پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شما


ترجمه پزشکی

درود! شما جزو جامعه ای هستید که با توکل بر خدا و اتکا به علم و تخصص خود می توانید لبخند شادی و نور امید را بر لب و چشم مردم هدیه کنید!
حالا نوبت ماست!
اجازه بدید این بار ما گوشی پزشکی را روی ذهن شما بگذاریم و از مشکل حال حاضر شما مطلع شویم. حتما نسخه خوبی برای شما می نویسیم.
بنظر می رسد که بعلت کمبود وقت، امکان ترجمه مقالات پزشکی را ندارید. اما برای پیشبرد علم و دانش و همچنین گذراندن موفق واحدهای دانشگاهی، ناچار به ترجمه متون تخصصی پزشکی هستید. ترجمه پزشکی نسبت به ترجمه تخصصی سایر زمینه های علمی از حساسیت بالاتری برخوردار است از همین رو کار هر مترجمی نیست. مترجم متون پزشکی باید بر زمینه تخصصی کاملاً اشراف داشته باشد. به همین دلیل یک دانشجوی پزشکی از برون سپاری سفارش ترجمه پزشکی خود نگران است. پای آبرو در میان است! اجازه بدید نگاهی به چالش های فکری شما داشته باشیم. اگر ما توانستیم نیاز شما را به خوبی بشناسیم ، قطعاً راه حل مناسبی را برای شما انتخاب کرده ایم.


حالا سفارش ثبت کنید و 250 کلمه ترجمه رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ترجمه دهید!
چرا ترجمه پزشکی دارای حساسیت مضاعف است؟ (نگرانی مَنِ مشتری)

کیفیت ترجمه پزشکی از نان شب هم واجب تر است. لغات تخصصی پزشکی کار هر مترجمی نیست.
قطعاً بر تعرفه بالاتر ترجمه پزشکی واقف هستم اما از کجا مطمئن باشم که هزینه را صرف می کنم و کار باکیفیت تحویل می گیرم؟
پشتیبانی متعهد برای اصلاح ایرادات احتمالی ترجمه تخصصی پزشکی فوق العاده مهم است.
ترجمه پزشکی باید در زمان مورد نظر من تحویل داده شود. یک ساعت دیرتر هم بدرد من نمی خورد.
اولِ ترم تصور می کردم که فرصت انجام ترجمه تخصصی را دارم اما الان دیگر کار از گذشته. زمان کم و حجم زیاد. آیا مترجم قادر به انجام ترجمه تخصصی پزشکی حجیم بنده می باشد؟

ترجمه پزشکی، به اهمیت جان انسان!

از نظر ما ترجمه پزشکی زمانی با کیفیت است که توسط پزشک یا دانشجوی پزشکی انجام شود. حتماً قبول دارید که ترجمه تخصصی مقالات پزشکی برای پزشکان متخصص مقرون به صرفه نیست. اما دانشجویان پزشکی و برخی از پزشکان عمومی قادر به انجام ترجمه متن تخصصی پزشکی هستند. پس از نظر کیفیت، باید کار را به یک پزشک یا پزشک آینده سپرد.
کارفرمای مترجم بایستی کیفیت کار مشتری را تضمین کند. وجه پرداختی مشتری تا زمان تایید کیفیت کار توسط ایشان، نبایستی به مترجم پرداخت شود.
پشتیبانی مرکز ترجمه متون پزشکی باید تمام وقت در در تمامی ایام سال باشد (سان تایپ 24 ساعته با شماست!)
ضمانت تحویل در موعد مقرر با پرداخت هزینه ترجمه پزشکی از طریق درگاه واسط امکان پذیر است. تا زمانی که کار مشتری با کیفیت مدنظر و در زمان مورد توافق تحویل داده نشده است، وجهی آزاد نمی شود.
یک موسسه ترجمه پزشکی باید دارای تعداد قابل توجهی مترجم تخصصی متون پزشکی باشد تا بتواند سفارشات حجیم را بین مترجمین تقسیم کرده تا در زمان موردنظر مشتری به ایشان تحویل دهد. سان تایپ فقط 3000 مترجم متون پزشکی دارد!

بهترین سایت ترجمه تخصصی مقالات پزشکی

سان تایپ کلیه سفارشات ترجمه تخصصی آنلاین کشور را بصورت فوری و با تایپ رایگان ترجمه توسط مجرب ترین مترجمین پزشکی تخصصی کشور انجام میدهد و هر سفارش بسته به زمینه ی علمی تخصصی خود، به مترجم متخصص در همان رشته و گرایش پزشکی تخصیص پیدا میکند. لذا کلیه سفارشات ترجمه پزشکی تخصصی آنلاین از ضمانت کیفیت برخوردار خواهند بود. اما ترجمه پزشکی در سان تایپ با دو رویکرد ارائه می گردد:
1. ترجمه پزشکی دانشجویی: ترجمه پزشکی توسط دانشجوی رشته پزشکی در مقطع عمومی و یا تخصص صورت می پذیرد.
1. ترجمه پزشکی طلایی: ترجمه پزشکی توسط پزشک در مقطع عمومی و در صورت درخواست مشتری توسط مقطع تخصص صورت می پذیرد.ترجمه متون تخصصی پزشکی آنلاین با دو تعرفه عادی و ویژه

تعرفه ترجمه پزشکی (10 تا 30 درصد تخفیف)

تعرفه هر صفحه سفارش ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در صفحات هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی و هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی آمده است. قیمت های این تیپ از ترجمه کاملاً منصفانه و منطقی می باشد.
هوای جیب مشتری را داریم!
دقت کنید که کلیه ی سفارشات ترجمه متون و مقالات پزشکی با هر زمینه ی تخصصی، با همین تعرفه ارائه می گردند.
همچنین شما می توانید از تخفیف ترجمه انگلیسی به فارسی و همچنین تخفیف ترجمه فارسی به انگلیسی در هر دو تعرفه دانشجویی و طلایی بهره مند شوید. برای اطلاع از هزینه دقیق ترجمه فایل پزشکی خود، درخواست خود را با ذکر جزئیات ارسال کرده و استعلام قیمت نمایید. کارشناسان ما همواره آماده اعلام قیمت به شما هستند.

#منهای_پزشکی : ترجمه تخصصی سایر زمینه های علوم تجربی

سایر زمینه های تخصصی علوم تجربی در سان تایپ توسط کارشناسان و مترجمین گرایش های تخصصی، پشتیبانی می گردند. پس بابت ترجمه متون میکروبیولوژی، زیست شناسی، زمین شناسی و ... نگران نباشید. دپارتمان ترجمه تخصصی در دو گرایش پزشکی و علوم تجربی بصورت کاملاً مجزا اقدام به ترجمه تخصصی می نماید.

فرایند ترجمه پزشکی

خب تا اینجا نیاز شما را شناختیم. برای چالش های شما راه حل ارائه کردیم. و قادر به اجرای این راه حل به بهترین شکل هستیم از این هم مطلعیم که شما به دنبال نتیجه مطلوب هستید. اما بد نیست بدانید برای دستیابی به نتیجه، چه فرآیندی در سان تایپ شکل می گیرد تا ترجمه پزشکی قوی تحویل مشتری داده شود. پس از ثبت سفارش ترجمه پزشکی توسط مشتری از طریق منوی ثبت سفارش وب سایت، تلگرام یا واتساپ رسمی مرکز، ترجمه تخصصی پزشکی شما توسط کارشناسان ما در دپارتمان ترجمه تخخصی مورد ارزیابی قرار می گیرد. از آنجایی که زمینه تخصصی شما از حساسیت ویژه ای برخوردار است، مقاله یا متن موردنظر شما به سرپرست بخش پزشکی که ایشان نیز پزشک هستند، سپرده می شود تا گرایش تخصصی متن استخراج گردد. سپس از میان مترجمین زبده و بر اساس تعرفه درخواستی مشتری، سفارش به مترجم متخصص سپرده می شود و تا زمان تحویل نهایی که پیش تر توسط مشتری مشخص شده است، سرپرست ترجمه پزشکی مرکز موظف می باشد که کار را با مترجم چک کند و از تحویل سفارش در موعد مقرر و با کیفیت مطلوب اطمینان حاصل کند. ترجمه پزشکی انگلیسی به فارسی یا ترجمه پزشکی فارسی به انگلیسی پس از تحویل به دپارتمان ترجمه تخصصی، توسط سرپرست مربوطه بازبینی شده و سپس تحویل مشتری می گردد. پس از تحویل ترجمه پزشکی، مشتری در بازه زمانی دو روزه فرصت بررسی سفارش را دارد. در این مدت در صورت نیاز به اصلاح، درخواست مشتری به صورت رایگان انجام می گردد. خارج از این بازه زمانی، بسته به نوع درخواست مشتری، پشتیبانی از سفارش می تواند مجدداً بصورت رایگان یا با صرف هزینه اندک همراه باشد. پس از تایید مشتری، وجه پرداختی برای مترجم آزاد می گردد.
انواع گرایش های علمی ترجمه تخصصی متون پزشکی:


ترجمه پزشکی قلب و ریه ترجمه پزشکی قلب و ریه

ترجمه داندانپزشکی ترجمه داندانپزشکی

ترجمه چشم پزشکی ترجمه چشم پزشکی

 ترجمه پزشکی گوارش ترجمه گوارش

ترجمه زیست شناسی و زمین شناسی ترجمه زیست شناسی و زمین شناسی

ترجمه پزشکی فیزیوتراپی ، ارتوپدی و ستون فقرات ترجمه فیزیوتراپی، ارتوپدی، طب فیزیکی و توانبخشی

 ترجمه میکروبیولوژی ترجمه میکروبیولوژی

ترجمه پزشکی ارولوژی ، کلیه و مجاری ادراری ترجمه ارولوژی، کلیه و مجاری ادراری

ترجمه پزشکی مغز و اعصاب ترجمه مغز و اعصاب

ترجمه روان پزشکی، روانشناسی و مددکاری اجتماعی ترجمه روان پزشکی، روانشناسی و مددکاری اجتماعی

ترجمه پزشکی رادیولوژی ترجمه رادیولوژی

ترجمه دامپزشکی ترجمه دامپزشکی

ترجمه پزشکی پوست ، مو و زیبایی ترجمه پوست، مو و زیبایی

ترجمه پرستاری ترجمه پرستاری

ترجمه داروسازی ترجمه داروسازی

ترجمه پزشکی ترجمه پیراپزشکی

ترجمه مامایی،زنان و زایمان ترجمه مامایی

ترجمه پزشکی جراحی ترجمه تخصص جراحی
نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و 250 کلمه ترجمه رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ترجمه دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.