هزینه نوشتن مقاله

هزینه ویراستاری چقدر است؟

هزینه ویراستاری به نوع متن و مجموعه اقدامات موردنیاز جهت ادیت آن بستگی دارد. سان تایپ با بیش از 17 سال سابقه و اولین موسسه و وب سایت در این حوزه، منصفانه ترین نرخ ویراستاری مقاله و پایان نامه را ارائه می نماید. قیمت ویراستاری در سان تایپ در چند بخش زیر ارائه می گردد:هزینه ویراستاری در چه متونی قابل ارائه است؟


290نظر ( امتیاز 4.8 از 5 )

هزینه ویراستاری به نوع متن و مجموعه اقدامات موردنیاز جهت ادیت آن بستگی دارد. قیمت ویراستاری در چند بخش زیر ارائه می گردد:


1

هزینه ویراستاری پایان‌ نامه

هزینه ویراستاری پایان نامه بر اساس شیوه نامه نگارشی رساله تعیین می گردد.

هزینه ویرایش پایان نامه

2

قیمت ویراستاری کتاب

هزینه ویراستاری کتاب بر اساس زمینه تخصصی و حجم کتاب محاسبه می گردد.

قیمت ویراستاری کتاب

3

هزینه ویرایش مقاله

قیمت انجام پایان نامه هزینه ویرایش مقاله بر اساس کامنت و نظر استاد اصلاح می گردد.

هزینه ویرایش مقاله

4

هزینه ویراستاری متن

هزینه ویراستاری متون اداری بر اساس درخواست دانشجو ارائه می‌گردد.

هزینه ویرایش متن

تعرفه تنظیم و هزینه ویراستاری پایان نامه مطابق دستورالعمل دانشگاه:

هزینه تنظیم پایان نامه مطابق دستورالعمل نگارشی دانشگاه کاملاً بستگی به الزامات مندرج در شیوه نامه نگارشی دانشگاه دارد. برای مثال برخی از دانشگاه ها از روش رفرنس زنی خاصی استفاده می کنند و برخی دیگر نیز صفحه آرایی متفاوتی را برای رساله می پذیرند. از همین بابت هزینه ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری، با توجه به این شیوه نامه قیمت گذاری می گردد. غالباً برای پایان نامه ای که استاد راهنما داشته است، تنظیم پایان نامه مطابق شیوه نامه دانشگاه، کفایت می کند.

هزینه ویراستاری پایان نامه - تعرفه سال 1402
نوع ویرایش هزینه ویرایش پایان نامه (قیمت ویراستاری هر صفحه)
هزینه ویرایش پایان نامه (دستورالعمل دانشگاه) 3000 تومان
هزینه ویراستاری فنی رساله (از نظر املایی و علائم دستوری) 5000 تومان
هزینه ویراستاری ساختاری رساله (از نظر جمله بندی) 8000 تومان
هزینه ویراستاری علمی رساله 8000 تومان

محاسبه هزینه ویراستاری بر اساس هر صفحه 250 کلمه ای می باشد.

هزینه ویراستاری پایان نامه: در وقت خود صرفه جویی کنید

هزینه ویراستاری پایان نامه از آن جایی اهمیت دارد که در صورت عدم رعایت درست و دقیق آن، استاد راهنما، دانشجوی خود را وادار می کند تا به دفعات متن رساله را اصلاح نماید. هزینه ویراستاری پایان نامه در چهار بخش محاسبه می گردد:

  1. هزینه ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری مطابق شیوه نامه نگارشی دانشگاه
  2. هزینه ویرایش پایان نامه از نظر املایی و علائم نگارشی
  3. قیمت ویرایش پایان نامه از نظر جمله بندی و ساختاری
  4. قیمت ویراستاری پایان نامه از نظر اصلاح متون از بعد علمی و تخصصی

جهت استعلام هزینه ویراستاری پایان نامه کافیست تا فایل سفارش خود را برای کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.کدام آیتم را برای استعلام هزینه ویراستاری پایان نامه انتخاب کنم؟

همانطور که پیش تر مطرح شد، هزینه ویرایش پایان نامه بستگی به نوع عملیاتی دارد که روی رساله انجام می شود. بنابراین خواهشمندیم تا با مراجعه به صفحه ویراستاری، جزئیات اقداماتی را که در ویرایش فنی متن ، ویرایش ساختاری متن و ویرایش علمی متن بر روی متن انجام می شود مطالعه کنید.
ممکن است یک پایان نامه بصورت اصولی تایپ شده باشد. لذا شاید یک ساعت نیز زمان صرف ویرایش نشود. اما ممکن است یک پایان نامه به شکل اصولی تایپ نشده باشد، لذا هزینه ویراستاری پایان نامه بالاتری برای این سفارش در نظر گرفته خواهد شد. عمده ترین نوع از درخواست ویراستاری پایان نامه، همان تنظیم پایان نامه بر اساس فایل شیوه نامه دانشگاه است که هزینه این تیپ از ویرایش، پس از رویت فایل اعلام می گردد.
پس از آن می توانید تصمیم بگیرید که برای تکمیل رساله خود، نیاز به استعلام هزینه هزینه ویرایش پایان نامه برای صرفاً تنظیم آن مطابق شیوه نامه نگارشی دارید یا اینکه ویرایش فنی، ساختاری و یا علمی هم نیاز است.
در صورتیکه ادیت رساله شما مربوط به بخش مراجع و رفرنس ها می باشد، نیاز به استعلام هزینه رفرنس دهی پایان نامه دارید، بایستی به صفحه مربوطه مراجهه نمایید.

قیمت ویراستاری کتاب: به اعتبار خود اهمیت دهید

قیمت ویراستاری کتاب مطابق با زمینه تخصصی کتاب، تعداد صفحات و زمان تحویل آن به مشتری، محاسبه می گردد. از آن جایی که در حوزه نشر کتاب، هر چه کتاب از کیفیت ادبی بالاتری برخوردار باشد، دارای اعتبار و اقبال بیشتری خواهد بود، قیمت ویراستاری کتاب را بایستی جدی گرفت و کار با کیفیت بالا ارائه نمود.

قیمت ویراستاری کتاب - تعرفه سال 1402
نوع ویرایش هزینه ویرایش کتاب (به ازای هر صفحه)
هزینه ویراستاری کتاب (املایی و علائم نگارشی) 3000 تومان
هزینه ویراستاری کتاب (جمله بندی و دستوری) 5000 تومان
هزینه صفحه آرایی کتاب 3000 تومان

هزینه ویراستاری هر صفحه کتاب بر اساس هر صفحه 250 کلمه از متن باشد.

جهت استعلام قیمت ویراستاری کتاب کافیست تا فایل سفارش خود را برای کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.همانطور که مطرح شد استعلام دقیق قیمت ویراستاری کتاب منوط به رویت متن و بررسی کیفیت کتاب می باشد. در ادامه به برخی از این دلایل اشاره می کنیم:
نویسنده چگونه متن کتاب نوشته است؟ قلم او پُرغلط است یا کم‌‌ایراد؟ سبک و ساختار متن محکم است یا ضعیف؟ هزینه ویرایش کتاب چگونه برآورد شود؟
متن کتاب، ترجمه است یا تألیف؟ اگر ترجمه است، فقط ویرایشِ فارسی آن مدنظر است یا اینکه قرار است ویرایشِ ‏ترجمه (مطابقت ترجمه با متن اصلی) شود؟ هزینه ترجمه و ویرایش کتاب از چه نظر باید بررسی شود؟
حروف‌چین چگونه کار کرده است؟ با رعایت فاصله‌ها و نیم‌فاصله‌ها یا نه؟ قیمت ویراستاری کتاب برای اصلاح علائم نگارشی محاسبه شود یا هزینه ویراستاری و صفحه آرایی هم محاسبه گردد؟
مشتری چه انتظاری از متن نهاییِ پس از ویرایش دارد؟ عالی و صیقل‌خورده یا متوسط یا ضعیف؟ به‌عبارت ‏دیگر، ویرایش ساختاری را بصورت کاملاً بازنویسی‌شده می‌خواهد یا اینکه فقط ویرایش دستوری بدون تغییر ساختار متن انجام بپذیرد؟ پاسخ به این سوال، تکلیف هزینه ویراستاری کتاب از نظر دستوری را مشخص می کند.
ویرایش را در زمان معمول باید انجام داد یا فوری؟ بدیهی است که هزینه ویرایش کتاب بصورت تحویل فوری بالاتر خواهد بود.

هزینه ویرایش مقاله

هزینه ویرایش مقاله همانند پایان نامه در چهار بخش ارائه می شود. بسته به این که یک مقاله به استاد، مجله داخلی یا ژورنال بین المللی ارسال می گردد، نیاز به ادیت و بنابراین استعلام هزینه ویرایش مقاله دارد. ممکن است دلیل ویرایش یک مقاله، از نظر تنظیم مطابق دستورالعمل مجله یا همایش، از نظر املایی و علائم دستوری، از نظر جمله بندی، از نظر تخصصی با کامنتهای مستند، باشد. در هر چهار حالت، بسته به درخواست دانشجو، هزینه ویرایش ارائه می گردد.
هزینه ویرایش مقاله فارسی و هزینه ویرایش مقاله انگلیسی مطابق کامنت و نظر مجله انجام می گردد.

هزینه ویرایش مقاله - تعرفه سال 1402
نوع ویرایش هزینه ویرایش مقاله (به ازای هر صفحه)
هزینه ویرایش مقاله (دستورالعمل مجله-کنفرانس) 3000 تومان
هزینه ویرایش مقاله (از نظر املایی و علائم دستوری) 5000 تومان
هزینه ویرایش مقاله (از نظر جمله بندی) 8000 تومان
هزینه ویرایش مقاله (از نظر علمی) 8000 تومان

تعرفه ویراستاری هر صفحه مقاله بر اساس هر صفحه 250 کلمه از متن باشد.

جهت استعلام هزینه ویرایش مقاله، فایل موردنظر را برای کارشناسان ما در پشتیبانی ارسال نمایید و بصورت دقیق استعلام وضعیت کنید.

هزینه ویراستاری متن

هزینه ویراستاری متن بطور کلی می تواند شامل هزینه ویراستاری نامه های اداری، هزینه ویراستاری ایمیل های کاری و یا هزینه ویراستاری متن اداری و هرگونه متنی باشد که می تواند توسط ویراستار حرفه ای تعیین قیمت شود.
اگر هزینه ویراستاری متن موردنظر خود را در دسته بندی های پیشین نیافتید، بایستی در این بخش نسبت به استعلام هزینه ویراستاری متن خود اقدام نمایید.
نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه ویراستاری متن رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ویرایش متن دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.