هزینه خلاصه نویسی

هزینه خلاصه نویسی: تعرفه ای منطقی خاص دانشجویان!

هزینه خلاصه نویسی به زمینه تخصصی متن، زمان تحویل، حجم متن مبدا و میزان صفحه خلاصه موردنظر بستگی دارد. سان تایپ بالاترین تخفیف ممکن را جهت هزینه خلاصه نویسی متن اعمال می نماید.


انواع هزینه خلاصه نویسی

هزینه خلاصه نویسی با توجه به الزامات تعیین شده توسط اساتید برای جمع بندی یا یا چند فصل از کتاب یا مقاله محاسبه می گردد. در ادامه با جدول تعرفه خلاصه نویسی آشنا خواهید شد.

هزینه خلاصه نویسی - تعرفه سال 1402
نوع متن قیمت خلاصه نویسی
قیمت خلاصه نویسی کتاب 16000-8000 تومان
هزینه خلاصه نویسی مقاله 16000-8000 تومان
هزینه خلاصه نویسی پایان نامه 16000-8000 تومان
هزینه خلاصه نویسی پاورپوینت 10000-5000 تومان
هزینه خلاصه نویسی متن انگلیسی 16000-8000 تومان
هزینه خلاصه نویسی متن ترکی استانبولی 50000-25000 تومان

هزینه خلاصه نویسی هر صفحه بر اساس هر صفحه 250 کلمه از متن باشد.

جهت استعلام هزینه خلاصه نویسی کافیست تا جزئیات مورد نظر را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.


هزینه خلاصه نویسی کتاب

قیمت خلاصه نویسی کتاب با توجه به موضوع کتاب و حجم کتاب تخمین زده می شود. حتی ممکن است شما هزینه خلاصه سازی یک یا چند فصل از یک کتاب را بخواهید. لذا بهتر از فایل کتاب (در صورت وجود) و یا اطلاعات کتاب را برای استعلام هزینه خلاصه برداری از کتاب ارسال نمایید. هزینه خلاصه نویسی بیش از یک فصل از یک کتاب مشمول تخفیف هزینه خلاصه برداری می گردد.

قیمت خلاصه نویسی مقاله

تعرفه خلاصه نویسی مقاله به زمینه تخصصی و حجم مقاله و نکاتی که دانشجو انتظار استخراج دارد بستگی دارد. برای استعلام هزینه خلاصه نویسی مقاله لازم است تا مقاله شما توسط کارشناسان سان تایپ بررسی شود.

هزینه خلاصه نویسی پایان نامه

اینکه خلاصه پایان نامه، با هدف هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه و یا با هدف اماده سازی برای دفاع از پایان نامه مدنظر باشد، هزینه خلاصه نویسی پایان نامه متفاوت خواهد بود.
لذا پیشنهاد می شود که جزئیات و هدف از خلاصه نویسی پایان نامه خود را در پشتیبانی سان تایپ شرح دهید. رویکرد خلاصه برداری از پایان نامه برای استخراج یک مقاله تخصصی به خصوص در ترم پایانی تحصیل، اساساً با روش خلاصه برداری از پایان نامه برای جلسه دفاع کاملاً متفاوت است. لذا از کنار هم قراردادن خلاصه های دفاعیه پایان نامه، نمی توان مقاله مدونی تهیه کرد.
هزینه خلاصه پایان نامه برای استخراج مقاله از پایان نامه، به صرفه ترین تعرفه نگارش مقاله است.
تهیه چکیده از خلاصه نویسی

هزینه خلاصه نویسی: با هدف تهیه چکیده پایان نامه


هزینه خلاصه سازی یک سند علمی با هدف استخراج چکیده، برای مقاله و پایان نامه متفاوت است:

  • اگر به دنبال تهیه چکیده مقاله هستید، هزینه خلاصه سازی مقاله و استخراج چکیده از آن کمتر از آن حدود صد تا صد و پنجاه هزار تومان است. هزینه دقیق پس از رویت سفارش تعیین می گردد.
  • اگر به دنبال تهیه چکیده پایان نامه هستید، هزینه خلاصه برداری از پایان نامه جهت نوشتن چکیده پایان نامه، حدود یکصد تا دویست و پنجاه هزار تومان بسته به حجم پایان نامه و زمینه تخصصی آن است که هزینه قطعی خلاصه نویسی پس از رویت پایان نامه اعلام می گردد. شما می توانید منابع پایان نامه خود را از پایان نامه حذف کرده تا برای ارسال و استعلام قیمت، آسوده باشید گرچه سان تایپ بابت حفظ امانت در ارسال فایلهای مشتریان، ضمانت می دهد.
  • در صورتی که پس از تهیه چکیده به ترجمه آن نیاز داشتید، به صفحه ترجمه چکیده مقاله مراجعه نمایید.

جهت استعلام هزینه خلاصه نویسی کافیست تا جزئیات مورد نظر را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.


هزینه خلاصه نویسی پاورپوینت

همانطور که در صفحه تهیه و ساخت پاورپوینت نیز آمده است، در صورتیکه متن مشتری برای تهیه پاورپوینت آماده نباشد یا لازم به خلاصه سازی داشته باشد، بایستی ابتدا توسط کارشناس مربوطه تلخیص شود. هزینه خلاصه نویسی در تهیه پاورپوینت تابع دو شرط است:

شرایط برخورداری از تخفیف هزینه خلاصه نویسی

هرچه که حجم سفارش خلاصه نویسی آنلاین شما بیشتر باشد، هزینه خلاصه نویسی نیز کمتر خواهد شد و از تخفیف هزینه خلاصه نویسی بهره مند می گردید. در جدول زیر، شرایط اعطای تخفیف هزینه خلاصه نویسی آمده است:

هزینه خلاصه نویسی مقاله یا هزینه خلاصه برداری از کتاب، پایان نامه، جزوه و سایر تکالیف دانشگاهی، بعلت درخواست زیاد اساتید در سالهای اخیر، به یکی از دغدغه های دانشجویان تبدیل شده است. سان تایپ با تعرفه منصفانه و تخفیف ویژه دانشجویی هزینه خلاصه نویسی را کاهش داده و کیفیت سفارشات را تضمین می نماید.

گاهی برخی از مشتریان از ارسال سفارش خود به دلیل نگرانی از تاخیر در پاسخگویی اجتناب می کنند. اما نگران نباشید. پشتیبانی سان تایپ به عنوان بهترین سایت سایت خلاصه نویسی ، بصورت شبانه روزی است. از دقت بفرمایید که تعیین دقیق هزینه خلاصه نویسی به پارامترهایی نظیر تعداد صفحات متن مبدا، تعداد صفحات متن خلاصه شده موردنظر، زبان متن مبدا، زبان متن مقصد، زمینه تخصصی متن، زمان تحویل، نوع متن، فرمت خروجی متن موردنظر و روش خلاصه نویسی بصورت تیتروار یا به شکل مشروح نکات متن و غیره بستگی دارد.
بصورت کلی هر چه که زمان تحویل یک سفارش به خصوص در کار خلاصه نویسی که نیاز به مطالعه چندباره دارد، بیشتر باشد، هزینه خلاصه نویسی کمتر است. لذا سعی کنید برای دریافت حداقل هزینه خلاصه نویسی، بیشترین زمان ممکن را اختصاص دهید.

نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه خلاصه نویسی رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش خلاصه نویسی دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.