سفارش انجام مقاله و تحقیق دانشجویی

انجام مقاله و تحقیق دانشجویی ، قیمت متناسب با بودجه شما ، ضمانت کیفیتانجام مقاله و کلیه پروژه های دانشجویی :98483نظر ( امتیاز 4.8 از 5 )

انجام مقاله، انجام تحقیق دانشجویی، پروپوزال دانشجویی و ... معمولا اعمالی چالش برانگیز هستند. بسیاری از مواقع حتی اینکه از کجا تهیه مقاله را شروع کنیم گیج کننده است! انتخاب موضوع، پیدا کردن منابع، روش تحقیق، جمع بندی مطالب، درک از ساختار مقاله و ... همگی زمان و مهارت ویژه ای لازم دارد. سان تایپ با تیمی متشکل از محققین و متخصصین فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر کشور در کلیه رشته ها و بیش از یک دهه فعالیت در زمینه انجام مقاله و پروپزوال و پایان نامه و ... در کنار شما خواهد بود. همچنین شما می توانید با ثبت سفارش مقاله در سان تایپ، از مشاوره رایگان متخصصان ما در زمینه سفارش مقاله، تحقیق دانشجویی و ... استفاده کرده و به راحتی این چالش را پشت سر بگذارید.
استعلام قیمت توسط پشتیبانی شبانه روزی
ارسال پیام یا تماس در واتساپ با شماره : 09392116499

مقاله، تحقیق، پایان نامه و پروژه آماده


بله دقیقاً منظور همان پروژه آماده است. بسیاری از دانشجویان و حتی دانش آموزان به منظور دریافت نمره یا قبولی در دروس خود نیازمند پروژه های مختلفی هستند. اما یکی از نگرانی های طیف دانشجوی کشور، پروژه های فاقد کیفیت حرفه ای در سطوح عالی آکادمیک می باشد. مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری نیازمند پروژه های آماده تخصصی هستند که تمامی اصول اجرای کار را رعایت کرده باشند. البته که این تیپ از کارها برای دانشجویانی مناسب است که مشکلی با پروژه آماده ندارند چرا که بعلت فروش کلیه سفارشات آماده دانشجویی، امکان پیدا کردن این پروژه ها در ژورنالها و مجلات علمی نیز وجود دارد. بطور کلی سفارشات آماده شامل:

 1. مقاله آماده (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی، مقاله ISI)
 2. تحقیق دانشجویی آماده
 3. پایان نامه آماده
 4. پروپوزال آماده
 5. پروژه آماده درس روش تحقیق
 6. پاورپوینت آماده
 7. پروژه دانشجویی آماده
 8. و حتی تحقیق دانش آموزی آماده

می باشند. این تیپ از سفارشات، توسط کارشناسان خبره در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پیش تر صورت گرفته است و بیش تر این مقالات، در ژورنال ها و مجلات علمی معتبر نیز به چاپ رسیده است. بطور کلی این سفارشات به منظور کاهش هزینه دانشجویانی که فرصت زمانی و تجربه تهیه مقاله، تحقیق و غیره را ندارند، بسیار مفید فایده است.استعلام قیمت توسط پشتیبانی شبانه روزی
ارسال پیام یا تماس در واتساپ با شماره : 09392116499انجام مقاله و تحقیق (به قلم نویسنده)


انجام مقاله و تحقیق حرفه ای یکی از مشکلات دانشجویان می باشد. دانشجو به دنبال مقاله ای است که کلیه اصول نوشتن مقاله را رعایت کرده و کاملاً جدید و منحصر بفرد باشد. سفارش انجام مقاله و نگارش مقاله تخصصی از پایه تا انتها، برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به نوشتن مقاله علمی برای اتمام تحصیلات تکمیلی، مهاجرت، ارتقای شغلی، ارائه در همایش و سمینار، چاپ در مجلات و ژورنال های داخلی یا خارجی، پیش درآمد رساله پایانی و غیره دارند. انجام پروژه به قلم نویسنده شامل موارد زیر خواهد بود:

 1. انجام مقاله به قلم نویسنده (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی، مقاله ISI)
 2. تحقیق دانشجویی به قلم نویسنده
 3. تهیه و ساخت پاورپوینت تخصصی با محتوایی به قلم نویسنده

اما روال انجام مقاله، تحقیق و پاورپوینت به قلم محقق چگونه است؟

 • این تیپ از مقالات توسط یک کارشناس و استاد برجسته دانشگاهی با استفاده از 20 تا 30 عنوان منبع صورت میگیرد و بخش عمده مقاله به قلم نویسنده میباشد مگر بخش هایی که از منابع و با ذکر آدرس دقیق منبع استفاده شده است. بطور کلی این تیپ از سفارشات از مقالات به قلم نویسنده بوده و اصطلاحاً کپی نمی باشد و قابلیت چاپ در ژورنالهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به همایش ها و سمینارهای داخلی و بین المللی دارند. برای انجام مقاله، کارشناس متخصص به زمینه علمی مقاله با تکیه بر اصول نگارش مقاله، اقدام به جستجو و جمع آوری منابع و فیش برداری اصولی نموده و پس از آن شروع به نگارش مقاله می کند. از آنجایی که کلیه اصول انجام مقاله تخصصی و علمی توسط کارشناسان رعایت می گردد و این کارشناسان به ژورنال های تخصصی ISI نیز تسلط دارند، این فرآیند، در انجام مقاله ISI و انجام مقاله علمی پژوهشی برای چاپ در ژورناله ای معتبر داخلی و خارجی نیز رعایت می گردد. هزینه نگارش مقاله پس از استعلام از میان کارشناسان به صورت مناقصه، اعلام می گردد. قیمت انجام مقاله در سامانه مناقصه سفارش نگارش مقاله اخذ می گردد تا کمترین قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی و سایر مقالات علمی اخذ گردد و مشتری با کمترین قیمت ممکن، بالاترین کیفیت را دریافت نماید.
 • همچنین این پروسه در تحقیق دانشجویی نیز رعایت می گردد. نوشتن تحقیق دانشجویی برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به تحقیق علمی و تخصصی برای دروسی نظیر درس روش تحقیق دارند. کار پژوهشی در این سطح بایستی به قلم نویسنده و بدون کپی از مقالات دیگر، تهیه شده باشد .
 • اما انجام پاورپوینت دانشجویی برای مشتریانی مناسب است که نیاز به دفاعیه پایان نامه یا ارائه کار کلاسی در قالب پارپوینت تخصصی داشته و تمایلی به استفاده از بانک پاورپوینت آماده ندارند. لذا مطالب پاوپورینت به قلم نویسنده و با استفاده از منابع معتبر بوده و همجنین طراحی و گرافیک پاورپوینت توسط متخصص گرافیکی صورت می پذیرد.
حالا سفارش ثبت کنید و مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش انجام مقاله دهید!
تهیه مقاله و تحقیق (تلفیقی)


تهیه مقاله بصورت تلفیقی برای دانشجویانی مناسب است که نیاز به مقاله علمی دارند اما توانایی هزینه کرد بالا را به منظور نگارش مقاله به قلم نویسنده نداشته و از طرفی مقاله آماده را برای ارائه به استاد مناسب نمی دانند. انجام پروژه تلفیق شامل موارد زیر خواهد بود:

 1. تهیه مقاله تلفیقی (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی، مقاله ISI)
 2. تحقیق دانشجویی تلفیقی
 3. ساخت پاورپوینت تخصصی با محتوای تلفیقی

اما روال انجام مقاله، تحقیق و پاورپوینت تلفیقی چگونه است؟

 • در این تیپ از سفارش، یک محقق اقدام به تلفیق چندین مقاله آماده می نماید و از مقالات مذکور، یک مقاله یکپارچه را بصورت منسجم تهیه می نماید. دقت کنید که در تهیه بخش های مختلف مقاله، عیناً از محتوای منابع مذکور استفاده گردیده و مقاله به قلم نویسنده نمی باشد. اما بعلت تلفیق چندین مقاله با یکدیگر، مقاله بدست آمده، دیگر یک مقاله از پیش آماده نبوده و چینش منابع استفاده شده بضورت پراکنده اما منسجم و دقیق است
 • تحقیق دانشجویی نیز همانند انجام مقاله تلفیقی انجام می گیرد. البته که چارچوب نگارش و سرفصل تهیه تحقیق از نظر چینش مطالب با مقاله متفاوت است. اما از نظر محتوای تلفیقی، فرآیند بالا در تهیه تحقیق نیز اعمال می گردد
 • اما پاورپوینت تخصصی نیز با محتوای منابع تلفیقی به همین شکل و با فرمت موردنظر تهیه می گردد. در این کیس محتوای متنی پاورپوینت نیز عیناً از منابع تلفیقی استفاده می گردد

در صوتی که تمایل دارید خودتان مقاله های زبان اصلی مد نظر را انتخاب کنید و به مناسب بودن آن برای تهیه مقاله تلفیقی خود اطمینان ندارید، می توانید با ترجمه چکیده چند مقاله مد نظر، از طریق صفحه ترجمه چکیده، با هزینه کم، ابتدا از متناسب بودن آن مطمئن شوید، سپس سفارش ترجمه کل مقاله و تهیه مقاله تلفیقی را ثبت کنید.استعلام قیمت توسط پشتیبانی شبانه روزی
ارسال پیام یا تماس در واتساپ با شماره : 09392116499انجام پایان نامه، پروپوزال، مشاوره و استخراج مقاله از پایان نامه


همواره انجام پایان نامه یکی از چالش ها و دغدغه های دانشجویان می باشد. کاری که بسته به سطح علمی دانشگاه و حساسیت استاد مربوطه، از پیچیدگی و کیفیت متفاوتی برخوردار خواهد بود. از همین رو دانشجویان همواره درصدد یافتن راه حلی برای انجام پایان نامه دانشگاهی با توجه به نیاز و حساسیت های خود هستند. ما برای تک تک دغدغه های دانشجویان در این مقطع برنامه ریزی مشخصی داریم. سفارشات مربوط به پایان نامه در چهار دسته طبقه بندی می شوند:

 1. انجام پروپوزال و ارائه موضوع پایان نامه: یکی از مشکلات رایج دانشجویان بحث انتخاب موضوع پایان نامه و همچنین انجام پروپوزال بصورت حرفه ای می باشد. بسته به درخواست مشتری، موضوع از کارشناسان مربوطه اخذ می گردد و در صورت موافقت مشتری، پروپوزال توسط اساتید برجسته دانشگاه و بر اساس اصول و رویکرد دانشگاه موردنظر صورت می پذیرد.
 2. انجام پایان نامه: انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، دکتری، کارشناسی و کاردانی توسط کارشناسان و اساتید برجسته دانشگاه صورت می پذیرد. تحویل سفارش انجام پایان نامه بصورت فصل فصل و بر اساس توافق با مشتری صورت می پذیرد. البته که به علت ماهیت ویژه انجام پایان نامه، در مورد شرایط خاص پروژه توافقات لازم صورت می پذیرد. هزینه نوشتن پایان نامه پس از استعلام از کارشناسان به صورت مناقصه، اعلام می گردد تا مشتری کم ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت را دریافت نماید. همچنین سفارش انجام پایان نامه نیز به دو صورت قابل انجام است:
 3. الف) انجام پایان نامه از صفر تا صد بصورت کامل و به قلم نویسنده. ب) تهیه پایان نامه با تلفیق متون کاربردی چندین پایان نامه بصورت عینی با یکدیگر و تهیه یک پایان نامه منسجم از آن ها. (این نوع از پایان نامه برای افرادی که دانشگاه سخت گیری نداشته و همچنین توانایی هزینه کرد بالایی ندارند، مناسب است که بدان پایان نامه تلفیقی نیز می گویند) انجام پایان نامه رشته مهندسی ، پزشکی، غیر پزشکی، هنری، علوم انسانی و تربیت بدنی در سان تایپ صورت می پذیرد.
 4. مشاوره پایان نامه: مشاوره برای دانشجویانی مناسب است که اطلاعات و تجربه کافی از مقدمات موردنیاز برای چگونگی کار با پایان نامه، جمع آوری مطالب و استفاده از منابع و بهره گرفتن از آنها را ندارند. به عبارت دیگر بسیاری از دانشجویان در مواجهه با پایان نامه، سردرگم هستند که حتی از کجا شروع کنند، چگونه ادامه دهند و چگونه کار را به بهترین شکل به سرانجام و دفاع برسانند. سان تایپ با معرفی مشتریان به مشاور متخصص در رشته شما، امکان مشاوره پایان نامه با کارشناس مجرب را فراهم می کند.
 5. استخراج مقاله از پایان نامه : استخراج مقاله از پایان نامه یکی از سفارشات رایج دانشجویان می باشد. هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه بسته به موضوع و زمان مشتری متفاوت می باشد. در این کیس کارشناس می تواند با دو رویکرد اقدام به استخراج مقاله نماید: الف) از گزیده مطالب بخش های مختلف پایان نامه استفاده کرده و یک مقاله را از محتوای عینی پایان نامه تهیه کند. ب) با مطالعه کامل پایان نامه، به قلم خود مقاله ای در مورد محتوای پایان نامه موجود و البته با الهام از آن، نگارش کند.

در صورتیکه برای دفاع از پایان نامه خود نیاز به پاورپوینت جهت ارائه داشته باشید، می توانید از طریق صفحه ی سفارش پاورپوینت پس از آماده شدن پایان نامه، درخواست تهیه پاورپوینت دفاع خود را ثبت کنید. در صورتی که پایان نامه شما توسط تیم سان تایپ تهیه شده باشد، می توانید از تخفیف ویژه برای ساخت پاورپوینت استفاده کنید. همچنین برای اطلاع دقیق از قیمت های تهیه و ساخت پاورپوینت می توانید به صفحه هزینه ساخت پاورپوینت مراجعه کنید.استعلام قیمت توسط پشتیبانی شبانه روزی
ارسال پیام یا تماس در واتساپ با شماره : 09392116499پروژه دانشجویی

سفارش پروژه دانشجویی یکی از مشکلات رایج دانشجویان در رشته های مختلف تحصیلی است. عدم مهارت و تجربه در تهیه پروژه و همچنین کمبود وقت، نیاز به یک کارشناس متخصص برای انجام پروژه دانشجویی را مطرح می کند. سفارش پروژه دانشجویی در کلیه رشته های مهندسی، پزشکی ،غیرمهندسی و غیرپزشکی، ادبی، هنری، ورزشی و غیره توسط کارشناسان برجسته صورت میپذیرد. کافیست پروژه دانشجویی خود را با ذکر جزئیات ارسال نمایید تا توسط کارشناس مربوطه استعلام قیمت گردد.بانک مقاله و تحقیق سان پیپر

سان تایپ با راه اندازی سامانه سان پیپر در سال 1390 امکان دانلود مقاله ، تحقیق و پایان نامه به همراه ترجمه تخصصی را میسر ساخته است. شما می توانید از سامانه سان پیپر اقدام به خریداری اصل مقاله و تحقیق به همراه ترجمه تخصصی نمایید.

سان پیپر ، بزرگترین پایگاه مقاله و تحقیق دانشجویی به همراه ترجمه تخصصی در کشور
نظرات مشتریان سان تایپ
حالا سفارش ثبت کنید و مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش انجام مقاله دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.