پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شما


تایپ از دست نویس

تایپ از دست نویس یکی از سفارشاتی است که مشتری همواره تمایل دارد تا کنارِ دست تایپیست بنشیند و بر کار تایپیست نظارت کند. چرا نظارت؟ چون تایپ از دست نویس با یک نگرانی همراه است. اینکه شاید تایپیست قادر به خواندن دست خط مشتری نباشد. مهم نیست که دست خط خیلی خوب یا خیلی بد باشد. این نگرانی یک احتمال قوی است. شاید بپرسید اگر نویسنده خوش خط باشد دیگر چه مشکلی پیش می آید؟ بسیاری از سفارشات تایپ از دست نویس که دارای خط خوش و نستعلیق هستند، برای چشم یک تایپیست تازه کار دشوار می باشند چرا که تایپیست عادت به تایپ تایپ از دست نویس با خط نستعلیق را ندارد. اگر هم که دست خط بد باشد، تکلیف مشخص است!
راهکار ارائه تایپ از دست نویس بدون غلط : ما برای تایپ از دست نویس بدون غلط و دقیق، برنامه مشخصی داریم. سپردن سفارش تایپ دست نویس به تایپیست متخصص نسبت به زمینه علمی متن و باتجربه در تایپ متون دست نویس! اگر ساز و کار برایتان اهمیت دارد، در ادامه بدان خواهیم پرداخت.
تایپ از دست نویس باید بدون غلط باشد. تشخیص کلمات با عدم اطمینان کافی، کیفیت را کاهش می دهد.
حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!

تایپ دست نویس با چاشنی تخصص تایپیست

وقتی که صحبت از تایپ تخصصی، به میان می آید، ذهن اکثر مشتریان معطوف به سفارش تایپ فرمول می شود گو اینکه تایپ تخصصی به آن دست از پروژه تایپ اطلاق می گردد که بکارگیری یک تایپیست متخصص در انجام تایپ، موجب حفظ و ارتقاء کیفیت شده و احتمال خطا در تشخیص کلمات را بشدت کاهش می دهد. با این تعریف تایپ از دستنویس یک پروژه تایپ تخصصی می باشد. سان تایپ با تخصیص سفارش تایپ دستنویس به تایپیست متخصص نسبت به زمینه علمی متن، موجب می گردد تا تایپیست در شرایط عدم تشخیص چشمی لغات، به گنجینه علمی خود مراجعه کند و کلمات بدخط را بدرستی تشخیص دهد. تایپیست متن دست نویس بایستی از تایپ در شرایط تشخیص احتمالی و نامطمئن اجتناب کند و در بدترین حالت که قادر به تشخیص کلمه ای نیست، آن لغت را بصورت علامت سوال هایلایت شده در متن تایپ کند تا مشتری خود آن را تشخیص داده و پر کند. اگر تایپ از دست نویس به تایپیست متخصص سپرده نشود، تعداد علامت سوال های هایلایت شده، بیش از ده برابر خواهد شد. این مسئله حاصل از تجربه ماست. از ما بپذیرید.

تایپ از دست نویس، نیاز مترجمین

چرا مترجمین؟ برخی از مترجمین قادر به ترجمه همزمان ترجمه و تایپ متن نیستند و عادت دارند که ترجمه را به صورت دست نویس نوشته و سپس به تایپیست بسپارند. شاید یکی از دلایل عدم تایپ متون توسط مترجم، توجه بیشتر به سلامتی بوده چرا که کار تایپ، استهلاک مترجم را بالاتر می برد. از همین رو سان تایپ، سفارش تایپ از دست نویس مترجمین سراسر کشور و همچنین مترجمین مرکز ترجمه سان تایپ را با پایین ترین هزینه ممکن و اعمال تخفیف حداکثری انجام می دهد.

هزینه تایپ از دست نویس

هزینه تایپ از دست نویس با کمی افزایش (حدود 100 تومان) نسبت به هزینه تایپ فارس ساده تعیین قیمت می گردد. شما می توانید برای استعلام دقیق قیمت سفارش تایپ از دستنویس، سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در کمتر از 15 دقیقه اعلام قیمت نمایند.نظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و یک صفحه تایپ رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش تایپ دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.