پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شما


تایپ اکسل

تایپ اکسل (تایپ در Excel) در دو رویکرد صورت می پذیرد. یک روش تایپ در اکسل یا همان ورود داده (ورود دیتا) می باشد. در این حالت تایپیست تنها اقدام به تایپ اکسل می نماید و داده های مشتری را در فایل اکسل وارد می کند. لذا نیاز است تایپیست تنها از تخصص کار با نرم افزار اکسل برخوردار باشد و به این نرم افزار اشراف داشته باشد.
اما همانطور که می دانید یکی از کاربردهای ویژه نرم افزار اکسل، قابلیت فرمول نویسی در آن می باشد. درک منطق فرمول نویسی، روابط ریاضی و ارتباطات میان داده ها در اکسل از عهده یک تایپیست آگاه به رشته ریاضی بر می آید. از همین رو تایپ اکسل در رویکرد دوم یک سفارش تایپ تخصصی خواهد بود.
از دیگر کاربردهای تخصصی تایپ اکسل می توان به رسم نمودار در اکسل اشاره کرد که در ادامه به آن می پردازیم.
سفارش تایپ اکسل (تایپ در Excel)، تسهیل گر امور حسابداری و آمار و یکی از ابزارهای مهم این علوم است.
حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!

پیشنهادی ویژه: تایپ اکسل در سان تایپ

برای درخواست تایپ اکسل، کافیست که مستندات پروژه و توضیحات مربوط به آن خود را در بخش ثبت سفارش ارسال کنید. کارشناسان سان تایپ در دپارتمان تایپ تخصصی به سرعت درخواست شما را بررسی کرده و در صورت لزوم با شما تماس خواهند گرفت تا سفارش تایپ اکسل را دقیق تر با شما چک کنند. فاکتور تایپ اکسل در کمتر از 10 دقیقه به مشتری گرامی پیامک گردیده و سفارش انجام می گردد. همچنین شما می توانید برای ارائه توضیحات موردنظر خود از تماس تلفنی با پشتیبانی سان تایپ یا سایر کانال های ارتباطی در شبکه های اجتماعی استفاده کنید. دقت کنید که زمان تحویل تایپ اکسل را شما معین می کنید و سفارش در زمان موردنظر شما تحویل داده خواهد شد.

هزینه تایپ در اکسل

شما می توانید برای استعلام قیمت، به صفحه هزینه تایپ در اکسل مراجعه کنید. البته بعلت متفاوت بودن درخواست مشتریان در انجام سفارش تایپ در اکسل و امکان نیاز به فرمول نویسی و رسم نمودار در اکسل ، بهتر است تا درخواست خود را با ذکر جزئیات ارسال کرده و استعلام قیمت نمایید.

رسم نمودار، چارت، گراف و دیاگرام در اکسل

تایپ اکسل از قابلیت استفاده در علم آماز نیز برخوردار است. پس از تایپ کردن داده ها در اکسل، می توانیم به کمک امکانات این نرم افزار، هرگونه نموداری را در اکسل رسم نماییم. رسم نمودار در سفارش تایپ اکسل، می تواند شامل برخی از موارد زیر باشد:
نمودار ستونی Column Chart (نمودار ستونی خود به دو حالت عمودی (Column Chart) و افقی (Bar Chart) تقسیم می‌شود که هر یک از آنها شامل حالات تجمعی (Stacked Chart) و خوشه‌ای (Clustered Chart) می‌باشند)، نمودار خطی در اکسل Line Chart ، نمودار دایره‌ای در اکسل Pie Chart ، نمودار پراکندگی Scatter Plot در اکسل، نمودار حبابی Bubble Chart در اکسل، نمودار رادار Radar Chart در اکسل، نمودار شمعی Candel Chart در اکسل، نمودار جعبه ای Box and whisker در اکسل، نمودار هیستوگرام Histogram Chart در اکسل، نمودار نقشه درختی TreeMap Chart در اکسل، نمودار خورشیدی SunBurst Chart در اکسل و نمودار آبشاری Waterfall Chart در اکسل


رسم نمودار در اکسل

چگونه محاسبات حسابداری را به کمک تایپ اکسل انجام دهیم؟

تایپ اکسل در علم حسابداری اهمیت بالایی دارد. برای مثال برای محاسبه سود و زیان یک شرکت، پس از درج صحیح داده ها، به کمک تایپ فرمول در اکسل، می توانیم به مجموع سود و زیان و روابط ریاضی مختلف میان داده ها دست یابیم. تصویر زیر یک نمونه تایپ اکسل با قابلیت محاسبه داده است.


تایپ فرمول در اکسلنظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.