هزینه پارافریز مقاله

هزینه پارافریز مقاله و پایان نامه

هزینه انجام پارافریز مقاله با تعرفه دانشجویی و منصفانه و با تخفیف حجمی پارافریز ارائه می گردد. هزینه پارافریز مقاله به گزارش پارافریز یا درصد پلاجریزم مدنظر مشتری بستگی دارد. قیمت پارافریز مقاله و پایان نامه با توجه به زمینه تخصصی، زمان تحویل و گزارش پلاجریزم (در صورتی که وجود داشته باشد) محاسبه می گردد.
هزینه پارافریز مقاله (Paraphrase)


هزینه پارافریز به چندین عامل بستگی دارد که مهم ترین عامل وجود یا عدم وجود گزارش همانندجویی یا همان گزارش پلاجریزم مجله یا دانشگاه است. اگر گزارش همانندجویی وجود داشته باشد، پارافریز بر مبنای گزارش همانندجویی مجله شما انجام می شود در واقع فقط همان جملات و عباراتی که گزارش همانندجویی به آن ها ایراد گرفته اصلاح می شود. حال آن که اگر گزارش همانندجویی وجود نداشته باشد، کل متن باید پارافریز و بازنویسی شود و طبیعتا هزینه پارافریز بالاتر خواهد بود. از آنجایی که انجام پارافریز مقاله یک کار کاملاً تخصصی برای کاهش پلاجریزم یا همان سرقت ادبی می باشد، لذا قیمت پارافریز مقاله نیز به با توجه به زمینه تخصصی متن محاسبه می گردد. بطور کلی، برای استعلام قیمت پارافریز بایستی موارد زیر را مشخص بفرمایید:


زمینه تخصصی پارافریز مقاله
زمینه تخصصی متن
وجود گزارش پلاجریزم
آیا دارای گزارش پلاجریزم هستید یا خیر؟
پلاجریزم متن فارسی یا انگلیسی
زبان متن موردنظر
تعداد کلمات پارافریز مقاله
تعداد کلمات متن موردنظر
زمان تحویل پارافریز مقاله
حداکثر زمان تحویلاستعلام هزینه پارافریز مقاله توسط پشتیبانی شبانه روزی
ارسال پیام یا تماس در واتساپ با شماره : 09392116499

استعلام فوری قیمت پارافریز مقاله در واتساپ ثبت سفارش و استعلام قیمت پارافریز مقاله استعلام فوری قیمت پارافریز مقاله در تلگرام


برای دریافت فاکتور رایگان پارافریز خود، کافیست متن موردنظر خود را به همراه گزارش همانندجویی (در صورت وجود) به شماره 09392116499 در واتس اپ یا تلگرام ارسال نمایید تا هزینه پارافریز مقاله شما فوراً و بصورت قطعی اعلام گردد.
در صورتی که تمایلی به ارسال متن خود در ابتدا ندارید، کافیست به پنج سوال فوق در واتس اپ پشتیبانی پاسخ دهید و قیمت تقریبی پارافریز را استعلام نمایید.
در ادامه دلیل اهمیت این پنج سوال تشریح خواهد شد.

تخمین حدودی هزینه پارافریز مقاله

استعلام هزینه پارافریز مقاله در واتس اپ یا تلگرام این امکان را فراهم می کند که بصورت فوری هزینه کار را دریافت نمایید و در صورت وجود هر نکته خاصی پیرامون سفارش، همان لحظه مطالب خود را به کارشناس پشتیبانی اعلام نمایید. اما برخی از مشتریان با توجه به تجربه ناموفق در سایر موسسات یا نگرانی از پاسخگویی دیرهنگام، تمایل کمتری به ارسال پیام در واتس اپ دارند. چرا که فکر میکنند مدت زیادی معطل استعلام قیمت پارافریز در واتس اپ می مانند.

نگران نباشید. ما 24 ساعته آنلاین هستیم

با این حال اگر تنها به دنبال یک تخمین حدودی قیمت هستید می توانید به جدول زیر مراجعه کنید. البته که بدیهی است که قیمت قطعی و دقیق پس از رویت متون و یا پاسخگویی به پنج سوال فوق الذکر امکان پذیر است.

جدول هزینه پارافریز مقاله
زبان متن هزینه هر کلمه بسته به زمینه تخصصی متن (تومان)
فارسی 30 تا 50
انگلیسی 70 تا 150

نکته مهم: ما یک پکیج برای هزینه پارافریز مقاله ارائه میدهیم. اما یک پکیج کامل و با کیفیت، با سه بار بازخوانی پیش از تحویل و با پارافریز در بازه درصدی موردنظر مشتری.


گزارش همانندجویی سرقت ادبی

اگر گزارش همانندجویی از سمت مشتری در دسترس نبوده و نیاز به پارافریز کل متن باشد، کارشناسی که برای یک پارافریز مقاله زمان می گذارد، برایش فرقی نمی کند متن را به 10 درصد یا 40 درصد پلاجریزم برساند. چون باید صفر تا صد متن را پارافریز کند. این طور نیست که مثلا اگر 30 درصد از پلاجریزم را به وی سفارش بدهید، با این توجیه که برای دستیابی به درصد موردنظر، نیاز به پارافریز کامل متن ندارد، یک جمله در میان پارافریز انجام دهد. چرا که بطور کلی این کار فنی نیست و مانع از تمرکز کارشناس و یکپارچگی متن می گردد.
پس قرار نیست کیفیت های متفاوتی در پکیج های مختلفی ارائه دهیم!
ما بابت درصدهای مختلف، هزینه ی متفاوتی دریافت نمی کنیم چرا که این کار را اخلاقی و اساساً فنی نمی دانیم.

تخفیف قیمت پارافریز

سان تایپ به عنوان بهترین سایت پارافریز مقاله تخصصی، با توجه به حجم متن تخصصی و زمان تحویل، تخفیف هزینه پارافریز مقاله را اعمال می نماید. لذا در صورتیکه سفارش شما دارای حجم قابل توجهی باشد، تخفیف در هزینه پارافریز بشرح زیر اعمال می گردد:

جدول محاسبه تخفیف هزینه پارافریز مقاله
حجم متن (بر اساس تعداد کلمه) میزان تخفیف قابل اعمال (بر اساس درصد)
100 تا 3000 5
3000 تا 6000 10
6000 تا 9000 15
9000 تا 12000 20
12000 به بالا 25

اهمیت زمینه تخصصی متن در تعیین هزینه پارافریز مقاله

هزینه پارافریز مقاله تخصصی یا هزینه پارافریز یک متن عمومی کاملا متفاوت است. اساساً کارشناسی که کار را انجام می دهد نیز تفاوت دارد. هر چه که زمینه تخصصی یک متن دشوارتر یا کارشناس آن رشته از فراوانی کمتری برخوردار باشد، بنابراین هزینه پارافریز به سبب زمینه تخصصی بالاتر خواهد بود. برای مثال یک متن با زمینه تخصصی پزشکی، هزینه پارافریز بیشتری نسبت به یک متن با در علم مدیریت دارد. دلیل این امر نخست، فراوانی کمتر مترجمین و متخصصین علم پزشکی است که کار پارافریز را می پذیرند و دیگر اینکه لغات تخصصی متون پزشکی از سطح دشواری و پیچیدگی بیشتری نسبت به دانش مدیریت برخوردارند.ریپورت پلاجریزم یا گزارش همانندجویی

اهمیت وجود یا عدم وجود گزارش پلاجریزم در تعیین قیمت پارافریز

گزارش همانندجویی یا همان در کاهش هزینه پارافریز موثر است. در صورتیکه گزارش سرقت ادبی را قبلاً از مجله یا دانشگاه دریافت کردید، حتماً آن را ارسال نمایید. بطور کلی در تخمین هزینه پارافریز مقاله، با دو حالت روبرو هستیم:

  • اگر دانشگاه، استاد، مجله (ژورنال) و یا کنفرانس (همایش) به شما فایل گزارش همانندجویی یا همان Plagiarism Report را داده اند، هزینه پارافریز مقاله شما حداقل خواهد بود. چرا که در گزارش، کلمات و جملات نیازمند تغییر مشخص شده و کارشناس پارافریز تنها کافیست همان جملات، کلمات و اندکی پس و پیش آن ها را اصلاح کند. پس کل متن نیاز به بازبینی ندارد.
  • اما اگر گزارش سرقت ادبی به همراه ندارید، بنابراین باید کل متن شما پارافریز شده که طبیعتاً هزینه پارافریز کل متن از شما دریافت می شود.

اهمیت زبان متن (انگلیسی یا فارسی) در تعیین قیمت پارافریز مقاله

هزینه پارافریز مقاله انگلیسی از هزینه پارافریز مقاله فارسی طبیعتاً بیشتر است. چرا که کارشناسی که کار بازنویسی متن را بر عهده می گیرد، از دانش زبانی و مهارت بیشتری نسبت به فردی که تنها بازنویسی متن فارسی را بر عهده می گیرد، برخوردار است. مضاف بر اینکه صرف دانستن یک زبان، نمی تواند دلیل تسلط بر ترجمه تخصصی و پارافریز مقاله انگلیسی هم باشد. چرا که این دو، تخصص و مهارت هستند و اشراف بر زبان انگلیسی نیز پیش زمینه این مهارتهاست.

استعلام هزینه پارافریز مقاله توسط پشتیبانی شبانه روزی
ارسال پیام یا تماس در واتساپ با شماره : 09392116499

استعلام فوری قیمت پارافریز مقاله در واتساپ ثبت سفارش و استعلام قیمت پارافریز مقاله استعلام فوری قیمت پارافریز مقاله در تلگراماهمیت تعداد کلمات متن در تخمین هزینه پارافریز مقاله

طبیعتاً هرچه که یک متن، حجم کمتر و زمان بیشتری داشته باشد، هزینه پارافریز کمتری هم دارد. بایستی بدانید که محاسبه تعداد کلمات یک متن در نرم افزار Word صورت می پذیرد.

اهمیت حداکثر زمان تحویل در استعلام هزینه پارافریز مقاله

زمان تحویل یک سفارش پارافریز مقاله بر اساس حجم آن تعیین می گردد. اگر حجم یک سفارش با زمان تحویل آن متناسب باشد، بنابراین حداقل تعرفه پارافریز محاسبه می گردد. لذا همواره توصیه می شود که برای دریافت کمترین قیمت پارافریز، حداکثر زمان خود را به پشتیبانی سان تایپ اعلام نمایید. این یک قانون کلی است: هرچه زمان بیشتر، هزینه کمتر!

پارافریز کلمات متن
آیا تک تک کلمات متن من پارافریز می شود؟

برای مشتریانی که پارافریز کل متن را درخواست می کنند و گزارش همانندجویی ندارند، این سوال مطرح می شود. ممکن است پس از پارافریز جمله، باز هم 20 تا 40 درصد کلمات بی اهمیت، حروف ربط، حروف اضافه، قیدها و ... تغییری نکرده باشند اما درصد پارافریز بشدت پایین بیاید. دلیل اینستکه موتورهای جستجو به دنبال کلماتی نظیر (است، خواهد بود، رفت، گردید، بله، جدول، شکل، be، was، am، is، are، the، well) نیستند. بلکه عبارات کلیدی یک متن را مبنای عمل جستجو قرار میدهند. اگر ساختار کلمات در یک رشته عبارت بشکند، معمولاً ایراد پلاجریزم رفع می شود و هیچکدام از این کلمات بی اهمیت، ملاک محاسبه نخواهند شد. اما به دلیل لزوم قیمت گذاری یک فایل، کل کلمات با تعرفه ای پایین محاسبه می شود که یک روش محاسبه برای قیمت دهی پارافریز وجود داشته باشد و از طرفی با تعرفه پایین، به مشتری نیز اجحاف نشده باشد.
نظرات مشتریان سان تایپما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.