پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شما


سفارش تایپ فرمول

سفارش تایپ فرمول ،تخصصی ترین نوع از خدمات تایپ آنلاین است که از آن تحت عنوان تایپ تخصصی نیز نامبرده می شود. شناخت ما از نیاز مشتریان موجب گردیده تا مشکلات در سفارش تایپ فرمول مورد توجه قرار گرفته و برای آن راه حل مناسب در نظر گرفته شود. در انجام سفارش تایپ فرمول بایستی چند نکته را مدنظر قرار داد تا رضایت مشتری حاصل شود که در ادامه به آن اشاره می کنیم:
سفارش تایپ فرمول، نیازمند تایپیست متخصص نسبت به زمینه علمی متن و ماهر در کار با نرم افزارهای تایپ فرمول است.
حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!

سفارش تایپ فرمول، با چاشنی تخصص نسبت به زمینه علمی متن

سفارش تایپ فرمول در سان تایپ به متخصص در همان رشته تحصیلی سپرده می شود. فرض کنید که یک سفارش تایپ فرمول ریاضی دارید و این کار به تایپیستی سپرده شود که اساساً دیپلم علوم انسانی داشته و حتی در تحصیلات دانشگاهی نیز فلسفه خوانده است. آیا این تایپیست قادر به تایپ فرمول ریاضی می باشد؟ مسلماً خیر چرا که تا کنون با فرمول ریاضی سر و کار نداشته و درک کاملی از ریاضیات پیشرفته ندارد. همین مسئله در مورد تایپ فرمول شیمی و فیزیک نیز صادق است. لذا تایپ فرمول یک فرآیند کاملاً تخصصی بوده که اگر این حساسیت مورد توجه قرار نگیرد، شاهد یک سفارش فوق العاده بی کیفیت خواهیم بود. بنا بر گزارش مرکز آزمون سان تایپ در مسابقه تایپ تخصصی سال 1396، 71.3 درصد از همکارانی که تخصصی در زمینه ریاضیات، فیزیک و شیمی نداشته اند، در تایپ فرمول ناتوان بوده و حتی برخی از علائم کوچک ریاضی را نادیده گرفته و از عهده تایپ فرمول های باز ریاضی نیز برنیامده اند. این نکته باز هم اهمیت سفارش تایپ فرمول تحت عنوان یک تایپ تخصصی را یادآوری می کند. از همین رو سان تایپ، سفارش تایپ فرمول مشتریان را بسته به زمینه علمی متن به کارشناس - تایپیست مرتبط می سپارد تا از نظر تخصصی مشکلی در تایپ فرمول وجود نداشته باشد.

چرا تایپ فرمول، یکی از دشوارترین انواع تایپ تخصصی است؟

سفارش تایپ فرمول را با یک سفارش تایپ فارسی ساده مقایسه کنید. در تایپ ساده فارسی، تایپیست به سرعت اقدام به تایپ متون می کند و وقفه ای در کار ایشان بوجود نمی آید. اما در سفارش تایپ فرمول ، اگر فرمول ها در میان متن باشد، تایپیست مکرراً مجبور می گردد تا در میان تایپ پاراگراف ها و خطوط، وقفه ایجاد کند و فرمول نویسی انجام دهد. مستحضر هستید که تایپ فرمول بعلت فراوانی المان ها و پیچیدگی دارای گستردگی بالایی می باشد و زمان زیادی را از مشتری می گیرد. اگر هم متن تنها و تنها حاوی فرمول باشد، تایپ هر فرمول پیچیده چند دقیقه زمان و سرعت کار را از تایپیست خوهد گرفت که این مسئله نیز موجب می گردد که تایپیست علیرغم صرف زمان و زحمت بیشتر برای انجام کار، اما حجم کمتری را در مقایسه با تایپ ساده فارسی انجام دهد. همین مسئله موجب می گردد که سفارش تایپ فرمول، یک کار طاقت فرسا، طولانی و مشکل قلمداد شود.

سفارش تایپ فرمول در ورد و مت تایپ

سفارش تایپ فرمول با استفاده از قابلیت فرمول نویسی حرفه ای در نرم افزار ورد یکی از مرسوم ترین روش های تایپ فرمول می باشد. البته که برخی از مشتریان سفارش تایپ فرمول را با استفاده از نرم افزار مت تایپ می پسندند که قابلیت اضافه شدن به ورد تحت عنوان یک افزونه نیز دارد. مت تایپ یک نرم افزار تایپ فرمول است که تایپیست امکان می دهد تا فرمول ها را به یک فرمت مشخص تایپ کند و در نهایت به صورت یک تصویر در ورد قرار دهد. قرار گرفتن فرمول بصورت تصویر موجب می شود تا فرمت آن دستخوش تغییر نشود. البته برای ویرایش آن بایستی در افزونه مت تایپ در ورد یا بصورت مجزا در نرم افزار مت تایپ، کار کرد.

نمونه تایپ فرمول در مت تایپ
نمونه تایپ فرمول در مت تایپ
نمونه تایپ فرمول در ورد
نمونه تایپ فرمول در ورد

هزینه تایپ فایل فرمول (ارزان تر از ارزان!)

بعلت همین دشواری، برای جلوگیری از تضییع حق تایپیست، قدردانی از تخصص علمی ایشان، صرف زمان بسیار و همچنین نیاز به دقت و حساسیت بالا در سفارش تایپ فرمول، این تیپ از سفارشات زحمت بیشتری داشته و طبیعتاً از هزینه قیمت نسبت به تایپ ساده فارسی برخوردار خواهد بود. تعرفه سفارش تایپ فرمول بنا بر تعداد فرمول ها و سطح پیچیدگی آن ها محاسبه می گردد. شما می توانید قیمت سفارش خود را در صفحه هزینه تایپ فرمول مشاهده و برآورد کرده و یا برای استعلام دقیق قیمت به همکاران ما ارجاع دهید.نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.