پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شما


تایپ آنلاین


شناخت افرادی که نیاز به تایپ آنلاین دارند، موجب می شود تا بتوانیم بهترین راه حل را برای تامین نیاز مشتری در نظر بگیریم.
تایپ دانشجویی به سبب نیاز دانشجویان به تایپ متون دانشگاهی من جمله تایپ پایان نامه و جزوه از فراوانی بالایی برخوردار است. در صورتی که تهیه مقاله یا انجام تحقیق دانشجویی شما توسط متخصصین سان تایپ انجام شده باشد، تایپ و ویراستاری آن رایگان و هدیه سان تایپ به دانشجو خواهد بود.
بسیاری از شرکت ها به سبب نیاز به تهیه نسخه مکتوب قراردادهای تجاری نیاز به تایپیست دارند.
همچنین بسیاری از افرادی که با سایت تایپ آنلاین آشنایی ندارند، به دفاتر فنی تایپ و تکثیر یا کافی نت مراجعه می کنند. استخدام تایپیست تمام وقت برای بسیاری از این نوع دفاتر مقرون به صرفه نیست. لذا برون سپاری سفارش تایپ فوری به یک موسسه تایپ یا خدمات تایپ اینترنتی قابل اعتماد ضروری به نظر می رسد.

حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!
سفارش تایپ با چاشنی نگرانی! ( نگرانی های انجام سفارش های تایپ به صورت آنلاین )


کیفیت تایپ! تایپیست نیاز به تخصص در تایپ متن دارد وگرنه متن مرا درک نخواهد کرد.
بستگی به متن دارد! به این مثال ساده توجه کنید. اگر یک تایپیست، متن شیمی را تایپ کند در حالیکه تخصص یا تجربه ای در تایپ این نوع متن نداشته باشد، نتیجه نهایی، مطلوب نخواهد بود. این مسئله در تایپ فایل صوتی نیز صادق است. یک تایپیست آشنا به متون شیمی می داند که در شیمی، عبارت pH با p کوچک و H بزرگ تایپ می گردد اما یک تایپیست ناآشنا به متون شیمی، ، عبارت مذکور را ph یا PH تایپ خواهد کرد. بد نیست بدانید بنا بر گزارش مرکز آزمون سان تایپ، در بررسی آزمون 1396 افراد متقاضی استخدام تایپیست آنلاین، 80.3 درصد از افرادی که تحصیلات مرتبط با رشته ریاضی در مقطع دبیرستان و دانشگاه نداشته اند، قادر به تایپ متون ریاضی و تشخیص اندیس، انتگرال و معادلات پیچیده ریاضی نبوده اند. پس تخصص را دست کم نگیرید.


بر اساس تجربه سپردن سفارش تایپ به افرادی که فقط توانایی کار کردن عمومی با کامپیوتر را دارند، به این نتیجه رسیده ام که تایپ آنلاین کار هر فردی نیست. چگونه یک تایپیست آنلاین با کیفیت پیدا کنم؟
تایپ یک مسئله کاملاً تخصصی در حوزه رایانه می باشد که بایستی از طریق گذراندن دوره ICDL یا آفیس و همچنین فراگیری تایپ ده انگشتی حاصل شود. یک تایپیست حرفه ای در تایپ متون عادی نیز تکنیک هایی نظیر نیم فاصله، نشانه گذاری و ... را رعایت می کند که یک کاربر عادی کمتر به این اصول تایپ استاندارد اهمیت می دهد. البته که تخصص در تایپ آنلاین در متون ریاضی، فیزیک، شیمی، رسم شکل و نمودار و کار با داده ها در آفیس بیشتر نمود پیدا می کند. در ادامه خواهیم گفت که چگونه شما را از نگرانی بابت تایپ آنلاین راحت کرده ایم!


تعرفه تایپ برای من اهمیت دارد. من به تایپ ارزان و تخفیف دانشجویی تایپ آنلاین نیاز دارم.
سفارش تایپ از جمله خدمات دانشجویی ارزان می باشد که موجب شده تا قیمت تایپ با تعرفه تایپ دانشجویی ارائه گردد.


پشتیبانی خدمات تایپ یک امر ضروری است. کدام تایپیست از تایپ آنلاین من پشتیبانی می کند؟
وظیفه یک تایپیست آنلاین است که چه در خدمات تایپ فوری و یا هر تیپ سفارش تایپ آنلاین از سفارش مشتری بصورت تمام وقت پشتیبانی نماید.


نگرانی بزرگ مشتریان تایپ آنلاین، تحویل سفارش تایپ در زمان موردنظر مشتری است!
تایپ آنلاین اگر در زمان موردنظر مشتری تحویل داده نشود، بی فایده خواهد بود. تصور کنید اگر یک تایپ فوری در موعد مقرر برای دادگاه، دانشگاه، شرکت و یا هر ارگان دیگری ارسال نشود، چه خواهد شد. پس یک تایپ آنلاین باید به چه فردی سپرد که قابلیت اطمینان داشته باشد؟ قطعا باید به مجموعه ای اطمینان کرد که ضمانت اجرا و انجام تایپ آنلاین را بدون محدودیت داشته باشند.


حجم بالای سفارش تایپ و زمان اندک اجرای پروژه! چه باید کرد؟
قطعاً یک تایپیست از عهده تایپ سریع یک متن دویست صفحه ای در یک روز بر نمی آید. همچنین ایجاد هماهنگی بین چند تایپیست نیز کار دشواری برای مشتری می باشد و حتی ممکن است یکی از نیروها به هر دلیلی در اواسط پروژه از ادامه کار انصراف دهد. پس نیاز به یک موسسه تایپ آنلاین داریم تا صفر تا صد سفارش ما را بدون هیچ محدودیت زمانی انجام دهد و در موعد مقرر تحویل نماید.


آیا تایپیست آنلاین می تواند دست خط مرا بخواند؟!
یکی از مشکلات رایج در تایپ آنلاین و حتی حضوری این مسئله است. توجه داشته باشید که تایپیست بعلت تجربه تایپ متون مختلف و با دست خط های متفاوت، قدرت تشخیص بالایی در درک متون و دست خط شما خواهد داشت اما با این حال هرجا که تایپیست قادر به تشخیص دست خط شما نباشد، آن بخش یا کلمه از متن را بصورت هایلایت درخواهد آورد تا تشخیص و اصلاح آن توسط مشتری آسان باشد.


راه حل: تنها چند کلیک ساده با تایپ آنلاین بی دغدغه فاصله دارید!

حتماً تا اینجا متوجه شده اید که هم نگرانی های شما را می شناسیم و هم برای تک تک آنها برنامه ریزی کرده و راه حل داریم. سان تایپ بزرگترین مرکز تایپ آنلاین کشور می باشد که با بیش از یک دهه تجربه توانسته بخش اعظم سفارشات تایپ آنلاین کشور را مدیریت و اجرا نماید.

چرا سان تایپ؟

قیمت دانشجویی
پشتیبانی 24 ساعته در تمام ایام سال
ضمانت کیفیت با گارانتی بازگشت خسارت و وجه پرداختی
انجام تایپ آنلاین بدون محدودیت زمانی و حجمی
تحویل تایپ آنلاین در زمان موردنظر مشتری

کافیست همین الان سفارش تایپ آنلاین خود را به همراه فایل سفارش خود ثبت کرده تا کارشناسان ما هزینه آن را فاکتور کرده و حضور شما پیامک نمایند. همچنین در صورت هرگونه سوال می توانید با شماره تماس پشتیبانی 24 ساعته سان تایپ تماس حاصل نمایید: 09392116499


انواع تایپ آنلاین

در ادامه با اقسام تایپ آنلاین آشنا خواهید شد. البته که هر سفارش دیگری که بابت تایپ داشته باشید، می تواند در این دسته بندی قرار گیرد!


- تایپ آنلاین دانشجویی

شامل تایپ کلیه متون دانشجویی مانند تایپ مقاله ، تایپ فایل پی دی اف (PDF)، تایپ مقاله ترجمه شده، تایپ متن دست نویس، تایپ و پیاده سازی فایل صوتی اساتید،، تایپ پایان نامه در ورد، زی پرشین ، فهرست زنی، تایپ منابع پایان نامه و رفرنس نویسی به روش های مختلف نظیر شیوه ارجاع APA و غیره می باشد. همچنین برای ویرایش و تنظیم پایان نامه بر اساس فرمت دانشگاه میتوانید به لینک خدمات تنظیم پایان نامه مراجعه کنید.


- تبدیل متن پی دی اف (PDF) فارسی به فایل ورد (WORD)

سفارش تبدیل فایل پی دی اف فارسی به ورد با توجه به نیاز دانشجویان به استفاده از فایلهای پی دی اف متعدد و بکارگیری آنها در تحقیقات و پایان نامه خود توسط کارشناسان مجرب سان تایپ، با حفظ کیفیت و المان های موجود تبدیل می یابد. هزینه تبدیل فایل پی دی اف فارسی به ورد با توجه به محتویات فایل و سطح دشواری تبدیل آن، با تعرفه پایین تری نسبت به سفارش تایپ، محاسبه خواهد شد. دقت کنید فایلهایی قابل تبدیل خواهند بود که در پی دی اف، قابلیت دِرَگ کردن متن یا انتخاب شدن متن را داشته باشند. به عبارت دیگر متونی که پس از اسکن کردن، به پی دی اف تبدیل شده اند، قابلیت تبدیل ندارند.


- تایپ آنلاین در اکسل و سایر نرم افزارها

تایپ در اکسل یا سایر ابزارهای آفیس و همچنین ورود اطلاعات در نرم افزارهای دیگر بصورت تخصصی در سان تایپ صورت می پذیرد. البته تایپ در اکسل به علت اتلاف زمانی بیشتر، تعرفه بالاتری نسبت به تایپ متن فارسی ساده دارد.سفارش تایپ آنلاین

- تایپ آنلاین فایل صوتی

تایپ آنلاین فایل صوتی فارسی و انگلیسی که معمولاً توسط طیف دانشجو بعلت مکتوب نمودن توضیحات استاد در سر کلاس و تهیه جزوه آموزشی از طریق تایپ فایل صوتی و تصویری صورت میپذیرد. هزینه تایپ فایل صوتی و تصویری از تایپ فارسی در ورد بیشتر میباشد. چرا که تایپیست در حین تایپ از روی فایل صوتی یا تصویری، بایستی چندین بار فایل را عقب و جلو برده تا با سرعت تایپ متن هماهنگ شود.


- تایپ آنلاین کتاب

سفارش تایپ کتاب در ورد با توجه به حساسیتهای مربوط به کیفیت و چاپ، با دقت بالا صورت می پذیرد.


- تایپ انگلیسی، عربی و ترکی استانبولی

تایپ آنلاین زبان های خارجی من جمله تایپ متن انگلیسی ،تایپ متن عربی و همچنین تایپ متن ترکی استانبولی توسط کارشناسان مسلط به این سه زبان صورت می پذید. نرخ تایپ زبان های خارجی نسبت به تایپ آنلاین فارسی بالاتر است.


- تایپ و ساخت پاورپوینت

سفارش تایپ و ساخت پاورپوینت برای ارائه دانشجویی یا جلسه دفاع پایان نامه و غیره، بر اساس نیاز دانشجویان و جلوه های ویژه گرافیکی در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین طراحی ساخته شده و با بهترین کیفیت و وضوح تصویر طراحی و بصورت تایپ فوری و ارزان میگردد.


- تایپ فرمول و رسم شکل و نمودار

تایپ فرمول در مت تایپ و اکوایشن و رسم شکل و نمودار در ورد و سایر نرم افزارها نظیر ویزیو بر اساس نیاز دانشجو و رشته تحصیلی با بهترین کیفیت صورت می پذیرد.

هزینه تایپ

شما می توانید برای استعلام قیمت، به صفحه قیمت تایپ مراجعه کنید. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق، درخواست خود را با ذکر جزئیات ارسال کرده و استعلام قیمت نمایید. کارشناسان ما همواره آماده اعلام قیمت به شما هستند.نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.