هزینه رفرنس دهی دانشجویی

هزینه رفرنس دهی مقاله و پایان نامه

هزینه رفرنس دهی مقاله و یا هزینه رفرنس نویسی پایان نامه با توجه حجم منابع و تعدد ارجاع به آن ها در متن مقاله یا پایان نامه محاسبه می شود. روش رفرنس دهی تاثیری در تعیین قیمت رفرنس دهی ندارد. سان تایپ با تعرفه دانشجویی و منصفانه اقدام به ارائه بهترین هزینه رفرنس دهی می نماید.هزینه رفرنس دهی مقاله و پایان نامه

هزینه رفرنس دهی به چندین پارامتر بستگی دارد که می تواند هزینه رفرنس نویسی شما را به حداقل یا بیشتر از تعرفه عادی رفرنس دهی برساند. اما عوامل اثرگذار بر هزینه رفرنس دهی هستند؟

  • آیا مشخصات جزئی یا رفرنس پایان متنی خود را دارید یا خیر؟ (مهم نیست این رفرنس ها با روشی که مدنظر شماست تنظیم شده باشد یا خیر. مهم اینستکه آیا اساساً مشخصاتی از منابع خود دارید یا خیر؟)
  • حجم رفرنس ها و میزان ارجاع به آن ها در متن شما چه اندازه است. (برای مثال ممکن است در یک متن به یک رفرنس، یک مرتبه ارجاع یافته باشد و در یک متن دیگر به یک رفرنس، ده مرتبه ارجاع یافته باشد. بنابراین زحمت آن چند برابر است.)
  • تناسب زمان تحویل و حجم سفارش رفرنس دهی (بدیهی است هرچه زمان تحویل شما کمتر باشد، هزینه مرجع نویسی شما پایین تر است.)

برای استعلام هزینه رفرنس دهی و ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش رفرنس دهی در واتساپ یا تلگرام و دریافت هزینه رفرنس دهی
2. ثبت سفارش داخل وب سایت

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام قیمت رفرنس دهی


محاسبه حدودی هزینه رفرنس دهی متن در اندنوت و مندلی ( Endnote و Mendeley)

متاسفانه پشتیبانی ضعیف برخی از موسسات موجب می شود تا مشتریان امید کمتری به ارسال پیام در واتس اپ یا تلگرام و دریافت فوری و چنددقیقه ای سفارش رفرنس دهی خود داشته باشند.
اما نگران نباشید. پشتیبانی سان تایپ به عنوان بهترین سایت رفرنس دهی در اندنوت و مندلی، بصورت شبانه روزی است. لذا برای استعلام فوری هزینه رفرنس زنی متن خود، کافیست مشخصات سفارش رفرنس دهی خود را در واتس اپ یا تلگرام به شماره 09392116499 ارسال نموده و بصورت رایگان، فاکتور خود را دریافت کنید.

ما 24 ساعته آنلاین هستیم

هم چنین اگر تنها نیاز به دانستن حدود قیمت سفارش خود هستید، قیمت منبع نویسی مقاله و پایان نامه در ورد و سایر نرم افزارها نظیر پاورپوینت و غیره به شرح زیر است:

جدول محاسبه تخفیف هزینه رفرنس دهی مقاله و رفرنس دهی پایان نامه
نوع نرم افزار هزینه هر رفرنس (بسته به شرایط سفارش)
اندنوت 1000 تا 5000 تومان
مندلی 2000 تا 6000 تومان

نکته مهم: اینکه سبک رفرنس زنی مقاله شما چیست، تاثیری در تخمین قیمت رفرنس دهی ندارد.هزینه رفرنس نویسی در Endnote و هزینه رفرنس نویسی در Mendeley متفاوت است؟

بله. هزینه رفرنس دهی در اندنوت کمی کمتر از هزینه رفرنس دهی در مندلی است. دلیل آن تعدد بیش تر کارشناسان نرم افزار اندنوت و سهولت بیشتر اندنوت نسبت به افزار مندلی است.

تخفیف قیمت رفرنس دهی پایان نامه و مقاله

سان تایپ به عنوان نخستین دفتر فنی آنلاین کشور، با توجه به حجم سفارش رفرنس دهی و زمان تحویل مشتری، اقدام به ارائه تخفیف هزینه رفرنس دهی به شرح زیر می نماید. بدیهی است برای اعلام قیمت دقیق رفرنس دهی، بایستی جزئیات سفارش به پشتیبانی اعلام شود.

جدول محاسبه تخفیف هزینه رفرنس دهی مقاله و رفرنس دهی پایان نامه
تعداد رفرنس ها میزان تخفیف قابل اعمال (بر اساس درصد)
1-10 5
10-20 10
20-30 15
30-40 20
40 رفرنس به بالا 25


زمان تحویل عادی در تعیین هزینه رفرنس نویسی متن

قاعده کلی برای هر سفارشی من جمله سفارش رفرنس دهی متن، اینست که هر چه زمان تحویل سفارش بیشتر باشد، هزینه رفرنس دهی کاهش قابل توجهی می یابد. پس به منظور دریافت هزینه حداقلی رفرنس زنی متن، حداکثر زمان ممکن را به پشتیبانی اعلام نمایید.


برای استعلام هزینه رفرنس دهی و ثبت سفارش دو روش وجود دارد:
1. ارسال جزئیات سفارش رفرنس دهی در واتساپ یا تلگرام و دریافت هزینه رفرنس دهی
2. ثبت سفارش داخل وب سایت

استعلام فوری قیمت در واتساپ و تلگرام ثبت سفارش و استعلام قیمت رفرنس دهیاینکه رفرنس های متن خود را داشته باشم یا خیر، چه تاثیری در هزینه منبع نویسی من دارد؟

هزینه رفرنس نویسی مستقیماً به وجود یا عدم وجود منابع و ماخذ یک متن بستگی دارد. اگر منابع یک متن مشخص باشد، با ارسال خلاصه ای از منابع به اندنوت و مندلی، نسخه به روز و کامل آن منبع را دریافت کرده و سپس با روش و استایل (سبک منبع نویسی) مدنظر آن را بصورت درون متنی و پایان متنی درج می کنیم. اما اگر هیچ مشخصاتی از لیست منابع خود ندارید، کار بسیار دشوار است و یک متخصص رشته شما بایستی بر اساس تنها نام نویسنده و سال انتشار، به دنبال منابع شما بگردد که کار بسیار دشواری است. برای مثال برای یک منبع نظیر (کریمی، 1370)، ممکن است صدها نویسنده با این نام خانوادگی در رشته های مختلف اقدام به چاپ مقاله، کتاب یا پایان نامه کرده باشند. حتی خودِ نویسنده موردنظر نیز ممکن است در یک سال، چندین اثر را منتشر کرده باشد. لذا یافتن مراجع بدون مشخصات کاری دشوار است.

آیا رفرنس فارسی یا انگلیسی تاثیری در هزینه رفرنس دهی دارد؟

با توجه به اینکه همه رفرنس های به زبان فارسی، دارای اعتبار بالایی نیستند و ممکن است در پایگاه های اطلاعات مراجع نظیر گوگل اسکالر، برخی منابع و مراجع فارسی یافت نشوند، لذا کارشناس ناچار است تا رفرنس ها را بصورت دستی در نرم افزار وارد کند که زمان انجام سفارش را افزایش می دهد. لذا تعرفه رفرنس ها و مراجع فارسی نسبت به لاتین، کمی بالاتر است. البته اگر منابع فارسی در بانک های اطلاعاتی وجود داشته باشند، تفاوتی در هزینه رفرنس دهی مقاله و هزینه رفرنس نویسی پایان نامه نخواهد داشت
نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه رفرنس دهی رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش رفرنس دهی دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.