پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شما


ترجمه متن تربیت بدنی و متون ورزشی


شاید عنوان رشته تحصیلی تربیت بدنی در ظاهر نشان از یک رشته مفرح باشد اما وقتی که از درون به رشته تربیت بدنی نگاه کنیم، خواهیم دید که تلفیق واحدهای عملی طافت فرسا در کنار واحدهای تئوری، دیگر انرژی و زمانی برای ترجمه متن تربیت بدنی باقی نمی گذارد!
شاید بیشتر افراد در مورد دانشجویان تربیت بدنی این تصور را داشته باشند که آنها رشته تحصیلی ساده ای دارند. رشته ای که پر است از تفریح، گویی که هر روز زنگ ورزش است!
تصور شما کاملاً نادرست است!
اگر چه که گذراندن دروس عملی نیز کار دشواری بوده و کار هر فردی نیست اما توجه داشته باشید که دانشجویان تربیت بدنی با دروس تئوری مشکلی روبرو هستند که بعضاً با رشته های پزشکی و طب فیزیکی همپوشانی دارد.


حالا سفارش ثبت کنید و 250 کلمه ترجمه رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ترجمه دهید!

چرا دانشجوی تربیت بدنی به ترجمه مقاله ورزشی نیاز دارد؟

دانشجوی رشته تربیت بدنی، از مقطع کاردانی گرفته تا مقطع دکتری، همواره بایستی با مقالاتی سر و کار داشته باشد که در مورد اصول و قواعد به روز و درست ورزش کردن سخن می گوید. هرچه که بیشتر به سطوح بالاتر تربیت بدنی می رویم، تلفیق ورزش با پزشکی برجسته تر میگردد. از همین رو ترجمه مقالات تربیت بدنی نه تنها یک موضوع ترجمه عمومی به حساب نمی آید بلکه بیش از خیلی از رشته های دیگر، ترجمه متون ورزشی، نیاز به تخصصی میان رشته ای دارد. دانشجویان تربیت بدنی فرصت و انرژی کافی برای ترجمه متون تربیت بدنی و ورزشی ندارند. اما انتظار اساتید در مقاطع مختلف تحصیلی کار بر روی کیس های مختلف پزشکی ورزشی و بررسی دستاوردهای به روز دنیای تربیت بدنی و ورزش است. در مقاطع پایین تر تحصیلی، معمولاً برای اخذ چند نمره در پایان ترم، مقاله تربیت بدنی در سطح ISI یا کتابی تخصصی به دانشجویان سپرده میشود تا با ترجمه متن تربیت بدنی دقیق و علمی، به جایگاه بهتری دست یابند. از طرفی واحدهای درسی رشته تربیت بدنی در دانشگاه های غیردولتی اغلب گران میباشند و دانشجو توان هزینه کرد بالا برای دریافت نمره فوق برنامه ندارد. یا بعضاً برای انتخاب موضوع پایان نامه، بایستی یک مقاله ی اصطلاحاً بیس را بصورت دقیق و تخصصی ترجمه کنید. البته که در طول نگارش پایان نامه تربیت بدنی، ناچار به ترجمه متون تربین بدنی و ورزشی هستید. اگر فرض کنیم که دانشجو از مهارت ترجمه تخصصی مناسبی هم برخوردار است، یقین بدانید که دانشجویان این رشته، فرصت انجام چنین کارهایی را ندارند. از فکر ترجمه ماشینی هم کاملاً بیرون بیایید. به یک دلیل مهم: آبرو و اعتبار خود را از سر راه نیاورده اید! پس باید فکر چاره بود . . .


اما مشکلات دانشجویان تربیت بدنی در ترجمه متون و مقالات تخصصی تربیت بدنی و ورزش چیست؟

همین ابتدا از ما قبول کنید که نیاز شما را کاملا میشناسیم! باور کنید که ذهن شما را از پیش خوانده ایم. دانشجوی تربیت بدنی، مشکلات زیادی دارد.
از کجا یک مترجم خوب برای متن تخصصی تربیت بدنی پیدا کنم؟
اصلا مترجم خوب دقیقا چه فردی هست؟
آیا لازمه مترجمی پیدا کنم که قبلاً با متون تخصصی تربیت بدنی کار کرده؟
آیا باید مترجم، تحصیلات مرتبط با تربیت بدنی هم داشته باشه؟
هزینه ترجمه در دارالترجمه برایم به صرفه نیست. چگونه مترجم با دستمزد کمتر پیدا کنم؟
چگونه می توانم اعتماد کنم که نهایتا ترجمه تخصصی و خوب دریافت خواهم کرد؟
نگرانم که آیا مترجم دقیقا سر وقت و دقیق کار را تحویل می دهد یا خیر!
همه ی اینها سوالات و دغدغه هایی است که شاید به ذهن شما بیاید. نگران نباشید! ما اینجا هستیم تا برای مشکل شما یک راه حل درست و حسابی ارائه کنیم!


ترجمه متن تربیت بدنی متناسب با بودجه دانشجویی (حواسمان به جیب شما هست!)

همه این موارد ما را به این فکر وامی دارد که آیا با وجود هزینه های تحصیلی بالا، امکان ترجمه متون تربیت بدنی با هزینه مقرون به صرفه و دانشجویی امکان پذیر است یا خیر.
پاسخ شما: با اجازه بزرگترها و اساتید تربیت بدنی، بله!
اما چگونه؟ راهکار کاهش هزینه ترجمه متن تربیت بدنی انگلیسی به فارسی و هزینه ترجمه متن تربیت بدنی فارسی به انگلیسی ، تامین ترافیک کاری مترجم می باشد. مطمئن باشید که ما ساز و کار مطمئنی را طی سالیان متمادی در نظر گرفته ایم تا تعرفه ترجمه متن تربیت بدنی را با جیب دانشجو سازگار کنیم. در ادامه بیشتر با رویکرد سان تایپ آشنا خواهید شد.ترجمه تخصصی مقاله ورزشی

مترجم تربیت بدنی و متون ورزشی

ابتدا لازم است بدانیم یک ترجمه خوب، چگونه ترجمه ایست:
ترجمه خوب و تخصصی، تلفیق مهارت، تجربه و دانش یک مترجم است که در عین حال که متن را به زبان مقصد برمیگرداند، تمامی اصطلاحات تخصصی را به بهترین شکل برگردانده، ساختار را حفظ کرده و در نهایت ترجمه ای با ادبیات شیوا و وفادار به متن اصلی ارایه کند. یک مترجم خوب تربیت بدنی مترجمیست که با رعایت این اصول و با شناخت از رشته های تربیت بدنی، ترجمه ای تخصصی به شما ارایه کند.
مترجم تربیت بدنی کار سختی دارد. رشته تربیت بدنی تا پیش از آنکه در مقطاع بالاتر تحصیلی بصورت تخصصی تر بررسی شود، شامل ورزش های زیادی است که هرکدام دنیایی از واژگان را در بر گرفته و نیاز به تخصص ویژه دارند. از طرفی پس از تخصصی شدن رشته در دانشگاه، مترجم بایستی علاوه بر داشتن دانش کافی در مورد رشته ورزشی، به مسائل پزشکی حول محور آن گرایش خاص تربیت بدنی، تسلط داشته باشد. باور کنید پیدا کردن چنین مترجمینی کار آسانی نیست. بنا بر گزارش دپارتمان استخدام سان تایپ در سه ماهه پایانی سال 1396، تنها 7 درصد از مترجمینی که در آزمون تخصصی ترجمه شرکت میکنند، تخصص ترجمه متن تربیت بدنی دارند که از این تعداد فقط 2.1 درصد از آنها واجد شرایط همکاری می باشند. پس پیدا کردن یک مترجم تربیت بدنی کاربلد، آسان نیست.


بهترین مترجم تربیت بدنی و متون ورزشی

از نظر ما یک مترجم کاردرست متون ورزشی، یعنی مترجمی که آنقدر مقاله تخصصی تربیت بدنی ترجمه کرده باشد تا به اکثر موضوعات این حوزه اشراف داشته باشد. پس عنصر تخصص در کنار تجربه اهمیت زیادی دارد. اکثر مترجمینی که در این حوزه فعالیت میکنند، عموماً از مربیان رشته های ورزشی هستند. با کمی تامل در رابطه با توضیحات داده شده، حتماً به این نتیجه خواهید رسید که ما بهترین مترجم تربیت بدنی را برای شما در نظر خواهیم گرفت.
نیاز یک دانشجوی تربیت بدنی، دریافت یک ترجمه دقیق و تخصصی تربیت بدنی بدون نیاز به اتلاف وقت و دغدغه بابت کیفیت کار است. ما میدانیم که دانشجویان این رشته تحصیلی، زمان و انرژی اضافی برای ترجمه متون ورزشی ندارند.
اما در مورد کیفیت ترجمه متن تربیت بدنی: از آنجایی که کلیه سفارشات ترجمه متن تربیت بدنی توسط مترجمین با سابقه و کاملاً متخصص در کلیه گرایش های تربیت بدنی و علوم ورزشی صورت می گیرد، کیفیت سفارشات شما توسط سان تایپ ضمانت کیفیت می گردد. با از کار خود اطمینان داریم. به همین دلیل وجه پرداختی شما را تا زمانی که سفارش توسط مشتری تایید کیفی نگردد، به مترجم پرداخت نمی کنیم. ترجمه با کیفیت علاوه بر توجه به اصول صحیح جمله بندی در برگردان زبان مبدا به مقصد، بایستی علاوه بر تعهد به متن مبدا، از کیفیت تخصصی عالی برخوردار باشد و لغات تخصصی را به صورت کاملاً ویژه مورد توجه قرار دهد. به خوبی در جریان نیاز شما هستیم. یک ترجمه با کیفیت و کاملاً تخصصی. نتیجه برای شما مهم است. کیفیت برتر، همان دلیلی است که مشتری را بر آن می دارد که با اهمیت داده و ضامن اعتبار ماست. در واقع، اعتبار و آبروی ما، تامین کیفیت موردنظر مشتری است و بس!


یک پیشنهاد دوستانه (گوش تان را جلو بیاورید! ترجمه متن تربیت بدنی شما با ما!)

ذهن خود را درگیر نگرانی های ارائه یک ترجمه باکیفیت نکنید. کافیست سفارش ترجمه متن تربیت بدنی خود را برای ما ارسال کنید!
کارشناسان سان تایپ که دارای بیش از یک دهه تجربه در امر ترجمه متون تخصصی هستند، سفارش و درخواست شما را بررسی کرده و اعلام هزینه می نمایند. اما به شما پیشنهاد می کنیم برای محاسبه تخفیف های سان تایپ، حتما سفارش خود را ثبت کنید. پس از تایید شما، از میان مترجمین حرفه ای متون تربیت بدنی در سراسر کشور، مترجم مناسب برای متن شما توسط اپراتور سان تایپ شناسایی شده و سفارش به ایشان محول میگردد. پشتیبانی سان تایپ از زمان تخصیص سفارش به مترجم تا پس از تحویل سفارش به مشتری، همراه شما می باشد.

هزینه ترجمه مقاله تربیت بدنی

شما می توانید برای استعلام قیمت، به صفحات هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی و هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مراجعه کنید. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق، درخواست خود را با ذکر جزئیات ارسال کرده و استعلام قیمت نمایید. کارشناسان ما همواره آماده اعلام قیمت به شما هستند.
...اما چرا سان تایپ را انتخاب کنم؟ضمانت کیفیت (پشتیبانی از کلیه سفارشات پس از تحویل به مشتری)
انجام سفارشات بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی
پشتیبانی 24 ساعته از طریق انواع روشهای ارتباطی
تعیین قیمت توسط سیستم مناقصه برای ارائه سفارش با کمترین قیمت
ارائه تخفیف دانشجویی، حجمی و فصلی در ایام مختلف سالتعرفه های طلایی و ساده برای سفارشات تخصصی و دانشجویی
تخصیص پشتیبان اختصاصی برای پیگیری روند انجام سفارش شما
امکان تقسیط صورتحساب سفارش بر اساس توان پرداخت مشتری
امکان پرداخت امن (حفظ وجوه در سامانه زرین پال تا زمان تحویل سفارش به مشتری)
انجام سفارش در زمینه های مختلف علمیترجمه متن تربیت بدنی در کلیه زمینه ها و گرایش های تخصصی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا


ترجمه تخصصی ورزش بسکتبال ترجمه بسکتبال

ترجمه تخصصی ورزش تکواندو ترجمه تکواندو

ترجمه تخصصی ورزش والیبال ترجمه والیبال

ترجمه تخصصی ورزش تیراندازی ترجمه تیراندازی

ترجمه تخصصی ورزش شنا،شیرجه و واترپلو ترجمه شنا، شیرجه و واترپلو

ترجمه تخصصی ورزش بدمینتون، پینگ پنگ و تنیس ترجمه بدمینتون، پینگ پنگ و تنیس

ترجمه تخصصی ورزش دو و میدانی ترجمه دو و میدانی

ترجمه تخصصی ورزش قایق رانی ترجمه قایق رانی
ترجمه تخصصی ورزش شمشیربازی ترجمه شمشیربازی

ترجمه تخصصی ورزش رزمی و جودو ترجمه رزمی و جودو

ترجمه تخصصی ورزش کشتی آزاد و فرنگی ترجمه کشتی آزاد و فرنگی

ترجمه تخصصی ورزش های سوارکاری و اسب سواری ترجمه سوارکاری

ترجمه تخصصی ورزش وزنه برداری ترجمه وزنه برداری

ترجمه تخصصی ورزش فوتبال و راگبی ترجمه فوتبال و راگبی

ترجمه تخصصی ورزش گلف و هاکی ترجمه گلف و هاکی

ترجمه تخصصی ورزش موتورسواری، دوچرخه سواری و اتوموبیلرانی ترجمه موتورسواری، دوچرخه سواری و اتوموبیلرانی

ترجمه تخصصی رفتار حرکتی ترجمه آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی

ترجمه تخصصی روانشناسی ورزش ترجمه روانشناسی ورزش

ترجمه تخصصی بیومکانیک ورزشی ترجمه بیومکانیک ورزشی

ترجمه تخصصی فیزیولوژی ورزش ترجمه فیزیولوژی ورزش

ترجمه تخصصی مدیریت ورزش ترجمه مدیریت ورزش

ترجمه تخصصی مهندسی برق-الکترونیک ترجمه رفتار حرکتی

ترجمه تخصصی ورزش هندبال ترجمه متن هندبال

ترجمه تخصصی ورزش مشت زنی بوکس ترجمه متن مشت زنی بوکس
نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و 250 کلمه ترجمه رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ترجمه دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.