پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شماانواع سفارش در دارالترجمه و ترجمه تخصصی آنلاین

ترجمه تخصصی در سان تایپ با دو تعرفه ارائه می گردد که هزینه ترجمه دانشجویی و ترجمه تخصصی از اینجا قابل رویت است:
1. ترجمه دانشجویی : در ترجمه دانشجویی ، سفارش شما توسط یک مترجم متخصص به زمینه تخصصی سفارش ، ترجمه و تایپ شده و پس از بازبینی توسط همین مترجم تقدیم مشتری میگردد. این تیپ از ترجمه تخصصی قابل اتکا و تخصصی بوده و از نظر هزینه برای دانشجویان مقرون به صرفه است.
2. ترجمه کیفیت دارالترجمه رسمی : در ترجمه رسمی دارالترجمه ، سفارش شما توسط یک مترجم متخصص به زمینه تخصصی سفارش ، ترجمه و تایپ میگردد و پس از بازبینی تخصصی توسط دو مترجم دیگر تقدیم مشتری میگردد. این تیپ از ترجمه تخصصی که در مجموع توسط سه مترجم متخصص بررسی میگردد، قابل اتکا و تخصصی بوده و از نظر هزینه برای مشتریانی که به دنبال ترجمه طلایی، رسمی، کاملاً حرفه ای، تخصصی و با حساسیت ویژه ای هستند، مقرون به صرفه و مناسب است.کیفیت ترجمه تخصصی آنلاین و سطح علمی مترجم آنلاین:

در این مرکز کلیه سفارشات ترجمه تخصصی آنلاین بصورت کاملا انسانی و توسط مجرب ترین مترجمین آنلاین و تخصصی کشور صورت می گیرد و هر سفارش بسته به زمینه ی علمی تخصصی خود، به مترجم متخصص در همان رشته تخصیص پیدا میکند. لذا کلیه سفارشات ترجمه تخصصی آنلاین از ضمانت کیفیت برخوردار خواهد بود. دقت کنید که کلیه ی مترجمین سان تایپ ، حداقل مدرک کارشناسی و حداکثر مدرک تحصیلی دکتری دارند و مترجم آنلاین در کلیه ی زمینه های علمی و گرایش های دانشگاهی، آماده ارائه خدمت می باشد.


زمان تحویل ترجمه تخصصی و تایپ آنلاین:

همانطور که می دانید هر مترجم آنلاین، برای خود سبک و سیاق خاصی دارد. لذا توصیه می گردد که با توجه به حجم سفارشات خود، زمان مناسبی را برای انجام آنها در نظر بگیرید تا سفارش توسط یک مترجم آنلاین، ترجمه تخصصی و ویراستاری گردد. با این حال در صورتی که سفارش شما دارای حجم زیاد و فرصت تحویل کم باشد، همکاران ما سفارش شما را بسته به حجم پروژه، بین چندین مترجم آنلاین تقسیم خواهند کرد تا سفارش ترجمه تخصصی در زمان مورد نظر شما با کیفیت مناسب آماده تحویل باشد. دقت کنید در این شرایط، ترجمه شما دارای کیفیت بسیار خوبی خواهد بود. منتها بعلت ترجمه توسط چندین مترجم، بهتر است یکبار مورد بازبینی قرار بگیرد تا از نظر سبک و نگارش، یک دست شود. بنا به درخواست مشتری، این بازبینی نیز توسط کارشناسان ما صورت خواهد گرفت.


ملاک هر صفحه استاندارد ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی:

بر اساس دستورالعمل موجود، هر صفحه استاندارد ترجمه تخصصی متن انگلیسی به فارسی یا ترجمه تخصصی متن فارسی به انگلیسی ، برابر 250 کلمه متن مبدا خواهد بود. لذا نوع و اندازه فونت و صفحات متن مبدا و حتی متن ترجمه انجام شده، تاثیری در هزینه سفارش ترجمه شما نخواهد داشت. چرا که ملاک تعیین دقیق قیمت ترجمه تخصصی ، تنها تعداد تعداد کلمات متن مبدا (متن اصلی) خواهد بود. دقت کنید برای محاسبه تعداد کلمات سفارش ما، متن سفارش در هر فرمتی که باشد، توسط نرم افزار انحصاری تبدیل کلیه فرمت ها به ورد، به فایل ورد تبدیل خواهد شد و تعداد کلمات نهایی در فایل ورد قابل رویت خواهد بود.


فرمت فایلهای قابل پشتیبانی ترجمه تخصصی متن:

در صورتیکه سفارش شما به شکل فایل الکترونیکی باشد، کلیه ی فرمت ها در سان تایپ پشتیبانی خواهد شد. برخی از فرمت های قابل پشتیبانی عبارتند از:
doc ، docx،pdf ،psd ، aspx، php، txt، ppt، xlsx، csv، png،jpg ،gif ، jpeg، html، htm، cs، mp3،ogg و...
پیشنهاد می گردد که ترجیحا سفارش خود را در قالب فایل Docx یا PDF ارسال نمایید.
در صورتیکه سفارش شما بصورت کاغذی بوده و امکان اسکن و یا عکس برداری از آنها را با تلفن همراه خود دارید، بهتر است که بدین شکل نسبت به به تهیه نسخه الکترونیکی سفارش خود اقدام نمایید و تصاویر مذکور را در قالب فایل الکترونیکی را برای سان تایپ ارسال نمایید.
در صورتیکه بعلت حجم بالای سفارش خود، قادر به اسکن یا عکس برداری از آنها نیستید، با پشتیبانی مرکز از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و هماهنگی لازم جهت ارسال سفارش خود از طریق پست یا پیک را مبذول نمایید. دقت کنید که ارسال سفارشات از طریق پیک در کمتر از یک ساعت و از طریق ارسال پستی تنها در 48 ساعت صورت میگیرد.


نرخ ترجمه متون تخصصی و عمومی:

هزینه ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و هزینه ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی در بخش جدول نرخ ترجمه آنلاین آمده است. دقت کنید که کلیه ی سفارشات ترجمه با هر زمینه ی تخصصی، با همین تعرفه ارائه می گردند.


تخفیف ترجمه تخصصی :

کلیه ی سفارشات ترجمه تخصصی متن بسته به حجم سفارش، فصل پرترافیک یا با ترافیک کمتر سال از لحاظ کمیت سفارشات و شخصیت حقوقی مشتریان گرامی شامل حال تخفیف حجمی ترجمه، تخفیف فصلی ترجمه و تخفیف ترجمه دانشجویی می گردد.


پشتیبانی سفارشات ترجمه تخصصی:

دقت کنید که سفارشات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی دارای ضمانت کیفیت می باشند. با این حال در صورت درخواست مشتری، سفارش تا دو روز فرصت بازبینی و بررسی دارد.


تایپ رایگان سفارشات ترجمه تخصصی آنلاین:

کلیه ی سفارشات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی آنلاین با تایپ رایگان ارائه می گردد.
در مورد تایپ و ترجمه فرمول ها، نمودار ها، شکل ها و جداول شما با دو رویکرد روبرو هستید که میتواند هزینه سفارش شما را دستخوش تغییر نماید.
نخست، تصویر یا همان اسکرین شات فرمولها، نمودارها، شکل ها و جداول سفارش شما، در متن قرار خواهد گرفت.
در صورت نیاز به تایپ و رسم فرمول، شکل و همچنین ترجمه و تایپ نمودار و جداول، هزینه تایپ و ترجمه این موارد به سفارش شما افزون خواهد شد.
شما در زمان ثبت سفارش قادر هستید تا نسبت به تایپ نموارد فوق الذکر یا قرار گرفتن تصویر و اسکرین شات آنها در متن، تصمیم گیری کنید.

حالا سفارش ثبت کنید و 250 کلمه ترجمه رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ترجمه دهید!


نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و 250 کلمه ترجمه رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ترجمه دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.