استخدام مترجم و تایپیست

استخدام مترجم انگلیسی به فارسی و تایپیست آنلاین


اطلاعیه مهم استخدام :
1. سان تایپ هیچ استخدامی تا پایان زمستان 1402 ندارد.
2. هرگونه اپلکیشن و پلتفرمی که از متقاضیان بابت استخدام هزینه دریافت می کند، هیچ ارتباطی با موسسه سان تایپ ندارد و مصداق کلاه‌برداری می باشد.
موسسه سان تایپ هیچ وجهی بابت استخدام، برگزاری آزمون و اعلام نتیجه آزمون و بطور کلی در هیچ یک از مراحل جذب نیرو از متقاضیان دریافت نمی کند و مسئولیت پرداخت هرگونه وجه به اپلیکیشن ها به عهده فرد متقاضی است.
3. لذا هیچ پیامی از طریق تلفن، واتس اپ، تلگرام، ایمیل، پشتیبانی آنلاین و سایر روش های ارتباطی با موسسه پیرامون وضعیت استخدام پاسخ داده نخواهد شد.
4. از همین رو خواهشمندیم که متقاضیان کار تایپیست و مترجمی از هرگونه تماس با موسسه جهت پیوستن به هلدینگ سان تایپ جداً خودداری نمایند.
بازرسی هلدینگ سان تایپ


سان تايپ به عنوان بزرگترين دارالترجمه و دفتر فني آنلاين و تخصصي کشور ، درگاهی به منظور دريافت سفارشات روزانه و درآمد چشمگير برای نیروی متخصص و فعال جویای کار ارائه می باشد. سان تايپ با سالها تجربه در عرصه ترجمه و تايپ دانشجویی و تخصصي ، ویراستاری تخصصی، مقاله نویسی، مشاوره پایان نامه، طراحی و گرافیک، برنامه نویسی و طراحی وب و کليه امور دانشگاهي کشور ، با طیف گسترده ای از متخصصین را بصورت دورکاری همکاری می نماید.
با اين همه، بعلت حجم بالاي سفارشات سان تایپ، همواره استخدام مترجم بالاخص مترجم انگليسي به فارسي و مترجم فارسي به انگليسي و همچنين تایپیست اینترنتی ، بدون محدوديت در دستور کار مرکز قرار گرفته است و از بابت جذب نيروي متخصص هيچگونه محدوديتي وجود ندارد. با این همه بهترین زمان برای استخدام، اوایل پاییز خواهد بود. چرا که تابستان، بعلت تعطیلی نسبی دانشگاه ها، فصل کم ترافیک سفارشات خواهد بود و در صورت استخدام در این فصل، دیر تر از حد انتظار به چرخه همکاران خواهید پیوست.
از جمله پارامترهای لازم به منظور جذب و استخدام مترجم آنلاین، تایپیست آنلاین، ویراستار آنلاین، طراح و گرافیست آنلاین، متخصص نگارش مقاله و پایان نامه، برنامه نویس و طراح وب و غیره، تخصص کافي در زمينه مربوطه، تعهد کاري، کيفيت ممتاز و دسترسي آسان به همکار ميباشد.
اگر حائز شرايط ذکرشده هستيد، در صورتیکه فرایند استخدام نیرو در موسسه فعال باشد، فرم زير را پر کرده و ارسال نماييد. بدیهی است در صورتیکه فرمی مشاهده نمی کنید، وضعیت استخدامی فعال نمی باشد. پس از ارسال اطلاعات، ایمیلی حضورتان ارسال خواهد شد. فرم پيوست را مطابق با دانش و تخصص خود پر کرده و مجددا به ايميل مرکز ارسال نماييد. همکاران ما در دپارتمان استخدام سان تايپ، فرم آزمون شما را بررسي کرده و ظرف سی روز ، مراتب قبولي يا عدم قبولي را از طريق ايميل به اطلاعتان خواهند رساند.
در صورت پذيرش در مرکز، ايميلي حاوي فرم همکاري و شناسه کاربري و رمز عبور شما به منظور ورود به پرتال همکاري، دريافت خواهيد نمود که اين فرم حاوي اطلاعاتي همچون چگونگي دريافت و ارسال سفارش، سيکل کاري سان تايپ و شماره حساب شما به منظور واريز وجه حق الزحمه سفارشات ميباشد. پس از پر کردن فرم مذکور، آنرا از طریق لینک مشخص شده در ایمیل دریافتی خود، مجددا به کارشناسان ما بازگردانید و منتظر دريافت سفارش باشيد.ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.