پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شما


هزینه تایپ فرمول

هزینه تایپ فرمول بستگی به سادگی یا پیچیدگی فرمول دارد. البته که زمینه تخصصی متن هم در این پیچیدگی بی تاثیر نیست. برای مثال معمولا فرمول های شیمی و فیزیک، پیچیدگی کمتری نسبت به فرمول ریاضی دارد. هزینه تایپ فرمول از این جهت که تایپیست بایستی زمان چندبرابری را برای آن صرف کند و دیگر اینکه نیاز است تا تایپیست دارای تخصص در زمینه علمی مرتبط با متن باشد، کمی بالاتر از متن ساده است. همچنین در این گونه سفارش ها، مشتری نیازمند یک کار دقیق و حساس است چرا که تغییر یک اندیس در یک فرمول کاملاً معنای متفاوتی بدان می دهد. از همین رو، دشواری این نوع از سفارش تایپ، موجب می گردد تا هزینه تایپ فرمول بیش از سایر تیپ ها باشد. قیمت تایپ فرمول توسط کارشناسان سان تایپ و بصورت کاملاً انسانی شمرده و محاسبه می گردد تا حقی از مشتری ضایع نشود.


هزینه تایپ فرمول، دشوار اما نسبتاً ارزان

هزینه تایپ فرمول بر اساس تعرفه زیر محاسبه می گردد. سطح دشواری و سادگی فرمول جهت تخمین قیمت تایپ فرمول توسط اپراتور اعلام قیمت، شمارش و محاسبه می گردد.

تعرفه تایپ انواع فرمول
نوع فرمول تعداد فرمول هزینه نمونه
فرمول ساده هر 6 الی 9 فرمول 1000 تومان مشاهده نمونه
فرمول پیچیده هر 3 الی 4 فرمول 1000 تومان مشاهده نمونه

حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!
هزینه تایپ فرمول در ورد، هزینه تایپ فرمول در مت تایپ

هزینه تایپ فرمول در ورد بنا بر جدول فوق محاسبه می گردد. با استفاده از زبانه تخصصی Equation در ورد قادر به تایپ تخصصی متون خواهید بود.
اما در صورتیکه نیاز به تایپ فرمول در مت تایپ داشته باشید، هزینه تایپ فرمول در مت تایپ دقیقا مشابه آیتم های جدول فوق، از قرار 1200 تومان محاسبه می گردد.

هزینه تایپ فرمول های درون متن چه می شود؟

هزینه تایپ فرمول فوق الذکر برای انواع فرمول های موجود در متن، اعمال می گردد. در واقع اگر سفارش شما فقط فرمول باشد، تعداد فرمولها محاسبه می گردد. یا اگر یا سفارش شما متنی است که در میان خطوط و پاراگراف ها نیز حاوی فرمول باشد، متن ساده فارسی یا انگلیسی بر اساس تعرفه خاص خود بصورت مجزا محاسبه شده و سپس فرمول های متن نیز بصورت مجزا محاسبه می گردد و سپس هزینه تایپ فرمول به مبلغ قبلی مربوط به تایپ بدنه متن افزوده شده و اعلام می گردد.

هزینه تایپ فرمول فوری

هزینه تایپ فرمول بر اساس زمان تحویل عادی ارائه گردیده است. در صورتیکه حجم سفارش زیاد، و زمان انجام کار کم باشد، تعرفه فوری تایپ فرمول تخصصی با افزایش اندک قیمت، اعمال می گردد.نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.