قیمت انجام پاورپوینت حرفه ای و پاورپوینت دفاع

3888نظر ( امتیاز 4.9 از 5 )

هزینه ساخت پاورپوینت

هزینه ساخت پاورپوینت به دو نکته بستگی دارد:

 1. محتوای ارائه آماده است یا خیر؟ اگر مطالب پاورپوینت، از قبل آماده باشد، هزینه تهیه پاورپوینت بصورت حداقلی و در صورتیکه بایستی توسط کارشناسان ما تهیه شود، قیمت پاورپوینت افزایش می یابد.
 2. قالب و طراحی پاورپوینت بصورت ساده باشد یا گرافیکی؟ اگر نیاز به طراحی ساده برای پاورپوینت خود داشته باشید، قیمت پاورپوینت در کمترین میزان خود محاسبه شده و اگر طراحی گرافیکی و قالب اختصاصی را ترجیح می دهید، هزينه درست كردن پاورپوينت افزایش می یابد.

جدول قیمت پاورپوینت

محاسبه هزینه ساخت پاورپوینت بر اساس آماده بودن یا آماده نبودن محتوا تایپ شده بودن، دست نویس و یا چاپی بودن محتوا طراحی ساده یا گرافیکی و زمان تحویل تعیین می گردد.

لیست قیمت پاورپوینت (به ازای هر اسلاید)
طراحی ساده 5000-15000 تومان
طراحی گرافیکی 12000-36000 تومان

طراحی گرافیکی شامل استفاده از المان های گرافیکی در اسلایدهای پاورپوینت نظیر طراحی قالب اختصاصی، طراحی زمان بندی افکت‌ها، اسمارت چارت حرفه‌ای، پس زمینه اختصاصی متناسب با موضوع، شکل های اختصاصی، شماره گذاری اسلاید، ترنزیشن پیشرفته، فیلم و نمودار، انیمیشن های رفت و برگشت مطالب و اسلایدها، امکان حرکت داخل اسلایدها و غیره خواهد بود.نمونه کار طراحی پاورپوینت

تعرفه طراحی پاورپوینت ساده و گرافیکی با یکدیگر تفاوت دارد. از همین رو لازم است تا شمای پاورپوینت ساده و گرافیکی را جهت تصمیم گیری بهتر مشاهده نمایید. همچنین شما می توانید پاورپوینت سفارشی و اختصاصی خود را سفارش دهید یا قالب از پیش طراحی شده را برای انجام پاورپوینت ارائه نمایید. همچنین خدمات ارتقای کیفیت طراحی پاورپوینت های از پیش تهیه شده نیز قابل انجام است.


نمونه پاورپوینت با طراحی ساده


نمونه پاورپوینت با طراحی گرافیکی


آیا انتخاب نوع طراحی و گرافیک، در تعیین قیمت پاورپوینت اثری دارد؟

آماده بودن محتوا، چه تاثیری در قيمت درست كردن پاورپوينت دارد؟

1. وضعیت محتوا در تعیین قیمت سفارش پاورپوینت

در صورتیکه محتوای پاورپوینت از پیش آماده نباشد و کارشناسان ما اصل محتوا را نیز تهیه نمایند، هزینه سفارش پاورپوینت افزایش می یابد. قیمت ساخت پاور در این حالت کاملاً بستگی به روش تهیه محتوا دارد. برای مثال اگر محتوای ارائه از یک مقاله، یک فصل از کتاب و یا محتوای اینترنت باشد، مناسب ترین قیمت پاورپوینت محاسبه خواهد شد. اما اگر بایستی از چندین مقاله یا کتاب، پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری و یا منابع لاتین تهیه شود، قیمت سفارش پاورپوینت با رشد تعرفه همراه خواهد بود.
هزینه تهیه مطالب پاورپوینت به سه صورت محاسبه می گردد:
الف. استفاده از مقالات تخصصی در صورت وجود در رابطه با موضوع شما
ب. تلفیق چندین مقاله تخصصی در رابطه با موضوع شما بصورت نقل مستقیم از مقالات تخصصی و استخراج مقاله نهایی
ج. نگارش یک مقاله تخصصی به قلم محقق از منابع تخصصی موجود


2. نوع طراحی و قيمت درست كردن پاورپوينت

هزینه ساخت پاورپوینت گرافیکی، اختصاصی و سفارشی از یک طراحی ساده بالاتر است. دلیل این امر، استفاده از گرافیک منحصر به فرد است که در ادامه بصورت مختصر به آن ها اشاره می گردد. هزینه درست کردن پاورپوینت در طراحی گرافیکی شامل دو بخش است:


قیمت درست کردن پاورپوینت گرافیکی
 1. استفاده از المان های گرافیکی در اسلایدهای پاورپوینت نظیر شکل های اختصاصی، اسمارت چارت حرفه‌ای، پس زمینه اختصاصی متناسب با موضوع، زمان بندی افکت‌ها، ترنزیشن پیشرفته، شماره گذاری اسلاید، عکس، امکان حرکت داخل اسلایدها و ویرایش فایل در پاورپوینت موجب می شود تا قیمت هر اسلاید پاورپوینت بسته به تعدد استفاده از موارد ذکرشده متغیر باشد.
 2. استفاده از قالب اختصاصی در تعیین قیمت انجام پاورپوینت اثرگذار است. منظور از قالب اختصاصی، طراحی ویژه و منحصر به فرد تمپلیت پاورپوینت بر اساس روش های مختلف ارائه محتواست. ممکن است یک اسلاید دارای تنها تیتر باشد، اسلاید دیگر شامل یک تیتر و پاراگراف و اسلاید دیگر شامل تلفیقی از عکس و متن و تیتر باشد. بنابراین روش نمایش هر یک از این اسلایدها متفاوت بوده و بالطبع قیمت ساخت پاورپوینت نیز متفاوت خواهد بود.


تاثیر مشاوره در استعلام قیمت ساختن پاورپوینت (با ذکر یک مثال عینی)مشاوره هزینه ساخت پاورپوینت

در ادامه به یکی از هزاران مورد پشتیبانی و مشاوره رایگان سان تایپ در دپارتمان تخصصی پاورپوینت و طراحی گرافیکی می پردازیم. مشتری مذکور در شهریور ماه 1402 مورد مشاوره قرار گرفته است.
درخواست اولیه دانشجو: : دانشجو عنوان کرده که به پاورپوینتی نیاز دارد که حداقل دارای شش منبع باشد. این منابع می بایستی از کتاب ها و مقالات باشند.

تصمیم گیری پیش از مشاوره: دانشجو در نظر دارد که شش کتاب یا مقاله برگزیده شود و از چکیده این شش منبع، یک پاورپوینت تهیه گردد. این کار طبیعتا نتیجه قوی به همراه خواهد داشت اما به همان نسبت نیز هزینه پاور پوینت بالاتر خواهد بود.

تصمیم گیری پس از مشاوره: ارائه کلاسی در درس مربوطه تنها 2 نمره دارد و هزینه کرد بالا، به صرفه نیست. همچنین استفاده از یک مقاله پیش تر کار شده در موضوع مدنظر دانشجو، نیاز وی را برطرف می کند چرا که یک مقاله چاپ شده و معتبر، از حداقل ده منبع به بالا در لیست منابع درون متنی و پایان متنی برخوردار است. بنابراین استفاده از یک مقاله که دارای حداقل شش رفرنس معتبر نیز هست، نیاز دانشجو را برطرف کرده و حداقل، هزینه او را به یک ششم کاهش می دهد.


تعرفه طراحی پاورپوینت کاملاً به جزئیات گرافیکی و طراحی بستگی دارد. ممکن است تهیه یک پاورپوینت با زمان بندی های خاص اجرای المان ها، قیمت طراحی پاورپوینت را در حد ساخت یک کلیپ افزایش دهد. از همین رو برخی از گرافیست ها، نرخ طراحی پاورپوینت ویدئویی را مطابق با تهیه فیلم اخذ می کنند. از طرفی ممکن است هزینه طراحی پاورپوینت بر اساس رویکردها و طرح های دانشجویی بوده که در اکثر پروژه های پاورپوینت لحاظ می گردد. لذا هزینه ساخت پاور پوینت مناسب و منطقی خواهد بود.


آیا امکان استفاده از اسلایدهای ساده و گرافیکی بصورت همزمان وجود دارد؟

برخی از دانشجویان امکان تهیه پاورپوینت بصورت تمام گرافیکی را به علت محدودیت بودجه ندارند. گاهی هم احساس می کنند که برخی از دروس ارزش صرف هزینه بالا ندارند. از طرفی برخی از اساتید یا دروس، نیازمند این هستند که از نظر بصری، متمایز بوده و جذب مخاطب کنند. با این حال قیمت پاور پوینت گرافیکی را نیز به صرفه نمی دانند. برای مثال دانشجو تصور می کند که کل یک پاورپوینت، می تواند دو نمره برای وی به همراه داشته باشد و ارزش ندارد که قیمت پاور پوینت قابل توجهی را پرداخت کند.
بنابراین پیشنهاد می شود که از تلفیقی از اسلایدهای گرافیکی و ساده استفاده نمایند. این نوع از پاورپوینت، دارای یک قالب پیش زمینه نیمه گرافیکی هستند تا هم با صفحات ساده و هم با صفحات گرافیکی تر، مطابقت داشته باشند. به این صورت، هزینه تولید پاورپوینت به صرفه بوده و حدود نسبت به زمانی که کل اسلایدها گرافیکی باشند، نصف خواهد شد.


انواع سفارش و هزینه ساخت پاورپوینت

قیمت ساخت پاور پوینت به نوع سفارش ارائه مطلب (Presentation) بستگی دارد. در ادامه با انواع سفارشات و لیست تعرفه پاورپوینت 1402 سان تایپ بیشتر آشنا خواهیم شد.1. هزینه ساخت پاورپوینت تحقیق کلاسی

گاهی اساتید در طول ترم تحصیلی و در دروس عمومی و حتی اختصاصی، موضوع تحقیقی را به دانشجو محول می کنند و از وی انتظار دارند که پس از مطالعه منابع و تسلط کافی بر موضوع ارائه، آن را در قالب یک پاورپوینت حرفه ای ارائه نمایند. هزینه انجام پروژه پاورپوینت در این شرایط با توجه به نحوه تهیه محتوا و طراحی گرافیکی متفاوت خواهد بود.

اگر تنها به استعلام هزینه تحقیق کلاسی نیاز دارید، پیشنهاد می شود که صفحه هزینه انجام تحقیق دانشجویی را مطالعه بفرمایید.2. هزینه تهیه پاورپوینت سمینار

درس سمینار یا همان درس روش تحقیق، یکی از مهم ترین و کلیدی ترین دروس دانشگاهی است. فراگیری این درس موجب می گردد تا دانشجو در نگارش پروپوزال و پایان نامه در ترم آخر نیز موفق باشد. اما برای انجام پروژه روش تحقیق ، دو چالش روبرو هستیم. چالش نخست، استعلام هزینه پروژه درس سمینار است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه نگارش سمینار، می توانید صفحه هزینه انجام درس سمینار را مطالعه بفرمایید.


هزینه ساخت پاورپوینت درس سمینار

اما چالش دوم، استعلام هزینه تهیه پاورپوینت سمینار است. البته گاهی برخی از دانشجویان، تعرفه پروژه درس سمینار را با کلیدواژه هایی نظیر "قیمت تحقیق پاورپوینت" نیز جستجو می کنند که الزاماً به معنای قیمت پروژه درس سمینار نیست. در واقع هر تحقیقی که در قالب پاورپوینت تهیه شود، الزاماً پاورپوینت روش تحقیق به حساب نمی آید. بنابراین پیش از سفارش پاورپوینت خود، از نام درس و مفاد موردنظر استاد در درس مربوطه اطمینان حاصل کنید.
همانطور که می دانیم، یک سمینار شامل اصول بنیادی نظیر طرح و بیان مسئله، چارچوب و مبانی نظری، پیشینه تحقیق، ضرورت مطالعه تحقیق، فرضیه تحقیق، روش تحقیق، روش های گردآوری اطلاعات و غیره می باشد.
بنابراین در صورتیکه تمامی آیتم های مدنظر دانشجو و استاد در پاورپوینت لحاظ شود، لازم است که هریک از تیترهای فوق الذکر و سایر آیتم های درس روش تحقیق، بصورت اسلایدی مجزا در پاورپوینت کار شوند. بنابراین هزینه تهیه پاورپوینت سمینار با توجه به کیفیت و کمیت پارامترهای موردنظر دانشجو، تعیین می گردد.


3. قیمت انجام پاورپوینت پایان نامه

هزینه پاورپوینت دفاع پایان نامه آخِرین پروژه در طول تحصیل است که برای آن هزینه خواهید کرد. پایان نامه، خروجی تحصیل دو یا چهارساله شماست که بایستی به بهترین شکل ممکن چه از نظر محتوایی و چه از نظر بصری به نمایش در بیاید. از همین رو نیاز به استعلام هزینه ساخت پاورپوینت داریم.
از همین رو پیشنهاد می شود که برای دریافت نمره بهتر، پرداخت هزینه تهیه پاورپوینت پایان نامه را جدی بگیرید. تجربه نشان داده که بسیاری از دانشجویان در زمان ارائه و جلسه دفاع، از اینکه چرا برای جلسه دفاع خود، هزینه پاورپوینت دفاع را متقبل نشدند، پشیمان هستند. لیست هزینه پاورپوینت ویژه پایان نامه، کاملاً به زمینه تخصصی و محتوای رساله بستگی دارد.


جدول قیمت انجام پاورپوینت دفاع پایان نامه (به ازای هر اسلاید)
قیمت پاورپوینت دفاع پایان نامه کارشناسی 16000-26000 تومان
قیمت پاورپوینت دفاع پایان نامه ارشد 16000-36000 تومان
قیمت پاورپوینت دفاع پایان نامه دکتری 16000-56000 تومان

توضیحات: نرخ اسلاید پاورپوینت فوق، نرخ پایه بوده و هزینه ساخت پاورپوینت پایان نامه با توجه به نیاز به خلاصه سازی مطالب، حجم صفحات، روش تحقیق و یافته ها، زمان تحویل، زبان نگارش پایان نامه و زمینه تخصصی بصورت دقیق تعیین می گردد. چرا که در جلسات پایانی مشاهده می کنند که سایر دانشجویان از طراحی بصری و محتوایی خاص و ویژه ای بهره برده اند و طبیعتاً همین امر تاثیر بسزایی در نمره این واحد تحصیلی دارد.

یک استاد که در طول روز دو جلسه دفاع پایان نامه را داوری می کند، طبیعتا در نمره دهی به دو ارائه، در ذهن خود مقایسه کیفی نیز خواهد کرد. بنابراین هرچه کیفیت، کمیت و هزینه ساخت پاورپوینت پایان نامه را جدی بگیرید، نمره بالاتری نیز کسب خواهید کرد. این یک قاعده کلی است، هرچه که بودجه بهتری برای هزینه ساخت پاورپوینت در نظر بگیرید، محتوای بصری و کیفی بهتری نیز خواهید داشت.
قیمت پاورپوینت پایان نامه به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از دانشجویان از پشتیبانی سان تایپ انتظار دارند تا بدون رویت پایان نامه و یا جزئیات سفارش، هزینه انجام پاورپوینت پایان نامه را بصورت کلی اعلام نمایند. واقعیت این است که تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه، یک پروژه کاملاً تخصصی است و یک تعرفه ساخت پاورپوینت کلی و یکسان برای همه وجود ندارد. البته که می توان بصورت حدودی و تخمینی اقدام به اعلام قیمت پاورپوینت پایان نامه نمود.

قیمت پاورپوینت دفاع پایان نامه

اما دقت کنید که در تعیین قیمت پاورپوینت پایان نامه ارشد و دکتری، ساختار محتوایی خود رساله اهمیت ویژه ای دارد. در ادامه دلیل این اهمیت را تشریح می کنیم.
قاعدتاً محدودیت زمانی جلسه دفاع پایان نامه این اجازه را نخواهد داد که پایان نامه در مثلاً صد اسلاید ارائه شود! بنابراین آن چه که معمول و رایج بنظر می رسد، چیزی حدود 20 تا 50 اسلاید است که در هر رشته و گرایش تحصیلی و موضوع و روش تحقیق متفاوت است.
بنابراین اگر یک پایان نامه دارای محتوایی دویست تا سیصد صفحه ای باشد، زحمت خلاصه سازی آن نسبت به یک پایان نامه صد صفحه ای بسیار بیشتر بوده و طبیعتاً هزینه ساخت پاورپوینت آن نیز بالاتر خواهد بود.
از طرفی تنها پارامتر موثر در تعیین زمان و قیمت، حجم صفحات نیست. روش تحقیق و ساختار محتوایی پایان نامه نیز در تعیین هزینه پاورپوینت پایان نامه اثرگذار است. بسیاری از پایان نامه ها بر اساس نوع روش تحقیق انتخابی، دارای ده ها صفحه جدول و تحلیل داده هستند.
خلاصه سازی این نوع از پایان نامه ها کاری بسیار دشوار است. چرا که باید از میان ده ها جدول و تحلیل، نهایتاً دو تا پنج جدول و تحلیل انتخاب شوند و ارتباط معنایی و پیوستگی مطالب نیز از بین نرود. از همین رو حذف مطالب زائد و کم اثرگذارتر در یک پایان نامه فقط از عهده کارشناس همان زمینه تخصصی بر می آید و هزینه ساخت پاورپوینت این نوع از متون نیز بالاتر خواهد بود.
بنابراین برای تعیین دقیق هزینه انجام پاورپوینت پایان نامه، ضروری است که پایان نامه توسط کارشناس به مدت یکساعت بررسی شود تا هزینه ساخت پاورپوینت برآورد گردد.
هزینه پاورپوینت پایان نامه بیش از هر چیز به نحوه تهیه مطالب آن بستگی دارد. دو رویکرد برای استخراج متون پاورپوینت پایان نامه وجود دارد:
1. نخست اینکه کارشناس با مطالعه پایان نامه و استخراج پاراگراف و مطالب کلیدی پایان نامه شما، متون موردنظر برای تهیه اسلاید را از متن خود شما خلاصه و استخراج می نماید دقت بفرمایید که متون استخراج شده چکیده ای از مطالب بصورت نقل مستقیم از متن خود شماست.
2. در حالت دوم لازم است تا پایان نامه شما توسط کارشناس مرتبط با حوزه تخصصی کار، کامل مطالعه و از متون پایان نامه این بار به قلم محقق خلاصه برداری شده و سپس از متون خلاصه شده اقدام به تهیه پاورپوینت گردید.


امنیت پایان نامه

امنیت پایان نامه و استعلام هزینه ساخت پاورپوینت امنیت اطلاعات پایان نامه یکی از نگرانی های به حق دانشجویان است. ما ساز و کار ضمانت صددرصدی را پیش بینی کرده ایم و به مشتریان گرامی این گواهی را می دهیم که هیچ سوءاستفاده ای از اثر علمی آن ها نخواهد شد. با این حال شما می توانید برای اطمینان خاطر بیشتر خودتان هم، منابع پایان متنی پایان نامه خود را موقتاً حذف کنید و پایان نامه را بدون منابع برای ما ارسال نمایید. مطمئن باشید که پایان نامه بدون منبع، برای هیچ فردی فایده‌ای ندارد. مطابق توضیحاتی که بالاتر مطرح شد، ارسال پایان نامه و رویت آن توسط کارشناس به منظور تعیین هزینه ساخت پاورپوینت بصورت دقیق، ضروری می باشد.

4. هزینه ساخت پاورپوینت از مقاله

یکی دیگر از سفارشات رایج در تهیه پاورپوینت، ارائه از خلاصه یک مقاله و یا نقد مقاله مدنظر اساتید است. برای مثال استاد موضوعی را طرح می کند و یا یک مقاله لاتین یا فارسی را به دانشجو معرفی می نماید. حتی ممکن است تهیه مقاله را نیز به دانشجو محول کند. سپس دانشجو موظف است پس از تسلط روی محتوای مقاله، آن را سر کلاس ارائه کند. طبیعتاً محتوای ارائه باید بصورت چکیده و مختصر و مفید باشد. هزینه ساخت پاورپوینت در این کیس بیشتر معطوف به هزینه تهیه پاورپوینت ژورنال کلاب یا پاورپوینت نقد مقاله می باشد.


هزینه تهیه پاورپوینت از خلاصه کتاب
5. هزینه ساخت پاورپوینت خلاصه یک یا چند فصل از کتاب

دوران پاندمی کرونا در حوزه یادگیری با یک تجربه خوشایند همراه بود. اینکه اساتید کتابی را به دانشجویان معرفی نموده و از آن ها انتظار می رفت که هر فرد بسته به سهم خود، فصل یا فصولی از کتاب را بصورت خلاصه ارائه نماید. از مجموع ارائه ها در یک کلاس، می توان نسبت به محتوای یک کتاب چند صد صفحه ای در کمترین زمان آگاه شد. بنابراین هزینه ساخت پاورپوینت از فصل های کتاب، یکی از پر درخواست ترین انواع سفارشات پاورپوینت می باشد.
البته یکی از تکنیک های تهیه پاورپوینت از کتاب، مهارت خلاصه نویسی است. پیشنهاد می شود به منظور آشنایی هرچه بیشتر با خلاصه برداری، به صفحه سفارش خلاصه نویسی از کتاب و مقاله و به منظور استعلام قیمت خلاصه سازی متن، به صفحه هزینه خلاصه نویسی کتاب مراجعه نمایید.

6. قیمت ساخت پاورپوینت سازمانی، حرفه‌ای و ویدئویی

هزینه ساخت پاورپوینت حرفه ای بیشتر معطوف به نوع طراحی و گرافیک بکار رفته در پاورپوینت است. اما منظور از طراحی و گرافیک ویژه که در قیمت ساخت پاورپوینت حرفه ای تاثیرگذار است، چیست؟
در ادامه با هر دو نمونه از پاورپوینت های مطرح شده آشنا می شویم و قیمت ساخت پاورپوینت حرفه ای برای هر کدام را به تفکیک مطرح می کنیم.
1. قیمت ساخت پاورپوینت حرفه ای بصورت ویدئویی: هدف از این سفارش، ساخت پاورپوینت با هدف خروجی گرفتن از آن به فرمت ویدئو می باشد. در این حالت در واقع نرم افزار پاورپوینت، به یک ابزار ساخت ویدئو تبدیل شده است که در این شرایط نرخ ساخت پاورپوینت بصورت ثانیه ای و فریم فریم و یا بر اساس قیمت هر اسلاید پاورپوینت محاسبه می گردد.
2. هزینه ساخت پاورپوینت حرفه ای بر اساس نمایش زمان بندی شده اجزا: نوع دیگر پاورپوینت حرفه ای با هدف نمایش گرافیکی و منحصر بفرد نمایش متون سفارش داده می شوند. این تیپ از سفارشات پاورپوینت کاملاً مبتنی بر روش ارائه مطلب هستند. ارائه دهنده در این شرایط قصد دارد که در هر بخش از صحبتهای خود، المان متفاوتی در صفحه به نمایش در بیاید و پس از آن حذف شود. همچنین نحوه حرکت و زمان حرکت المان ها در اسلاید پاورپوینت بایستی تحت کنترل و اراده ارائه دهنده باشد .

تعرفه پاورپوینت 1402 حرفه ای-ویدئویی (به ازای هر اسلاید)
هزینه طراحی گرافیکی پاورپوینت با انیمیشن اجزا 10000-50000 تومان
هزینه ساخت پاورپوینت ویدئویی 25000-150000 تومان

هزینه پاورپوینت ویدئویی
چه اجزایی در قیمت ساخت پاورپوینت حرفه ای اثرگذار است؟

در هر دو نوع هزینه ساخت پاورپوینت حرفه ای، اجزای بکار رفته در اسلایدها و روش نمایش آن ها (چه بصورت حرکت رفت و برگشت و چه بصورت ویدئویی) در محاسبه تعرفه پاورپوینت 1402 اثرگذار هستند که به برخی از آن ها به اختصار اشاره می کنیم:


 1. تمپلیت اصلی قالب مطابق با زمینه و موضوع
 2. طراحی پس‌زمینه‌ها
 3. بنرها
 4. اجزای جمع‌کننده‌ تیترها
 5. اجزای جداکننده‌ مطالب
 6. سایه‌ها و نوارهای گرافیکی
 7. طراحی خطوط و نقطه ها
 8. طرح واره ها
 9. نمودارهای گرافیکی و اسمارت چارت ها
 10. و غیره
7. هزینه طراحی و خرید قالب پاورپوینت دانشجویی

برخی از دانشجویان تمایل دارند تا از قالب پاورپوینت آماده استفاده کنند و مطالب خود را در قالب مدنظر قرار دهند. حسن استفاده از این قالب ها، ارتباط گرافیکی پاورپوینت با محتوای موردنظر است. برای مثال جهت تهیه یک پاورپوینت در رشته معماری، از المان های ساختمانی و معماری در این قالب استفاده می گردد. لذا نیازی به پرداخت هزینه ساخت پاورپوینت وجود ندارد.
اما گاهی حساسیت مضاعفی در بخش طراحی پاورپوینت دیده می شود. بسیاری از اساتید کارشناسی ارشد و دکتری، از دانشجویان خود انتظار تهیه یک پاورپوینت با کیفیت و جذاب از نوع بصری دارند. پاورپوینتی که نه تنها از مطلب غنی باشد، بلکه از لحاظ بصری و گرافیکی، دارای جلوه های صوتی و تصویری منحصر به فرد باشد و استاندارد بالای پرزنتیشن را رعایت کرده باشد.
از این رو استفاده از قالب پاورپوینت دانشجویی رایگان نیز برای این دست از اساتید اصلا توصیه نمی شود. بنابراین بهتر است که هزینه ساخت پاورپوینت و برآورد قیمت طراحی گرافیکی نیز صورت بپذیرد.
مهم ترین جزء در تعیین هزینه ساخت پاورپوینت حرفه ای، انتخاب و ساخت قالب (PowerPoint Template) می باشد. همانطور که می دانید نرم افزار پاورپوینت بصورت پیش فرض دارای چند ده قالب می باشد که البته از جذابیت بصری خاصی برخوردار نیستند و به علت تعدد استفاده در میان کاربران، حس خوشایندی به مخاطب نمی دهند.
تا کنون قطعاً به این نتیجه رسیده اید که یک پاورپوینت حرفه ای آماده، رایگان بدست نمی آید. بلکه با صرف زمان، هزینه و دانشِ طراحی، گره خورده است. بنابراین یکی از اصول پایه در انجام این سفارش، انتخاب و طراحی قالب ارائه است.
1. اگر هدف از تهیه پاورپوینت، یک ارائه با نمایش گرافیکی و زمان بندی نمایش مطالب باشد، طبیعتا قالب پاورپوینت اهمیت بالایی خواهد داشت. استفاده از تصاویر مرتبط با متون هر اسلاید و همچنین بهره بردن از اجزای مرتبط با موضوع در طراحی قالب پس زمینه، یکی از مهم ترین اقدامات در تهیه پاورپوینت است. هرچه که قالب یک پاورپوینت اختصاصی تر و با طراحی جزئیات بیشتر مدنظر باشد، طبیعتاً قیمت ساخت پاورپوینت حرفه ای افزایش می یابد.
اگر به دنبال کاهش هزینه ساخت پاورپوینت حرفه ای هستید، استفاده از قالب های آماده موضوعی که در وب سایتهای خارجی با کیفیت بالاتری در دسترس است، پیشنهاد می شود.
2. اگر هدف از تهیه پاورپوینت حرفه ای، خروجی ویدئویی باشد، طبیعتاً قالب پاورپوینت مطرح نیست و طراحی فضا و اصطلاحاً دکوپاژ تصویری از جنبه ساخت ویدئو مورد توجه است.


قالب پاورپوینت
قالب پاورپوینت
قالب پاورپوینت
قالب پاورپوینت


هزینه هر اسلاید پاورپوینت

هزینه ساخت پاورپوینت، بر اساس تعداد اسلاید محاسبه می گردد. در واقع قیمت هر اسلاید پاورپوینت مقیاس محاسبه قیمت ساخت پاورپوینت است. بنابراین برای استعلام هزینه ساخت پاوروینت، لازم است تا تعداد اسلاید موردنظر خود را انتخاب کرده باشید.
اما قیمت اسلاید فارغ از بحث محتوای کار شده در آن که به چه صورت تهیه می گردد، بیشتر تابع روش نمایش و ارائه مطالب در آن و همچنین سبک طراحی موردنظر دانشجو می باشد.
از نظر روش ارائه مطالب، نرخ هر اسلاید پاورپوینت می تواند متفاوت باشد آن چه که اصول یک ارائه صحیح و فنی می باشد، ارائه مطالب در هر اسلاید بصورت تیتروار و خلاصه و بیان مشروح آن در نوت اسلاید یا مطالب کاغذی ارائه دهنده می باشد.
اما در دوران پاندمی کرونا این استاندارد کمی تغییر یافت و به علت اینکه در بسیاری از کلاسها، صرف ارسال پاورپوینت کفایت می کرد، بنابراین دانشجو سعی می نمود تا کلیه مطالب و جزئیات مدنظر خود را در اسلایدها قرار دهد تا به نوعی مشروح ارائه مطلب بصورت کامل با مطالعه اسلایدها درک و دریافت شود. اگر نیاز به تهیه پاورپوینت به این شکل باشد، در تعیین قیمت پاورپوینت هر اسلاید تفاوت قابل توجهی ایجاد می کند.

 • از نظر هزینه طراحی اسلاید سایت سان تایپ دارای طراح و گرافیست های متعدد و با تجربه در سراسر کشور می باشد که نه تنها از هنر طراحی برخوردار هستند، بلکه با هر زمینه تخصصی نیز آشنایی دارند. بنابراین طراحان ما قادر هستند تا هزینه ساخت اسلاید را مطابق با بودجه، نوع طراحی و گرافیک مدنظر دانشجو تعریف نمایند. بنابراین با هر بودجه و سلیقه ای که نیاز به طراحی پاورپوینت دارید، هزینه ساخت پاورپوینت متناسب با نیاز شما قابل انعطاف خواهد بود.

هرچه گرافیک و المان های سمعی و بصری قوی تر در پاورپوینت کار شود، قیمت طراحی اسلاید پاورپوینت نیز به همان نسبت افزایش می یابد.
به همان نسبت هرچه که قالب موردنظر پاورپوینت ساده تر باشد یا از المان های بصری کمتری در طراحی استفاده شده باشد، قیمت هر اسلاید پاور پوینت نیز کمتر خواهد بود.

قیمت هر اسلاید خام پاورپوینت تعرفه 1402
قیمت اسلاید خام پاورپوینت با طراحی ساده 5000-15000 تومان
هزینه اسلاید خام پاورپوینت با طراحی گرافیکی 15000-50000 تومان

قیمت هر اسلاید پاورپوینت در سال 1402 نسبت به تعرفه سال 1400 افزایش نداشته است.

پاورپوینت صفحه ای چند یا هزینه ساخت اسلاید پاورپوینت؟

دقیقاً تفاوت نگاه به پاورپوینت بر اساس تعداد صفحه و تعداد اسلاید مورد بحث ما خواهد بود که روش محاسبه هزینه ساخت پاورپوینت را با تردید روبرو می کند.
اما آیا این دو با یکدیگر تفاوت دارند؟
پاسخ مثبت است. بطور کلی اصطلاح تعداد صفحه یا مقیاس صفحه برای محاسبه، بیشتر مختص به فایل ورد و پی دی اف است. اساساً آنچه که در پرده نمایش یک ارائه (Presentation) قابل مشاهده است، تحت عنوان اسلاید نامیده می شود.
حرکت Slide در زبان انگلیسی به معنای حرکت کشویی و لغزان تعبیر می شود که استفاده از آن به عنوان محل نمایش محتوای یک ارائه در پاورپوینت، به علت ماهیت نمایش بصری یک پاورپوینت است که از افکت های نمایشی و کشویی برای حرکت میان اسلایدها استفاده می شود.
اما دلیل استفاده از اصطلاحاتی نظیر " قیمت هر صفحه پاورپوینت " ، " پاورپوینت صفحه ای چند " ، یا " هزینه پاورپوینت هر صفحه " این است که در دوران پاندمی کرونا که اساتید با دریافت فایل پاورپوینت، اقدام به نمره دهی به دانشجویان می کردند و بعضاً ارائه فیزیکی و آنلاینی هم در کلاس وجود نداشت، به علت خوانایی بالاتر فایل پاورپوینت در همه سیستم ها و به خصوص گوشی موبایل، پاورپوینت به خروجی پی دی اف تبدیل می گردید و دانشجویان خروجی پی دی اف مربوط به پاورپوینت تهیه شده را برای اساتید ارسال می نمودند.
از همین رو در این دوران، یکی از عبارت های مصطلح دانشجویان گرامی برای استعلام هزینه ساخت پاورپوینت، قیمت ساخت هر اسلاید پاورپوینت بود.
لازم به ذکر است که فرمت یا همان پسوند اصلی فایل پاورپوینت، ppt یا pptx است. (به همین دلیل است که برخی از دانشجویان، قیمت PowerPoint و قیمت ppt را در گوگل جستجو می کنند.) در حالیکه پسوند فایل پی دی اف، pdf می باشد.

خروحی پی دی اف از پاورپوینت
خروجی پاورپوینت

به علت تخصصی بودن نرم افزار پاورپوینت در مجموعه آفیس، امکان باز شدن این فایل در همه گوشی ها در ابتدا وجود ندارد اما اکثر موبایل ها قادر به باز کردن فایل پی دی اف هستند چرا که نرم افزار مربوط به باز کردن فایلهای پی دی اف، بصورت پیش فرض در نسل جدید تلفن های همراه وجود دارد.
بنابراین با توجه به اینکه مقیاس محاسبه یک فایل پی دی اف، صفحه می باشد، بنابراین فایلهای پاورپوینتهای تبدیل شده به پی دی اف نیز، ماهیت صفحه ای به خود گرفتند. بنابراین استعلام قیمت هر صفحه پاورپوینت بر اساس این مبدا زمانی شکل گرفت در حالیکه هزینه ساخت پاورپوینت بصورت عادی بر اساس هزینه اسلاید پاورپوینت محاسبه می گردد.
در صورت خروجی گرفتن از فایل پاورپوینت بصورت پی دی اف، دیگر نمایش گرافیکی و بصری در آن ها قابل مشاهده نیست و در واقع اگر هزینه ساخت هر اسلاید پاورپوینت را بر اساس طراحی بصری و رفت و برگشت اسلایدها پرداخت کنید، هیچ یک از این طراحی ها در فایل پی دی اف قابل مشاهده نخواهد بود.
از همین بابت است که مشاوره رایگان پیش از سفارش طراحی پاورپوینت اهمیت دارد و می تواند در تصمیم گیری در مورد مسائل مختلف و حتی کاهش هزینه ساخت پاورپوینت بسیار موثر باشد.

پاورپوینت آماده رایگان

پاورپوینت دانشجویی رایگان از جمله پروژه هایی است که دانشجویان زیادی به دنبال آن هستند. آیا هزینه ساخت پاورپوینت آماده می تواند رایگان باشد؟
پاسخ مثبت است. پاورپوینت آماده رایگان برای مشتریان سان تایپ به عنوان مشوق و هدیه برخی از سفارشات ارائه می گردد. در این شرایط دیگر نیاز نیست که دانشجو بابت هزینه ساخت پاورپوینت نگرانی داشته باشد.
یکی از اشکالاتی که استفاده از اسلاید پاورپوینت رایگان دارد، این است که به علت رایگان بودن، در دسترس عموم قرار گرفته است و معمولاً اساتید دانشگاه به علت تدریس در کلاس های مختلف و تماشای ارائه دانشجویان مختلف، با پاورپوینت آماده رایگان آشنایی دارند و با یک نگاه اجمالی، کاملاً این مسئله را درک می کنند که دانشجو هیچ تلاشی برای تهیه یک پاورپوینت با کیفیت نکرده است. از همین رو، طبیعتاً دانشجو را در زمان ارائه مطلب به چالش می کشند و یا نمره ای بالایی برای وی لحاظ نمی کنند. در این شرایط بهتر است با صرف یک بودجه اندک، هزینه ساخت پاورپوینت را پرداخت کنیم و کار قوی تری تحویل بگیریم.


پاورپوینت آماده
پاورپوینت آماده
پاورپوینت آماده
پاورپوینت آماده

اما استفاده از پاورپوینت رایگان در دوران اوج پاندمی کرونا، به علت ماهیت آنلاین کلاس های درسی، رشد قابل توجهی داشت. بر اساس گزارش دوسالانه 1399-1400 مرکز اطلاعات و داده پردازی سان تایپ، علیرغم مشاوره کامل همکاران ما در بخش پشتیبانی و عدم توصیه به استفاده از پاورپوینت آماده رایگان در مواردی که اساتید به استفاده از این نوع پاورپوینت حساسیت دارند، باز هم برخی از مشتریان به علت ماهیت رایگان آن از این نوع پاورپوینت استفاده کردند و ترجیح دادند که هزینه ساخت پاورپوینت خود را به صفر برسانند.گزارشات مرکز داده سان تایپ نشان داد که 68.5 درصد از مشتریانی که از پاورپوینت آماده در دروس تخصصی خود استفاده می کردند، به علت عدم دریافت نمره لازم از استاد، مجدداً جهت تهیه پاورپوینت اختصاصی اقدام به ثبت سفارش نمودند و در نهایت هزینه ساخت پاورپوینت را متقبل شدند.


جالب است بدانید همین آمار در میان دروس عمومی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، به 32.3 درصد تقلیل یافت. بدین مفهوم که اساتید دروس عمومی حساسیت کمتری نسبت به تهیه پاورپوینت آماده رایگان از خود نشان دادند و دانشجو توانسته نمره مدنظر خود را از استاد کسب کند. لذا لزومی به پرداخت هزینه ساخت پاورپوینت از سوی این دانشجویان نبود.

همین آمار در دروس عملی که در دوران پاندمی کرونا به ناچار بصورت تئوری تدرس می گردید، درصد رضایت بالاتری را نشان می داد. برای مثال دروس عملی رشته تحصیلی تربیت بدنی، با توجه به ماهیت کلاس های آنلاین، عملاً جای خود را به تهیه ارائه و دریافت نمره داده بود. بنابراین در این دست از دروس عملی، مطابق گزارش مرکز آمار و داده سان تایپ، 79 درصد از دانشجویانی که از پاورپوینت آماده درسی رایگان استفاده کردند، مشکلی برای دریافت نمره مشاهده ننمودند. لذا دلیلی هم برای پرداخت هزینه ساخت پاورپوینت وجود ندارد مگر اینکه اساتید این دروس نیاز به محتوای ویژه ای داشته باشند.

سفارش پاورپوینت ارزان

سفارش پاورپوینت ارزان، گزینه بعدی برای دانشجویانی است که هم میخواهند هزینه ساخت پاورپوینت بالایی صرف نکنند، و هم برای دانشجویانی کاربرد دارد که تمایلی به استفاده از پاورپوینت دانشجویی رایگان ندارند. چرا که این احتمال را می دهند که استاد آن ها متوجه تکراری بودن پاورپوینت شده و نمره مدنظر را به دانشجو اختصاص ندهد.
انجام پاورپوینت ارزان بدین معناست که تعرفه پاورپوینت، به کمترین میزان ممکن کاهش می یابد. از همین رو، از انجام پاورپوینت ارزان نبایستی انتظار طراحی گرافیکی ویژه ای داشته باشید. در انجام پاورپوینت ارزان، ارائه مطلب از یک منبع تهیه می گردد (البته ممکن است منبع مورد استفاده، خود دارای چندین رفرنس باشد). همچنین در سفارش پاورپوینت ارزان، طراحی گرافیکی و بصری ویژه ای استفاده نخواهد شد و قالب پاورپوینت از قالب های پیش فرض این نرم افزار خواهد بود.
این پکیج ارزان ترین هزینه ساخت پاورپوینت را به خود اختصاص می دهد. طبیعتاً هرچه که مشتری تمایل به صرف هزینه ساخت پاورپوینت بالاتری داشته باشد، کیفیت و کمیت مطلوب تری نیز قابل ارائه خواهد بود.

قیمت هر اسلاید پاورپوینت ارزان تعرفه 1402
نرخ انجام پاورپوینت ارزان ساده 3000-6000 تومان
نرخ پاورپوینت ارزان گرافیکی 6000-10000 تومان
مثال: نرخ پاورپوینت 10 اسلایدی با مطالب تایپ شده که نیاز به خلاصه سازی متون ندارد، با پلن نقره ای چقدر خواهد بود؟
با توجه به اینکه نیاز به تایپ و خلاصه سازی متن هر اسلاید نیست و هزینه ساخت هر اسلاید با پلن نقره ای 2000 تومان است، هزینه انجام پاورپوینت مشتری، 20000 تومان خواهد شد.

قیمت پاورپوینت
کدام تعرفه را برای ساخت پاورپوینت خود بابت دفاع پایان نامه یا ارائه در همایش ها و سمینارها انتخاب کنم؟

زمانیکه نیاز به یک ارائه حرفه ای جلسه دفاع پایان نامه، همایش ها و جلسات مهم دارید، بایستی هر آنچه را که می توانید، رو کنید! اگر غیر از این باشد، ارائه شما در چشم دیگران حرفه ای نخواهد بود. جدای از نیاز به تسلط بر مطالب و شیوایی سخن، کیفیت نمایش و ارائه مطالب اهمیت دارد. برای مثال اگر اسلایدهای حرفه هم داشته باشید اما به اصول رنگ شناسی دقت نکرده باشید، آنچه که مخاطبین شما بر روی پرده نمایش می بینند، به خوبی قابل رویت نخواهد بود. تلفیقی از نورهای سفید که چشم مخاطب را آزار می دهد! از همین رو بایستی کار را به کاردان بسپارید. هزینه ساخت پاورپوینت در سان تایپ بر اساس رویکرد روش صحیح تهیه مطالب و سپس توجه به اصول گرافیکی صورت می پذیرد. سعی بر آن شده تا هزینه انجام پاورپوینت بصورت دانشجویی و با رعایت جیب مشتری لحاظ شود. لذا هزینه پاورپوینت پایان نامه و یا قیمت پاورپوینت پایان نامه ارشد و دکتری با کمترین تعرفه ساخت پاورپوینت و بهترین کیفیت در سان تایپ محقق خواهد شد.

سوالات متداول
آیا امکان استعلام هزینه ساخت پاورپوینت در سان تایپ بصورت 24 ساعته فراهم است
بله. شما می توانید اطلاعات سفارش خود را در هر ساعت از شبانه روز در واتس اپ یا تلگرام به شماره 09392116499 ارسال بفرمایید.
آیا هزینه ساخت پاورپوینت تخفیف دارد؟
پاورپوینت در موسسه سان تایپ با 40 درصد تخفیف در سال 1402 ارائه می گردد
آیا قیمت پاورپوینت گوشی به علت نمایش در تلفن همراه گران تر است؟
خیر. یک پاورپوینت استاندارد بایستی در همه پلتفرم های الکترونیکی بصورت یکسان نمایش داده شود و هزینه ساخت پاورپوینت گوشی نیز تفاوتی نمی کند.
قیمت قالب پاورپوینت به چه مواردی بستگی دارد؟
قیمت قالب پاورپوینت به موضوع ارائه و ساختار گرافیکی و زمان بندی نمایش موردنظر دانشجو بستگی دارد.
هزینه ترجمه پاورپوینت بصورت اسلایدی محاسبه می گردد یا کلمه ای؟
هزینه طراحی پاورپوینت بصورت اسلایدی و ترجمه متون انگلیسی اسلایدها بر اساس نرخ کلمه ای محاسبه خواهد شد.
چرا معمولاً قیمت پاورپوینت در کافی نت پایین و کیفیت سفارشات پایین و معمولی است؟
به این علت که کافی نت ها از طراحی گرافیکی، هنری و قالب اختصاصی استفاده نمی کنند.ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.