الف. پرداخت از طریق درگاه آنلاین: از طریق اتصال به 10 درگاه بانکی آنلاین و واریز وجه به صورت اینترنتی: ابتدا بایستی در کادر زیر شماره فاکتور سفارش خود را وارد کنید و کلید تایید را بفشارید تا مبلغ فاکتور در کادر زیرین نمایش داده شود. سپس می توانید با فشردن کلید پرداخت از درگاه اینترنتی بانک اقدام به واریز وجه نمایید.ب.پرداخت بدون نیاز به اینترنت: پرداخت از طریق موبایل کاملا امن و از طریق پروتوکل USSD با شماره گیری و برقراری تماس با کد:

*788*97*2002#

پس از وارد نمودن کد فوق و فشردن کلید تماس بر روی تلفن همراه، سیستم پرداخت موبایل ، مبلغ سفارش را از شما دریافت کرده که لازم است مطابق پیامک دریافتی فاکتور خود، اقدام به ورود مبلغ موردنظر و فشردن کلید تایید نمایید. سپس شماره کارت و رمز دوم خود را وارد نموده و و در مرحله نهایی با تایید شما، مبلغ سفارش از حساب شما کسر و به حساب سان تایپ واریز خواهد شد.
توجه : دقت کنید واریز وجه از طریق سامانه USSD کاملا امن بوده و رمز دوم کارت شما به هیچ وجه در سامانه مخابرات، سان تایپ و هیچ نهادی ذخیره نمی گردد و در پرداخت سفارشات بعدی خود نیز بایستی این رمز را مجددا وارد نمایید. مجددا تاکید می گردد که این سیستم مستقیما به شبکه بانکی کشور متصل بوده و هیچگونه اطلاعاتی از حساب شما، نزد سان تایپ ذخیره نمی گردد. لذا جهت سهولت در پرداخت شما مشتریان گرامی، قراردادی فی ما بین سان تایپ ، مخابرات و شبکه بانکی شتاب به منظور تبادل اطلاعات مربوط به هزینه سفارش، منعقد گردیده است.


ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.