انجام پاورپوینت حرفه ای و پاورپوینت دفاع

سفارش پاورپوینت، ترکیب تخصص و طراحـی

سفارش پاورپوینت حرفه ای، هزینه ساخت متناسب با بودجه شما، ضمانت کیفیت و زمان تحویلسفارش پاورپوینت


267نظر ( امتیاز 4.5 از 5 )


سفارش پاورپوینت حرفه ای دیگر مثل گذشته یک مدل نمایش اسلایدگونه مطالب نیست. در واقع امروزه بیشتر در دانشگاه های کشورمان به بحث ارائه یا همان Presentation اهمیت می دهند. در فرمت امروزی، سفارش پاورپوینت در چند دسته بندی انجام می گیرد که در ادامه بدان می پردازیم.
1. مطالب آماده است و نیاز به طراحی و ساخت پاورپوینت دارم (این مطالب می تواند تایپ شده یا غیرتایپ شده باشند اما مسئله اصلی اینستکه مطالب آماده هستند.) : در این تیپ از سفارش پاورپوینت، طراح و تایپیست بایستی اقدام به تایپ متون اسلایدها (در صورتی که مطالب تایپ شده نباشند) کرده و سپس آن ها را با طراحی درخواستی مشتری در اسلایدها قرار دهند و اصطلاحاً اقدام به ساخت پاورپوینت نمایند.
2. موضوع پاورپوینت مشخص است اما مطلبی حاضر نشده است. وقتی مطلبی وجود نداشته باشد، طبیعتاً طراحی نیز وجود ندارد: در این شرایط مشتری درخواست می کند تا مطالب با کیفیت موردنظر وی تهیه شود و پس از تهیه تحقیق، مطالب با طراحی موردنظر مشتری در پاورپوینت طراحی و قرار داده شود.
3. اصل مطلبی که بایستی از آن پاورپوینت تهیه شود آماده است. اما نمی توان کل مطالب را در اسلایدها قرار داد بلکه باید خلاصه ای از مطالب را بصورت گزیده و مناسب برای ارائه، در اسلایدها گنجاند: در این شرایط، کارشناس متخصص نسبت به زمینه علمی بایستی متن مشتری را بخواند و از آن خلاصه برداری کند. سپس مطالب خلاصه شده تایپ گردیده و با طراحی موردنظر مشتری در اسلایدها قرار می گیرند.
4. مطالب و پاورپوینت آماده است اما از نظر محتوا یا طراحی از سلیقه مشتری دور بوده و نیاز به اصلاح دارد: در این وضعیت، سفارش پاورپوینت به کارشناس مربوطه و طراح حرفه ای سپرده می شود تا ایده های مشتری را در فایل Powerpoint اعمال کند.نمونه پاورپوینت های ساخته شده در سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!
تایپ پاورپوینت

تایپ پاورپوینت در فرآیند تهیه پاورپوینت اهمیت بالایی دارد. درست است که طراحی و گرافیک می تواند به ارائه دانشجو، رنگ بهتری دهد اما وجود غلط های املایی و نگارشی در اسلایدها، کیفیت انجام سفارش پاورپوینت را بشدت تضعیف می کند. کارشناسان سان تایپ موظف به بازبینی دقیق متون اسلایدها هستند تا از اشتباهات احتمالی جلوگیری کنند.

طراحی پاورپوینت

در سفارش پاورپوینت، طراحی اهمیت بسیار بالایی دارد. هرچه که دانشجو در تهیه اسلایدها حرفه ای تر و خلاقانه تر عمل کرده باشد، به مخاطبین ثابت خواهد کرد که برای کیفیت کار خود ارزش قائل شده است. اما طراحی پاورپوینت با دو رویکرد در سان تایپ ارائه می گردد:
1. قرارگیری مطالب در پاورپوینت با طراحی مناسب اما بدون افت گذاری: این حالت، دیزاین و طراحی پاورپوینت مناسب و قابل قبول بوده و مطابی متنی چه به صورت کامل یا با قرارگیری گزیده مطالب در اسلایدها و درج پانویس برای ارائه دهنده در پاورپوینت قرار داده می شود. در این حالت هیچگونه افکت گذاری و اسمارت چارت، دیاگرام ، انیمیشن، پخش فایل صوتی و تصویری و غیره در اسلایدها کار نخواهد شد.
سفارش پاورپوینت با کیفیت معمولی
2. ساخت پاورپوینت با مطالب موردنظر با افکت گذاری و طراحی ویژه گرافیکی: در این مدل، سفارش پاورپوینت بصورت کاملاً حرفه ای با افکت گذاری زمانی، استفاده از انیمیشن، اسمارت چارت، استفاده از پخش فایل صوتی و تصویری و غیره صورت می پذیرد. این تیپ از سفارش پاورپوینت، معمولاً در ارائه کلاس دانشگاهی در مقاطع بالای تحصیلی و به خصوص در سفارش پاورپوینت دفاع پایان نامه بکار می رود. دقت کنید که پاورپوینت دفاع پایان نامه بایستی کاملاً ویژه باشد و نتیجه کار پژوهشی دانشجو را به بهترین شکل ممکن نشان دهد.
سفارش پاورپوینت


هزینه انجام سفارش پاورپوینت

بسته به اینکه سفارش پاورپوینت دارای چه ویژگی هایی می باشد، هزینه سفارش پاورپوینت متفاوت خواهد بود. از استخراج مطالب، تایپ متون، طراحی گرافیکی، افکت گذاری، طراحی اختصاصی پوسته و غیره در تعیین قیمت موثر است. از همین رو بایستی درخواست سفارش پاورپوینت خود را بصورت دقیق برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا قیمت سفارش پاورپوینت در کمترین زمان ممکن اعلام شود. نگران نباشید و سفارش انجام پاورپوینت خود را به ما بسپارید. طراحان و کارشناسان متخصص سان تایپ در کلیه زمینه های علمی آماده انجام سفارش پاورپوینت شما هستند.نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.