پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شما


هزینه رسم جدول

هزینه رسم جدول به زبان متن و حجم جدول وابسته است. در واقع بزرگی یا کوچکی جدول بر اساس حجم آن تعیین می شود. ممکن است یک جدول برابر نیم صحفحه یا 3 صفحه استاندارد باشد. دقت کنید این که یک جدول، چند صفحه استاندارد است، برابر تایپ آن جدول در فرمت استاندارد با فونت ب لوتوس 16 می باشد. لذا دسته بندی جدول کوچک و بزرگ کاملاً نسبی می باشد.
همچنین اگر متن شما تنها شامل جدول است، هزینه رسم جدول به ازای رسم و تایپ هر جدول محاسبه می گردد. در صورتیکه سفارش شما شامل متنی است که در میان پاراگراف ها، جدول نیز به همراه دارد، هزینه تایپ متون ساده بر اساس تعرفه تایپ ساده بصورت مجزا محاسبه شده و هزینه تایپ جدول نیز جداگانه حساب خواهد شد.


هزینه رسم جدول، هزینه تایپ جدول

هزینه رسم جدول و تایپ جدول در ادامه آمده است.

هزینه رسم و تایپ جدول
ملاک محاسبه هزینه نمونه
هر صفحه استاندارد 900 تومان مشاهده نمونهحالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!
چرا هزینه رسم جدول و تایپ جدول بالاتر از تایپ ساده است؟

جدول کشی در ورد شامل دو مرحله است که هر مرحله موجب افزایش زمان انجام کار تایپیست می گردد. چرا که تایپیست ابتدا بایستی اقدام به جدول کشی در ورد کند. رسم جدول در ورد پیچیدگی های زیادی دارد و ممکن است یک سطر شامل چند ستون و هر سلول شامل چندین سطر و غیره باشد که تنظیم درست جدول در ورد کار یک تایپیست ماهر است. از همین رو هزینه رسم جدول بایستی مدنظر قرار داده شود. گام دوم در تایپ جدول است. جدول رسم شده حتما دارای محتوای متنی یا عددی است که نیاز به تایپ دارد. لذا هزینه تایپ جدول نیز افزوده خواهد شد. در نهایت مجموع هزینه رسم جدول و هزینه تایپ جدول تجمیع می گردد و مجموعاً به ازای رسم جدول در هر صفحه استاندارد، مبلغ 900 تومان اخذ خواهد شد.نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.