هزینه رفرنس دهی دانشجویی

هزینه رفرنس دهی مقاله و پایان نامه

هزینه رفرنس دهی مقاله یا هزینه رفرنس نویسی پایان نامه با توجه حجم منابع و تعدد ارجاع به آن ها در متن مقاله یا پایان نامه محاسبه می شود.
روش رفرنس دهی تاثیری در تعیین قیمت رفرنس دهی ندارد. سان تایپ با تعرفه دانشجویی و منصفانه اقدام به ارائه بهترین هزینه رفرنس دهی می نماید.تعرفه هزینه رفرنس دهی در اندنوت و مندلی

هزینه رفرنس دهی مطابق جدول زیر محاسبه می گردد. دقت بفرمایید که هزینه رفرنس دهی در مقاله با هزینه رفرنس دهی در پایان نامه تفاوتی ندارد و ملاک محاسبه، تعداد رفرنس ها خواهد بود.

هزینه رفرنس دهی - تعرفه سال 1402
نوع نرم افزار هزینه هر رفرنس
هزینه رفرنس دهی در اندنوت 3000-6000 تومان
هزینه رفرنس دهی در مندلی 4000-7000 تومان

جهت استعلام هزینه رفرنس دهی کافیست تا جزئیات موردنظر را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.


عوامل اثرگذار بر رفرنس دهی مقاله و پایان نامه

هزینه رفرنس دهی به چندین پارامتر بستگی دارد که می تواند تعرفه را به حداقل یا بیشتر از تعرفه عادی رفرنس دهی برساند. هزینه سفارش رفرنس دهی با توجه به دو نوع سفارش از جمله رفرنس دهی مقاله و رفرنس دهی به پایان نامه محاسبه می گردد. عوامل اثرگذار بر هزینه رفرنس دهی چه مواردی هستند؟

  1. آیا مشخصات جزئی یا رفرنس پایان متنی خود را دارید یا خیر؟ (مهم نیست این رفرنس ها با روشی که مدنظر شماست تنظیم شده باشد یا خیر. مهم اینستکه آیا اساساً مشخصاتی از منابع خود دارید یا خیر؟)
  2. حجم رفرنس ها و میزان ارجاع به آن ها در متن شما چه اندازه است. (برای مثال ممکن است در یک متن به یک رفرنس، یک مرتبه ارجاع یافته باشد و در یک متن دیگر به یک رفرنس، ده مرتبه ارجاع یافته باشد. بنابراین زحمت آن چند برابر است.)
  3. تناسب زمان تحویل و حجم سفارش رفرنس دهی (بدیهی است هرچه زمان تحویل شما کمتر باشد، هزینه مرجع نویسی شما پایین تر است.)


محاسبه حدودی هزینه رفرنس دهی متن در اندنوت و مندلی ( Endnote و Mendeley)

سان تایپ به عنوان بهترین سایت رفرنس دهی در اندنوت و مندلی، بصورت شبانه روزی است. لذا برای استعلام فوری هزینه رفرنس زنی متن خود، کافیست مشخصات سفارش رفرنس دهی خود را در واتس اپ یا تلگرام به شماره 09392116499 ارسال نموده و بصورت رایگان، فاکتور خود را دریافت کنید.

نکته مهم: اینکه سبک رفرنس زنی مقاله شما چیست، تاثیری در تخمین قیمت رفرنس دهی ندارد.هزینه رفرنس نویسی در Endnote و هزینه رفرنس نویسی در Mendeley متفاوت است؟

بله. هزینه رفرنس دهی در اندنوت کمی کمتر از هزینه رفرنس دهی در مندلی است. دلیل آن تعدد بیش تر کارشناسان نرم افزار اندنوت و سهولت بیشتر اندنوت نسبت به افزار مندلی است.

جهت استعلام هزینه رفرنس دهی کافیست تا جزئیات موردنظر را به کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.


تاثیر زمان تحویل هزینه رفرنس نویسی متن

قاعده کلی برای هر سفارشی من جمله سفارش رفرنس دهی متن، اینست که هر چه زمان تحویل سفارش بیشتر باشد، هزینه رفرنس دهی کاهش قابل توجهی می یابد. پس به منظور دریافت هزینه حداقلی رفرنس زنی متن، حداکثر زمان ممکن را به پشتیبانی اعلام نمایید.


اینکه رفرنس های متن خود را داشته باشم یا خیر، چه تاثیری در هزینه منبع نویسی من دارد؟

هزینه رفرنس نویسی مستقیماً به وجود یا عدم وجود منابع و ماخذ یک متن بستگی دارد. اگر منابع یک متن مشخص باشد، با ارسال خلاصه ای از منابع به اندنوت و مندلی، نسخه به روز و کامل آن منبع را دریافت کرده و سپس با روش و استایل (سبک منبع نویسی) مدنظر آن را بصورت درون متنی و پایان متنی درج می کنیم. اما اگر هیچ مشخصاتی از لیست منابع خود ندارید، کار بسیار دشوار است و یک متخصص رشته شما بایستی بر اساس تنها نام نویسنده و سال انتشار، به دنبال منابع شما بگردد که کار بسیار دشواری است. برای مثال برای یک منبع نظیر (کریمی، 1370)، ممکن است صدها نویسنده با این نام خانوادگی در رشته های مختلف اقدام به چاپ مقاله، کتاب یا پایان نامه کرده باشند. حتی خودِ نویسنده موردنظر نیز ممکن است در یک سال، چندین اثر را منتشر کرده باشد. لذا یافتن مراجع بدون مشخصات کاری دشوار است و بنابراین هزینه رفرنس دهی نیز افزایش خواهد یافت.


آیا رفرنس فارسی یا انگلیسی تاثیری در هزینه رفرنس دهی دارد؟

با توجه به اینکه همه رفرنس های به زبان فارسی، دارای اعتبار بالایی نیستند و ممکن است در پایگاه های اطلاعات مراجع نظیر گوگل اسکالر، برخی منابع و مراجع فارسی یافت نشوند، لذا کارشناس ناچار است تا رفرنس ها را بصورت دستی در نرم افزار وارد کند که زمان انجام سفارش را افزایش می دهد. لذا تعرفه رفرنس ها و مراجع فارسی نسبت به لاتین، کمی بالاتر است. البته اگر منابع فارسی در بانک های اطلاعاتی وجود داشته باشند، تفاوتی در هزینه رفرنس دهی مقاله و هزینه رفرنس نویسی پایان نامه نخواهد داشت
نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه رفرنس دهی رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش رفرنس دهی دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.