پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شما


هزینه ویراستاری


290نظر ( امتیاز 4.5 از 5 )

هزینه ویراستاری متن به چهار بخش تقسیم می شود. همانطور که در صفحه سفارش ویرایش متن نیز گفتیم، سه تیپ ویراستاری برای متن وجود دارد که در کنار ویراستاری و تنظیم پایان نامه در فرمت شیوه نامه دانشگاه، چهار نوع هزینه ویرایش را برای مشتریان در نظر گرفته ایم. البته بایستی دقت داشته باشید که هزینه ویراستاری به فاکتورهای مهم دیگر نیز وابسته است که وجود این فاکتورها موجب می گردد تا برای استعلام دقیق هزینه ویراستاری، سفارش خود را ارسال کرده تا کارشناسان ما اعلام دقیق قیمت نمایند. برخی از این فاکتورها موجب می گردد تا نتوان قیمت دقیقی را بدون رویت متن، تخمین زد. می پرسید چرا؟

حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه ویرایش متن رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ویرایش متن دهید!
دلیل دشواری تخمین هزینه ویراستاری، بدون رویت متن چیست؟

همانطور که مطرح شد استعلام دقیق هزینه ویراستاری متن منوط به رویت متن و بررسی کیفیت آن می باشد. در ذیل به برخی از این دلایل اشاره می کنیم:

نویسنده چگونه نوشته است؟ قلم او پُرغلط است یا کم‌‌ایراد؟ سبک و ساختار متن محکم است یا ضعیف؟
متن ترجمه است یا تألیف؟ اگر ترجمه است، فقط ویرایشِ فارسی آن مدنظر است یا اینکه قرار است ویرایشِ ‏ترجمه (مطابقت ترجمه با متن اصلی) شود؟
حروف‌چین چگونه کار کرده است؟ با درج نویسه‌ٔ (کاراکتر) استاندارد یا خیر؟ با رعایت فاصله‌ها و نیم‌فاصله‌ها یا نه؟
مشتری چه انتظاری از متن نهاییِ پس از ویرایش دارد؟ عالی و صیقل‌خورده یا متوسط یا ضعیف؟ به‌عبارت ‏دیگر، ویرایش صوری و زبانی را کامل و متن را بازنویسی‌شده می‌خواهد یا اینکه فقط ویرایش صوری می‌خواهد؟
ویرایش را در زمان معمول باید انجام داد یا فوری؟

ویراستاری اصلاً شامل چه مواردی است؟

هزینه ویراستاری بستگی به نوع عملیاتی دارد که روی متن انجام می شود. فراموش نکنید که یک ویرایش متن خوب در سه گام انجام می گردد. لذا خواهشمندیم تا با مراجعه به صفحه ویراستاری، جزئیات اقداماتی را که در ویرایش فنی متن ، ویرایش ساختاری متن و ویرایش علمی متن بر روی متن انجام می شود مطالعه کنید. پس از آن می توانید تصمیم بگیرید که برای مثال از آیتم های موجود در ویرایش فنی متن، یک مورد نیاز است یا همگی. همینطور در مورد ویرایش ساختاری و علمی متن، می توانید تصمیم بگیرید که همه آیتم های هریک ازاین تیپ ها نیاز دارید یا خیر. البته ممکن است بطور کلی به برخی از تیپ های ویراستاری اصلا نیاز نداشته باشید. این تصمیم با شماست. حتی می توانید در مورد نیاز متن شما به ویراستاری خاص، با همکاران ما مشاوره رایگان کنید اما در نهایت خود در مورد اقدامات موردنیاز بر روی متن خود تصمیم می گیرد. لذا هزینه ویراستاری متن به جزئیات اقدامات موردنیاز وابسته است. با این حال بطور کلی، هزینه ویراستاری هریک از این پکیج ها در ادامه آمده است تا بتوانید به یک تخمین کلی و نه دقیق دست یابید.

هزینه ویراستاری پایان نامه

هزینه ویرایش پایان نامه نیز مانند موارد پیشین، بستگی دارد که اساساً چه اقداماتی در تایپ متن پایان نامه صورت گرفته و چه استانداردهایی رعایت شده است. ممکن است یک پایان نامه بصورت اصولی تایپ شده باشد. لذا شاید یک ساعت نیز زمان صرف ویرایش نشود. اما ممکن است یک پایان نامه به شکل اصولی تایپ نشده باشد، لذا هزینه ویراستاری پایان نامه بالاتری برای این سفارش در نظر گرفته خواهد شد. عمده ترین نوع از درخواست ویراستاری پایان نامه، همان تنظیم پایان نامه بر اساس فایل شیوه نامه دانشگاه است که هزینه این تیپ از ویرایش، پس از رویت فایل اعلام می گردد. اما ممکن است شما علاوه بر نیاز به تنظیم پایان نامه بر اساس فایل شیوه نامه دانشگاه، به ویرایش فنی، ساختاری و علمی پایان نامه نیز نیاز داشته باشید که تعرفه این نوع از ویراستاری در ادامه آمده است. با این حال پیشنهاد می شود به منظور استعلام هزینه تنظیم پایان نامه و همچنین سایر درخواستها اقدام به ثبت سفارش و ارسال فایل خود نمایید.

هزینه ویراستاری چقدر است؟

ویراستاری در سان تایپ بجز تنظیم پایان نامه، به سه رویکرد ارائه می گردد که جدول هزینه ویراستاری متن این سه تیپ در ادامه آمده است.

هزینه ویراستاری متن
نوع ویراستاری ملاک محاسبه هزینه
ویراستاری فنی هر 250 کلمه از متن مبدا 1000 تومان
ویراستاری ساختاری هر 250 کلمه از متن مبدا 2000 تومان
ویراستاری علمی هر 250 کلمه از متن مبدا 3000 تومان
ویراستاری پایان نامه (تنظیم پایان نامه بر اساس شیوه نامه دانشگاه) هر 250 کلمه از متن مبدا 700 تومان

تخفیف در هزینه ویرایش متن

هزینه ویرایش متن با توجه به حجم سفارش، شامل حال تخفیف می گردد. لذا اگر مقاله، کتاب، پایان نامه و سفارش حجیمی برای ویراستاری دارید، می توانید از تخفیف هزینه ویراستاری متن سان تایپ استفاده کنید.
نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه ویراستاری متن رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ویرایش متن دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.