پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شما


تایپ کتاب

تایپ کتاب دغدغه نویسنده و مولف، مترجم، انتشارات و دانشگاه است. اما آنچه که اهمیت این موضوع را دوچندان می کند میزان حساسیت تایپ کتاب است. پس از اینکه یک کتاب چاپ شد، کیفیت تایپ کتاب باعث می شود تا خوانندگان این کتاب، انتشارات را تحسین کرده یا آن را سرزنش کنند. در واقع تایپ کتاب در برابر سفارشاتی همچون تایپ مقاله یک تفاوت اساسی دارد و آن گستردگی مخاطبین و خوانندگان کتاب است.

تایپیست کتاب کیست؟!

کلیه افرادی که درصدد برون سپاری سفارش تایپ کتاب خود هستند، به کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان، انجام تایپ کتاب توسط تایپیست متخصص نسبت به زمینه علمی کتاب و همچنین تایپ اصولی و حرفه ای توجه می کنند. یک تایپیست در تابپ کتاب بایستی علاوه بر سرعت بالا و تسلط به تایپ ده انگشتی، دقت بالایی داشته باشد تا کار بی غلط تحویل دهد. دیده شده که بسیاری از کتب موجود در بازار، علیرغم بازبینی تایپیست و احتمالاً ویراستار باز هم دارای غلط های تایپی هستند. همچنین نیاز است تا تایپیست نسبت به زمینه علمی متن و همچنین ادبیات، تسلط نسبی داشته باشد تا با درک هرچه بهتر از متون، سفارش تایپ کتاب را در کمال صحت و دقت انجام دهد.
اما تایپ کتاب از لحاظ اصول نگارشی حساسیت بالایی دارد. یک تایپیست تایپ کتاب بایستی قابلیت استفاده از نرم افزارهای تخصصی تایپ کتاب را داشته و نسبت به رعایت اصول و علائم نگارشی، رفرنس دهی و پاورقی نویسی، مرتب نویسی متون و پاراگراف ها (تراز بندی متن) ،رسم جدول و شکل و غیره آگاهی، مهارت و تجربه کافی را داشته باشد.
تایپ فوری کتاب نیاز به تسلط تایپیست به تایپ ده انگشتی، اصول نگارش صحیح متن و زمینه تخصصی متن دارد.
حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!

هزینه تایپ کتاب، ارزان و به صرفه

هزینه تایپ کتاب بعلت حجم بالای سفارش و اعمال تخفیف حجمی، یکی از ارزان ترین سفارشات تایپ تخصصی می باشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه تعرفه تایپ کتاب از قیمت ها مطلع شوید. البته که تایپ فوری کتاب دارای افزایش هزینه اندکی می باشد. لذا برای انجام تایپ فوری کتاب، سعی کنید تا زمان انجام سفارش را حدالامکان افزایش دهید.

تایپ کتاب

تایپ کتاب در کلیه زمینه های علمی

تایپ کتاب در زمینه های مختلف علمی صورت می پذیرد. لذا بابت تایپ کتاب مهندسی، تایپ کتاب پزشکی، تایپ کتاب هنری، تایپ کتاب تربیت بدنی و ورزش، تایپ کتاب آموزشی و همچنین تایپ کتاب ادبی و رمان نگران و غیره نباشید. ما در کلیه زمینه های علمی در کنار شما هستیم.نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.