پشتیبانی 24 ساعته
همکاری با نیرو های متخصص
تحویل به موقع بدون محدودیت زمانی
تعرفه مناسب بودجه شما


ترجمه کتاب

ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی یک خدمت بسیار ویژه و حساس است! معمولاً زمانی که صحبت از ترجمه کتاب می شود، با چند مسئله مهم روبرو هستیم. اغلب اوقات، اساتید، دانشجویان و افراد علاقه مند به ترجمه کتاب های روز دنیا به دنبال ترجمه کتاب هستند اما مشکل ذیغ وقت و عدم مهارت کافی و آشنایی با زبان مبدا و مقصد، آن ها را به فکر برون سپاری ترجمه کتاب می اندازد. ابتدا اشاره مختصری به نیاز شما در ترجمه کتاب خواهیم داشت و سپس به ارائه راهکار موثر در ترجمه تخصصی کتاب می پردازیم.


حالا سفارش ثبت کنید و 250 کلمه ترجمه رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ترجمه دهید!
ترجمه کتاب، فراتر از تخصص، نیازمند تجربه


ترجمه کتاب توسط متخصص: ترجمه کتاب بایستی توسط کارشناس متخصص به زمینه علمی کتاب، انجام شود. یک مرکز ترجمه کتاب بایستی در همه زمینه های علمی مترجم متون تخصصی مربوطه را داشته باشد. همچنین پس از اتمام کار، مترجم مربوطه یا مترجم دیگری بایستی یک بار کل کتاب را از نظر ویراستاری تخصصی علمی بررسی کند. این جزو اصول حرفه ای ترجمه کتاب است.
امکان دریافت چند نمونه ترجمه رایگان: مشتری علاقه دارد تا سبک ترجمه مترجم را بداند و با کیفیت کار ایشان آشنا شود. ارائه نمونه ترجمه از کتاب شما، این امکان را فراهم می سازد تا مشتری با دید باز انتخاب کند. از همین رو مشتری می تواند حداکثر سه نمونه ترجمه رایگان از مترجمین مختلف را دریافت کرده و پس از رویت نمونه کار در کمترین زمان ممکن، سفارش خود را به مترجم موردنظر بسپارد.
هزینه ترجمه کتاب و تخفیف حجمی: با توجه به حجم بالای ترجمه متون در قالب کتاب، تخفیف حجمی شامل حال سفارش ترجمه کتاب می گردد و مشتری می تواند از تخفیف ویژه در تعرفه دانشجویی یا طلایی ترجمه کتاب بهره مند شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ترجمه کتاب می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.
پشتیبانی ترجمه کتاب: پشتیبانی از ترجمه کتاب یک امر ضروری است. مترجم بایستی پشتیبانی تمام وقت از کتاب ترجمه شده داشته باشد. از همین رو بایستی پشتیبانی زمانی مشخصی برای بازبینی متن مدنظر قرار داد.
ترجمه کتاب توسط یک مترجم: زمان تحویل ترجمه کتاب بستگی به مشتری دارد. با توجه به حجم کتاب، اگر زمان کافی برای ترجمه وجود داشته باشد، بدیهی است که سفارش ترجمه کتاب به یک مترجم سپرده خواهد شد. ترجمه کتاب توسط یک مترجم متخصص کمک شایانی به حفظ کیفیت و یکدستی متن خواهد کرد.
ترجمه کتاب توسط چند مترجم در شرایط محدودیت زمانی: اما اگر زمان انجام ترجمه کتاب محدود باشد، بایستی ترجمه فوری بین چند مترجم متخصص تقسیم و پس از پایان ترجمه کتاب، کل متن توسط ویراستار بازبینی شده تا کیفیت کار یکدست شود.


پایان جستجوهای شما، ترجمه کتاب تخصصی در سان تایپ!

اما چگونه ثبت سفارش کنم؟ حتما متوجه شده اید که نیاز شما را به خوبی می شناسیم و برای انجام دقیق آن برنامه مشخصی داریم. این مسئله از تجربه و تخصص ما در طی سالیان متمادی نشات می گیرد. برای ثبت سفارش ترجمه کتاب، کافیست تا فایل کتاب خود را در بخش ثبت سفارش به همراه اطلاعات تماس خود آپلود و درج نمایید. کارشناسان ما در کمتر از پانزده دقیقه اقدام به ارسال پیامک فاکتور می نمایند.
اما اگر فایل کتاب خود را به صورت الکترونیکی در دسترس ندارید، کافیست که با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اقدام به جستجو و تهیه فایل کتاب شما نمایند. در صورتیکه نسخه الکترونیکی کتاب شما یافت نشد، در تماس با پشتیبانی سان تایپ هماهنگی لازم را جهت ارسال کتاب از طریق پست مبذول نمایید.
البته که برای درخواست دریافت نمونه ترجمه کتاب خود نیز می توانید درخواست مربوطه را با کارشناسان ما از کلیه کانال های ارتباطی، مطرح نمایید تا در کمتر از یک ساعت، نمونه کار را دریافت نموده و انتخاب نمایید.زمینه های تخصصی و گرایش های ترجمه کتاب


ترجمه مهندسی آی تی ترجمه کتاب مهندسی آی تی و کامپیوتر

ترجمه مهندسی صنایع ترجمه کتاب مهندسی صنایع

ترجمه برق ترجمه کتاب مهندسی برق

ترجمه تخصصی مهندسی شیمی و مواد ترجمه کتاب مهندسی شیمی و مواد

ترجمه مهندسی کشاورزی ترجمه کتاب مهندسی کشاورزی

ترجمه مهندسی مکانیک ترجمه کتاب مهندسی مکانیک

ترجمه مهندسی پزشکی ترجمه کتاب مهندسی پزشکی

ترجمه مهندسی معدن ترجمه کتاب مهندسی عمران و معماری

ترجمه مهندسی ترجمه کتاب حسابداری و سایر زمینه های مهندسی

ترجمه پزشکی ترجمه کتاب پزشکی

ترجمه دامپزشکی ترجمه کتاب دامپزشکی

ترجمه پرستاری ترجمه کتاب پرستاری

ترجمه داروسازی ترجمه کتاب داروسازی

ترجمه روانشناسی و روان پزشکی ترجمه کتاب روان شناسی و روان پزشکی

ترجمه مهندسی معدن ترجمه کتاب سایر زمینه های پزشکی


ترجمه تربیت بدنی و ورزش ترجمه کتاب تربیت بدنی و ورزش

ترجمه هنری ترجمه کتاب هنری

ترجمه ادبی ترجمه کتاب و رمان ادبی

ترجمه حقوقی ترجمه کتاب حقوقی

ترجمه مدیریت ترجمه کتاب مدیریت

ترجمه تاریخ و جغرافیا ترجمه کتاب تاریخ و جغرافیا

ترجمه علوم سیاسی ترجمه کتاب علوم سیاسی

ترجمه علوم اقتصادی ترجمه کتاب علوم اقتصادی

ترجمه علوم انسانی ترجمه کتاب سایر زمینه های علوم انسانینظرات مشتریان سان تایپ


حالا سفارش ثبت کنید و 250 کلمه ترجمه رایگان از ما هدیه بگیرید!

جای نگرانی نیست! تمامی سفارشات شامل ضمانت کیفیت هستند.تایید کیفیت کار با شماست.

همین حالا سفارش ترجمه دهید!ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید :

تمام حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ سانیور گستر سپاهان (دپارتمان مرکزی سان تایپ) است.