انواع سفارش در دارالترجمه و ترجمه تخصصی آنلاین

ترجمه تخصصی در سان تایپ با دو تعرفه ارائه می گردد که هزینه ترجمه دانشجویی و ترجمه تخصصی از اینجا قابل رویت است:
1. ترجمه دانشجویی : در ترجمه دانشجویی ، سفارش شما توسط یک مترجم باتجربه ترجمه و تایپ شده و پس از بازبینی توسط همین مترجم تقدیم مشتری میگردد. این تیپ از ترجمه تخصصی برای دانشجویان قابل اتکا بوده و از نظر هزینه نیز برای دانشجویان مقرون به صرفه است.
2. ترجمه کیفیت دارالترجمه رسمی : در ترجمه رسمی دارالترجمه ، ترجمه مقاله شما توسط یک مترجم متخصص به زمینه تخصصی سفارش ، ترجمه و تایپ میگردد و پس از بازبینی تخصصی توسط دو مترجم دیگر تقدیم مشتری میگردد. این تیپ از ترجمه تخصصی که در مجموع توسط سه مترجم متخصص بررسی میگردد، قابل اتکا و تخصصی بوده و از نظر هزینه برای مشتریانی که به دنبال ترجمه طلایی، رسمی، کاملاً حرفه ای، تخصصی و با حساسیت ویژه ای هستند، مقرون به صرفه و مناسب است.


کیفیت ترجمه تخصصی آنلاین و سطح علمی مترجم آنلاین:

در این مرکز کلیه سفارشات ترجمه تخصصی آنلاین بصورت کاملا انسانی و توسط مجرب ترین مترجمین آنلاین و تخصصی کشور صورت می گیرد و هر سفارش بسته به زمینه ی علمی تخصصی خود، به مترجم متخصص در همان رشته تخصیص پیدا میکند. لذا کلیه سفارشات ترجمه تخصصی آنلاین از ضمانت کیفیت برخوردار خواهد بود. دقت کنید که کلیه ی مترجمین سان تایپ ، حداقل مدرک کارشناسی و حداکثر مدرک تحصیلی دکتری دارند و مترجم آنلاین در کلیه ی زمینه های علمی و گرایش های دانشگاهی، آماده ارائه خدمت می باشد.


زمان تحویل ترجمه تخصصی و تایپ آنلاین:

همانطور که می دانید هر مترجم آنلاین، برای خود سبک و سیاق خاصی دارد. لذا توصیه می گردد که با توجه به حجم سفارشات خود، زمان مناسبی را برای انجام آنها در نظر بگیرید تا سفارش توسط یک مترجم آنلاین، ترجمه تخصصی و ویراستاری گردد. با این حال در صورتی که سفارش شما دارای حجم زیاد و فرصت تحویل کم باشد، همکاران ما سفارش شما را بسته به حجم پروژه، بین چندین مترجم آنلاین تقسیم خواهند کرد تا سفارش ترجمه تخصصی در زمان مورد نظر شما با کیفیت مناسب آماده تحویل باشد. دقت کنید در این شرایط، ترجمه شما دارای کیفیت بسیار خوبی خواهد بود. منتها بعلت ترجمه توسط چندین مترجم، بهتر است یکبار مورد بازبینی قرار بگیرد تا از نظر سبک و نگارش، یک دست شود. بنا به درخواست مشتری، این بازبینی نیز توسط کارشناسان ما صورت خواهد گرفت.


ملاک هر صفحه استاندارد ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی:

بر اساس دستورالعمل موجود، هر صفحه استاندارد ترجمه تخصصی متن انگلیسی به فارسی یا ترجمه تخصصی متن فارسی به انگلیسی ، برابر 250 کلمه متن مبدا خواهد بود. لذا نوع و اندازه فونت و صفحات متن مبدا و حتی متن ترجمه انجام شده، تاثیری در هزینه سفارش ترجمه شما نخواهد داشت. چرا که ملاک تعیین دقیق قیمت ترجمه تخصصی ، تنها تعداد تعداد کلمات متن مبدا (متن اصلی) خواهد بود. دقت کنید برای محاسبه تعداد کلمات سفارش ما، متن سفارش در هر فرمتی که باشد، توسط نرم افزار انحصاری تبدیل کلیه فرمت ها به ورد، به فایل ورد تبدیل خواهد شد و تعداد کلمات نهایی در فایل ورد قابل رویت خواهد بود.


فرمت فایلهای قابل پشتیبانی ترجمه تخصصی متن:

در صورتیکه سفارش شما به شکل فایل الکترونیکی باشد، کلیه ی فرمت ها در سان تایپ پشتیبانی خواهد شد. برخی از فرمت های قابل پشتیبانی عبارتند از:
doc ، docx،pdf ،psd ، aspx، php، txt، ppt، xlsx، csv، png،jpg ،gif ، jpeg، html، htm، cs، mp3،ogg و...
پیشنهاد می گردد که ترجیحا سفارش خود را در قالب فایل Docx یا PDF ارسال نمایید.
در صورتیکه سفارش شما بصورت کاغذی بوده و امکان اسکن و یا عکس برداری از آنها را با تلفن همراه خود دارید، بهتر است که بدین شکل نسبت به به تهیه نسخه الکترونیکی سفارش خود اقدام نمایید و تصاویر مذکور را در قالب فایل الکترونیکی را برای سان تایپ ارسال نمایید.
در صورتیکه بعلت حجم بالای سفارش خود، قادر به اسکن یا عکس برداری از آنها نیستید، با پشتیبانی مرکز از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و هماهنگی لازم جهت ارسال سفارش خود از طریق پست یا پیک را مبذول نمایید. دقت کنید که ارسال سفارشات از طریق پیک در کمتر از یک ساعت و از طریق ارسال پستی تنها در 48 ساعت صورت میگیرد.


نرخ ترجمه متون تخصصی و عمومی:

هزینه ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و هزینه ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی در بخش جدول نرخ ترجمه آنلاین آمده است. دقت کنید که کلیه ی سفارشات ترجمه با هر زمینه ی تخصصی، با همین تعرفه ارائه می گردند.


تخفیف ترجمه تخصصی :

کلیه ی سفارشات ترجمه تخصصی متن بسته به حجم سفارش، فصل پرترافیک یا با ترافیک کمتر سال از لحاظ کمیت سفارشات و شخصیت حقوقی مشتریان گرامی شامل حال تخفیف حجمی ترجمه، تخفیف فصلی ترجمه و تخفیف ترجمه دانشجویی می گردد.


پشتیبانی سفارشات ترجمه تخصصی:

دقت کنید که سفارشات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی دارای ضمانت کیفیت می باشند. با این حال در صورت درخواست مشتری، سفارش تا دو روز فرصت بازبینی و بررسی دارد.


تایپ رایگان سفارشات ترجمه تخصصی آنلاین:

کلیه ی سفارشات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی آنلاین با تایپ رایگان ارائه می گردد.
در مورد تایپ و ترجمه فرمول ها، نمودار ها، شکل ها و جداول شما با دو رویکرد روبرو هستید که میتواند هزینه سفارش شما را دستخوش تغییر نماید.
نخست، تصویر یا همان اسکرین شات فرمولها، نمودارها، شکل ها و جداول سفارش شما، در متن قرار خواهد گرفت.
در صورت نیاز به تایپ و رسم فرمول، شکل و همچنین ترجمه و تایپ نمودار و جداول، هزینه تایپ و ترجمه این موارد به سفارش شما افزون خواهد شد.
شما در زمان ثبت سفارش قادر هستید تا نسبت به تایپ نموارد فوق الذکر یا قرار گرفتن تصویر و اسکرین شات آنها در متن، تصمیم گیری کنید.

مترجم متن آنلاین مترجم متن انگلیسی به فارسی مترجم متن فارسی به انگلیسی مترجم آنلاین متن تخصصی بهترین مترجم ترجمه آنلاين ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی ترجمه متن فارسی به انگلیسی ترجمه متن شبکه مترجمین ایران مترجم فوری دارالترجمه ترجمه تخصصی وب سایت ترجمه تخصصی مترجم متن آنلاین ترجمه فوری ترجمه متون تخصصی مترجم متن ترجمه انگلیسی متن سان تایپ ترجمه دانشجویی ترجمه تخصصی متن فارسی به انگلیسی ترجمه تخصصی متن انگلیسی به فارسی هزینه ترجمه انگلیسی تعرفه ترجمه انگلیسی قیمت ترجمه دانشجویی هزینه ترجمه تخصصی قیمت ترجمه قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی قیمت ترجمه مقالهترجمه کتاب انگلیسی به فارسیسایت های ترجمه آنلاینترجمه تخصصی متن انگلیسی به فارسیسایت ترجمه مقاله انگلیسی به فارسیآگهی ترجمه متون انگلیسیترجمه متن تخصصی انگلیسی به فارسینرخ ترجمه مقالهترجمه آنلاین سایتبهترین سایت ترجمه انگلیسی به فارسیسایتهای ترجمهنرخ ترجمه تخصصیترجمه دقیق فارسی به انگلیسیبهترین ترجمه انگلیسی به فارسیترجمه فوری انگلیسی به فارسینرخ ترجمه کلمه ایترجمه آنلاین مقاله انگلیسی به فارسیترجمه ارزان انگلیسی به فارسیسفارش ترجمه متون انگلیسیمترجم تخصصیهزینه ترجمه کتابترجمه مقاله تخصصیهزینه ترجمه تخصصیسایت ترجمه تخصصیدانشجو آنلاین ترجمهسفارش ترجمه متنسفارش ترجمه آنلاینهزینه ترجمه مقالهنرخ ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصیانجام ترجمهترجمه فوری مقالهبهترین سایت ترجمه متون تخصصیسایت ترجمه متون تخصصیقیمت ترجمه مقالهنرخ ترجمه فارسی به انگلیسیبهترین سایت ترجمه آنلاینترجمه سریعمترجم فوریسفارش ترجمه تخصصیبهترین سایت ترجمهترجمه مقاله به انگلیسیترجمه فوری ارزانمرکز ترجمه آنلاینمترجم متون تخصصینرخ ترجمه متون انگلیسی به فارسیسفارش آنلاین ترجمهتعرفه ترجمه انگلیسی به فارسیمترجم تخصصی آنلاینترجمه وب سایتمرکز ترجمهترجمه اینترنتیترجمه متن تخصصیترجمه متن تخصصی آنلاینترجمه متن انگليسى به فارسىنرخ ترجمه انگلیسی به فارسیهزینه ترجمه انگلیسی به فارسیقیمت ترجمه انگلیسی به فارسیقیمت ترجمه فارسی به انگلیسیقیمت ترجمه صفحه ایهزینه ترجمه فارسی به انگلیسیترجمه مقاله انگلیسی به فارسیترجمه ارزانترجمه متون فارسی به انگلیسیترجمه دانشجوییسفارش ترجمهترجمه تخصصی مقالهسایت ترجمه مقالهسایت ترجمه متنترجمه تخصصی آنلاینترجمه فوریترجمه متون تخصصیسایت های ترجمهترجمه مقاله فارسی به انگلیسیمترجم متن فارسی به انگلیسیترجمه مقالات انگلیسیترجمه تخصصی متونقیمت ترجمهمقاله انگلیسی به فارسیترجمه کتابترجمه متونسایت ترجمهترجمه تخصصیترجمه مقالهمقاله ترجمهحالا سفارش ثبت کنید و 250 کلمه ترجمه رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ترجمه دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.