته و منابع انگلیسی را برای نوشتن مقاله به زبان انگلیسی ترجیح می دهید، انجام پارافریز مقاله ضروری خواهد بود. البته بسته به حساسیت و کاربرد مقاله، ممکن است بحث پلاجریزم برای شما اهمیتی نداشته باشد.

روش نوشتن تحقیق دانشجویی

تحقیق دانشجویی شامل تهیه تحقیق و گزارش پژوهشی یا مروری با رعایت قواعد نگارش تحقیق و بعضاً با فرمتی شبیه به مقاله نظیر تحقیق کلاسی مقاطع ارشد، گزارش کارآموزی و غیره است.
انجام تحقیق دانشجویی در سان تایپ به سه فرم انجام می گردد. اگر روش تهیه تحقیق مدنظر شما با روش های زیر مطابقت ندارد، جزئیات روش تهیه تحقیق خود را با کارشناسان ما در پشتیبانی در میان بگذارید.

 • الف. تحقیق تالیفی (به قلم محقق) : در انجام تحقیق دانشجویی به قلم محقق، نویسنده با استفاده از منابع متعدد نظیر مقاله، پایان نامه و کتاب، اقدام به فیش نویسی و پژوهش کرده و از روش های نقل غیرمستقیم، خلاصه برداری، برداشت شخصی و نقل مستقیم در تهیه تحقیق دانشجویی بهره می برد. اما کلیت نگارش تحقیق به قلم محقق خواهد بود. تحقیق به قلم محقق برای پروژه هاه های کلاسی دانشجویی مقاطع ارشد و دکتری، تحقیقات سازمانی، ارائه طرح پژوهش، گزارش کار و گزارش های جامع علمی مناسب است.
 • ب. تحقیق ترکیبی : در انجام تحقیق ترکیبی، محقق پس از مطالعه کامل چندین تحقیق پیش تر انجام شده در رابطه با موضوع شما، مطالب اصلی و مرتبط با یکدیگر را از ساختار تحقیق های آماده انتخاب کرده و به ترکیب آن ها در قالب یک تحقیق حرفه ای و نظام مند می پردازد. تحقیق های ترکیبی برای تحقیق های دانشجویی کلاسی، گزارشات کارآموزی و غیره مفید فایده است.
 • ج. تحقیق آماده : تحقیق دانشجویی آماده برای دروس تخصصی و عمومی که از اهمیت کمتری برخوردار هستند و نیاز به یک انجام تحقیق دانشجویی فوری و ارزان می باشد، مفید فایده هستند. بیشتر تحقیقات دانشجویی آماده برای دریافت نمره از اساتید به کار می روند که برای نمونه می توان جمله به گزارش کارآموزی و آزمایشگاهی اشاره کرد.


الف. انجام تحقیق دانشجویی (به قلم محقق)

انجام تحقیق دانشجویی به قلم محقق برای دانشجویان یا کارمندانی مناسب است که جهت ارائه کار کلاسی پایان ترم، گزارش جامع علمی پژوهشی پیرامون یک مورد مطالعه و یا ارتقای شغلی درصدد تهیه و نوشتن تحقیق دانشجویی هستند. انجام تحقیقات دانشجویی بصورت تالیفی و به قلم محقق موجب می شود تا تحقیق دانشجویی دریافتی کاملاً منحصر به فرد بوده و مشابه دیگری در میان تحقیق دانشگاهی سایر دانشجویان نداشته باشد.
روش انجام تحقیق دانشجویی به قلم محقق: در سفارش تحقیق دانشجویی به قلم محقق، پس از تعیین موضوع، طرح و پروپوزال اولیه تحقیق تهیه می گردد. سپس، با توجه به روش تحقیق مدنظر، به جمع آوری اطلاعات و داده ها جهت انجام تحقیق دانشجویی اقدام خواهد شد. برای نگارش تحقیق دانشجویی، از روش های خلاصه نویسی، نقل غیرمستقیم، نقل مستقیم، تالیف و برداشت شخصی و تحلیل تخصصی نویسنده استفاده خواهد شد و کل نگارش تحقیق، به قلم محقق خواهد بود و رفرنس دهی بصورت اصولی رعایت می گردد.


ب. سفارش تحقیق دانشجویی (بصورت ترکیبی و تلفیقی)

سایت تحقیق دانشجویی بایستی برای همه کاربردها، بودجه ها و نیازها، پکیج مناسب داشته باشد. طبیعتاً زمانی که محدودیت زمانی وجود داشته باشد، امکان تهیه تحقیق دانشجویی به قلم محقق کمتر خواهد بود. بنابراین انجام تحقیق دانشجویی فوری از طریق انجام تحقیق ترکیبی یا تلفیقی میسر خواهد شد. انجام تحقیق دانشجویی فوری بصورت ترکیبی برای دانشجویانی مناسب است که: به سفارش تحقیق دانشجویی برای کارهای کلاسی ، دروس عمومی با اساتید سخت گیر، دروس تخصصی، طرح پروپوزال اولیه برای یک تحقیق، و سایر تحقیقات دانشجویی که از درجه اهمیت کمی کمتر برخوردار هستند. تحقیق دانشجویی نیز همانند انجام مقاله تلفیقی انجام می گیرد. البته که چارچوب نگارش و سرفصل تهیه تحقیق از نظر چینش مطالب با مقاله متفاوت است.
روش انجام تحقیق دانشجویی به صورت تلفیقی: در این تیپ از سفارش، یک محقق اقدام به تلفیق چندین تحقیق آماده می نماید و از تحقیق های مذکور، یک تحقیق یکپارچه را بصورت منسجم تهیه می نماید. دقت کنید که در تهیه بخش های مختلف تحقیق، عیناً از محتوای منابع مذکور استفاده گردیده و تحقیق به قلم نویسنده نمی باشد. اما بعلت تلفیق چندین تحقیق با یکدیگر، تحقیق بدست آمده، دیگر یک تحقیق از پیش آماده نبوده و چینش منابع استفاده شده بصورت پراکنده اما منسجم و دقیق است


انجام مقاله گزارش یا نامه کوتاه : مقاله گزارش کوتاه یا نامه کوتاه که تحت عنوان Short-Letters یا Short-Reports نیز از آن یاد می شود، فرمت خلاصه و مختصر یک مقاله علمی پژوهشی است. در واقع در نوشتن مقاله Short Report، محقق چکیده از مقاله علمی پژوهشی خود را که فاقد جزئیات تحقیق و مطالعه مقاله اصلی است، منتشر می کند. در واقع مقاله Short-Letters گاهی با کارکرد عدم تمایل به انتشار عمومی یک روش مطالعه تهیه می شود. در این حالت ممکن است یافته های این مطالعه نیاز به ثبت تحت عنوان پتنت (Patent) داشته باشد. دلیل دیگر تهیه مقاله Short-Letters یا Short-Reports اینستکه محققین دیگر را از یک روش مطالعه جدید آگاه کرده و آن ها را هرچه بیشتر مشتاق انتشار و مطالعه کامل مقاله کنند.
انجام مقاله کیس استادی (مطالعه موردی) : در سالهای اخیر نوشتن مقاله کیس استادی (Case-Study) بسیار افزایش یافته است. دلیل اصلی این امر اینستکه مقاله کیس استادی اغلب در رشته پزشکی نگارش می شود و رویکرد آن ارائه اطلاعات جدید به سایر محققین پیرامون یک بیماری خاص یا عوارض ناشی از یک بیماری را اقدام پزشکی است. دلیل رشد مقاله Case Study در سال های اخیر، انجام مطالعات متعدد پیرامون بیماری کووید-19، عوارض و نمودهای مختلف بیماری در سراسر جهان می باشد.
انجام مقاله نقد کتاب : انجام مقاله نقد کتاب بر خلاف تصور، یک کار کاملاً تخصصی است که از عهده از محققی برنمی آید. در انجام مقاله نقد کتاب، محقق بایستی پس از مطالعه کامل یک کتاب، محتوای کتاب را بر اساس نظرات شخصی و دانش خود که برآمده از مطالعات عمیق وی در میان سایر آثار داخلی و خارجی است، نقد نماید. از آنجایی که نظرات شخصی هر محققی الزاماً دارای ارزش نیست، لذا نویسنده مقاله نقد کتاب، باید فردی صاحب نظر باشد. همچنین نویسنده مقاله نقد کتاب بایستی مطالعات بسیاری پیرامون حوزه مورد مطالعه داشته باشد تا کمی ها و کاستی های یک اثر را درک کند. انجام مقاله نقد کتاب بیش تر در رشته های ادبی مشاهده می شود.


تفاوت سفارش انجام مقاله با سفارش تحقیق دانشجویی چیست؟
مقاله و تحقیق علیرغم شباهت های زیاد دارای تفاوت هایی نیز هستند. چارچوب و ساختار تحقیق دانشجویی با یک مقاله دانشجویی متفاوت است. از طرفی مقالات دانشجویی در انواع مختلفی بسته به نوع و محل انتشار دسته بندی می شوند که از یک هر این انواع مقاله و تحقیق، دارای کاربرد، چارچوب و ساختار متفاوتی هستند. حال آن که یک تحقیق دانشجویی بر اساس اصول روش تحقیق و مطابق با دستورالعمل یا همان شیوه نامه انجام تحقیق دانشجویی تدوین می شود. لذا ممکن است سرفصل ها و تیترهای یک تحقیق دانشجویی با یک تحقیق دیگر تفاوت زیادی داشته باشد. از همین رو بهتر است تا دانشجویان گرامی پیش از ارسال سفارش تحقیق دانشجویی، با کارشناسان سان تایپ بصورت رایگان مشاوره نمایند تا از اینکه نیاز به انجام مقاله دانشجویی و یا انجام تحقیق دانشجویی دارند، اطمینان یابند. شناخت نسبت به ماهیت مقاله و تحقیق موجب می شود تا مقاله و تحقیق ما نزد استاد بدون دردسر پذیرفته شود. در واقع نوشتن تحقیق دانشجویی برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به تحقیق علمی و تخصصی برای دروسی نظیر درس روش تحقیق دارند. کار پژوهشی در این سطح بایستی به قلم نویسنده و بدون کپی از مقالات دیگر، تهیه شده باشد

اصول استخراج مقاله از پایان نامه : همانطور که پیش تر ذکر شد، خلاصه نویسی صرف برای تبدیل پایان نامه به مقاله کافی نیست. از همین رو بایستی مراحل زیر را برای استخراج مقاله از پایان نامه در نظر بگیریم:

 1. نخست بایستی چارچوب محتوایی مقاله خروجی را تدوین کنیم. باید بدانیم مقاله استخراج شده از پایان نامه بایستی چه سرفصل هایی داشته باشد. پس باید نوع مقاله استخراج شده را نیز مشخص کنیم. معمولاً استخراج مقاله از پایان نامه در قالب یک مقاله علمی پژوهشی خواهد بود. قالب رایج برای نوشتن مقاله از روی پایان نامه بدین شکل است: عنوان مقاله، کلمات کلیدی (واژگان کلیدی یا همان کلیدواژه ها)، چکیده مقاله، مقدمه مقاله، پیشینه پژوهشی مقاله، روش تحقیق مقاله، یافته ها و نتایج مقاله، بحث و نتیجه گیری مقاله و در نهایت منابع و ماخذ مقاله می باشند.
 2. در این مرحله از مجموع مطالب فصل اول، سوم و پنجم پایان نامه، بایستی به تدوین چکیده و تا حدودی مقدمه پرداخت. هدف پایان نامه، ضرورت تحقیق، روش تحقیق، یافته ها و نتایج، مواردی است که بایستی در چکیده مقاله استخراج شده از پایان نامه مطرح شود.
 3. خلاصه سازی پایان نامه از بعد صفحات و در راستای هدف مقاله بایستی صورت بگیرد. فصل دوم یکی از فصولی است که کاهش حجم بیشتری نسبت به سایر فصول پایان نامه خواهد داشت. در صورتیکه در خلاصه سازی مشکل دارید، سان تایپ به عنوان سایت خلاصه نویسی مقاله و پایان نامه، به ارائه سرویس خلاصه نویسی می پردازد. همچنین شما می توانید برای اطلاع از تعرفه ها به صفحه هزینه خلاصه نویسی مراجعه نمایید.
 4. بایستی تصمیم بگیرید که در مقاله استخراج شده، چه متغیرها و چه فرضیه هایی را میخواهید بررسی کنید. اگر متغیرها و روش تحقیق مفصلی داشته باشید، می توانید بخشی از آن ها را در استخراج مقاله از پایان نامه مطرح نمایید.
 5. بایستی دقت کنید که در بخش های یافته ها، بحث و نتیجه گیری تنها به مواردی بپردازید که در مقاله نیز به آن ها اشاره کرده اید و حذفیات پایان نامه را در نتایج مطرح ننمایید.
 6. یک پایان نامه دارای منابع متعدد است. قطعا در تبدیل مقاله به پایان نامه، دیگر همه منابع استفاده شده در پایان نامه، در مقاله نیز مورد استفاده قرار نگرفته اند چون حجم قابل توجهی از پایان نامه کاسته شده است. لذا بایستی فقط منابع مورد اشاره در مقاله را قید کنید. البته باید به روش رفرنس دهی مطابق شیوه نامه مجله نیز دقت نمود.

انواع مقاله دانشجویی بر اساس محل انتشار
انجام مقاله SCOPUS

انجام مقاله اسکوپوس در سان تایپ بصورت تخصصی توسط کارشناسان متخصص و در ارتباط با مجلات اسکوپوس انجام می پذیرد. اسکوپوس نیز همانند ISI یک از استاندارد موسسه الزویر (ELSEVIER) استفاده می نماید. مجلاتی که قادر به ثبت در پایگاه SCOPUS باشند، در زمره مجلات اسکوپوس قلمداد می شوند. بنابراین مقالاتی که در مجلات اسکوپوس چاپ می شود، مقاله اسکوپوس نامیده می شوند درجه اعتبار یک مقاله اسکوپوس بر اساس Q1 تا Q4 تعیین می گردد.

انجام مقاله ISC

همانند دو پایگاه علمی پیشین، پایگاه ISC نیز دارای استانداردها و اصول پذیرش مجله خاص خود می باشد. پایگاه ISC یا (Islamic World Science Citation Center) ویژه و مختص جهان اسلام طراحی شده است. از همین رو محققین در جهان اسلام دارای بستری برای ارتباط هرچه بیشتر با یکدیگر خواهند بود و از امکان عضویت در جامعه محققین اسلامی بهره مند خواهند شد. مجلاتی که استاندارد ISC را دارا باشند، در این پایگاه ثبت یا نمایه می شوند. بنابراین مقالاتی که در مجلات ISC نیز ثبت می شوند، مقاله ISC نامیده می شوند. انجام مقاله ISC در سان تایپ توسط محققین متخصص در رشته های مختلف و با سابقه در مجلات اسلامی صورت می پذیرد.

تفاوت مقاله و پایان نامه چیست؟
برای درک بهتر نوشتن مقاله از پایان نامه، ابتدا لازم است تا تفاوت مقاله و پایان نامه را مورد مطالعه قرار دهید:

 1. یک پایان نامه بایستی در راستای شرایط تحصیلی، شغلی و همچنین اهداف استاد راهنما تدوین شود. در حالی که یک مقاله بایستی در راستای اهداف و رویکرد مجله موردنظر برای چاپ باشد.
 2. در تهیه پایان نامه آنچه که اهمیت دارد تامین نظر اساتید دانشگاه است که بعضاً با خود دانشجو نیز در ارتباط بوده و روحیات یکدیگر را می شناسند و ارتباط استاد و شاگردی موجب تعامل میان آن ها خواهد شد. در حالی که در انجام مقاله جهت چاپ در مجله، این داور مجله است که بایستی یک مقاله را بپذیرد و قاعدتاً شناختی از دانشجو و نویسنده یک مقاله ندارد. همین امر فرآیند پایان نامه و مقاله را با تفاوت اساسی روبرو می سازد.
 3. در تهیه پایان نامه، رساله شما دارای فصول مختلف و بدون محدودیت خاصی در حجم پایان نامه است در حالی که در نگارش مقاله، شما با سرفصل ها و تیترهای مشخصی مطابق شیوه نامه مجله روبرو هستید. همچنین مجله تعداد کلمات و صفحات مشخصی را پشتیبانی می نماید که نباید از محدوده تعیین شده مجله عدول کرد.
 4. در تهیه پایان نامه، هرکدام از سرفصلها بصورت مبسوط و کامل و حتی در قالب یک فصل تمام شرح داده می شوند. در حالی که در انجام مقاله برای چاپ در مجله، ناچاریم از برخی از عناوین عبور کنیم و یا حتی آنچه که در پایان نامه در قالب یک فصل پنجاه صفحه ای بیان شده را در تنها یک صفحه مطرح کنیم!

بطور کلی پروژه آماده شامل:
 1. مقاله به قلم نویسنده (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی، مقاله ISI)
 2. مقاله آماده
 3. تهیه مقاله تلفیقی (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی، مقاله ISI)
 4. پایان نامه آماده
 5. پروپوزال آماده
 6. پروژه آماده درس روش تحقیق
 7. پروژه دانشجویی آماده
 8. تحقیق دانشجویی تلفیقی
 9. تحقیق دانشجویی آماده
 10. تحقیق دانشجویی به قلم نویسنده
 11. تهیه و ساخت پاورپوینت
 12. پاورپوینت آماده
 13. تحقیق دانش آموزی آماده


نظرات مشتریان سان تایپ
حالا سفارش ثبت کنید و مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش انجام مقاله و تحقیق دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.