هزینه خلاصه نویسی

هزینه خلاصه نویسی

هزینه خلاصه نویسی مقاله یا هزینه خلاصه برداری از کتاب، پایان نامه، جزوه و سایر تکالیف دانشگاهی، بعلت درخواست زیاد اساتید در سالهای اخیر، به یکی از دغدغه های دانشجویان تبدیل شده است. سان تایپ با تعرفه منصفانه و تخفیف ویژه دانشجویی هزینه خلاصه نویسی را کاهش داده و کیفیت سفارشات را تضمین می نماید.هزینه خلاصه نویسی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه خلاصه نویسی به زمینه تخصصی متن، زمان تحویل، حجم متن مبدا و میزان صفحه خلاصه موردنظر بستگی دارد. دیده شده که برخی از موسسات از معیار تعداد کلمه برای اعلام قیمت استفاده می کنند که با توجه به سالها تجربه در این حوزه، بایستی بدانید که بیش از نود درصد فایلها مشتریان، تصاویر فارسی یا پی دی اف ها اسکن شده و چاپی با کیفیت های مختلفی هستند که امکان شمارش دقیق تعداد کلمات این متون اساساً وجود ندارد و خطای ناشی از محاسبه کلمات حتی توسط نرم افزار بسیار بالاست. لذا هزینه خلاصه نویسی در سان تایپ بر اساس زمانی که یک کارشناس صرف خلاصه سازی متن خواهد کرد، محاسبه خواهد شد که این زمان بسته به تخصص، زمان تحویل و حجم متن مبدا و نهایی متفاوت است.

تخمین هزینه خلاصه نویسی

گاهی برخی از مشتریان از ارسال سفارش خود به دلیل نگرانی از تاخیر در پاسخگویی اجتناب می کنند. اما نگران نباشید. پشتیبانی سان تایپ به عنوان بهترین سایت خلاصه سازی کتاب و مقاله ، بصورت شبانه روزی است. از همین رو برای تعیین دقیق هزینه خلاصه نویسی متن خود، کافیست مشخصات سفارش خلاصه برداری خود را در پشتیبانی سان تایپ ارسال نمایید.
با این حال اگر به دنبال یک تخمین حدودی از هزینه خلاصه نویسی خود هستید، می توانید جدول هزینه خلاصه نویسی را مشاهده بفرمایید. دقت بفرمایید که تعیین دقیق هزینه خلاصه نویسی به پارامترهایی نظیر تعداد صفحات متن مبدا، تعداد صفحات متن خلاصه شده موردنظر، زبان متن مبدا، زبان متن مقصد، زمینه تخصصی متن، زمان تحویل، نوع متن، فرمت خروجی متن موردنظر و روش خلاصه نویسی بصورت تیتروار یا به شکل مشروح نکات متن و غیره بستگی دارد.


جدول هزینه خلاصه متن
نوع متن هزینه به ازای صفحات متن مبدا (تومان)
خلاصه نویسی کتاب 2500 تا 16000 تومان
خلاصه نویسی مقاله 2500 تا 16000 تومان
خلاصه نویسی پایان نامه 2500 تا 5000 تومان
خلاصه نویسی پاورپوینت 7000 تا 16000 تومان
خلاصه نویسی متن عمومی فارسی 2500 تا 16000 تومان
خلاصه نویسی متن انگلیسی 5000 تا 26000 تومان
خلاصه نویسی متن ترکی استانبولی 10000 تا 36000 تومان


برای استعلام هزینه خلاصه نویسی و ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش خلاصه نویسی در واتساپ یا تلگرام و دریافت هزینه خلاصه نویسی
2. ثبت سفارش داخل وب سایت

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام قیمت خلاصه نویسیهزینه خلاصه نویسی و تهیه پاورپوینت

همانطور که در صفحه تهیه و ساخت پاورپوینت نیز آمده است، در صورتیکه متن مشتری برای تهیه پاورپوینت آماده نباشد یا لازم به خلاصه سازی داشته باشد، بایستی ابتدا توسط کارشناس مربوطه تلخیص شود. هزینه خلاصه نویسی در تهیه پاورپوینت تابع دو شرط است:

  • اگر متن پاورپوینت بصورت نکته محور مورد نیاز است، هزینه خلاصه سازی افزایش می یابد.
  • اگر متن بصورت پاراگراف های کلیدی مدنظر است، هزینه خلاصه سازی پاورپوینت کاهش می یابد.

هزینه خلاصه نویسی مقاله

تعرفه خلاصه نویسی مقاله به زمینه تخصصی و حجم مقاله و نکاتی که دانشجو انتظار استخراج دارد بستگی دارد. برای استعلام هزینه خلاصه نویسی مقاله لازم است تا مقاله شما توسط کارشناسان سان تایپ بررسی شود.

هزینه خلاصه نویسی پایان نامه به منظور استخراج مقاله

اینکه خلاصه پایان نامه، با هدف استخراج مقاله از پایان نامه و یا با هدف اماده سازی برای دفاع از پایان نامه، هزینه خلاصه نویسی پایان نامه متفاوت است. لذا پیشنهاد می شود که جزئیات و هدف از خلاصه نویسی پایان نامه خود را در پشتیبانی سان تایپ شرح دهید. رویکرد خلاصه برداری از پایان نامه برای استخراج یک مقاله تخصصی به خصوص در ترم پایانی تحصیل، اساساً با روش خلاصه برداری از پایان نامه برای جلسه دفاع کاملاً متفاوت است. لذا از کنار هم قراردادن خلاصه های دفاعیه پایان نامه، نمی توان مقاله مدونی تهیه کرد. هزینه خلاصه پایان نامه برای استخراج مقاله از پایان نامه، به صرفه ترین تعرفه نگارش مقاله است.

هزینه خلاصه نویسی به منظور تهیه چکیده مقاله و پایان نامه

هزینه خلاصه سازی یک سند علمی با هدف استخراج چکیده، برای مقاله و پایان نامه متفاوت است:

  • اگر به دنبال تهیه چکیده مقاله هستید، هزینه خلاصه سازی مقاله و استخراج چکیده از آن کمتر از آن حدود پنجاه تا صد و پنجاه هزار تومان است. هزینه دقیق پس از رویت سفارش تعیین می گردد.
  • اگر به دنبال تهیه چکیده پایان نامه هستید، هزینه خلاصه برداری از پایان نامه جهت نوشتن چکیده پایان نامه، حدود یکصد تا دویست و پنجاه هزار تومان بسته به حجم پایان نامه و زمینه تخصصی آن است که هزینه قطعی خلاصه نویسی پس از رویت پایان نامه اعلام می گردد. شما می توانید منابع پایان نامه خود را از پایان نامه حذف کرده تا برای ارسال و استعلام قیمت، آسوده باشید گرچه سان تایپ بابت حفظ امانت در ارسال فایلهای مشتریان، ضمانت می دهد.


برای استعلام هزینه خلاصه نویسی و ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش خلاصه نویسی در واتساپ یا تلگرام و دریافت هزینه خلاصه نویسی
2. ثبت سفارش داخل وب سایت

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام قیمت خلاصه نویسیهزینه خلاصه نویسی کتاب

هزینه خلاصه نویسی کتاب با توجه به موضوع کتاب و حجم کتاب تخمین زده می شود. حتی ممکن است شما هزینه خلاصه سازی یک یا چند فصل از یک کتاب را بخواهید. لذا بهتر از فایل کتاب (در صورت وجود) و یا اطلاعات کتاب را برای استعلام هزینه خلاصه برداری از کتاب ارسال نمایید. هزینه خلاصه نویسی بیش از یک فصل از یک کتاب مشمول تخفیف هزینه خلاصه برداری می گردد.

تخفیف قیمت خلاصه نویسی پایان نامه و مقاله

هرچه که حجم سفارش خلاصه نویسی شما بیشتر باشد، هزینه خلاصه نویسی نیز کمتر خواهد شد و از تخفیف هزینه خلاصه نویسی بهره مند می گردید. در جدول زیر، شرایط اعطای تخفیف هزینه خلاصه نویسی آمده است:

جدول تخفیف هزینه خلاصه نویسی متن
هر صفحه متن مبدا میزان تخفیف قابل اعمال (بر اساس درصد)
10-30 5
30-60 10
60-90 15
90-120 20
120 صفحه به بالا 25

زمان تحویل عادی در تعیین هزینه خلاصه نویسی

بصورت کلی هر چه که زمان تحویل یک سفارش به خصوص در کار خلاصه نویسی که نیاز به مطالعه چندباره دارد، بیشتر باشد، هزینه خلاصه نویسی کمتر است. لذا سعی کنید برای دریافت حداقل هزینه خلاصه نویسی، بیشترین زمان ممکن را اختصاص دهید.
نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه خلاصه نویسی رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش خلاصه نویسی دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.