قیمت انجام پاورپوینت حرفه ای و پاورپوینت دفاع

هزینه ساخت پاورپوینت

سفارش پاورپوینت حرفه ای، هزینه ساخت متناسب با بودجه شما، ضمانت کیفیت و زمان تحویل

هزینه ساخت پاورپوینت


310نظر ( امتیاز 4.4 از 5 )


هزینه ساخت پاورپوینت به پارامترهای زیادی نظیر گرافیک بکار رفته در طراحی اسلایدها، خلاصه سازی متن، انیمیشن های رفت و برگشت مطالب و اسلایدها، آماده بودن مطالب مشتری یا لزوم آماده سازی مطالب توسط کارشناسان ما مطالب بستگی دارد. لذا برای اطلاع از قیمت درست کردن پاوروینت بایستی در مورد طراحی و تهیه مطالب تصمیم گیری نمایید. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته و رایگان پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. همچنین به منظور محاسبه هزینه ساخت پاورپوینت می توانید به جدول قیمت پاورپوینت مراجعه کنید.

تماس با پشتیبان شبانه روزی وب سایت : 09392116499

1. هزینه ساخت پاورپوینت

در صورتیکه نیاز به طراحی یک پاورپوینت دارید، بایستی با توجه به میزان اهمیت و محل ارائه مطلب، طراحی متناسب را در نظر بگیرید. برای مثال قطعا ارائه مطلب پاورپوینت در یک سمینار تخصصی، یک درس کم اهمیت در دانشگاه، یک درس در مقاطع تحصیلی متوسطه، یک درس تخصصی و مهم در دانشگاه، پاورپوینت دفاع پایان نامه و ... با یکدیگر تفاوت خواهند داشت.
بر همین اساس از نظر طراحی چهار پکیج قیمت ساخت پاورپوینت با امکانات متنوع جهت استعلام قیمت پاورپوینت پیشنهاد می نماییم. بدیهی است که در صورتیکه بخواهید امکاناتی به هر یک از پکیج ها افزوده و یا از آن کاسته شود، با تغییر نرخ پاورپوینت امکان پذیر خواهد بود


لیست قیمت پاورپوینت

نکته: قيمت درست كردن پاورپوينت بر اساس هر اسلاید محاسبه خواهد شد.

هزینه ساخت پاورپوینت
حرفه ای طلایی نقره ای برنزی
شکل های اختصاصی شکل های اختصاصی شکل های اختصاصی شکل های اختصاصی
اسمارت چارت حرفه‌ای اسمارت چارت حرفه‌ای اسمارت چارت حرفه‌ای اسمارت چارت حرفه‌ای
پس زمینه اختصاصی متناسب با موضوع پس زمینه اختصاصی متناسب با موضوع پس زمینه اختصاصی متناسب با موضوع پس زمینه اختصاصی متناسب با موضوع
زمان بندی افکت‌ها زمان بندی افکت‌ها زمان بندی افکت‌ها زمان بندی افکت‌ها
ترنزیشن پیشرفته ترنزیشن پیشرفته ترنزیشن پیشرفته ترنزیشن ساده
شماره گذاری اسلاید شماره گذاری اسلاید شماره گذاری اسلاید شماره گذاری اسلاید
عکس عکس عکس عکس
امکان حرکت داخل اسلایدها امکان حرکت داخل اسلایدها امکان حرکت داخل اسلایدها امکان حرکت داخل اسلایدها
ویرایش فایل در پاورپوینت ویرایش فایل در پاورپوینت ویرایش فایل در پاورپوینت ویرایش فایل در پاورپوینت
قیمت هر اسلاید پاورپوینت قیمت هر اسلاید پاورپوینت قیمت هر اسلاید پاورپوینت قیمت هر اسلاید پاورپوینت
7000 تومان 4000 تومان 2000 تومان 700 تومان


نکته:

• در صورتی که مطالب به تایپ یا خلاصه سازی نیاز دارد، برای استعلام قیمت هر اسلاید پاورپوینت با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید. تا هزینه پاورپوینت شما اعلام شود.


2. هزینه تهیه مطالب پاورپوینت

هزینه تهیه مطالب پاورپوینت به سه صورت محاسبه می گردد که این هزینه جدای از محاسبه هزینه ساخت و طراحی پاورپوینت می باشد.

الف. استفاده از مقالات تخصصی در صورت وجود در رابطه با موضوع شما (میانگین قیمت از 20 تا 70 هزار تومان)
ب. تلفیق چندین مقاله تخصصی در رابطه با موضوع شما بصورت نقل مستقیم از مقالات تخصصی و استخراج مقاله نهایی (شروع قیمت از 50 هزار تومان)
ج. نگارش یک مقاله تخصصی به قلم محقق از منابع تخصصی موجود (شروع قیمت از 120 هزار تومان)

در هر سه حالت فوق، استعلام هزینه مطالب پاورپوینت از کارشناس متخصص صورت می گیرد. لذا شما می توانید در واتس اپ، تلگرام و یا طی تماس تلفنی با شماره 09392116499 مکاتبه کنید. دقت کنید که کارشناسان ما 24 ساعته آنلاین و پاسخگو بوده و فوراً استعلام هزینه انجام خواهد شد. همچنین شما می توانید با مراجعه به صفحه سفارش مقاله، از انواع شیوه های تهیه مطالب مطلع شوید.مثال: نرخ پاورپوینت 10 اسلایدی با مطالب تایپ شده که نیاز به خلاصه سازی متون ندارد، با پلن نقره ای چقدر خواهد بود؟
با توجه به اینکه نیاز به تایپ و خلاصه سازی متن هر اسلاید نیست و هزینه ساخت هر اسلاید با پلن نقره ای 2000 تومان است، هزینه انجام پاورپوینت مشتری، 20000 تومان خواهد شد.


هزینه پاورپوینت پایان نامه

هزینه ساخت پاورپوینت پایان نامه با سایر انواع پاورپوینت تفاوت دارد چرا که نتیجه دوران تحصیل یک دانشجو را در قالب دفاع پایان نامه نمایش می دهد و بایستی هم از لحاظ محتوا و هم از لحاظ بصری و گرافیکی قابل توجه باشد. اما هزینه ساخت پاورپوینت از دو بعد بررسی می شود. نخست از لحاظ محتوای متنی و دوم از لحاظ شیوه نمایش و استفاده از المان های گرافیکی. لذا به منظور تخمین هزینه ساخت پاورپوینت بایستی با کارشناسان ما در پشتیبانی 24 ساعته سان تایپ تماس بگیرید تا مشاوره رایگان در رابطه با روش تهیه مطلب و همچنین نوع گرافیک را دریافت کنید. همچنین در ادامه همین مطلب به دو روش تهیه محتوای متنی دقت نمایید. البته که هزینه ساخت پاورپوینت با توجه به نوع درخواست و سلیقه مشتری نیز قابل محاسبه است چرا که بسیاری از دانشجویان معمولاً یک نمونه پاورپوینت جذاب داشته و درخواست می کنند که خروجی نهایی کارشان شبیه به نمونه باشد. لذا هزینه ساخت پاورپوینت بر اساس نوع درخواست نیز تعیین می گردد.قیمت پاورپوینت


از نظر محتوا:

هزینه پاورپوینت پایان نامه بیش از هر چیز به نحوه تهیه مطالب آن بستگی دارد. دو رویکرد برای استخراج متون پاورپوینت پایان نامه وجود دارد:
1. نخست اینکه کارشناس با مطالعه پایان نامه و استخراج پاراگراف و مطالب کلیدی پایان نامه شما، متون موردنظر برای تهیه اسلاید را از متن خود شما خلاصه و استخراج می نماید دقت بفرمایید که متون استخراج شده چکیده ای از مطالب بصورت نقل مستقیم از متن خود شماست.
2. در حالت دوم لازم است تا پایان نامه شما توسط کارشناس مرتبط با حوزه تخصصی کار، کامل مطالعه و از متون پایان نامه این بار به قلم محقق خلاصه برداری شده و سپس از متون خلاصه شده اقدام به تهیه پاورپوینت گردید.

از نظر طراحی:

هزینه طراحی پاورپوینت دفاع پایان نامه برابر جدول ابتدای همین صفحه در رابطه با روش های طراحی محاسبه خواهد شد. لذا سعی کنید تا متناسب با نیاز و حساسیت موضوع، قیمت ساخت پاورپوینت را برای جلسه دفاع پایان نامه انتخاب کنید.قیمت درست کردن پاورپوینتنکته مهم : امنیت پایان نامه
قيمت درست كردن پاورپوينت مستلزم اینستکه پایان نامه توسط کارشناس مطالعه شود. به منظور حفظ امنیت پایان نامه و توجه به حساسیت مشتریان، برای اطمینان خاطر رفرنس پایان نامه خود را خارج کرده و الباقی متن پایان نامه را جهت استعلام هزینه ارسال نمایید. دقت نمایید که یک پایان نامه بدون رفرنس هیچ ارزشی نخواهد داشت و دیگر نگرانی بابت امنیت فایل وجود ندارد. با این حال سان تایپ امنیت پایان نامه مشتریان خود را ضمانت می نماید.حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!
قیمت پاورپوینت دانشجویی

یکی از سوالات و دغدغه هایی که همواره دانشجویان گرامی دارند، بحث محدودیت بودجه و نیاز به تعرفه ای پایین در قیمت هر صفحه پاورپوینت است. دانشجویان گرامی بایستی برای تعدیل و مدیریت قیمت پاورپوینت در طول ترم تحصیلی، میان میزان اهمیت و حساسیت نسبت به موضوع تفاوت قائل شوند تا بتوانند برای موارد هزینه ساخت پاورپوینت را برای موارد ضروری تر و با اهمیت کمتر مدیریت کنند.
برای مثال یک دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر، به یک پاورپوینت قوی جهت ارائه در درس سمینار نیازمند است. حال آنکه همین دانشجو برای ارائه در دروس عمومی خود، نیازی به یک طراحی خاص نداشته و طبیعتاً می تواند با یک پاورپوینت سطح پایین تر از نظر طراحی، قیمت هرصفحه پاورپوینت خود را کاهش دهد.

کدام تعرفه را برای ساخت پاورپوینت خود بابت دفاع پایان نامه یا ارائه در همایش ها و سمینارها انتخاب کنم؟

زمانیکه نیاز به یک ارائه حرفه ای جلسه دفاع پایان نامه، همایش ها و جلسات مهم دارید، بایستی هر آنچه را که می توانید، رو کنید! اگر غیر از این باشد، ارائه شما در چشم دیگران حرفه ای نخواهد بود. جدای از نیاز به تسلط بر مطالب و شیوایی سخن، کیفیت نمایش و ارائه مطالب اهمیت دارد. برای مثال اگر اسلایدهای حرفه هم داشته باشید اما به اصول رنگ شناسی دقت نکرده باشید، آنچه که مخاطبین شما بر روی پرده نمایش می بینند، به خوبی قابل رویت نخواهد بود. تلفیقی از نورهای سفید که چشم مخاطب را آزار می دهد! از همین رو بایستی کار را به کاردان بسپارید. هزینه ساخت پاورپوینت در سان تایپ بر اساس رویکرد روش صحیح تهیه مطالب و سپس توجه به اصول گرافیکی صورت می پذیرد. سعی بر آن شده تا هزینه انجام پاورپوینت بصورت دانشجویی و با رعایت جیب مشتری لحاظ شود. لذا هزینه پاورپوینت پایان نامه و یا قیمت پاورپوینت پایان نامه ارشد و دکتری با کمترین تعرفه ساخت پاورپوینت و بهترین کیفیت در سان تایپ محقق خواهد شد.

سفارش پاورپوینت رایگان

برای مشتریانی که سفارش انجام مقاله و پایان نامه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دارند، قیمت پاور پوینت بصورت رایگان خواهد بود و نیازی نیست که مشتری مبلغی تحت عنوان هزينه درست كردن پاورپوينت پرداخت کند.
قیمت پاورپوینت، هزینه ساخت پاورپوینت، قیمت ساخت پاورپوینت، هزینه پاورپوینت، قيمت درست كردن پاورپوينت، هزينه درست كردن پاورپوينت، قیمت هر اسلاید پاورپوینت، قیمت پاور پوینت، سفارش پاورپوینت رایگان، تعرفه ساخت پاورپوینت، قیمت پاورپوینت دانشجویی، هزینه انجام پاورپوینت، قیمت هر صفحه پاورپوینت، لیست قیمت پاورپوینت، نرخ پاورپوینت، قیمت هرصفحه پاورپوینت، قیمت پاورپوینت پایان نامه ارشد، نرخ ساخت پاورپوینت، هزینه پاورپوینت پایان نامه، هزینه طراحی پاورپوینت

نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.